Vířivky reference

 • Chata JESTŘÁB

  Pro horskou chatu a ubytování u sjezdovky v Hlinsku, chatu Jestřáb, jsme realizovali instalaci venkovní vířivky značky Villeroy & Boch s označením X6L. Vířivka je umístěna na zahradě a zapuštěna do dřevěné terasy a tak je do vany mnohem snadnější přístup. Díky jednoduchosti ovládání celého systému vířivky, zvládne nastavit teplotu a pustit víření opravdu každý.

  Venkovní vířivka X6L je větších rozměrů a je určena až pro 6 osob. Její výkoné čerpadlo a kvalitní profesionální filtrace zajišťuje, aby voda ve vířivce byla neustále desinfikovaná, čistá a hlavně teplá a připravena k použití i v těch největších mrazech.

  Samozřejmostí je tepelný izolační kryt (termokryt), který je k vířivce přidělán na zvedáku. Tímto je zajištěna přesná a snadná manipulace, kterou zvládne i jedinný člověk. Hlavní funkcí krytu je samozřejmě a hlavně izolace teplé vody od okolního mrazu.

  Více informací o chatě a rezervace pobytu na chatě Jestřáb v Hlinsku můžete na webových stránkách www.chatajestrab.cz 

 • Hotel a Restaurace Via Ironia

  Pro stylový hotel, italskou restauraci a relaxační centrum Via Ironia ve Vysokém Mýtě jsme realizovali modernizaci wellness zařízení. Starší a již nevyhovující vířivka Reko byla nahrazena modernější vířivou vanou pro komerční účely Eurowellness Valeria v mramorovém provedení. Vířivka je usazena do stylového vyvýšeného pódia a její přístup a okolí je přízpůsoben armosféře celého prostředí relaxačního centra a tak zcela zapadá to kompletního stylu hotelu.

  Vířivka Valeria je určena jak pro hotely, motely tak pro wellness centra a relax si v ní mohou užívat až 4 osoby najednou. Disponuje několika desítkami hydromasážních a vzduchových trysek, ozonátorem pro čistou vodu a samozřejmě RGB LED osvětlením a velmi výkonnou profesionální filtrací. Všechny tyto důležité součásti vířivky jsou zabudovány samostatně mimo prostor vířivky, zcela odděleně od relaxační místnosti. Součástí instalace bylo také umístění "chytrého" tlačítka v podlaze okolo vířivky, tak aby hosté hotelu a relaxačního centra Via Ironia Vysoké Mýto mohli vířivku ovládat jediným kliknutím.

  Více o hotelu Via Ironia - Vysoké Mýto - otevírací doba, rezervace se dozvíte zde: https://via-ironia.business.site/ 

 • Wellness hotel Špindlerův Mlýn - Clarion

  Clarion Hotel Špindlerův Mlýn se nachází ve velmi pěkné části stejnojmeného horského střediska. Hostům nabízí krásné relaxační prostory a spousty odpočinkových zážitků. Základem celého hotelu Clarion je samozřejmě bazén a kompletní wellness. Při rekonstrukci hotelu jsme realizovali novou komerční vířivou vanu, protože ta stará již neodpovídala standardům a kazila celý dojem hotelu.

  Vířivku jsme vybrali od firmy Jacuzzi, která je určena pro komerční užití. Splňuje veškeré požadavky na hygienu i kvalitu, kterou jsou hotely a motely nutné dodržovat a splňovat. Vířivka Virginia od Jacuzzi, kterou jsme společně s klientem vybrali je určena až pro 7 osob a její rozměry jsou 257x219x98cm. Tato vířivka má žlábek a přeliv a je napojena na velmi výkonnou pískovou filtraci, ozonátor, kompenzační nádobu a další čerpadlo, které zajišťuje kompletní víření v celé vaně.

  Jelikož nebylo možné vířivku zabudovat do země, připravili jsme pro ni betonovovou obezdívku, na kterou jsme instalovali krásnou keramickou dlažbu, tak aby ladila s ostatním okolím. Nerezové zábralí u schodů do vířivky již byla samozřejmost.

  Ovládání vířivky pro hosty je také opravdu velmi jednoduché. Do dlažby jsme zabudovali jedno aktivní tlačítko, kterým se víření ve vaně pouští.

   

  Více informací o hotelu Clarion můžete získat zde: www.clarionhotelspindleruvmlyn.com

 • Venkovní vířivka v Praze

  Jarní instalace vířivé vany značky Villeroy & Boch probíhala u malého rodinného domku v Praze. Vířivou vanu s označením A5L, která je určena pro 3 osoby jsme tentokrát pouze přenesli na místo určení, na velmi pečlivě připravenou dlažbu u dobu. Vířivka je ve standardním skladovém provedení - Skořepina Opál, Kabinet Stone Grey a Termokryt Ash Grey. Vířivku jsme dodávali jak jinak než s termokrytem a také s držákem termokrytu, který usnadňuje manipulaci.

  Samotná instalace, napuštění a spuštění vířivky netrvala ani dvě hodiny. Od prvního dne instalace si tak může rodina užívat nové kvalitní vířivky. A co tahle vířivka umí?

  A5L je jedna z nejvybavenějších vířivek s kompaktními rozměry 173x213x79cm. Obsahuje 3x JetPak panel s volitelnými tryskami a interní i exteriérové LED osvětlení. Dvojitá filtrace s koloidním stříbrem a kvalitním ozonátorem se stará o křišťálově čistou vodu.

 • Vířivka v Krychnově

  Pan Dušek z Krychnova, malebné vesničky ve středních čechách si u nás v roce 2017 pořídil vířivou vanu Villeroy & Boch R6L ve speciálním designovém provedení Black & White. Ve vířivce, přesně podle slov samotného majitele, tráví relaxační chvíle on sám a jeho rodina takřka každý den. I proto se rozhodl, nám napsat jak moc je s výběrem vany spokojený a osobní dopis doložil i fotkami z Vánoc abychom si byli jistí, že ve vířivce je opravdu téměř pořád :-).

  Designová vířivka R6L Black & White

  Villeroy & Boch R6L v provedení bílá černá je elegantní designová úsporná vířivka pro 5 osob. Tato vířivá vana nabízí "hodně muziky" a to díky vyměnitelným JetPak panelům s různým rozložením trysek, velmi nízkou spotřebou a samozřejmě kvalitní fitrací. Tato filtrace obsahuje dva PE filtry s koloidním stříbrem a také profi DelOzone ozonátor. Objem vody ve vířivce je úctyhodných 1295 litrů a rozměry vířivek jsou 203x224 a maximální hloubkou 86cm.

  Osobní dopis od spokojeného zákazníka

  Vířivka pana Duška - KrychnovOsobní dopis Villeroy Boch 

  "V září 2016 jsem navštívil výstavu For Arch se záměrem pořídit si vířivku. Mezi množstvím firem, které vířivky nabízí mě zaujala firma Eruowellness, která nabízí vířivky od německé firmy Villeroy & Boch. Tyto vířivky jak jsem se dočetl se vyznačují jednotuchou konstrukci nejsou tedy náchylné na poruchy a dokonalou izolací. Takže po vyslechnutí dalších informací jsme se rozhodli pro zakoupení vířivky. Vířivku máme umístěnou v okrasné zahradě pod pergolou. Instalaci nám provedla firma Eurowellness v červnu r. 2017 a od té doby je u nás v provozu denně mimo pár mrazivých dní v prosinci. Vířivka je v provozu bez jakýchkoliv problémů a hlavně při vyúčtování elektřiny v listopadu jsem se přesvědčil, že spotřeba elektrické energie se ani při denním užívání vířivky dramaticky nezvýšila - cca +200,-/měsíc. Takže toto jsou důvody spolu s ochotnými pracovníky firmy Eurowellness a proč bych zájemcům doporučil právě vířivku Villeroy Boch."

 • Vířivka na střešní terase domu

  Malou, za to ale výkonou vířivou vanu Villeroy & Boch A5L jsme instalovali na střešní terase v Praze. Vedle příjemného posezení, a proskleného relaxačního prostoru jsme za pomocí vysokozdvižného jeřábu umisťovali a instalovali tuto vířivku. Při instalaci nevznikly žádné potíže ani překážky a vše proběhlo velice hladce. Dokážeme tedy vířivku instalovat i skrze střešní okno, ale to nebylo v tomto případě potřeba :-).

  Vířivka A5L je takovém barevném provedení, které se hodí k okolní podlahové krytině a také zastřešení terasy. Zároveň s touto vanou jsme klientovi samozřejmě dodali termický kryt, který slouží pro udržení teplé vody ve vířivce a zabraňuje odpařování vody. Při instalaci jsme vířivku samozřejmě napustili, odzkoušeli a uvedli kompletně do provozu.

