Služby a servis vířivek

Jsme profesionálové na poli prodeje a montáže vířivých van, a tak máme pro každého zákazníka připraven i dostatečný servis a údržbu vířivky. Od základní nabídky desinfekce vířivky, přes garanční prohlídku až po renovaci akrylátu nebo zazimování vířivky. 

Díky tomuto servisu vířivých van a službám s tím spojených, si vždy můžete Vaši vířivku plnohodnotně užívat a starosti s udržováním kvalitní vody a čistoty můžete nechat na nás.

 

Řazení dle:
na stránku:
Dezinfekce vířivky
Doporučujeme zákazníkovi alespoň dvakrát ročně provést vyčistění a dezinfekci vířivky. Jedná se o kompletní vypuštění staré vody, dezinfekci vnitřního potrubí, demontáž všech regulovatelných vodních trysek a jejich čištění. Vytření celé vany a její opětovné napuštění čistou vodou. Nadávkování chemie.
Dezinfekce vířivky Villeroy & Boch AKCE
3.993 Kč
bez DPH 3.300 Kč
Garanční prohlídka pro vířivky
Doporučujeme tuto prohlídku provést jednou ročně. Jedná se o kompletní údržbu vířivky, její kompletní vyčištění, desinfekci vnitřního potrubní, výměnu vody, renovaci akrylátu - oprava škrábanců a rýh, renovace kabinetu, včetně celkové servisní prohlídky funkčnosti vířivky a všech jejích komponentů. Touto prohlídkou zajistíte spolehlivý a efektivní chod Vaší vířivky.
Garanční prohlídka pro vířivky
5.000 Kč
bez DPH 4.132 Kč
Renovace akrylátu pro vířivky
Během používání vířivky se akrylát vany může lehce poškrábat. Je možno jej částečně nebo zcela renovovat tak, že bude jako nový, bez jakýchkoliv rýh a škrábanců. To samé platí u dřevěného kabinetu. Neošetřený kabinet musí odolávat vůči okolním povětrnostním vlivům, škůdcům aj. Doporučujeme jeho renovaci a opětovné lakování jednou ročně. Dřevo bude chráněno, bude si stále udržovat svůj odstín a bude stále jak nové.
Renovace vířivky akrylátu pro vířivky
2.178 Kč
bez DPH 1.800 Kč
Zazimování vířivky
Při dlouhodobém nevyužití v zimních měsících doporučujeme vířivku zazimovat. Dlouhodobým nevyužitím je myšlena doba větší jak jeden měsíc. Jedná se o kompletní vypuštění vody a všech vnitřních částí vířivky tak, aby nedošlo k zamrznutí vody. Čištění není součástí zazimování!
4.719 Kč
bez DPH 3.900 Kč

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat