Vířivky

Venkovní vířivky

"vířivky na zahradu | vířivky na terasu | venkovní vířivky "

Villeoy & Boch a Jacuzzi® jsou velmi kvalitní zateplené celoroční venkovní vířivky pro celou rodinu. Vířivé vany německého výrobce Villeroy & Boch jsou nejen luxusním požitkem a relaxu, ale samy o sobě jsou také unikátní. Venkovní vířivé vany i vnitřní jacuzzi jsou se systémem JetPak úspornější, jednodušší a pevnější. Díky této technologii obsahují o 90% méně potrubí než jiné vířivky a zároveň trysky těchto vířivek jsou účinnější. Vířivé vany jsou určeny jak pro venkovní užití (na zahradě, u domu, na terase), tak samozřejmě do interiéru a v obou případech s celoročním provozem.

           

Venkovní vířivky

Komerční vířivky

"vířivky pro wellness | vířivky pro hotely | vířivky k bazénu"

Vysoce kvalitní a zátěžová technologie komerčních venkovní i vnitřních vířivek je připravená pro vysokou zátěž a je řešena individuálně podle typu provozu. Tyto komerční jacuzzi vířivky se hodí jak do veřejných wellness center tak k privátnímu provozu např. jako veřejná vířivka v hotelu, motelu, ubytovně, nebo doplňková vířivka k veřejnému bazénu.

Komerční vířivky

Proč Villeroy & Boch

"O 90% méně potrubí než u ostatních vířivek"

Villeroy & Boch jsou unikátní úsporné celoroční venkovní vířivky. U venkovních vířivých van s konstrukcí a technologií JETpak není třeba žádných dlouhých přívodních trubek, větvení a dělících ventilů, což minimalizuje tření vody uvnitř trubek. To má za následek mnohem výkonnější trysky ve vířivce, které mohou i při plném výkonu pracovat současně. Díky vedení trubek převážně teplou vodou vířivky je dosaženo minimální tepelné ztráty i u celoročních venkovních vířivek.

Touto technologií vznikla nejúspornější celoroční venkovní zateplená vířivka na trhu!

Proč Villeroy & Boch

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat