Výjimečné vířivky Villeroy & Boch

Pohodlně se usaďte věnujte chvíli video prezentaci společnosti EuroWellness s.r.o. a vířivek značky Villeroy & Boch. Dozvíte se v čem jsou naše vířivky unikátní a lepší než konkurenční výrobky. Co je to JetPak Therapy System - vyměnitelné trysky vířivky Villeroy & Boch a další.

Dokonale zateplené vířivky | Celoroční venkovní ekonomický provoz | Nerezové trysky | Automatická filtrace s koloidním stříbrem | Ozonátor | Vrchní tepelný termokryt | LED podsvícení - vnitřní/venkovní | Doprava | Montáž | 70% z recyklovatelného plastu | o 90% méně potrubí = nižší spotřeba = vyšší výkon |

Výhody vířivek Villeroy & Boch. Moderní a unikátní patentované technologie

JetPaks Therapy systém a jeho využití v praxi - výměna trysek vířivky

Prezentace JetPak Therapy systému od Villeroy & Boch - co to je JetPak - vyměnitelný panel s tryskami ve vířivce?

 

O 90% méně plastů, silikonu, lepidel a spojů

O 90% méně potrubí než u ostatních výrobců vířivek. Riziko úniku vody a vzduchu je tudíž sníženo na minimum.  S konstrukcí a technologií JETSpak není třeba žádných dlouhých přívodních trubek, větvení a dělících ventilů ve vířivce, což minimalizuje tření uvnitř trubek. To má za následek mnohem výkonnější trysky vířivých van Villeroy & Boch, které mohou i při plném výkonu pracovat současně. Díky vedení trubek převážně teplou vodou v lázni je dosaženo minimální tepelné ztráty a tedy naše celoroční venkovní vířivky Villeroy & Boch jsou jedny z nejúspornějších.

Bez spojů a dlouhého vedení trubek vířivky, ušetříte více než si myslíte...

Logo villeroy boch malé

 

 

 

O 90% méně plastů, spojů, lepidel, silikonu. Vířivka Villeroy boch

Lehká a pevná konstrukce vířivky Villeroy Boch

Lehká a pevná konstrukce vířivek Villeroy & Boch

Kvalita konstrukce vířivek s německou precizností

Kvalitní laminát a inteligentní rozmístění nosných prvků vířivé vany. Díky vedení trubek převážně teplou vodou v lázni je dosaženo minimální tepelné ztráty. Díky mnoha certifikovaným postupům výroby této nosné konstrukce vířivky Villeroy & Boch, je samotná vířivá vana velmi lehká a zároveň pevná.

Bezpečná, pevná a lehká konstrukce vířivek Villeroy & Boch...

Plnohodnotné zateplení vířivky

Celoplošná izolace vířivky Villeroy & Boch pro lepší udržení tepla

Celoroční venkovní vířivky Villeroy & Boch zcela obklopuje pěnová celoplošná izolace aby zabránila úniku tepla. Každý model vířivek Villeroy & Boch splňuje nebo překračuje přísné energetické normy energetické komise (CEC). S touto dokonalou izolací ušetříte mnohem více na provozu vířivky na zahradě a přes zimu, než s jakoukoliv jinou vířivou vanou. Villeroy & Boch využívají ultra-energeticky účinnou pěnu po celé struktuře. Infračervené mapování ukazuje rozdíl, který tvoří izolace ze speciální pěny v provedení celoročních venkovních vířivek Villeroy & Boch v porovnání s konvenčními vířivkami.

Plnohodnotné zateplení celoroční vířivky Villeroy Boch

Velmi nízká spotřeba vířivky Villeroy Boch

Velmi nízká spotřeba

Nejúspornější vířivky na trhu

Díky dokonale izolované skořepině těchto vířivek, vedení trubek s vodou v teplé lázni a omezení poštu jednotlivých přívodů k tryskám je dosaženo velmi úsporného chodu a také velmi nízké spotřeby. Tak rychle jak se ohřeje vířivka Villeroy & Boch a jak dlouho udrží teplou vodu, to nedokáže žádná z konkurence!

Na provozu vířivek Villeroy & Boch ušetříte desítky tisíc...

Vířivka pro každého

Pro malé, velké široké i hubené

Díky speciálním tvarům sedáků a různé hloubky vířivky Villeroy & Boch v kombinaci s vyměnitelnými JetPak panely vířivky, je tato určena opravdu pro každého. Ať jste drobné či otylejší postavy, vždy ve vířivce Villeroy & Boch najdete tu správnou pozici na skvělou masáž a relaxaci.

Nezáleží jakou máte postavu, vířivky Villeroy & Boch se vám dokonale přizpůsobí...

 

Vířivka Villeroy Boch je pro každého

 

JetPak therapy systém - vyměnitelné panely s různým rozložením trysek

Villeroy & Boch JetPak Therapy systém

Vyber, vyměň, relaxuj

Celoroční venkovní vířivky Villeroy & Boch jsou určeny opravdu pro každého. Díky technologii JetPaks se budou ve vířivé vaně cítit komfortně úplně všichni. Systém JetPaks je unikátní certifikovaná technologie na výměnu trysek resp. výměnu celých JetPaks panelů vířivky s různým rozložením trysek.

Vířivka Villeroy & Boch je opravdu dokonalým příkladem osobní relaxace...

 

EOS 03 - filtrování a desinfekce bezpečným ozónem

Celoplošná izolace vířivky pro lepší udržení tepla

Vířivky Villeroy & Boch využívají unikátní technologii výroby EOS O3. Filtrovaný ozón (trikyslík) je pro desinfekci vody ve vířivce bezpečnější než-li voda, která je ošetřena klasicky ChlóremEOS O3 Enhanced Ozone System je unikátní technologie vířivek Villeroy & Boch - Dezinfekce vířivky ozónem, filtrovaným a bezpečným ozónem (trikyslíkem).

EOS ozonátr ve vířivce, Filtrace ozónem

Filtrace s koloidním stříbrem pro vířivku

Filtrace vířivky s koloidním stříbrem

Dokonale dezinfikuje a vyčistí vířivku

Vířivky Villeroy & Boch nejsou výjimečné pouze svou unikátní technologií vedení vody a vyměnitelnými tryskami. Jejich unikátnost spočívá také v systému a způsobu filtrování vody ve vířivce. Vířivé vany Villeroy & Boch využívají dvojitou filtraci (dva kartušové filtry) s obsahem koloidního stříbra. Při kombinaci s aktivním kyslíkem, tedy Ozonátorem, docílíme opravdu křišťálově čisté vody ve všech modelech vířivek Villeroy & Boch.

Nečistoty a bakterie v celoročních vířivkách Villeroy & Boch nemají šanci...

The Perfect Mix

"Dokonálá kombinace vzduchu a vody"

Villeroy & Boch vířivky nepotřebují oddělené trysky na vodu a vzduch. Technologie těchto celoročních venkovních vířívek dokáže kombinovat proud vody i vzduchu do jedné jedinné trysky a to i při největší intenzitě. Díky technologii JetPaks je tak zajištěna maximální funkčnost, propustnost a modulárnost poměru mezi čistě vodní a vzduchovou tryskou.

Jedna tryska, všechny funkce najednou a to s maximální intenzitou...

Filtrace s koloidním stříbrem pro vířivku

 

V 17 minutách vám pomůžeme se rozhodnout
pro vířivku Villeroy & Boch!

V případě, že neovládáte anglický jazyk, doporučujeme zapnout CZ titulky, které jsme pro vás osobně připravili přímo ve videu.

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat