Vířivka s výhledem na Prahu

Každý kdo má terasu určitě někdy přemýšlel o tom, jestli by se nedala využít ještě lépe, efektivněji a jestli z této terasy nejde udělat ještě o kousek lepší kout pro odpočinek a relax. Někoho možná také napadlo, že si na terasu pořídí vířivku a takovému nápadu říkáme ANO!

Vířivku jeřábem až na střešní terasu 

Na netradiční střešní terasu jsme našemu klientovi doporučili designovou vířivku Just Silence, které se přesně hodí na toto místo. Vířivku jsme na terasu bezpečně a bez problému instalovali pomocí jeřábu. Abychom dodrželi bezpečností i designové "okolnosti", tak jsme pro vířivku navrhovali a realizovali speciální konstrukci, která je vyrobena z pozinku a tedy nepodléhá korozi a je velmi pevná.

Okolo vířivky jsme dále instalovali schůdky pro snadnější přístup a designově jsme upravili celou terasu umělým trávníkem a bílým kačírkem. Po dokončení těchto prací a napuštění vířivky jsme aplikovali vodní chemii tak, aby vířivka vydržela minimálně 3 měsíce bez další údržby vody.

Vířivka i pro děti

Designová vířivka Just Silence je speciál mezi vířivkami a zcela jistě víme, že takový luxus nemá každý. Vířivka není tak členitá jako ostatní vířivé vany od jiných výrobců a tak je vhodná také i jako "brouzdaliště" pro děti, které si v ní mohou nezkutečně vyhrát. 

 

Vířivka Just Silence na tomto místě... v letním dni... při sluníčku... a s tímto výhledem....  JE PROSTĚ K NEZAPLACENÍ!


 

Fotogalerie Vířivka s výhledem na Prahu

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat