Wellness

MALÉ Wellness

25 - 50m2

Domácí malé wellnes u rodinného domu. Od návrhu po realizaci. Na základě konzultace a výkresů místa, kde si přejete malé wellness realizovat, vám dokážeme navrhnout ve 3D nejoptimálnější rozložení relaxačních zón. Do wellness o rozměrech do 50m2 se většinou vejde jak sauna, tak vířivka a např. relaxační lehátka nebo odpočinkový prostor. V mnoha případech si klienti volí také Kneippův chodník.

Co se hodí do "wellnessu" malých rozměrů?

Vířivka Villeroy & Boch, Infra nebo finská sauna Jacuzzi, Kneippův chodník, zážitková sprcha, relaxační prostor, aj.

Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.

MALÉ Wellness

STŘEDNÍ Wellness

50 - 150m2

Wellness středních rozměrů 50-150m2 jak pro rodinné domy tak malé wellness centra, veřejné bazény, hotely, motely či chaty. Od návrhu po realizaci. Na základě konzultace a výkresů místa, kde si přejete wellness realizovat, vám dokážeme navrhnout ve 3D nejoptimálnější rozložení relaxačních zón, vířivek, bazénů i saun. Do wellness o rozměrech do 150m2 se většinou vejde jak velká sauna, tak vířivka pro více osob a např. relaxační zóna nebo odpočinkový prostor.

Co se hodí do "wellnessu" středních rozměrů?

Vířivka Villeroy & Boch nebo Jacuzzi komerční vana, Infra, parní nebo finská sauna, Kneippův chodník, zážitková sprcha, relaxační prostor, ledová studna, parní lázeň, vyhřívaná lavice, aj.

Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.

STŘEDNÍ Wellness

VELKÉ Wellness

 150 - 450m2

Wellness větších rozměrů 150-450m2 pro wellness centra, veřejné bazény, hotely, motely či penziony. Od návrhu po realizaci. Na základě konzultace a výkresů místa, kde si přejete wellness realizovat, vám dokážeme navrhnout ve 3D nejoptimálnější rozložení relaxačních zón, vířivek, bazénů i saun a dalších relaxačních místností. Do wellness o rozměrech nad 150m2 se většinou vejde již velká většina odpočinkových i relaxačních prvků. Zážitková sauna, vířivka pro více osob s přelivem nebo více vířivých van, sněhová místnost a např. relaxační zóna nebo odpočinkový prostor.

Co se hodí do "wellnessu" velkých rozměrů?

Vířivky Villeroy & Boch nebo Jacuzzi komerční vany s přelivem, Infra, parní nebo finská sauna, Kneippův chodník, zážitková sprcha, relaxační prostor, ledová studna, parní lázeň, vyhřívané lavice, aj.


VELKÉ Wellness

Vybavení wellness

Vybavení, které můžeme do vašeho nového wellness centra naprojektovat a nainstalovat. Vyberte si od vířivých van, přes nerezové bazénysauny až po vodní dekorace.

Vybavení wellness

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat