Venkovní sauna na míru - modulární Venkovní sauna na míru - modulární

Unikátní saunový systém venkovní sauny.

Modulární sauna, na míru, Exkluzivně jako nikdo jiný!
Počet míst ve vířivce

EuroWells vám přináší unikátní modulární saunový systém (venkovní saunu), na míru, exkluzivně, pro moderní životní styl, jehož součástí je i denní používání sauny špičkové kvality. Naše výroba disponuje nejnovějšími stroji a ruční řemeslná výroba je prováděna s vášní truhlářskými odborníky. Vybíráte saunu? Požadujete něco unikátního, kvalitního a luxusního?

Nabízíme vám saunový dům s relax prostorem a zážitkovou sprchou. Rádi vás provedeme celým procesem výběru a doporučení materiálů, typu vytápění, osvětlení až po vlastní realizaci u vás na zahradě.

Výhody modulární venkovní sauny EuroWells

Modulárnost sauny montáž sauny za 1 den 3D vizualizace sauny 5let záruka na saunu
Modulárnost Montáž za 1 den 3D vizualizace 5let záruka

Pro koho je systém modulární venkovní sauny určen?

Je vhodným doplňkem moderních bytů s jakkoliv velkou terasou, zahrad rodinných domů, hodí se také do hotelů, nebo jako rozšíření o moderní styl venkovní sauny fitness a Wellness. Zakládáme si na velmi dobrém a dlouhodobém vztahu s klientem. U nás ve světe saun EuroWells budete na té správné adrese.

Cena s 15% DPH
POSLAT NABÍDKU
Montáž za 1 den !

Montáž za 1 den !

Modulárnost, rychlost, unikátnost naší sauny

Díky specializované konstrukci a projektování sauny mimo váš pozemek, vše důkladně připravíme u nás ve výrobně a poté jen přivezeme a nainstalujeme. Je jedno jak velkou saunu si budete přát, díky modulárnosti vše spojíme až u vás doma.

A to včetně téměř veškerého vybavení uvnitř sauny!

Relax jako pod noční oblohou

Relax jako pod noční oblohou

EuroWells sauna přináší i relaxační prostor, uvnitř.

Hvězdné nebe s třpytivým efektem, jako pod noční oblohou.

Pohodlné posezení s úložným prostorem a osvětlením. Relaxační ochlazovací a zážitková sprcha. Prémiový audio systém s připojením Bluetooth. Vyhřívaná podlaha, funkční odkládací plochy, háčky pro župany a uzamykatelné dveře.

Panoramatická sauna

Panoramatická sauna

Finská suchá sauna s teplotou 80°C až 110°C.

Možnost polévání nerezového topidla vodou, aroma esence, hudba, nepřímé osvětlení. Sauna musí být nejen funkční, ale i krásná. A také z ní musím mít ten správný výhled. A kam jinam, než do vlastní zahrady, pro ty nekonečné pohledy. Masivní izolační dřevo s výběrem více než 100 druhů dekorů, moderní plošné formáty a lavice z africké vrby Abachi, co vás nebudou pálit. Každý detail sauny EuroWells je promyšlený.

Venkovní modulární sauna na míru (finská i infra)

Rozměry: 6,05 x 2,43 x 2,65m / 39m3 /
Počet osob: 4
Příkon: 12kW

Příklad modulární venkovní sauny v ocelové rámové konstrukci. Vyrobená dle konkrétních požadavků klienta na míru. Venkovní sauna může být jako Finská sauna, Infra sauna nebo kombinace.

Nabízí se možnost rozšíření o další moduly a spojení ve velký wellness dům. Výhodou je rychlá instalace za 1den, který vám dodáme zcela na klíč vč. obkladů, sprchy a osvětlení. Precizně vyrobené a izolované detaily včetně robustní konstrukce, hliníková okna a dveře, vytápěná podlaha, to vše zajistí maximální komfort během saunování.

Neváhejte se na nás obrátit se svým projektem!
Referenční sauna je k vidění u nás v Showroom Hlinsko

 

 • loading=
 • loading=
 • loading=
 • loading=
 • loading=
 • loading=
 • loading=
 • loading=

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat

sKlik Bez konverze.