EuroWellness s.r.o.

V krátkosti bychom vám rádi představili, čím se zabývá naše společnost a jaké jsou možnosti naší realizace.

Působíme na trhu od roku 2009, naší hlavní oblastí je prodej vířivých van - vířivek, saun, chemie a příslušenství. Dále se specializujeme na realizaci wellness center jak domácích, tak lázeňských - komerčních.

Do této kategorie lze zařadit realizace všech typů bazénů, saun (včetně parních), odpočinkových místností, solných stěn a místností, ochlazovacích bazénků, kneippových chodníků, individuálních vířivek na míru z nerezi a podobně.

Komplexní řešení - Wellness, Vířivky, Sauny

Vytvoříme pro vás návrhovou 3D studii včetně renderů vašeho nového Wellness, zajistíme kompletní projektovou dokumentaci, technickou zprávu a jednání s hygienou v případě komerčního provozu. Pokud máte menší zahradu u řadového rodinného domu, pomůžeme vám s komplexním návrhem zahrady. Více jak 8 let jsme výhradní prodejci v ČR divize wellness pro značku Villeroy & Boch a Jacuzzi v modelové řadě Professional.

Hala Hlinsko vířivky Villeroy Boch 

Prémiový přístup - Villeroy & Boch | Jacuzzi

Našim klientům vždy nabízíme balíček – produkt a prémiová služba. Produkty si můžete vybrat v jednom z našich showroomů, po předchozí telefonické dohodě se vám bude věnovat specialista i mimo pracovní dobu zde uvedenou, vše vysvětlí, poradí, produkt si můžete vyzkoušet a v případě vířivek i s vodou, v našich privátních zkušebnách. Všechny nabízené produkty jsou vždy s dopravou a montáží u vás doma, zařídíme jeřáb, stěhovací službu, připojení a zprovoznění včetně vysvětlení obsluhy. Zemní práce zpravidla nerealizujeme díky širokému záběru po celé ČR, je však na dohodě a podle dané lokality.

 

Logo Jacuzzi Villeroy & Boch vířivky Logo

 

Referenční kniha - Vířivky, Wellness, Sauny

PDF REFERENČNÍ KNIHA 2020Další reference jsou k náhledu v sekci REFERENCE

Nyní nás můžete navštívit na pobočkách Praha, Brno, Hlinsko, kde pro vás máme připraven showroom vířivých van Villeroy & Boch a Jacuzzi a také poradenství ohledně interiérových a venkovních saun a sauna domků nebo celého domácího či komerčního wellness.

Rozšířená záruka

Nabízíme férovou, rozšířenou záruku, takovou kterou dodržíme a nebudeme si vymýšlet žádné ale nebo nesmyslné podmínky. Prostě záruka je záruka a klient je pro nás klient. Záruční i pozáruční servis, primárně se staráme o své zákazníky, není to tedy jen prodej, ale komplexní balíček produktu a služby. Rádi vás uslyšíme na kontaktních telefonech, nebo zavítejte do některých z našich prodejen.

Jednatel firmy, Ing. David Drda.

 

 

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat

/* */