Sauny reference

 • Aquapalace Praha

  Pro Aquapalace - vodní svět / akvapark v Praze Čestlicích jsme realizovali malou finskou saunu. Realizace byla unikátní zejména v tom, že byl kladen důraz na to, aby nová finská sauna vydržela dlouho a samozřejmě aby splňovala veškeré hygienické normy. Atypické rozměry sauny a tloušťka dřeva pro nás není nic neobvyklého a i tuto specialitku jsme realizovali právě v aquaparku Aquapalace Čestlice.

  V malé finské sauně se dodržuje teplota 80°C a vlhkost vzduchu 10%. Doporučená doba saunování je 12min. Vysoké teploty vyolávají kondenzaci vody apotu na těle, který okamžitě brání ochlazujícímu pocení a zvyšuje teplotu a prokrvení podkoží spolu s otevřením kožních pórů a mnoha pozitivními účinky na celý organismus.

  Aquapalace Praha je jedním z nějvětších aquaparků v České republice a střední Evropě. Unikátní sportovně-relaxační kompleš nabízí mnoho zážitků pro celou rodinu. Více informací o jednotlivých relaxčních procedurách, bazénech, saunách a dalších naleznete na www.aquapalace.cz 

 • Saunový svět na střeše továrny

  Realizovali jsme nádherné wellness centrum a saunový svět na unikátním místě. Představte si to krásné uvolnění a relax ve vyhřáté sauně nebo vířivce či bazénu s nádherným výhledem na město? Ano, saunový svět v Hradci Králové se pyšní unikátní saunou pod hvězdami. Tento výjimečný sauna komplex je umístěn na střeše továrny a při příjezdu automobilem můžete zaparkovat na privátním parkovišti ve vnitrobloku.

  Saunový svět Saunyx - Hradec Králové

  Tento wellness JSME POUZE REALIZOVALI, v případě potřeby rezervace/návštěvy/kontaktu se obracejte přímo na:
  www.saunyx.cz

   

  Před samotnou realizací jsme vytvořili 3D grafický návhr, s klientem konzltovali a dále upravovali podle možností přání. Výsledný efekt je opravdu dokonalý. Osvěžit a odpočinnout si můžete v klasické Finské sauně, kde jsou používány 100% přírodní éterické oleje. Dále zde najdete Herbal saunu s bylinkami a Bio saunu a samozřejmostí je také ochlazovací bazének.

  A jako Bonus zde připravujeme další unikátní projekty jako je Výrobník ledu, Vířivý bazén, Tropická sauna nebo Kneippův chodník

 • Venkovní sauna dům

  Instalovali jsme další luxusní venkovní saunu neboli sauna dům. Tento venkovní domek obsahuje velkou řadu relaxačních procedur, které si určitě nebudete moci vynachválit. Základní procedurou v sauna domku panorama s celoproskleným výhledem je Bio a Finská sauna. Díky tomu, že je sauna domek vyroben kompletně z cedrového dřeva, je opravdu nezkutečně uklidňující v této sauně relaxovat a přitom přivonět k opravdovému kusu přírody. Celkový dojem luxusního sauna domu přiostřuje kvalitní solná stěna z himalájské soli!

  Díky ALU dveřím na vstupu do sauny se vám nikdy nemůže stát jakýkoliv zádrhel nebo problém a díky ergonomickým lehátkům je až nebezpečí toho, že v sauně samou blažeností usnete. 

  Po saunování je dobré dát si chladnou koupel a k tomu je v tomto sauna domku připraven sprchový kout. Komplexnost a kvalitnost sauny je podpořená izolačními dvoj skly 2x 8mm a kvalitní izolací jak ve stěnách tak ve stropě a podlaze sauny.

  A co je opravdu na tomto domku dokonalé, je možnost ovládat všechny funkce pomocí chytré aplikace v telefonu nebo tabletu. Sauna je totiž pomocí Wifi modulu napojena na váš domácí internet a tak si můžete kdykoliv a odkudkoliv saunu zapnout, vyhřát a jakmile dorazíte domu, tak si ji jen v pohodlí užívat!

 • Sauna domek Vinohrady

  Nyní připravujeme velký luxusní sauna domek s výhledem na vinice a vinohrad. Tento sauna domek (Big Panorama sauna) bude mít vše, co očekáváte od soukromého wellness studia. V blízkosti bazénu si budete moci zarelaxovat v byllinné nebo finské sauně s nádherným výhledem.

  K využití bude také komerční vířivá vana, která bude umístěna přímo v sauna domku a bude osvětlena elegantním "hvězdným nebem" tedy svítícími vlákny zabudovanými přímo ve stropu samotné sauny.

  Atmosféru bude doplňovat luxusní posezení přímo v sauna domku s barem. Vně sauny naleznete také speciální saunové vědro (dřevěnou saunu) neboli vířivku ve které se topí klasickým dřevem.

  Vše je také možno elektronicky a vzdáleně řídit a nastavovat pomocí Wifi.

 • Vířivka v sauna domku

  Luxusní saunu s luxusní vířivou vanu si vybral náš klient nedaleko Prahy. Luxusní venkovní sauna domek má vlastní sprchu i WC a je doplněn vířivkou značky Villeroy & Boch R6L, tedy vířivkou v komfortním provedení pro 5 osob, která obsahuje tři JetPaks panely (Technologie vyměnitelných trysek v jednom panelu). Samotná sauna je samozřejmě doplněna prvky elektronického dotykového ovládání, světelnými efekty (hvězdný strop) a dalšími elegantními prvky. 

  Sauna samotná je v interiéru i exteriéru vyrobena z velmi kvalitního cedrového dřeva. Celá domácnost i přátelé mohou nyní využít pohostinosti klienta a saunovat se nejen ve finské a bylinné sauně, které jsou samozřejmě integrovány, ale také ve speciální infra sauně.

  Celý komplex saunadomku je zasazen na míru do okolí vč. terrénních úprav.

  Sauna dům je umístěn na zahradě vedle luxusního bazénu a mimo základního vybavení jakými je infra sauna, finská sauna a solná stěna je zde umístěna vířivka značky Villeroy & Boch. Samozřejmostí saunového domku je také sociální zařízení (WC s umyvadlem) a zážitková sprcha. Uvnitř sauna domu je dále instalována LCD televize pro zpříjemnění pobybu ve vířivce nebo sauně.

  Celá sauna je vyrobena na míru na základě konzultací s našimi odborníky a podle finančních a rozměrových možností od nových majitelů.

 • Venkovní sauna domky

  Realizace luxusních venkovních sauna domků iSauna je naší další specialitou. Sauna domky neboli sauny na zahradu dokážeme přizpůsobit jakémukoliv exteriéru a požadavkům klienta. Sauny mohou být jak finské, infra nebo jejich kombinace.

  Další reference a ukázky sauna domků naleznete na našem webu www.luxusnisauna.cz

 • Výstava vířivek a saun - Maďarsko

  Vydali jsme se na další výstavu vířivek, saun a wellness HUN Expo a to přímo do Maďarska. Základem našeho stánku byl nádherný sauna domek, který má malou terásku pro umístění vířivky. Samotná sauna je variabilní a to jak do rozměrů tak do způsobu ohřevu sauny. Finská sauna, Infra sauny - nic z toho není v sauna domku problém. 

  Jako doplněk sauny jsme předváděli návštěvníkům EXPa hvězdné nebe, solné krystaly a samozřejmě relaxační a odpočinkovou část a také sprchu.

  Luxusní sauna domek jsme doplnili velmi lukrativní vířivou vanou Villeroy & Boch A5 a A7. Vířivky se speciální technologií JetPak (výměnitelné trysky). Díky této technologii jsou vířivky Villeroy & Boch jedny z nejúspornějších vířivek na trhu. Mají až o 90% méně potrubí než vířivky od ostatních výrobců a díky tomu je sníženo riziko úniku vody a tepelných ztrát na minimum.

 • Atypická sauna pro 2 osoby

  Speciálně umístěná atypická sauna pro dvě osoby s rozměry 140x110cm se může pochlubit funkcemi, které ji mohou závidět i některé velmi drahé konkurenční produkty. V sauně mají naši klienti možnost 3 druhů saunování - finská sauna, vario/bio/bylinková sauna a infra sauna.

  Sauna je umístěna a připravena tak, aby byla možnost ji "dekorovat/obložit" stejným obkladový materiálem jako bude na okolních stěnách v koupelně a tak velmi efektivně a hlavně designově zapadne do prostoru jako součást celé místnosti. Můžeme ji také nazvat "zapuštěnou / zabudovanou saunovou".

 • Finská a vario/bio/bylinková sauna

  V "koutku" rodinné pohody jsme instalovali Finskou vario/bio/bylinkovou saunu. Tato je vytvořena zcela na míru a pyšní se plně prosklenými dveřmi a jednou prosklenou boční stěnou. Jako topení a vyhřívání sauny je zde zvolena jedna vytápěcí jednotka značky Sentiotec Concept R s výparníkem z nerezi AISI 430, díky níž můžete z klasické finské sauny ihned "vyrobit" např. bio saunu, aroma saunu nebo bylinkovou saunu a to díky možnosti přidávání vonných esencí a polévání horkých kamenů.

  Celá sauna je z přirodního smrkového dřeva z exteriéru a v interiéru je poté použito velmi kvalitní cedrové dřevo bez napouštědel, tedy také zcela přírodní.

  Speciálním vybavením této sauny je příslušenství, lavice Abach z cedrového dřeva, které vás ani při 100°C nebudou pálit.
  Sauna je dále interně doplněna LED osvetlěním, které lze snadno ovládat a tak nastavovat jeho intenzitu i barevnost.

  Vířivá vana, kterou vidíte ihned vedle jako doplněk naší Finské vario sauny není bohužel od nás :-(. Naše kvalitní vířivky od firmy Villeroy a Boch se do tohoto skvělého prostoru nedaly dostat a to o pouhých 3cm. I to může být důsledek projektování u kterého se něco opomoene :-(.

   

   

 • Sauna Villeroy & Boch

  Originál finskou saunu Villeroy & Boch jsme instalovali dalšímu z našich spokojených klientů. Sauna ve světlém dekoru z exteriéru a s přírodním lipovým dřevem v interiéru. Součástí této finské sauny je samozřejmě elektronické ovládání přímo od Villeroy & Boch, které je velmi jednoduché a intuitivní.

  Součásti sauny je samozřejmě interní osvětlení a topné těleso.

 • Infra sauny

  Infrasauny mohou být přizpůsobeny jakýkmkoliv dispozicím. Zde se můžete nechat inspirovat z realizací od našich spokojených zákazníků.

 • Atypická sauna

  Vyrobíme vám i atypickou saunu na míru. Třeba přímmo do vaší koupelny.

 • Wellness Hotel Step

  Ve světě plném prohřívacích místností si můžete pod jednou střechou vychutnat  pět saun (finská, tropická, medová, finská krbová, selský domek). Po náročném dni  nebo hektickém týdnu si zasloužíte trochu relaxace a pocitu uvolnění. Ke zchlazení rozehřátého těla je k dispozici ochlazovna se sprchami, ledem a mlžením nebo venkovní ledový bazének. Pro odpočinek jsou připraveny dvě relaxační místnosti, venkovní terasa a pro osvěžení fresh bary.

  Wellness Hotel Step - Praha

  Tento wellness JSME POUZE REALIZOVALI, v případě potřeby rezervace/návštěvy/kontaktu se obracejte přímo na:
  http://www.wellness-hotel-step.cz  Ve vodním světě můžete využít 25 metrů dlouhý plavecký bazén se třemi dráhami, relaxační částí a kojeneckým bazénem. Pro uvolnění je zde vířivý whirlpool a parní lázeň s vonnými esencemi, která má pozitivní zdravotní účinky na organismus. U páry jsou k dispozici ochlazovací sprchy s tropickým deštěm.
  Sídlí zde i Plavecká škola Žabička pro kojence, batolata a předškoláky. V letním období jsme pro Vás připravili v prvním patře venkovní terasu, kde můžete nerušeně relaxovat a vychutnávat si sluneční paprsky.

 • Sauna v selském stylu

  K dispozici je prostorná klasická finská sauna s kapacitou až 25 osob. Součástí této sauny je samostatný ochlazovací bazének

   

 • Sauna pro 30 osob

  Naše prostorná Finská saunas kapacitou až 15 osob navazuje na tradici suchého saunování. Sauna je vytápěna saunovými kamny s lávovými kameny, které se polévají studenou vodou, čímž se zvyšuje vlhkost vzduchu dle Vaší potřeby. Bývá vyhřívána na teplotu až 100°C s minimální vlhkostí vzduchu.

  Naopak aromatická Bio Sauna je, jednoduše řečeno, kombinací finské (klasické) a parní sauny, obohacena o použití aromaterapie, která pozitivně působí na Vaše čichové smysly a psychiku. Bývá vyhřívána na nižší teplotu než sauna finská, ale má vyšší relativní vlhkost vzduchu o cca 30 – 60%.

  Parní sauna, nebo-li mokrá sauna, využívá účinků tepla stejně jako klasická, suchá, sauna. Teplota uvnitř je nižší, dosahuje max. 55°C s působením až 100% vlhkosti. Toto jedinečné klima napomáhá zvýšení tělesné teploty o 1-2°C, což vede k zvýšení funkce metabolismu a dochází k celkové stimulaci životních funkcí.

   

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741

Chci se zeptat