Zapuštěná vířivka R6L

Luxusní vířivou vanu značky Villeroy & Boch R6L jsme tentokrát zapouštěli do "zahrady". Úkol to nebyl zcela snadný, ale věděli jsme, že výsledek bude stát za to. Díky zapuštění vířivky do okolního prostředí mají noví majitelé vířivky nádherný výhled do vlastní zahrady. Vířivá vana je zároveň disponovaná blízko u vstupu do koupelny a tak i při "zimní relaxaci" ve vířivce se velice rychle a jednoduše přemístíte do tepla domova.

Jako i u ostatních vířivek Villeroy & Boch je i tato R6L velmi kvalitně izolována s nejjednodušší konstrukcí na světe. Díky velmi kvalitní izolaci XPS 50 navíc, kteoru jsme zde instalovali dostali majitelé k užívání jednu z nejúspornějších vířivek na světe. Vyřešili jsme také velice příznivě vstup k servisním dvířkům vířivky, který musí být pro údržbu a další speciální nastavení vířivky.

Věříme, že i tito noví majitelé vířivky Villeroy & Boch R6L se budou cítit opravdu výjimečně, tak jako všichni ostatní, kterým jsme mohli vířivky této značky instalovat jak na zahradu, tak zapuštěnou do terasy a nebo instalované v interiéru.

Fotogalerie Zapuštěná vířivka R6L

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat