Rodinné vířivky na zahradu

Design Line

od 299.000,-- Kč vč. termokrytu, dopravy a montáže

Designová řada výjimečných luxusních vířivek od společnosti Villeroy&Boch.

Řada těchto vířivých van je dílem moderních designérů, kteří svou architekturou a moderním designem s jasnými liniemi navrhli tuto nenapodobitelnou vířivku Just Silence. Luxusní vířivka Just Silence, která je zástupcem této řady, je navržená v kubistickém stylu. Tato vířivka dodá Vaší zahradě architektonické umělecké dílo. Redukovaná forma vířivky Just Silence má čisté linie a představuje vrchol designu. 

Premium Line

od 249.000,-- Kč vč. termokrytu, dopravy a montáže

Luxusní řadu vířivek Villeroy & Boch označnou jako Premium můžete umístit uvnitř místností stejně tak, jako do exteriéru, na zahradu či k domu.

Jejich robustní konstrukce neumožňuje, aby do ní vstoupila vlhkost a zajišťuje extrémní odolnost. Luxusní vířivky Premium nepotřebují tedy žádné zazimovávání a mohou být provozovány i v zimním období.

Comfort Line

od 199.000,-- Kč vč. termokrytu, dopravy a montáže

Luxusní řadu vířivek Villeroy & Boch označnou jako Comfort můžete umístit uvnitř místností stejně tak, jako do exteriéru na zahradu či k domu.

Jejich robustní konstrukce neumožňuje, aby do ní vstoupila vlhkost a zajišťuje extrémní odolnost. Luxusní vířivky Comfort nepotřebují tedy žádné zazimovávání a mohou být provozovány i v zimním období.

X-Series

od 169.000,-- Kč vč. termokrytu, dopravy a montáže

Vířivky s pevnými stryskami v základní řadě X-Series jsou top kvality a zároveň základní startovní cenovou řadou.

Nová řada vířivek X-Series Villeroy & Boch představuje komfort, design, inovace a v neposlední řadě také čiré potěšení z relaxace. Dokonce i modely základní řady nabízejí standardy a doplňky, které jsou obvykle k dispozici pouze u top line produktů. X-Series vířivé vany mají osvědčenou, tradiční technologii, která nabízí všechny výhody Villeroy & Boch venkovních i vnitřních vířivek.

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat