Projektování Wellness

"Kompletní Wellness, SpaBalneo, regenerační či lázeňské prostory"

Vyrábíme finské sauny, parní sauny, Kneippovy chodníky a další zařízení pro komerční i privátní účely ve wellness centrech a to i na míru. Realizaci Vaší nové Spa wellness části kompletně zajistíme – analýzu, 3D vizualizaci, nabídku, projekt, stavbu a kompletní servis celého privátního nebo komerčního wellness centra vč. dodávky vířivky, osvěžoven a dalšího wellness vybavení.

Wellness do 60m2

Celkové vybavení: 5 ks

Rozmístění vířivky, saunyvodních dekorací a dalších prvků vhodných pro privátní a malé wellness centra do cca 60m2

Wellness do 60m2

Wellness do 100m2

Celkové vybavení: 14 ks

Standardní typizované řešení wellness centra s rozmístěnými prvky a produkty na prostoru cca 100m2

Wellness do 100m2

Wellness do 200m2

Celkové vybavení: 21 ks

Návrh řešení wellness centra pro prostory o rozloce okolo 200m2.

Wellness do 200m2

Wellness do 450m2

Celkové vybavení: 33 ks

Wellness realizace větších rozměrů. Grafická studie wellness centra o podlahovém výměru cca 450m2. Při takovýchto možnostech plochy lze vymýšlet opravdové originální řešení na míru.

Wellness do 450m2

Vybavení wellness center

Celkové vybavení: 44 ks

Vybavení, které můžeme do vašeho nového wellness centra naprojektovat a nainstalovat. Vyberte si od vířivých van, přes nerezové bazény, sauny až po vodní dekorace.

Vybavení wellness center

Projektování Wellness a realizace

Realizujeme kompletní wellness centra. Součástí privátního či komerčního wellnes mouhou být sauny, vířivky, bazény a spousty další relaxačních a regeneračních doplňků či místností. Naši specialitou je naplánovat a navrhnout takové wellness, které bude plně splňovat potřeby vašich zákazníků nebo vás samotných.

Realizace wellness centra

Součástí wellness studia o jakékoliv rozloze může být hned několik velice zajímavých wellness procedur. Od finské sauny, přes parní saunu až po využití specialit jako je sněhová místnost nebo Kneippovy chodníky.

Při návrhu wellness na míru vždy s klientem konzultujeme nabídku, projekt, 3D vizualizaci wellness, umístění wellness centra, kompletní servis vířivek, saun, bazénů a dalších wellness vybavení.

Nechte si u nás realizovat kompletní SPA wellness centrum vč. vířivky a budete maximálně spokojeni. Zajišťujeme kompletní servis vč. stavební firmy se zkušenostmi se stavbou wellness nebo realizujeme vlastními odbornými silami.

Wellness realizace:

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741

Chci se zeptat