Sauny

Unikátní saunový systém

Modulární sauna, Na míru, Exkluzivně jako nikdo jiný!

EuroWells vám přináší Zahradní wellness domek... unikátní modulární saunový systém (venkovní sauny), na míru, exkluzivně, pro moderní životní styl, jehož součástí je i denní používání sauny špičkové kvality. Naše výroba disponuje nejnovějšími stroji a ruční řemeslná výroba je prováděna s vášní truhlářskými odborníky.

Unikátní saunový systém

Zahradní sauna domky

Sauna domky, vám exklusivně nabízíme zcela na míru. Od výběru a doporučení materiálů na sauna domek (venkovní saunu) a typu vytápění sauny, až po realizaci přímo u vás na zahradě.

Vybíráte saunu a chtěli byste luxus a přepych nebo prostě něco unikátního, co jen tak někdo nemá? U nás v Eurowellness jste na správné adrese.

Nabízíme vám unikátní luxusní venkovní sauny a sauna domky. Vybere si opravdu každý a to zejména proto, že se každému klientovi věnujeme individuálně. Zakládáme si na velmi dobrém a dlouhodobém vztahu s klientem.

Zahradní sauna domky

Interiérové sauny

Kvalitní designově zpracované luxusní interiérové sauny v provedení jako Finská sauna nebo Infra sauna.

Vhodné i do vašeho obýváku. Vybírat můžete z již předem sestavených typů saun - infra, finská, bio apod., ale můžete zvolit také vlastní desing i způsob vytápění.

Interiérové sauny

Sauny Jacuzzi

"Sauny Jacuzzi jsou vyrobeny tak, aby splnily očekávání zákazníků."

Oplývají kvalitním designem i konstrukcí, za kterou stojí designér Albert Apostoli. Značka bratrů Jacuzzi již od počátku jejich "vynálezu" se snaží neustále o růst a o plnění snů a požadavků svých zákazníků nejen v oblasti vířivých a hydromasážních van, ale také v oblasti saunového světa.

Sauny Jacuzzi