Vířivka v Krychnově

Pan Dušek z Krychnova, malebné vesničky ve středních čechách si u nás v roce 2017 pořídil vířivou vanu Villeroy & Boch R6L ve speciálním designovém provedení Black & White. Ve vířivce, přesně podle slov samotného majitele, tráví relaxační chvíle on sám a jeho rodina takřka každý den. I proto se rozhodl, nám napsat jak moc je s výběrem vany spokojený a osobní dopis doložil i fotkami z Vánoc abychom si byli jistí, že ve vířivce je opravdu téměř pořád :-).

Designová vířivka R6L Black & White

Villeroy & Boch R6L v provedení bílá černá je elegantní designová úsporná vířivka pro 5 osob. Tato vířivá vana nabízí "hodně muziky" a to díky vyměnitelným JetPak panelům s různým rozložením trysek, velmi nízkou spotřebou a samozřejmě kvalitní fitrací. Tato filtrace obsahuje dva PE filtry s koloidním stříbrem a také profi DelOzone ozonátor. Objem vody ve vířivce je úctyhodných 1295 litrů a rozměry vířivek jsou 203x224 a maximální hloubkou 86cm.

Osobní dopis od spokojeného zákazníka

Vířivka pana Duška - KrychnovOsobní dopis Villeroy Boch 

"V září 2016 jsem navštívil výstavu For Arch se záměrem pořídit si vířivku. Mezi množstvím firem, které vířivky nabízí mě zaujala firma Eruowellness, která nabízí vířivky od německé firmy Villeroy & Boch. Tyto vířivky jak jsem se dočetl se vyznačují jednotuchou konstrukci nejsou tedy náchylné na poruchy a dokonalou izolací. Takže po vyslechnutí dalších informací jsme se rozhodli pro zakoupení vířivky. Vířivku máme umístěnou v okrasné zahradě pod pergolou. Instalaci nám provedla firma Eurowellness v červnu r. 2017 a od té doby je u nás v provozu denně mimo pár mrazivých dní v prosinci. Vířivka je v provozu bez jakýchkoliv problémů a hlavně při vyúčtování elektřiny v listopadu jsem se přesvědčil, že spotřeba elektrické energie se ani při denním užívání vířivky dramaticky nezvýšila - cca +200,-/měsíc. Takže toto jsou důvody spolu s ochotnými pracovníky firmy Eurowellness a proč bych zájemcům doporučil právě vířivku Villeroy Boch."

Fotogalerie Vířivka v Krychnově

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat