Vířivky Jacuzzi®

Jacuzzi

Jacuzzi® je světoznámý výrobce vířivek a vířivých van s možností instalace a užití jak v domácím prostředí, na zahradě, v interiéru, tak i v komerčních prostorách - wellness, hotely, motely aj. Italská značka vířivek Jacuzzi® je sama o sobě zárukou kvality výrobku.

Celoročních venkovní vířivky Jacuzzi®. Vířivky pro 2 osoby i pro 4 osoby. Jacuzzi® vířivka na terasu, na zahradu, i do interiéru.

Umístění: celoroční, venkovní (zahrada, chata), vnitřní (byt, dům)
Vířivka pro:
pro 2 až 6 osob
VÝHODY: Energy Saving, Automatická filtrace ClearRay Active Oxygen, Energy Saving, RGB LED svícení, Doprava, Montáž, Termokryt

Filtrace koloidní stříbroCeloroční úsporná venkovní vířivkaFiltrace ozónem

Užijte si luxusní relaxaci s celoročními venkovními vířivkami Jacuzzi®

Jacuzzi® je jednou z nejuznávanějších značek vířivek na světě a je synonymem pro kvalitu a luxus. S vířivkami Jacuzzi® získáte nejen prvotřídní relaxační zážitek, ale také spolehlivost a inovativní technologie, které vám umožní užívat si bezstarostný odpočinek přímo ve vašem domově, na zahradě nebo v komerčním prostředí.

O výhodách vířivek Jacuzzi®

Vířivky Jacuzzi® jsou navrženy s ohledem na maximální pohodlí a bezpečnost uživatelů. S každou vířivkou Jacuzzi® získáte:

  1. Energy Saving: Vířivky Jacuzzi® jsou vybaveny energeticky úspornými technologiemi, které vám pomohou snížit náklady na provoz a zároveň chrání životní prostředí.
  2. Automatická filtrace ClearRay Active Oxygen: Inovativní systém automatické filtrace ClearRay Active Oxygen zajistí, že voda ve vaší vířivce zůstane čistá a hygienická, aniž byste museli trávit hodiny s údržbou.
  3. RGB LED svícení: Prostřednictvím RGB LED osvětlení si můžete přizpůsobit atmosféru vaší relaxace podle svých představ, ať už si přejete relaxovat v romantickém prostředí nebo si vytvořit živou a zábavnou atmosféru.
  4. Doprava, montáž, termokryt v ceně: Při nákupu vířivky Jacuzzi® neplatíte jen za samotnou vířivku, ale všechny základní služby, jako je doprava, montáž a termokryt, jsou součástí ceny, což vám ušetří spoustu času a starostí.

Různé modely vířivé vany Jacuzzi

Jacuzzi® nabízí širokou škálu vířivek vhodných pro 2 až 6 osob, které lze umístit jak venku, tak i uvnitř vašeho domova. Bez ohledu na to, zda hledáte intimní prostor pro relaxaci ve dvou nebo rodinnou vířivku pro celou partu, Jacuzzi® má vhodný model právě pro vás.

Investujte do vaší pohody s vířivkami Jacuzzi® a užijte si každodenní relaxaci ve stylu.

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat