Kompletní vybavení WELLNESS CENTER

Vybavení, které můžeme do vašeho nového wellness centra naprojektovat a nainstalovat. Vyberte si od vířivých van, přes nerezové bazénysauny až po vodní dekorace.

1. Dermatologický stůl

dermatologicky-stul

Vyhřívaná žulová deska s odtokovými žlábky a sprchovou hlavicí. Pro celkovou obahacující mokrou masáž těla. Možnost kombinace a aroma dávkovači nebo pěnovým zábalem.

2. Komerční vířivé vany

komercni-virive-vany

Komerční vířivky, které nabízíme, patří mezi výjimečné vířivky značek Jacuzzi a Teuco a jsou vhodné pro nejrůznější veřejné provozy.

3. Kneippovy lázně

kneippovy-lazne

Kneippova terapie je užitečná pro tělo, pomáhá chránit před nemocemi a neduhy všech druhů, působí pozitivně na nohy a celé tělo, zpevňuje a zvyšuje imunitu, chůze ve vodě může evokovat příjemný pocit jako chůze v mokré trávě a na mokrých kamenech.

4. Zážitková sprcha

zazitkova-sprcha

Zážitková sprcha představuje léčebnou kúru s pozitivními účinky na celé tělo.

5. Ochlazovací vědro

ochlazovaci-vedro

Ochlazovací vědra se používají po saunování pro rozehřáté tělo, které je nutné po sauně zchladit. Vědra pro ochlazování jsou jedním z nejoblíbenějších způsobů ochlazení po sauně či parní lázni.

6. Sněhová místnost

snehova-mistnost

Představte si dokonalou ochlazovací místnost, kde Vám bude po celý rok sněžit. Budete obklopeny skalními útesy a sněhovými závěji. Tento jedinečný zážitek Vám jako jediný v ČR poskytne firma EuroWellness.

7. Ochlazovací sprcha

ochlazovaci-sprcha

Ochlazovací sprchy jsou nejjednodušším způsobem ochlazení po sauně či parní lázni. Jsou levné, nenáročné na prostor a snadno se udržují.

8. Ochlazovací bazének

ochlazovaci-bazenek

Ochlazovací bazének je určen pro ochlazování těla v rámci saunové procedury. Způsob užívání je pro každého individuální (stejně jako samotný pobyt v prohřívárně) a je proto nutné užívat bazének s rozvahou a případně se předem poradit s odbornou osobou (saunér, lékař apod.).

9. Ledová studna

ledova-studna

Ledovač vyrobí vločkový led pro Vaši ledovou studnu, která zaujme na první pohled. Majestátní stavba, po okraj naplněná ledovou tříští a s dramatickým nasvícením, dodává každému interiéru i sauně punc exkluzivity.

10. Finská sauna

finska-sauna

Finská sauna je horkovzdušná suchá lázeň, při které jde o cílené střídání teplotních nárazů horkého vzduchu v kontrastu s ledovou vodní koupelí nebo sprchou.

11. Bio sauna

bio-sauna

Dle typu provedení Bio sauny se tekuté esence aplikují do speciálních misek u topidla (jiná aplikace esencí na topidlo je z bezpečnostních důvodů přísně zakázána) nebo se použijí byliny na speciálních odpařovacích roštech (doporučujeme ruční, nebo automatické skrápění bylin).

12. Infra sauna

infra-sauna

Tento typ prohřívání "Infra sauny" má jiný typ zdroje tepla než finská sauna.

13. Bylinná sauna

bylinna-sauna

Lehká vůně Vás přivede do stavu klidu a pohody. Teplé klima sauny je vhodné i pro ty, kterým připadá klasická sauna moc horká nebo pro rodiče s dětmi.

14. Hammam - parní lázeň

hammam-parni-lazen

Parní lázeň, neboli horkovzdušná mokrá lázeň. Tělo se nezahřívá tak prudce jako přisaunování a vlhkost vzduchu dosahuje 100%.

15. Parní koupel

parni-koupel

Vyšší teplota vzduchu parní koupele napomáhá také ke zvýšení pocení těla a tím se organismus zbavuje toxických látek. Dále dochází k posílení imunitního systému, oslabeného hlavně po různých těžkých infekčních onemocněních.

16. Bahenní lázeň

bahenni-lazen

Bahenní zábaly a lázně se používají například pro zmírnění bolestí při artritidě či po zlomeninách.

17. Recepce

recepce

Recepce je nejdůležitějším komunikačním místem všude tam, kde dochází ke komunikaci s klienty, takže samozřejmě i ve Vašem wellness a spa provozu.

18. Šatna

satna

Šatna je místem, kde se zákazník převléká, připravuje se na procedury a relaxace a také se upravuje po dokončení wellness procedur. Zákazníci si také v šatně uschovávají své osobní věci.

19. Toalety (WC)

toalety-wc

Montované sprchové a WC kabiny jsou vhodné jak do mokrých prostor aquaparků, wellness center a koupališť, tak i do venkovních nevytápěných prostor. Montované kabiny skvěle obstojí v hygienických i designových podmínkách.

20. Masážní lehátko

masazni-lehatko

Nejprodávanějším masážním stolem je stůl o šířce 70 cm. Čím je masážní lehátko širší, tím se Vám bude hůře masírovat.

21. Desinfekce nohou

desinfekce-nohou

Provozovatel bazénu a wellness by měl informovat své zákazníky o nutnosti desinfekce nohou například formou nástěnek nebo plakátů.

22. Vyhřívaná lavice

vyhrivana-lavice

Lehátka jsou určená k odpočinku a k relaxaci v prostorách wellness center, vitálních světů, bazénů, odpočinkových prostor, saun a dalších.

23. Občerstvení

obcerstveni

Součástí nabídky wellness a spa center je i nějaká forma občerstvení. Zákazníci mají možnost občerstvit se během pobytu ve Vašem wellness. Spokojenost bude na straně zákazníka i Vás jako provozovatele.

24. Odkládací prostor

odkladaci-prostor

Odkládací prostory jsou většinou místnosti, kam ukládáme věci, které zrovna aktuálně v našem wellness nepotřebujeme.

25. Odpočinková místnost

odpocinkova-mistnost

V žádném wellness centru nemůže chybět útulná a pohodlná relaxační místnost s lůžky, kde si může zákazník lehnout a uvolnit se.

26. Soukromé kanceláře

soukrome-kancelare

Soukromé kanceláře jsou vhodné pro Vaše zázemí.

27. Úklidová místnost

uklidova-mistnost

Úklidová místnost by měla obsahovat výlevku se studenou a teplou vodou a skříň pro uskladnění uklízecích a dezinfekčních prostředků.

28. Terapie hudbou

terapie-hudbou

Příjemná hudba v sauně je ta nejlepší a nejefektivnější kombinace, jak si vytvořit v sauně pocit klidu a relaxace. Hudební přehrávač do sauny MP3 s radiem a odolnými reproduktory Vám umožní poslouchat hudbu v sauně podle Vašeho výběru.

29. Chromoterapie

chromoterapie

Chromoterapie působí na lidskou psychiku prostřednictvím barev. Využívá se jí pro umocnění relaxačního účinku v prostředí sauny (ale také například vířivky, či parního sprchového boxu).

30. Solarium

solarium

Solárium je zařízení pro ozařování lidského těla UV zářením (umělým opalování, „horským sluncem“).

31. Relaxační masážní vana

relaxacni-masazni-vana

Nuvola Zen je relaxační masážní vana. Nuvola je inovativní plovoucí zařízení, které umožňuje relaxaci těla a mysli.

32. Haloterapie

haloterapie

Haloterapie, neboli sůl v sauně. Haloterapie byla známa již ve starověkém Řecku. Od řeckého slova halos (sůl) vznikl i její samotný název. Je to originální přírodní metoda léčby solí, která zaznamenala největší rozkvět v 70. letech 20. století. Jedná se o terapii, která příznivě působí na dýchací cesty, problémy s imunitou i kožní problémy.

33. Sunshower

sunshower

Se Sunshower dostanete zdravé slunce do Vaší koupelny. Infračervené světlo je relaxační a působí analgeticky. Sunshower má čtyři krátkovlnné infračervené lampy a čtyři UV lampy, instalace Sunshower promění Vaši koupelnu ve skutečné lázně.

34. Wellness i u Vás ve sprše

wellness-i-u-vas-ve-sprse

Svět wellness se neustále vyvíjí a v našich sprchách můžeme vytvářet atmosféru, která má velký dopad na naše emotivní vnímání. Díky těmto sprchám můžeme vytvářet neopakovatelné chvíle relaxace, které ocení i ten nejnáročnější uživatel.

35. Solarium na obličej

solarium-na-oblicej

Ve face tanner - solariu na obličej, neboli polotělovém soláriu (většinou o rozměrech 40 cm x 30 cm) si můžete opalovat obličej, ramena a výstřih.

36. Sauna Elite

sauna-elite

Design je hlavní postavou této velkolepé sauny, která je vyráběna do nejmenších detailů s velkou pečlivostí.

37. Paradise shower path

paradise-shower-path

Sprchovací cesta Paradise (ráj) se skládá z 4 po sobě jdoucích etap.

38. Solná kabina

solna-kabina

Solná kabina má svůj původ ve středomořské oblasti, kde se Řekové "zaměstnávali" sůl jako vzácného spojence proti onemocnění dýchacích cest.

39. Onsen Cabin

onsen-cabin

V Onsen kabině dochází k vnímání tepla přes vyhřívané stěny a lavice. Ve středu Onsen kabiny jsou kamna naplněná lávovými kameny, která vytváří prostor pro důležité emocionální vnímání.

40. Kabina Polaris

kabina-polaris

Výzkum společnosti Stenal přišel s unikátním a inovativním produktem a to kabinou, kde stěna je vyrobena z tlusté vrstvy drobivého ledu. Ledová stěna je obrovskou vrstvou ledu. Ledová stěna zabrání stagnaci vlhkosti a přináší teploty kolem 5 °C.

41. Ledový vodopád

ledovy-vodopad

Přístroj Ice fall neustále vyrábí led a vytváří místo čistého osvěžení.

42. Parní sauna

parni-sauna

Parní sauna využívá účinků tepla stejně jako klasická suchá sauna.

43. Relaxační lehátko

relaxacni-lehatko

S vědomím, že design hraje stále významnější roli ve výběru výrobků u zákazníků, navrhla společnost Stenal relaxační lehátko vlna (Wave).

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat