Rodinné vířivky

Premium Line

Prémiová produktová řada luxusních vířivek Villeroy & Boch, které mají maximální výbavu. 

Každá luxusní vířivka řady Premium Line Villeroy&Boch má na různých pozicích masážní panel JetPaks. Masážní panely JetPaks jsou jedinečné, v každém panelu se nachází jiná masáž, zákazník si může JetPaks panely dokoupit a vyměnit podle svého přání. 


 

Vířivky vč.: DOPRAVY + MONTÁŽE + CHEMIE + TERMOKRYTU

Comfort Line

Luxusní řadu vířivek Villeroy & Boch označnou jako Comfort můžete umístit uvnitř místností stejně tak, jako do exteriéru na zahradu či k domu.

Jejich robustní konstrukce neumožňuje, aby do ní vstoupila vlhkost a zajišťuje extrémní odolnost. Luxusní vířivky Comfort nepotřebují tedy žádné zazimovávání a mohou být provozovány i v zimním období. 

 


Vířivky vč.: DOPRAVY + MONTÁŽE + CHEMIE + TERMOKRYTU


X-Series

Vířivky s pevnými stryskami v základní řadě X-Series jsou top kvality a zároveň základní startovní cenovou řadou.

Nová řada vířivek X-Series Villeroy & Boch představuje komfort, design a inovace, čiré potěšení z relaxace. Dokonce i modely základní řady nabízejí standardy a doplňky, které jsou obvykle k dispozici pouze u top line produktů. X-Series vířivé vany mají osvědčenou, tradiční technologii, která nabízí všechny výhody Villeroy & Boch venkovních i vnitřních vířivek.

vířivky x-series 

 

Vířivky vč.: DOPRAVY + MONTÁŽE + CHEMIE + TERMOKRYTU

Design Line

Designová řada výjimečných luxusních vířivek od společnosti Villeroy&Boch.

Řada těchto vířivých van je dílem moderních designérů, kteří svou architekturou, moderním designem s jasnými liniemi navrhli tuto nenapodobitelnou vířivku Just Silence. Luxusní vířivka Just Silence, která je zástupcem této řady, je navržená v kubistickém stylu. Jedná se o jednoduchý design, jasné linie. Tato vířivka dodá vaší zahradě architektonické umělecké dílo. Redukovaná forma vířivky Just Silence má čisté linie. Je to vrchol designu. 

OCENĚNO: Design Award 2015 a Red Dot Design Award 2016.

vířivka design line luxus požádat o cenu vířivky


Vířivky vč.: DOPRAVY + MONTÁŽE + CHEMIE + TERMOKRYTUChci se zeptat:

Zde můžete připojit libovolný soubor, např. nákres či obrázek, půdorys místnosti, fotografii, aj. Celková velikost přiložených souborů je max. 5 MB

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741

Chci se zeptat

Zaslat ZDARMA Ceník vířivek