Vířivky

Rodinné vířivky

"Venkovní vířivky Villeroy & Boch - vířivky s duší"

Logo Villeroy Boch

Prodej vířivek na zahradu této značky je pro nás ctí. Vířivé vany německého výrobce nejenže jsou velmi kvalitní, ale samy o sobě jsou také unikátní. Venkovní vířivky i vnitřní vířivé vany jsou se systémem JetPak úspornější, jednodušší a pevnější. Díky této technologii obsahují o 90% méně potrubí než jiné zahradní vířivky a zároveň trysky těchto vířivek jsou účinnější. Vířivé vany jsou určeny jak na zahradu jako venkovní vířivky, tak samozřejmě do interiéru.

Rodinné vířivky

Komerční vířivky

Logo vířivek Jacuzzi

"Vysoce zátěžové a výjimečné komerční vířivky "JACUZZI" "

Vysoce kvalitní a zátěžová technologie komerčních vířivek je připravená pro vysokou zátěž a je řešena individuálně podle typu provozu. Tyto vířivé vany se hodí jak do veřejných wellness center tak k privátnímu provozu např. jako veřejná vířivka v hotelu.

Komerční vířivky

VYJÍMEČNOST vířivek

O 90% méně potrubí než u ostatních výrobců vířivek. Riziko úniku vody a vzduchu z vířivky je tudíž sníženo na minimum.  

S konstrukcí a technologií JETpak není třeba žádných dlouhých přívodních trubek, větvení a dělících ventilů, což minimalizuje tření uvnitř trubek. To má za následek mnohem výkonnější trysky ve vířivce, které mohou i při plném výkonu pracovat současně. Díky vedení trubek převážně teplou vodou v lázni vířivky je dosaženo minimální tepelné ztráty i u venkovních vířivek.

VYJÍMEČNOST vířivek

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741

Chci se zeptat