Wellness hotel Špindlerův Mlýn - Clarion

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn se nachází ve velmi pěkné části stejnojmeného horského střediska. Hostům nabízí krásné relaxační prostory a spousty odpočinkových zážitků. Základem celého hotelu Clarion je samozřejmě bazén a kompletní wellness. Při rekonstrukci hotelu jsme realizovali novou komerční vířivou vanu, protože ta stará již neodpovídala standardům a kazila celý dojem hotelu.

Vířivku jsme vybrali od firmy Jacuzzi, která je určena pro komerční užití. Splňuje veškeré požadavky na hygienu i kvalitu, kterou jsou hotely a motely nutné dodržovat a splňovat. Vířivka Virginia od Jacuzzi, kterou jsme společně s klientem vybrali je určena až pro 7 osob a její rozměry jsou 257x219x98cm. Tato vířivka má žlábek a přeliv a je napojena na velmi výkonnou pískovou filtraci, ozonátor, kompenzační nádobu a další čerpadlo, které zajišťuje kompletní víření v celé vaně.

Jelikož nebylo možné vířivku zabudovat do země, připravili jsme pro ni betonovovou obezdívku, na kterou jsme instalovali krásnou keramickou dlažbu, tak aby ladila s ostatním okolím. Nerezové zábralí u schodů do vířivky již byla samozřejmost.

Ovládání vířivky pro hosty je také opravdu velmi jednoduché. Do dlažby jsme zabudovali jedno aktivní tlačítko, kterým se víření ve vaně pouští.

 

Více informací o hotelu Clarion můžete získat zde: www.clarionhotelspindleruvmlyn.com

Fotogalerie Wellness hotel Špindlerův Mlýn - Clarion

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat