Co je Jetpack

Jetpack je raketový batoh, ale v oblasti vířivek si tento pojem můžeme snadno splést s JetPaks, tedy unikátní technologií vyměnitelných trysek pro vířivky. 

Společnost Villeroy & Boch v USA společně s Bullfrog Spas mají licenci na používání revolučního systému JetPak k vířivkám. Tento inovativní systém je nedílnou součástí nejvyšších řad celoročních venkovních vířivek od Villeroy & Boch, a to výhradně. Nikdo jiný nemá právo tento systém využívat.

JetPak celoroční vířivy Villeroy & Boch

JetPak není jen název pro raketový batoh, ale také označení pro jedinečnou technologii vyměnitelných trysek pro vířivky. Jeho konstrukce a technologie jsou revoluční v tom, že k každé trysce ve vířivce nevede samostatné potrubí. Namísto toho je vedeno pouze jedno potrubí ke každému sedadlu, kde je umístěn vyjímatelný panel JetPaks s jednotlivými tryskami.

Tato inovativní technologie umožňuje eliminovat až 90% potrubí ve vířivce, čímž se snižuje riziko úniku vody a vzduchu na minimum. Díky absenci dělících prvků a větvení je minimalizováno riziko poruchy systému. Tření uvnitř potrubí je také minimalizováno, což zajišťuje maximální sílu a účinnost jednotlivých trysek, a tím i optimální relaxační zážitek pro uživatele.

Najdete u všech načich vířivek Villeroy & Boch

Najdete u všech vířivek Villeroy & Boch

 SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat

/* */