Vířivky

Rodinné vířivky

 

"Luxusní vířivky Villeroy & Boch a Jacuzzi®"

Vířivky na zahradu i do interiéru

Prodej vířivek na zahradu s celoročním provozem značek Villeroy & Boch a také Jacuzz® je pro nás ctí. Vířivé vany německého výrobce Villeroy & Boch jsou nejen velmi kvalitní, ale samy o sobě jsou také unikátní. Venkovní vířivky i vnitřní vířivé vany jsou se systémem JetPak úspornější, jednodušší a pevnější. Díky této technologii obsahují o 90% méně potrubí než jiné zahradní vířivky a zároveň trysky těchto vířivek jsou účinnější. Vířivé vany jsou určeny jak na zahradu jako venkovní vířivky, tak samozřejmě do interiéru a v obou případech s celoročním provozem.

Italská značka vířivek Jacuzzi® poté mluví sama za sebe a není potřeba ji představovat.

Rodinné vířivky

Komerční vířivky

 

"Vysoce zátěžové a výjimečné komerční vířivky "JACUZZI"

Vířivky pro wellness, hotely, motely

Vysoce kvalitní a zátěžová technologie komerčních vířivek je připravená pro vysokou zátěž a je řešena individuálně podle typu provozu. Tyto vířivé vany se hodí jak do veřejných wellness center tak k privátnímu provozu např. jako veřejná vířivka v hotelu.

Komerční vířivky

Výjimečnost vířivek

O 90% méně potrubí než u ostatních výrobců vířivek. Riziko úniku vody a vzduchu z vířivky je tudíž sníženo na minimum.

Vyjímečné luxusní vířivky

S konstrukcí a technologií JETpak není třeba žádných dlouhých přívodních trubek, větvení a dělících ventilů, což minimalizuje tření uvnitř trubek. To má za následek mnohem výkonnější trysky ve vířivce, které mohou i při plném výkonu pracovat současně. Díky vedení trubek převážně teplou vodou v lázni vířivky je dosaženo minimální tepelné ztráty i u venkovních vířivek.

Výjimečnost vířivek

Video prezentace

Výhody zahradních i interiérových vířivých van Villeroy & Boch vám představíme v několika krátkých videích.

Provázet nás bude přímo majitel firmy EuroWellness s.r.o. Ing. David Drda. Podíváme se mimo jiné také na vyměnitelné masážní trysky - JetPak Therapy Systém a představíme si kompletní řadu vířivek Villeroy & Boch. Uvidíte také animace ukázek toho, jak fungují jednotlivé trysky a k čemu je dobré mít více typů "JetPaků" k vířivce.

Video prezentace

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat