VÍŘIVKY

Vířivky Villeroy & Boch

"Luxusní vířivky od německé značky Villeroy & Boch - záruka kvality."

Prodej vířivek na zahradu této značky je pro nás ctí. Vířivky německého výrobce nejenže jsou velmi kvalitní, ale samy o sobě jsou také unikátní. Vířivky se systémem JetPak jsou úspornější, jednodušší a pevnější. Díky této technologii obsahují o 90% méně potrubí než jiné vířivky a zároveň trisky těchto vířivých van jsou účinnější. Vířivé vany a vířivky jsou určeny jak na zahradu, k domu, tak samozřejmě do interiéru.

Vířivky Villeroy & Boch

Komerční vířivky

"Vysoce zátěžové a výjimečné komerční vířivky "JACUZZI" "

Vysoce kvalitní a zátěžová technologie komerčních vířivek je připravená pro vysokou zátěž a je řešena individuálně podle typu provozu. Tyto vířivé vany se hodí jak do veřejných wellness center tak k privátnímu provozu např. jako veřejná vířivka v hotelu.

Komerční vířivky

Všechny vířivky - PŘEHLED

Vybírejte z více jak 20 typů vířivých van.

Máme vířivku jak pro 2 osoby tak luxusní vířivky až pro 8 osob. Přehled těch nejvychytanějších vířivek na českém a slovenském trhu. Všechny vířivé vany a to i ty v AKCI, dodáváme s dopravou, montáží i termokrytem.

Všechny vířivky - PŘEHLED
Chci se zeptat:

Zde můžete připojit libovolný soubor, např. nákres či obrázek, půdorys místnosti, fotografii, aj. Celková velikost přiložených souborů je max. 5 MB

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741

Chci se zeptat

Zaslat ZDARMA Ceník vířivek

Prosím vyberte

mobilní zobrazení

Mobilní zobrazení Spa vířivky

klasické zobrazení

Klasické zobrazení Spa vířivky