  Malá ale výkoná vířivka A5L

  Vířivá vana menších rozměrů, která je určena pro 3 osoby s označením Villeroy & Boch A5L. Rozměry vířivky jsou pouze 173x213cm a s maximální hloubkou 79cm. Vejde se do ní 920L vody a je standardně osazena třemi Jetpak panely, tedy vyměnitelnými panely s různým rozložením trysek. Vířivka disponuje dvěma PE filtry s koloidním stříbrem a velmi kvalitním Ozonátorem a tak je zde vždy jistota, že voda v této vířivce, tak jako ve všech vířivkách značky Villeroy & Boch zůstane velmi dlouho čistá, průzračná a bezvadná. Vířivka je osvětlená vně i uvnitř Led diodami a má také designový vodopád.

 • Malé domácí wellness

  Pro domácí využití jsme instalovali vířivku značky Villeroy & Boch s označením X6R. Tuto vířivku jsme osazovali přímo v interiéru domu v koupelně. Instalace proběhla společně s malou saunou a tak si majitelé nové vířivky a sauny nyní užívají svého vlastního malého wellness centra, ve kterém může relaxovat celá rodina opravdu kdykoliv.

  Elegantní kulatá vířivka X6R

  Tato elegantní vířivá vana je kulatá a má průměr 201cm a zmístí se do ní až 5 osob. Ve variantě pro našeho klienta jsme instalovali vířivku se speciální technologií JetPaks, tedy vyměnitelnými panely s různými druhy trysek. Zákazník tedy nemá doma jen jeden nebo dva typy masáže, ale kdykoliv se mu zlíbí, může typ rozložení trysek vyměnit za jiný. A to je nesmírnou výhodou pouze vířivek Villeroy & Boch.

 • Wellness Hotel Step - Jacuzzi Alimia

  Pro Wellness hotel Step jsme již realizovali privátní wellness. Nyní nastal čas rekonstrukce již dosloužilé vířivé vany přímo ve vodním světě. Majitelé hotelu se na nás díky veliké spokojenosti opět obrátili a my jsme mohli realizovat výměnu stávající vířivé vany za novou, značkovou Jacuzzi Alimia pro 6 osob. 

  Starou vířivku bylo potřeba ručně vyřezat, nepoškodit dlažbu a okolí a ve vzniklém otvoru připravit, napojit a zasadit novou Jacuzzi Alimia. To vše bylo nutné stihnout za pouhou jednu noc, tak aby se nenarušil provoz celého wellness, bazénu a vodního a saunového světa.

  Parametry vířivky pro wellness Alimia Jacuzzi

  Alimia je komerční vířivka určená pro hotely, motely, wellness a bazény. Její rozměr je 237cm a tak se vejde i do menších prostor. Maximální hloubka vířivky je 98cm, což je opravdu dostačující. Do této vířivky se vejde 1660 litrů vody a samotná váží 180 kg. Celkově je ve vířivce zabudováno 44 trysek.

  Zde jsme pro vás připravili několik fotek z realizace rekonstrukce.

 • Komerční vířivka Jacuzzi ve wellness apartmánu Jezerka

  Luxusní vířívka Jacuzzi LODGE S, která vyniká v komerčním využití díky své praktičnosti co do údržby a očisty. Rychlé a jednoduché napouštění a vypouštění vany ušetří mnoho času a usilí. V kombinaci s automatickým dopouštěním je to právě ta správna volba pro apartmánové rezidence a pokoje. Tato vana je umístěna v prestižním kongresovém hotelu Jezerka v blízkosti přehrady Seč.

 • Zapuštěná vířivka Villeroy Boch

  Představujeme vám krásnou vířivku značky Villeroy and Boch, kterou jsme instalovali jako částečně zapuštěnu do podlahy terasy. Vířivka je zapuštěná pouhých 12cm po okraj opláštění a vypadá to velice esteticky. Vířivka R6L je určena až pro 5 osob a její součástí jsou tři JetPak panely neboli panely s vyměnitelnými tryskami.

  Pro vyšší účinost termoizolace je vířivka vybavena termokrytem, který je na integrovaném zvedáku a manipulace s ním tak zvládne úplně každý a velice pohodlně.

  Přejeme našim zákazníkům, ať si vířivku užívají stejně tak kvalitně jako jejich překrásnou zahradu u které je vana instalována.

 • Zapuštěná vířivka R6L

  Luxusní vířivou vanu značky Villeroy & Boch R6L jsme tentokrát zapouštěli do "zahrady". Úkol to nebyl zcela snadný, ale věděli jsme, že výsledek bude stát za to. Díky zapuštění vířivky do okolního prostředí mají noví majitelé vířivky nádherný výhled do vlastní zahrady. Vířivá vana je zároveň disponovaná blízko u vstupu do koupelny a tak i při "zimní relaxaci" ve vířivce se velice rychle a jednoduše přemístíte do tepla domova.

  Jako i u ostatních vířivek Villeroy & Boch je i tato R6L velmi kvalitně izolována s nejjednodušší konstrukcí na světe. Díky velmi kvalitní izolaci XPS 50 navíc, kteoru jsme zde instalovali dostali majitelé k užívání jednu z nejúspornějších vířivek na světe. Vyřešili jsme také velice příznivě vstup k servisním dvířkům vířivky, který musí být pro údržbu a další speciální nastavení vířivky.

  Věříme, že i tito noví majitelé vířivky Villeroy & Boch R6L se budou cítit opravdu výjimečně, tak jako všichni ostatní, kterým jsme mohli vířivky této značky instalovat jak na zahradu, tak zapuštěnou do terasy a nebo instalované v interiéru.

 • Interiérové wellness

  Nová realizace naši společnosti EuroWellness s.r.o. ukazuje možnosti luxusní vířivky v interiéru. Základním místem pro realizaci tohoto domácího wellness byl suterrén rodinného domu. Zde jsme instalovali luxusní vířivku značky Villeroy & Boch s označením Just Silence. Tato vířivka uspokojí i ty nejnáročnější uživatele, vejde se do ní s přehledem i 5 osob a je natolik prostorná, že zde můžete relaxovat i v leže. 

  Vířivka ovládaná přes internet

  Pro větší pohodlnost a relaxaci je naproti vířivce instalována velká LCD televize a samotnou vířivku lze ovládat pomocí chytré aplikace v telefonu. Než majitelé dorazí z práce, tak si cestou nastaví vířivku na teplotu jakou požadují a pak už jen v pohodlí relaxují před oblíbeným televizním pořadem.

  Termokryt vířivky

  Vířivka je dále vybavena termokrytem s držákem, který lépe izoluje teplo a voda ve vířivce může být stále ideální. Držák termokrytu je tak jednoduchý a přínosný, že celou vířivku odkryjete snadno jednou rukou.

  Dávkovač chemie pro vířivku Aseko Sanosil

  V neposlední řadě je vířivka Just Silence vybavena dávkovačem chemie Aseko Sanosil a majitelé již nemusí absolutně nic řešit a mají vířivku neustále čistou. I v tomto případě, je dávkovač chemie pro vířivky napojen na internetovou aplikaci a majitelé této chytré vířivky si mohou kdykoliv zkontrolovat veškeré parametry vody ve vířivce.

   

   

 • Vířivka v sauna domku

  Luxusní saunu s luxusní vířivou vanu si vybral náš klient nedaleko Prahy. Luxusní venkovní sauna domek má vlastní sprchu i WC a je doplněn vířivkou značky Villeroy & Boch R6L, tedy vířivkou v komfortním provedení pro 5 osob, která obsahuje tři JetPaks panely (Technologie vyměnitelných trysek v jednom panelu). Samotná sauna je samozřejmě doplněna prvky elektronického dotykového ovládání, světelnými efekty (hvězdný strop) a dalšími elegantními prvky. 

  Sauna samotná je v interiéru i exteriéru vyrobena z velmi kvalitního cedrového dřeva. Celá domácnost i přátelé mohou nyní využít pohostinosti klienta a saunovat se nejen ve finské a bylinné sauně, které jsou samozřejmě integrovány, ale také ve speciální infra sauně.

  Celý komplex saunadomku je zasazen na míru do okolí vč. terrénních úprav.

  Sauna dům je umístěn na zahradě vedle luxusního bazénu a mimo základního vybavení jakými je infra sauna, finská sauna a solná stěna je zde umístěna vířivka značky Villeroy & Boch. Samozřejmostí saunového domku je také sociální zařízení (WC s umyvadlem) a zážitková sprcha. Uvnitř sauna domu je dále instalována LCD televize pro zpříjemnění pobybu ve vířivce nebo sauně.

  Celá sauna je vyrobena na míru na základě konzultací s našimi odborníky a podle finančních a rozměrových možností od nových majitelů.

 • Komfortní vířivka Villeroy & Boch R6L

  Realizace komfortní vířivky Villeroy & Boch R6L pro 5 osob. Tuto vířivku jsme instalovali na zahradě našeho klienta na štěrkové podloží (toto podloží není doporučeno). Vířivka R6L má rozměry 203x224x86cm a vejde se do ní až 5 osob, které si mohou užívat pohodlné relaxace vířivky. Ty jsou zabudované ve vířivce jak napevno tak samozřejmě v Tzv. JetPak panelech, které si klient může libovolně dokupovat a měnit i v případě, že je vířivka již napuštěná a v provozu.

  Vířivku jsme dále vybavili termokrytem, který slouží jak k ochraně vody před nečistotami v době kdy jí nepoužíváte, tak samozřejmě k udržení teploty voddy.

  Vířivku Komfort R6L, kterou zde vidíte, je ve standardních barvách vířivek Villeroy & Boch a tedy skořepina vířivky je čistě bíla (Snow White) s bílými panely JetPaks. A ta je obložena šedým kabinetem (Stone Grey). Termokryt je v čistě šedé (Ash Grey).

  Doufáme, že tento klient bude s vířivkou tak spokojen, jako všichni ostatní :-).

 • Rodinná vířivka na chatu

  Krásně nám svítí sluníčko a my jsme realizovali instalaci další vířivé vany značky Villeroy & Boch. Náš klient si na svou chatu vybral vířivku s označením A7L. Jedná se o vířivku až pro 6 osob. Vana se instalovala v provedení modrého laminátu a hnědého obložení, tak aby ladila s okolní terasou. Samozřejmostí je držák na termokryt a termokryt.

  Díky systému JetPak a tedy vyměnitelným panelům s tryskami si náš klient i do budoucna může vyzkoušet nejrůznější rozložení masáží a to u žádného jiného výrobce nenajdete! Díky vytvarování vířivé vany je tato vhodná jak pro děti, kteří se zde vydovádějí, tak pro dospělé, kteří si mohou maximálně možně užít relax a masáž celého těla.

  Výřivka je doplněna efektrním vodopádem a také podsvícením jak ve vodě tak okolo obložení.

  Nechte se také inspirovat vířivkami Villeroy & Boch a buďte např. i vy našimi dalšími zákazníky.

 • Výstava vířivek a saun - Maďarsko

  Vydali jsme se na další výstavu vířivek, saun a wellness HUN Expo a to přímo do Maďarska. Základem našeho stánku byl nádherný sauna domek, který má malou terásku pro umístění vířivky. Samotná sauna je variabilní a to jak do rozměrů tak do způsobu ohřevu sauny. Finská sauna, Infra sauny - nic z toho není v sauna domku problém. 

  Jako doplněk sauny jsme předváděli návštěvníkům EXPa hvězdné nebe, solné krystaly a samozřejmě relaxační a odpočinkovou část a také sprchu.

  Luxusní sauna domek jsme doplnili velmi lukrativní vířivou vanou Villeroy & Boch A5 a A7. Vířivky se speciální technologií JetPak (výměnitelné trysky). Díky této technologii jsou vířivky Villeroy & Boch jedny z nejúspornějších vířivek na trhu. Mají až o 90% méně potrubí než vířivky od ostatních výrobců a díky tomu je sníženo riziko úniku vody a tepelných ztrát na minimum.

 • Zimní vířivka

  Ani v třeskutých mrazech neotálíme a instalujeme nové kvalitní vířivky Villeroy & Boch. V tomto případě můžete vidět naši realizaci vířivé vany A7L , která je určena až pro 6 osob. Vířivku jsme usadili a instalovali na betonový podklad blízko sprchy na zahradě rodinného domu. 

  Samozřejmostí bylo dodání termokrytu pro vířivku, který dokáže udržet teplotu vody na vysokých hodnotách bez nutnosti stálého vytápění. Máme vyzkoušeno, že při současných mrazech (-11°C) dochází k ochlazování pouze o 0,5°C za hodinu (při vyhřáté vířivce na 38°C a zaklopeném termokrytu).

  Celá rodina si tak může užívat zimní radovánky v krásně vyhřáté vířivce Villeroy & Boch

 • Vířivka za Prahou

  I nyní v zimě, kdy venku panují teploty hluboko pod bodem mrazu, jsme instalovali vířivku Villeroy & Boch A5L u rodinného domku za Prahou. Vířivka je určena pro dvě až tři osoby a je ve speciálním bílém provedení.

  Umístění vířivky na zahradu bylo velmi jednoduché a zvládli jej pouze dvě osoby. Provedli jsme základní napuštění a nastavení vířivé vany a majitelé se mohli ihned koupat.

  Dokážete si představit, jaké to je, relaxovat v mínus 15°C ve vlastní vířivce? 

 • Vířivka pro celou rodinu na Vysočině

  K rodinnému domu na Vysočině jsme instalovali vířivku A7L pro pět osob od kvalitního německého výrobce Villeroy & Boch. Vířivka je umístěná na zahradě na vyvýšené dřevěné terase a lehce zapuštěná. Jak jsme již zmínili, vířivka je určena až pro pět osob a její součástí je také jedno interní lehátko a díky tomu je vhodná opravdu pro celou rodinu. 

  Díky různému tvarování vířivky se tato hodí jak pro děti, tak pro dospělé. Villeroy & Boch je velmi kvalitní ve více ohledech, vzhledem k nízkým nákladům na vytápění, které se pohybují do 7.000,- Kč/rok se budete chtít bez obav "vířit" i v zimě a za nás osobně... je tato doba na relaxaci ve vířivce ta nejlepší.

  S výhodami vířivek Villeroy & Boch jsme ještě nezkončili, tak jako ostatní vířivky této řady i tato vířivá vana s označením A7Lsystém JetPak. A tak když vás omrzí jeden typ trysek, prostě je vyměníte za jiné. 

  Inspirujte se tedy i vy... krásné umístění s dřevěnou terasou, dřevěným a přírodním opláštěním rodinného domu a ještě se zákrytem proti větru a schůdky pro snadnější přístup do vířivky.

 • Vířivka se vstupem z terasy

  Tato instalace vířivky Villeroy & Boch A5L na zahradě našeho klienta je ukázkou možností a inspirací jak si nejvíce zpříjemnit volnou chvíli a relax. Do této vířivky je přímý vstup z terasy a tedy klient nepotřebuje žádné schůdky. Vířivka je otočená čelním panelem k terase a to je na jednu stranu veliká výhoda v ovládání, ale na druhou stranu je potřeba aby panel ze strany od ovládání byl přístupný k případnému servisování.

  Součástí této vířivky je také termokryt, který je na zvedáku a tím jednodušeji s ním může kdokoliv manipulovat.

  S touto vířivkou od Villeroy & Boch se nemusíte obávat vysokých nákladů za elektřinu, protože při využití vířivky 3x týdně při 37°C po dobu 40minut, s udržovací teplotou 26°C, s výměnou vody a chemií se vejdete do 8.000,- ročně!

  A to je opravdu pěkná dovolená 3x týdně po celý rok nemyslíte? :-)

 • Venkovní vířivka pro 6 osob

  Nejskvělejší relaxaci, kterou si můžete ve vířivce užít je, když máte vířivku na vlastní zahradě a koupete se v ní za jakéhokoliv počasí. Tato vířivka pro 6 osob je instalována na pevné 10cm vysoké betonové desce s výstuhami. Vířivka má vlastní držák termokrytu, který je specifický v tom, že je připevněn přímo na vířivce a vy tak nemusíte termokryt pokládat na zem a špinit.

  Samotná vířivka Villeroy & Boch A7L se speciálním Elite audio systémem je už sama o sobě "silný" zážitek. Hudba hraje neuvěřitelně díky vlastnímu subwooferu. K tomutu lze připojit vlastní přehrávač pomocí širokých možností - přes USB, 3,5mm Jack, iPhone, nebo Bluetooth.

  Vířivá vana bude v budoucnu doplněna okolními schody, které budou zcela vířivku obepínat a tak do ni můžete vejít z kterékoliv strany a zcela jednoduše, snadno a bez problému.

  Za nás můžeme říct, že tato velká vířivka na zahradě je opravdu sen každého z nás :-)

 • Vířivka na zahradě pro 3 osoby

  Vířivky Villeroy & Boch se hodí jak do interiéru tak exteriéru. Vířivkám umístěným na zahradě u domu nebo chaty významně fandíme a i tato reference je ukázkou, že i menší vířivé vany je také vhodné umisťovat na zahradu.

  Vířivka A5L Villeroy & Boch je vířivou vanou pro 3 osoby. Zde je umístěná vedle terasy na betonovém podkladě, který je esteticky zasypán bílým kačírkem. Barva vířivky - hnědá - doplňuje přilehlý altánek a nijak nenarušuje design celé zahrady.

  Vířivku lze využívat jak v letním tak samozřejmě i v zimním období.
  Všem našim klientům přejeme mnoho hodin strávených kvalitním odpočinkem ve vířivkách Villeroy & Boch.

 • Prémiová vířivá vana

  Naše vířivky Villeroy & Boch jsou opravdovou zárukou kvality a nejedna reference je toho důkazem. Tato vířivka A7L s 5-ti místy k sezení a jedním lehátkem je instalována již více jak 1 a pů roku v exteriéru rodinného domu. Využívána je často a to celou rodinou a i přesto je stále jako nová. Solární sprcha, která je umístěna vedle vířivky slouží pro důležitou očistu před vstupem do vířivé vany. Díky tomuto se voda ve vířivce tolik nešpiní.

  Vířivka venku je to nejlepší!

  Vířivka z prémiové řady Villeroy & Boch je dále obložená dlažbou resp. dřevem a pro snadnější manipulaci s termikrytem používají majitelé chytře zvedák termokrytu. Vířivku lze používat celoročně a to je i případ této reference - venku je relax z bublinek opravdu tou nejlepší volbou, užijte si jej i v zimě.

 • Vířivka s výhledem na Prahu

  Každý kdo má terasu určitě někdy přemýšlel o tom, jestli by se nedala využít ještě lépe, efektivněji a jestli z této terasy nejde udělat ještě o kousek lepší kout pro odpočinek a relax. Někoho možná také napadlo, že si na terasu pořídí vířivku a takovému nápadu říkáme ANO!

  Vířivku jeřábem až na střešní terasu 

  Na netradiční střešní terasu jsme našemu klientovi doporučili designovou vířivku Just Silence, které se přesně hodí na toto místo. Vířivku jsme na terasu bezpečně a bez problému instalovali pomocí jeřábu. Abychom dodrželi bezpečností i designové "okolnosti", tak jsme pro vířivku navrhovali a realizovali speciální konstrukci, která je vyrobena z pozinku a tedy nepodléhá korozi a je velmi pevná.

  Okolo vířivky jsme dále instalovali schůdky pro snadnější přístup a designově jsme upravili celou terasu umělým trávníkem a bílým kačírkem. Po dokončení těchto prací a napuštění vířivky jsme aplikovali vodní chemii tak, aby vířivka vydržela minimálně 3 měsíce bez další údržby vody.

  Vířivka i pro děti

  Designová vířivka Just Silence je speciál mezi vířivkami a zcela jistě víme, že takový luxus nemá každý. Vířivka není tak členitá jako ostatní vířivé vany od jiných výrobců a tak je vhodná také i jako "brouzdaliště" pro děti, které si v ní mohou nezkutečně vyhrát. 

   

  Vířivka Just Silence na tomto místě... v letním dni... při sluníčku... a s tímto výhledem....  JE PROSTĚ K NEZAPLACENÍ!


   

 • Luxusní vířivka Just Silence

  Na krásnou zahradu patří i krásná vířivka a tak si majitelé rodinného domu v zástavbě řadových domků v Praze vybrali právě jednu z těch nejluxusnějších vířivek - Villeroy & Boch Just Silence. Vířivku jsme instalovali vč. termokrytu, který pomáhá udržovat teplou vodu ve vířivce a také samozřejmě držáku termokrytu. Tento držák velice usnadňuje manipulaci se samotným termokrytem a všem jej doporučujeme.

  Vířivka Just Silence není jen obyčejnou zahradní vířivkou, ale pyšní se také kvalitním stereo systémem a také Wifi ovládáním, kterým si můžete vířivku aktivovat na dálku.

 • Kulatá vířivka

  Instalace kulaté vířivky Villeroy & Boch X-Series X6R pod zastřešení na zahradě našeho klienta. Vířivky Villeroy & Boch dodáváme vždy s dopravou a montáží a k této vířivce na zahradu jsme klientovi, i přesto že je vířivka umístěna pod zastřešením, dodali termokryt s držákem. 

  Termokryt zejména zabraňuje unikání tepla z nahřáté vody ve vířivce a díky originálnímu držáku se velmi snadno a lehce ovládá.
  Výhodou umístění vířivky pod zastřešením je také možnost koupání a relaxace při nepříznivém počasí.

  Kulatá vířivka

  Kulatá vířivka X6R se velikostně nezdá, ale relaxovat v ní může až 5 osob. Rozměry vířivky jsou také velmi kompaktní a s průměrem 201cm a výškou 91cm se řadí k rozměrově menším vířivým vanám.

 • Vířivka na zahradě

  Tuto vířivku Villeroy & Boch A8D jsme instalovali na nádvoří statku našeho klienta. Vířivka je částečně schovaná pod balkónem a umístěna na vyrovnávacím podkladě. I přesto, že je vířivka "pod střechou", jsme jako součást instalace zákazníkovi dodali termokryt i s držákem pro snadnou ovladatelnost.

  V případě, že vířivka není zapuštěná do země, tak dodáváme schůdky, které usnadní vstup i výstup.
  Oproti klientům, kteří si nechají vířivku instalovat např. na střeše panelového domu nebo na nejrůznějších vyvýšených místech, jsme v tomto případě měli velmi lehkou práci a montáž. S vířivkou na vozíku jsme měli přístup až na místo určení a tak nebylo potřeba povolávat jinou techniku.

 • Vířivka na vyvýšené terase

  Realizace prémiové vířivky A8D Villeroy & Boch o rozměrech 239cm x 239cm na nestandardním místě. Vířivku jsme umisťovali na vyvýšené terase z modřínového dřeva odkud je nádherný výhled do okolí. Terasa splňovala podnímky pro nosnost vířivky a tak nebyl žádný problém vířivou vanu instalovat. Za pomocí malého jeřábu, jehož pronájem a manipulace s ním stála pouhých 2.000,- Kč, jsme vířivku vyzvedli a umístili na požadované místo na terase.

  Vířivky Villeroy & Boch dodáváme s dopravou, montáží a také s termokrytem, ke kterému jsme v tomto případě instalovali originální zvedák. Manipulace díky tomuto zvedáku termokrytu je nyní velice snadná a zvládne ji opravdu každý bez většího úsilí.

  Vířivku jsme dále doplnili příslušenstvím pro snadný přístup - schůdky a nyní ji naši klienti bezproblémově užívají.

 • Designová vířivka Just Silence

  Jedinečná krása tohoto modelu vířivky uchvátí nejednoho milovníka wellness. Nový design vířivek Villeroy & Boch Just Silence jsou určeny zejména pro maximální využití pohodlí a volného času. Výřivka obsahuje exklusivní masážní trysky z leštěné nerezové oceli. Řada designových vířivek Just Silence nabízí opravdu dosud neznámou úroveň pohodlí.

  Vířivka Just Silence je jedinná správná volba

  Pokud to myslíte s vířivou opravdu vážně, nezaobírejte se jinými modely a to ani od stejného výrobce Villeroy & Boch. Všechny ostatní modely jsou minimálně o jednu úroveň v pohodlí, designu a masáži níže.

  Ať sousedé závidí

  Dnes pro vás existuje jedinná volba a tou je vířivka Just Silence. Sousedé vás budou pomlouvat a závidět vám, ale proto to přeci děláme, chceme si užívat volna a svůj život prožít naplno.... Pokud semnou souhlasíte, přijeďte si k nám pro tuto nádhernou vířivku!

   

 • Vířivka na terase

  Instalaci vířivky Villeroy & Boch  jsme prováděli ve stísněných, ale zato krásných prostorách. Vířivá vana je umístěna na terase rodinného domu a zastřešena venkovním zastřešením. Instalaci vířivky Villeroy& Boch střešení. Tato vířivka je větších rozměrů a je vhodná až pro 6 osob.

 • Zapuštěná vířivka

  Vířivku umíme také samozřejmě zapustit do země a okolí upravit tak, aby vám vždy ladilo s okolím domu a zahradou. Vířivka je zapuštěná 30cm do podlahy a jedinná strana, která musí být přístupná je u ovládacího panelu. Pod ovládacím panelem se nachází odnímatelná část s kompletní technologií vířivky, která slouží pro případný servis. Díky speciálnímu řešení vířivek Villeroy & Boch a jejich vnitřnímu uspořádání vedení trubek a hadic není potřeba aby byl přístup z jiné, než přední strany.

 • Vířivka pro 5 osob - Olomouc

  Vířivka Villeroy & Boch SP 451 umístěná v blízkosti domu u bazénu. Vířivka je doplněna plastovými schůdky a zvedákem termokrytu.

 • Vířivka - VaB - pro 5 osob

  Vířivka Villeroy & Boch A7L je umístěná na terase v posledním patře, vířivka byla instalována pomocí jeřábu. Prosklené zábradlí dává vířivce nezapomenutelný výhled na Prahu...

   

 • Vířivka pro 5 osob se schůdky

  Vířivka Villeroy & Boch SP451 pro 5 osob, usezená na zahradě před domem, doplněná zvedákem termokrytu, schůdky a nerezovým madlem. Vířivka disponuje unikátní technologii JetPaks.

 • Vířivka pro 4 osoby - Brno

  Vířivka Villeroy & boch umístěná na zahradě, kompletně zabudována do země vč. servisního přístupu.

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741

Chci se zeptat