Wellness reference

 • Hotel a Restaurace Via Ironia

  Pro stylový hotel, italskou restauraci a relaxační centrum Via Ironia ve Vysokém Mýtě jsme realizovali modernizaci wellness zařízení. Starší a již nevyhovující vířivka Reko byla nahrazena modernější vířivou vanou pro komerční účely Eurowellness Valeria v mramorovém provedení. Vířivka je usazena do stylového vyvýšeného pódia a její přístup a okolí je přízpůsoben armosféře celého prostředí relaxačního centra a tak zcela zapadá to kompletního stylu hotelu.

  Vířivka Valeria je určena jak pro hotely, motely tak pro wellness centra a relax si v ní mohou užívat až 4 osoby najednou. Disponuje několika desítkami hydromasážních a vzduchových trysek, ozonátorem pro čistou vodu a samozřejmě RGB LED osvětlením a velmi výkonnou profesionální filtrací. Všechny tyto důležité součásti vířivky jsou zabudovány samostatně mimo prostor vířivky, zcela odděleně od relaxační místnosti. Součástí instalace bylo také umístění "chytrého" tlačítka v podlaze okolo vířivky, tak aby hosté hotelu a relaxačního centra Via Ironia Vysoké Mýto mohli vířivku ovládat jediným kliknutím.

  Více o hotelu Via Ironia - Vysoké Mýto - otevírací doba, rezervace se dozvíte zde: https://via-ironia.business.site/ 

 • Wellness hotel Špindlerův Mlýn - Clarion

  Clarion Hotel Špindlerův Mlýn se nachází ve velmi pěkné části stejnojmeného horského střediska. Hostům nabízí krásné relaxační prostory a spousty odpočinkových zážitků. Základem celého hotelu Clarion je samozřejmě bazén a kompletní wellness. Při rekonstrukci hotelu jsme realizovali novou komerční vířivou vanu, protože ta stará již neodpovídala standardům a kazila celý dojem hotelu.

  Vířivku jsme vybrali od firmy Jacuzzi, která je určena pro komerční užití. Splňuje veškeré požadavky na hygienu i kvalitu, kterou jsou hotely a motely nutné dodržovat a splňovat. Vířivka Virginia od Jacuzzi, kterou jsme společně s klientem vybrali je určena až pro 7 osob a její rozměry jsou 257x219x98cm. Tato vířivka má žlábek a přeliv a je napojena na velmi výkonnou pískovou filtraci, ozonátor, kompenzační nádobu a další čerpadlo, které zajišťuje kompletní víření v celé vaně.

  Jelikož nebylo možné vířivku zabudovat do země, připravili jsme pro ni betonovovou obezdívku, na kterou jsme instalovali krásnou keramickou dlažbu, tak aby ladila s ostatním okolím. Nerezové zábralí u schodů do vířivky již byla samozřejmost.

  Ovládání vířivky pro hosty je také opravdu velmi jednoduché. Do dlažby jsme zabudovali jedno aktivní tlačítko, kterým se víření ve vaně pouští.

   

  Více informací o hotelu Clarion můžete získat zde: www.clarionhotelspindleruvmlyn.com

 • Hotel Palace Cinema Jíloviště

  Pro Hotel Palace Cinema v Jílovišti nedaleko Prahy jsme realizovali kompletní wellness zařízení. Wellness centrum v Jílovišti je tak primárně určeno pouze klientům hotelu. Kompletní wellness zařízení jsme instalovali v podzemí hotelu, ale také na terase přímo ve venkovních prostorách.

  Ve venkovních prostorách se nacházejí dvě komerční vířivky Valeria ve kterých se bezproblémově může osvěžit a zrelaxovat až 8 osob. Kdo ještě nevyzkoušel koupání ve vířivé vaně v zimním období, vřele doporučujeme a zde mají hosté hotelu Palace Cinema právě tuhle unikátní příležitost k dispozici.

  Ve sklepení jsme poté instalovali krásnou "multi" saunu. Tedy saunu, kde si můžete vyzkoušet jakýkoliv druh saunění - finskou, byllinou, infra. Součástí sauny je samozřejmě ochlazovna a osvěžovna - v tomto případě zážitková sprcha.

   

   Hotel Palace Cinema - Jíloviště

   Tento wellness JSME POUZE REALIZOVALI, v případě potřeby rezervace/návštěvy/kontaktu se obracejte přímo na:
  https://www.hotelpalacecinema.cz/ 

  Více o hotelu Palace Cinema se dozví na oficiálních webových stránkách: https://www.hotelpalacecinema.cz/ 

 • Saunový svět na střeše továrny

  Realizovali jsme nádherné wellness centrum a saunový svět na unikátním místě. Představte si to krásné uvolnění a relax ve vyhřáté sauně nebo vířivce či bazénu s nádherným výhledem na město? Ano, saunový svět v Hradci Králové se pyšní unikátní saunou pod hvězdami. Tento výjimečný sauna komplex je umístěn na střeše továrny a při příjezdu automobilem můžete zaparkovat na privátním parkovišti ve vnitrobloku.

  Saunový svět Saunyx - Hradec Králové

  Tento wellness JSME POUZE REALIZOVALI, v případě potřeby rezervace/návštěvy/kontaktu se obracejte přímo na:
  www.saunyx.cz

   

  Před samotnou realizací jsme vytvořili 3D grafický návhr, s klientem konzltovali a dále upravovali podle možností přání. Výsledný efekt je opravdu dokonalý. Osvěžit a odpočinnout si můžete v klasické Finské sauně, kde jsou používány 100% přírodní éterické oleje. Dále zde najdete Herbal saunu s bylinkami a Bio saunu a samozřejmostí je také ochlazovací bazének.

  A jako Bonus zde připravujeme další unikátní projekty jako je Výrobník ledu, Vířivý bazén, Tropická sauna nebo Kneippův chodník

 • Interiérové wellness

  Nová realizace naši společnosti EuroWellness s.r.o. ukazuje možnosti luxusní vířivky v interiéru. Základním místem pro realizaci tohoto domácího wellness byl suterrén rodinného domu. Zde jsme instalovali luxusní vířivku značky Villeroy & Boch s označením Just Silence. Tato vířivka uspokojí i ty nejnáročnější uživatele, vejde se do ní s přehledem i 5 osob a je natolik prostorná, že zde můžete relaxovat i v leže. 

  Vířivka ovládaná přes internet

  Pro větší pohodlnost a relaxaci je naproti vířivce instalována velká LCD televize a samotnou vířivku lze ovládat pomocí chytré aplikace v telefonu. Než majitelé dorazí z práce, tak si cestou nastaví vířivku na teplotu jakou požadují a pak už jen v pohodlí relaxují před oblíbeným televizním pořadem.

  Termokryt vířivky

  Vířivka je dále vybavena termokrytem s držákem, který lépe izoluje teplo a voda ve vířivce může být stále ideální. Držák termokrytu je tak jednoduchý a přínosný, že celou vířivku odkryjete snadno jednou rukou.

  Dávkovač chemie pro vířivku Aseko Sanosil

  V neposlední řadě je vířivka Just Silence vybavena dávkovačem chemie Aseko Sanosil a majitelé již nemusí absolutně nic řešit a mají vířivku neustále čistou. I v tomto případě, je dávkovač chemie pro vířivky napojen na internetovou aplikaci a majitelé této chytré vířivky si mohou kdykoliv zkontrolovat veškeré parametry vody ve vířivce.

   

   

 • Synergy Club Anděl

  Modernímu fitness a wellness v centru Prahy - Synergy - jsme dotvářeli atmosféru celého "fitka". Wellness a relaxační část je dnes již nedílnou součástí všech těchto zařízení a Synergy určitě nezůstává pozadu. Realizovali jsme zde wellness koutek, kde najdete dvě vělmi kvalitní sauny značky Sentiotec. Jedna klasická, finská a aroma sauna Panorama Large Sentiotec a druhá infra sauna Vitami 164 taktéž od značky Sentiotec.

  Wellness řešení jsme doplnili komerční vířivou vanou Valeria v bílé barvě s přelivem. A závěrem si můžete také odpočinout na některém z pohodlných lehátek přímo ve wellness.

  Návštěvníci Fitness a wellness Synergy si tak mohou dát "do těla" ve fitku a pak se příjemně zrelaxovat v místním wellness.

  Více informací o Synergy fitness a wellness naleznete na www.synergyclub.cz


  Wellness, Fitness, Masáže - Synergy Club Anděl - Praha


  Tento wellness JSME POUZE REALIZOVALI, v případě potřeby rezervace/návštěvy/kontaktu se obracejte přímo na:
  https://www.synergyclub.cz

 • Privátní wellness Praha Háje

  Nové privátní wellness, kde se můžete zrelaxovat po těžkém dnu v práci jsme realizovali v Praze 4. V krásném sportovně relaxačním centru SQUASHPOINT naleznete nejen klasické cvičení, ale mnohem více. Součásti celého komplexu je také již zmíněné nově otevřené soukromé wellness s vířivkou, saunou, zážitkovou sprchou a relaxačním lůžkem.

  Vířivka Valeria, kterou zde najdete, je komerční vířivá vana s přelivovým žlábkem a její masážní a relaxační účinky jsou opravdu famózní.

  Vedle této vířivky jsme instalovali mnohaúčelovou saunu. Zde si můžete užít jak klasické finské saunování, tak díky speciálnímu výparníku také bylinnou neboli aroma saunu a příjemně tak zrelaxovat tělo i mysl.

  Pokud máte cestu kolem, nebo zde bydlíte, doporučujeme se na chvíli do relaxačního centra SQUASHPOINT zastavit a zdejší personál vám rád vše ukáže a vysvětlí.

  Squashpoint - privátní Wellness Praha Háje

  Tento wellness JSME POUZE REALIZOVALI, v případě potřeby rezervace/návštěvy/kontaktu se obracejte přímo na:
  https://www.squashpoint.cz 

 • Wellness Šlovice

  Navrhovali a realizovali jsme krásné prostředí Wellness Hotelu Šlovice. Základní konzultace a 3D návrh, kterému jsme ve finále vdechli reálný život. Relaxační místnost, vířivý bazén, finská/aroma sauna, jsou jen střípky toho, co vás v tomto wellness centru bude rozmazlovat. 

  A pokud budete opravdu rozehřátí z vířivky nebo sauny, instalovali jsme ochlazovací bazének a klasické vědro s chladnou vodou - ochlazovnu. 

  Přijďte se i vy podívat na nově otevřené wellness centrum ve Šlovicích.

   

  Středisko Wellness and Spa Šlovice - Ubytování na Křivoklátsku

  Tento wellness JSME POUZE REALIZOVALI, v případě potřeby rezervace/návštěvy/kontaktu se obracejte přímo na:

  http://www.strediskoslovice.cz

 • Theresian hotel & Spa

  Nádherný hotel a ještě krásnější wellness a Spa centrum v Olomouci. To je Theresian hotel & Spa.

  V nejvyšším patře hotelu se nachází SPA centrum, kde naleznete vše pod jednou střechou – Spa, masáže i fitness. Unikátní spojení odpočinku a výhledu z teras na skvostnou architekturu města Olomouce, podtrhne jedinečný prožitek Vašich smyslů. Zanechte starosti za dveřmi a odpočiňte si v našem saunovém světě, nabízejícím mnoho relaxačních zážitků.

  Ve wellness a Spa hotelu Teresian najdete vše na jednom méstě - Finská sauna, Infra saunna i Parní sauna. Dále se zde nachází vířivka, Kneippův chodník, Zážitková sprcha i masáže. Nesmíme opomenout také fitness centrum, které nabízí bežecké pásy, rotopedy, eliptical, posilovací věže a samozřejmě klasické činky.

  Theresian Hotel & Spa - Olomouc

  Tento wellness JSME POUZE REALIZOVALI, v případě potřeby rezervace/návštěvy/kontaktu se obracejte přímo na:
  https://www.theresian.cz 

 • Bouda Malá Úpa

  Horní Malá Úpa je tradiční krkonošská obec, která leží uprostřed nádherné přírody, jen pár kroků od nejvyšší hory ČR Sněžky. Díky své nadmořské výšce (1040 m.n.m.) je nejvýše položenou obcí ČR a je tedy ideálním místem pro Vaše letní i zimní dovolené. Naše bouda leží přímo u sjezdovky a u hlavní trasy na Sněžku. Celé území obce se nachází v chráněné zóně Krkonošského národního parku. Nejvyšším bodem obce je Sněžka 1603 m, nejnižším bodem je místo, kde opouští území obce řeka Malá Úpa – 720 m. Obcí prochází silnice II/252 ke zdejšímu hraničnímu přechodu s Polskem.

  Naše nové wellness bylo dokončeno v listopadu 2016, jedná se tedy o zcela nový provoz služeb, kterým naše ubytovací zařízení disponuje. Naši ubytovaní hosté se mohou těšit z plaveckého a relaxačního bazénu, whirlpoolu, aromatické bio sauny kombinované s finskou saunou, parní sauny, zážitkové sprchy a Kneippova chodníku. Celé prostředí wellness doplňují panoramatické fotografie pohoří Krkonoš, které můžete spatřit pouze u nás. Wellness je přístupné ubytovaným hostům, ale vycházíme vstříc veřejnosti i hostům, kteří jsou ubytováni u našich partnerů. Doplňkovou službou v našem wellness provozu je i fitness room a masáže.


  Hotel Bouda Malá Úpa

  Tento wellness JSME POUZE REALIZOVALI, v případě potřeby rezervace/návštěvy/kontaktu se obracejte přímo na:
  www.boudamalaupa.cz

 • Royal Dobříš - Wellness & Spa

  Přijeďte se nechat rozmazlit do nově otevřeného Royal wellness & spa v Dobříši. Privátní prostory jsou umístěny v přízemí Rezidence a jsou Vám k dispozici od pondělí do neděle od 8 do 22 hodin.

  V Royal wellness & spa můžete využít saunu se třemi režimy saunování (infrasauna, finská sauna a biosauna), jacuzzi pro tři osoby a relaxační zónu. K dispozici je Vám bohatě zásobený minibar, popř. si můžete vybrat z nabídky dalších pochutin přímo na recepci. Pro dodržování pitného režimu budete mít vždy připravený džbán s pramenitou vodou, citrónem a mátou.

  Aby Vám prostředí wellness bylo co nejpříjemnější a nejútulnější, můžete přinést flash disk s Vaší oblíbenou muzikou a díky smart TV bude celý prostor ozvučen podle Vašich představ.

  Pro více informací neváhejte navštívit www.spadobris.cz


  Royal Dobříš - Wellness & Spa

  Tento wellness JSME POUZE REALIZOVALI, v případě potřeby rezervace/návštěvy/kontaktu se obracejte přímo na:
  http://www.spadobris.cz/

 • Hotel Boho - Praha

  Hotel Boho Prague nabízí klimatizované ubytování v Praze, 600 metrů od Staroměstského náměstí. Hotel je členem skupiny Small Luxury Hotels of the World. V elegantní restauraci se podávají nejrůznější mezinárodní jídla, nápoje a vína.

  Všechny pokoje mají satelitní TV s plochou obrazovkou, Některé mají posezení, kde mohou hosté po náročném dni relaxovat. Každý pokoj má vlastní koupelnu. Pro pohodlí hostů jsou zde také připraveny župany a přezůvky.

  Recepce hotelu je otevřená nepřetržitě. Wellness centrum a masáže si lze dopřát za poplatek.

  Hotel Boho Prague - Wellness and Spa

  Tento wellness JSME POUZE REALIZOVALI, v případě potřeby rezervace/návštěvy/kontaktu se obracejte přímo na:
  http://www.hotelbohoprague.com

 • Městské lázně Hodonín

  Moderní lázeňský komplex v srdci jižní Moravy poskytuje cílenou léčebnou a rehabilitační péči i dokonalou relaxaci. Přijeďte za zábavou a zdravím do Lázní Hodonín.

   Městské lázně Hodonín - Spa & Relax

  Tento wellness JSME POUZE REALIZOVALI, v případě potřeby rezervace/návštěvy/kontaktu se obracejte přímo na:
  http://www.laznehodonin.cz

 • Wellness Hotel Balnika

  Hledáte ten správný odpočinek od ruchu města a pracovního stresu? V našem wellness penzionu BALNIKA, ubytování poblíž NP České Švýcarsko, Vám pomůžeme odreagovat se od starostí běžného života za pomocí několik typů masáží a zábalů. Kromě toho pro Vás v současnosti připravujeme Finskou saunu, infrasaunu, whirlpool, přísadové koupele a pivní lázeň. Vyberte si z naší nabídky procedur a nechte se hýčkat.


  Wellness penzion a restaurace Mikulášovice - Hotel Balnika

  Tento wellness JSME POUZE REALIZOVALI, v případě potřeby rezervace/návštěvy/kontaktu se obracejte přímo na:
  www.balnika.cz

 • Wellness Hotel Step

  Ve světě plném prohřívacích místností si můžete pod jednou střechou vychutnat  pět saun (finská, tropická, medová, finská krbová, selský domek). Po náročném dni  nebo hektickém týdnu si zasloužíte trochu relaxace a pocitu uvolnění. Ke zchlazení rozehřátého těla je k dispozici ochlazovna se sprchami, ledem a mlžením nebo venkovní ledový bazének. Pro odpočinek jsou připraveny dvě relaxační místnosti, venkovní terasa a pro osvěžení fresh bary.

  Wellness Hotel Step - Praha

  Tento wellness JSME POUZE REALIZOVALI, v případě potřeby rezervace/návštěvy/kontaktu se obracejte přímo na:
  http://www.wellness-hotel-step.cz  Ve vodním světě můžete využít 25 metrů dlouhý plavecký bazén se třemi dráhami, relaxační částí a kojeneckým bazénem. Pro uvolnění je zde vířivý whirlpool a parní lázeň s vonnými esencemi, která má pozitivní zdravotní účinky na organismus. U páry jsou k dispozici ochlazovací sprchy s tropickým deštěm.
  Sídlí zde i Plavecká škola Žabička pro kojence, batolata a předškoláky. V letním období jsme pro Vás připravili v prvním patře venkovní terasu, kde můžete nerušeně relaxovat a vychutnávat si sluneční paprsky.

 • Wellness Panorama

  luxusní relaxační vany s miliony bublinek pro maximální relaxaci, s až 266 vodními tryskami, aromaterapií a dalšími doplňky koupele,sauna Villeroy & Boch pro 4 osoby kromě jiného například s možností zážitkového saunování, moderní parní kabina pro 4 osoby, příjemné prostory pro nerušený odpočinek pod hvězdnou oblohou. Zajímavostí Wellnessu je kromě jiného hvězdná obloha ze světýlek na stropě v relaxační části, kde si můžete vyzkoušet, jaká souhvězdí poznáte. K tomu vám pustíme třeba i vaši vlastní hudbu, kterou si přinesete.

   

   Wellness Hotel Panorama - Blansko

  Tento wellness JSME POUZE REALIZOVALI, v případě potřeby rezervace/návštěvy/kontaktu se obracejte přímo na:
  http://www.hotelpanorama.cz/

 • Wellness Hedvika

  Vedle přírodních faktorů místa pobytu Vám nabízíme využití i dalších prostředků k Vaší rgeneraci a relaxaci, jako je hydromasáž, ozdravná sauna a relaxace odpočinkem při aroma svíčkách a sklidňujících tónech relaxační hudby. Jedinečná atmosféra a pocit absolutního uvolnění Vás naplní pozitivní energií, která je zdrojem Vaší fyzické i duševní síly.

  Nabízíme Vám unikátní možnost privátního pronájmu wellness s hydromasážní vířivou vanou se čtyřmi druhy hydromasáže, saunou s teplotou a vlhkostí dle Vašeho přání a relaxační místností, v absolutním soukromí.

  Wellness a Vila Hedvika - Rožnov pod Radhoštěm

  Tento wellness JSME POUZE REALIZOVALI, v případě potřeby rezervace/návštěvy/kontaktu se obracejte přímo na:
  http://www.vilahedvika.cz

 • Wellness Hrazany

  Nově otevřený wellness club nabízí vířívku pro 4-6 osob, příjemnou parní saunu s příchutí mentolu a vynikající infra saunu k prohřátí celého těla. Déle je hostům k dispozici relaxační oxygenoterapie, vertikální turbo solárium a po dohodě i masáže – klasické, baňkové a nebo lávovými kameny.  Po uvolnění celého těla je možné v klidu odpočívat v odpočinkové zóně.

  Wellness Hotel Hrazany - Slapská přehrada

  Tento wellness JSME POUZE REALIZOVALI, v případě potřeby rezervace/návštěvy/kontaktu se obracejte přímo na:
  http://www.hotelhrazany.cz/

 • Hotel Sport DM

  Zbrusu nové wellness, které nabízí bazén, finskou saunu, vířivku a relaxační zónu s překrásným výhledem na okolní svahy a obec Dolní Morava. Tradiční saunaři se mohou těšit na originální formu ochlazovací fáze při saunování ve venkovní části Wellness zóny. Těšit se můžete na bazén s rozměry 9 x 4 metry, kde si pohodlně zaplavete, pohrajete s Vašimi dětmi nebo si zdravě zacvičíte při aqua lekcích. Vířivka pro 6 - 8 osob s několika masážními programy vám dopřeje regeneraci po lyžařských nebo cyklistických výkonech.

   Hotel Sport DM - Dolní Morava

  Tento wellness JSME POUZE REALIZOVALI, v případě potřeby rezervace/návštěvy/kontaktu se obracejte přímo na:
  http://www.sporthoteldm.cz

 • Wellness Hotel Amantis

  Dvě vnitřní hydromasážní vany whirpool jsou uzpůsobené na kapacitu 6 – 8 osob. Ponořením se do vířivé vany si dopřejete nejen komfort, ale i relaxaci celého těla. Vířivka Vám prohřeje svaly a zlepší krevní oběh, také bojuje proti stresu a únavě. Můžete si dopřát jak relaxaci v klidu a o samotě s nádechem romantiky, tak zábavu při posezení s přáteli.

   Wellness Hotel Amantis, Vital Sport Hotel - Jablonec nad Nisou

  Tento wellness JSME POUZE REALIZOVALI, v případě potřeby rezervace/návštěvy/kontaktu se obracejte přímo na:
  http://www.amantis.cz  Kneippův chodník je jednou z nejúčinnějších a nejstarších vodoléčebných procedur. Jedná se o několik bazénků s masážními oblázky. V teplém bazénku je voda o teplotě přibližně 35°C, ve studeném teplota vody dosahuje zhruba 12 °C. Vlastní procedura spočívá ve střídání studené a teplé vody a v pravidelném opakování tohoto cyklu. Procedura aktivuje autonomní nervy, které zlepší prokrvení končetin a celkový metabolismus.

  Naše prostorná Finská sauna s kapacitou až 15 osob navazuje na tradici suchého saunování. Sauna je vytápěna saunovými kamny s lávovými kameny, které se polévají studenou vodou, čímž se zvyšuje vlhkost vzduchu dle Vaší potřeby. Bývá vyhřívána na teplotu až 100°C s minimální vlhkostí vzduchu.

  Wellness hotel Amantis - Vital sport Hotel

  Naopak aromatická Bio Sauna je, jednoduše řečeno, kombinací finské (klasické) a parní sauny, obohacena o použití aromaterapie, která pozitivně působí na Vaše čichové smysly a psychiku. Bývá vyhřívána na nižší teplotu než sauna finská, ale má vyšší relativní vlhkost vzduchu o cca 30 – 60%.

  Parní sauna, nebo-li mokrá sauna, využívá účinků tepla stejně jako klasická, suchá, sauna. Teplota uvnitř je nižší, dosahuje max. 55°C s působením až 100% vlhkosti. Toto jedinečné klima napomáhá zvýšení tělesné teploty o 1-2°C, což vede k zvýšení funkce metabolismu a dochází k celkové stimulaci životních funkcí.

  Saunování je nejen příjemný způsob relaxace, ale také posiluje imunitu a má velmi dobrý preventivní účinek proti alergiím a infekcím horních cest dýchacích. Povzbuzuje a vylaďuje nervové a hormonální funkce organismu a vede k prohřátí kloubů a k lepšímu prokrvení končetin. Jak suché, tak mokré sauny mají blahodárné účinky na Vaši psychiku a celkovou regeneraci organismu.

 • Wellness hotel Styl Hlinsko

  Po náročném dni můžete nabrat síly v nově vybudovaném hotelovém wellness STYL v Hlinsku. K dispozici je prostorná klasická finská sauna s kapacitou až 25 osob. Součástí této sauny je samostatný ochlazovací bazének. Pobyt v sauně můžete příjemně zakončit v odpočinkové zóně, kde naleznete dobře zásobený bar s obsluhou.

  Pokud dáváte přednost soukromí, bude pro Vás ideální návštěva privátní sauny. V odděleném prostoru je k dispozici odpočinková zóna. V poslední době je stále častěji vyhledávané netradiční zážitkové saunování. I tuto službu u nás naleznete.

  Wellness Hotel Styl Hlinsko

  Součástí našeho moderního wellness jsou Kneippovy lázně. Procedura spočívá ve střídavém prohřívání nohou v teplé vodě a ochlazováním v ledové vodě. Masáž chodidel zajistí Kneippův chodník. Procedura má blahodárné účinky na prokrvení nohou, pomáhá nejen při poruchách krevního oběhu, ale i bolestech hlavy či nachlazení.

  Celkovou masáž si můžete dopřát ve vířivé vaně, která je umístněna ve venkovní části wellness. Pobyt ve whirpoolu vám zpříjemní nejen vychlazený drink, ale i krásný výhled do údolí.

   Wellness Hotel Styl - Hlinsko

  Tento wellness JSME POUZE REALIZOVALI, v případě potřeby rezervace/návštěvy/kontaktu se obracejte přímo na:
  http://www.hotelstyl.eu/

 • Wellness Hotel Delanta

  Nově vybudovaný penzion, citlivě zasazený v památkově chráněné lokalitě Krásného Údolí, kde si užijete klidu a kouzelných výhledů na čtvrť Starý Plešivec těsně lemující zakroucený břeh řeky Vltavy. Součástí penzionu Delanta Český Kruvlov je wellness s vířivkou, soláriem, saunou a odpočinkovou místností.


  Wellness Hotel Delanta - Český Krumlov


  Tento wellness JSME POUZE REALIZOVALI, v případě potřeby rezervace/návštěvy/kontaktu se obracejte přímo na:
  http://www.wellnesskrumlov.cz/ • Privátní wellness Praha

  Máme pouze jeden apartmán, který má rozlohu přibližně 90 m². Je rozdělen na dvě propojené části. V první části se nachází sauna, vířivka a postel. V té druhé je privátní bar a posezení. Před budovou také můžete zdarma zaparkovat na soukromém parkovišti.

  Poté co si u nás uděláte rezervaci a přijedete na místo (viz Kontakt), nám zavolejte, my si Vás vyzvedneme. Uvedeme Vás do apartmánu, budete-li mít zájem, rádi Vás po apartmánu provedeme a ukážeme Vám, jak se zachází s vířivkou a saunou. Poté Vás již necháme osamotě relaxovat a užívat si jeden druhého. Je pro Vás připraveno vše, co budete během pobytu potřebovat (ručníky, prostěradla do sauny, froté pantofle, fén, pro pobyt přes noc ložní prádlo, dále karafa vody, malý Bohemia sekt, káva Espresso Dolce Gusto, oříšky). Atmosféru Vám během pobytu zpříjemní svíčky a hudba, kterou zajišťují kvalitní stropní reproduktory. Pokud si budete chtít dopřát něco osvěžujícího k pití, můžete si vybrat z našeho nápojového menu a kdykoliv během pobytu nám zavolat, během chvíle Vám nápoje rádi doneseme.

  Azyl pro zamilované - Privátní Wellness Praha

  Tento wellness JSME POUZE REALIZOVALI, v případě potřeby rezervace/návštěvy/kontaktu se obracejte přímo na:
  http://www.azyl-pro-zamilovane.cz/

  V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. 774 193 518 nebo na mail info@lecharmpraha.cz.

   

 • Wellness hotel Bon

  Nově vybudované Wellness v Tanvaldu nabízí využití vířivky a sauny pro 6 osob.

   

  Wellness hotel Bon - Tanvald

   

  Tento wellness JSME POUZE REALIZOVALI, v případě potřeby rezervace/návštěvy/kontaktu se obracejte přímo na:
  http://www.hotel-bon.cz/wellness

 • Hotel Alexander - Stříbro

  Od návrhu až po realizaci... Wellness obsahuje vířivou vanu jacuzzi virginia, parní saunu, finskou saunu a ochlazovací sprchu. Toto wellness je zahrnuto do programu Original Jacuzzi Wellness hotel.

   Hotel Alexander - Stříbro (Plzeň)

  Tento wellness JSME POUZE REALIZOVALI, v případě potřeby rezervace/návštěvy/kontaktu se obracejte přímo na:
  http://www.hotel-alexander.cz

 • Městský bazén - Wellness - Kralupy nad Vltavou

  Realizace wellness centra v plaveckém bazénu Kralupy nad Vltavou. Finská sauna, parní sauna, bylinná parní sauna, nerezová vířivky, vyhřívaný lavice, solární louka, zážitkové sprchy, ochlazovací vědro...

  Bazén a Wellness - Kralupy nad Vltavou

  Tento wellness JSME POUZE REALIZOVALI, v případě potřeby rezervace/návštěvy/kontaktu se obracejte přímo na:
  http://www.infokralupy.cz/plavecky-bazen-s-wellness/ds-1057

 • Wellness Hotel Horní Dvůr

  Realizace wellness centra Hotel Horní Dvůr, Nové Město na Moravě, 1x finská sauna, 1x bio saun, 1x vířivka.

  Užijte si naplno relax v naší WELLNESS odpočinkové zóně. Solná jeskyně je nyní rozšířena o vanu whirlpool a možnost nechat se před dobrou večeří příjemně namasírovat nebo se nahřát v nové sauně.

  Informace o rezervaci prostor wellness dostanete na tel.: +420 561 205 941 nebo na recepci Hotelu Horní Dvůr. Hlavním účelem solných jeskyní je napodobovat mořské mikroklima, které je bohaté na minerály a stopové prvky, které posílí váš organismus. Uklidňující prostředí jeskyně dokonale uvolní vaše tělo i mysl.

  Sůl má prospěšné účinky nejen na horní a dolní cesty dýchací, ale i na spoustu dermatologickcých onemocnění, vysoký krevní tlak i poruchy nervového systému. Dopřejte si blahodárné účinky pobytu u moře během jedné návštěvy solné jeskyně. Po více návštěvách pocítíte změnu na vlastní kůži. Ponořte se hluboce do svých myšlenek a nechte se unášet na vlnách relaxační hudby.

   Wellness Hotel Horní Dvůr - Nové Město na Moravě

  Tento wellness JSME POUZE REALIZOVALI, v případě potřeby rezervace/návštěvy/kontaktu se obracejte přímo na:
  http://www.hotelhornidvur.cz

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741

Chci se zeptat