Vířivka v sauna domku

Luxusní saunu s luxusní vířivou vanu si vybral náš klient nedaleko Prahy. Luxusní venkovní sauna domek má vlastní sprchu i WC a je doplněn vířivkou značky Villeroy & Boch R6L, tedy vířivkou v komfortním provedení pro 5 osob, která obsahuje tři JetPaks panely (Technologie vyměnitelných trysek v jednom panelu). Samotná sauna je samozřejmě doplněna prvky elektronického dotykového ovládání, světelnými efekty (hvězdný strop) a dalšími elegantními prvky. 

Sauna samotná je v interiéru i exteriéru vyrobena z velmi kvalitního cedrového dřeva. Celá domácnost i přátelé mohou nyní využít pohostinosti klienta a saunovat se nejen ve finské a bylinné sauně, které jsou samozřejmě integrovány, ale také ve speciální infra sauně.

Celý komplex saunadomku je zasazen na míru do okolí vč. terrénních úprav.

Sauna dům je umístěn na zahradě vedle luxusního bazénu a mimo základního vybavení jakými je infra sauna, finská sauna a solná stěna je zde umístěna vířivka značky Villeroy & Boch. Samozřejmostí saunového domku je také sociální zařízení (WC s umyvadlem) a zážitková sprcha. Uvnitř sauna domu je dále instalována LCD televize pro zpříjemnění pobybu ve vířivce nebo sauně.

Celá sauna je vyrobena na míru na základě konzultací s našimi odborníky a podle finančních a rozměrových možností od nových majitelů.

Fotogalerie Vířivka v sauna domku

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat