Interiérové wellness

Nová realizace naši společnosti EuroWellness s.r.o. ukazuje možnosti luxusní vířivky v interiéru. Základním místem pro realizaci tohoto domácího wellness byl suterrén rodinného domu. Zde jsme instalovali luxusní vířivku značky Villeroy & Boch s označením Just Silence. Tato vířivka uspokojí i ty nejnáročnější uživatele, vejde se do ní s přehledem i 5 osob a je natolik prostorná, že zde můžete relaxovat i v leže. 

Vířivka ovládaná přes internet

Pro větší pohodlnost a relaxaci je naproti vířivce instalována velká LCD televize a samotnou vířivku lze ovládat pomocí chytré aplikace v telefonu. Než majitelé dorazí z práce, tak si cestou nastaví vířivku na teplotu jakou požadují a pak už jen v pohodlí relaxují před oblíbeným televizním pořadem.

Termokryt vířivky

Vířivka je dále vybavena termokrytem s držákem, který lépe izoluje teplo a voda ve vířivce může být stále ideální. Držák termokrytu je tak jednoduchý a přínosný, že celou vířivku odkryjete snadno jednou rukou.

Dávkovač chemie pro vířivku Aseko Sanosil

V neposlední řadě je vířivka Just Silence vybavena dávkovačem chemie Aseko Sanosil a majitelé již nemusí absolutně nic řešit a mají vířivku neustále čistou. I v tomto případě, je dávkovač chemie pro vířivky napojen na internetovou aplikaci a majitelé této chytré vířivky si mohou kdykoliv zkontrolovat veškeré parametry vody ve vířivce.

 

 

Fotogalerie Interiérové wellness

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat