Dřevěné sauny

Dřevěné sauny EuroWellness

Sauna má také pozitivní vliv na organismus ze zdravotního hlediska. Posiluje naši imunitu, zlepšuje krevní oběh, uvolňuje svaly, okysličuje organismus a celkově detoxikuje tělo i mysl.

Rádi byste si pořídili saunu, ale máte malý prostor, kam ji můžete umístit? Nebo máte atypický prostor, do kterého byste chtěli saunu zabudovat? U našich saun EuroWellness není jakýkoliv rozměr sauny žádný problém. Sauny EuroWellness vyrábíme na míru, přesně dle přání zákazníka.

 

Kombinované i klasické sauny

Můžete si vybrat z několika druhů saun. Vyrábíme klasické finské sauny, infrasauny nebo aromasauny. Na přání zákazníka můžeme vyrobit také kombinované sauny, kdy mohou být obě technologie v jedné sauně.

Sauny vyrábí přímo naše společnost EuroWellness, topení do saun dodává firma Sentiotec. Firma Sentiotec je specialistou na finskou saunu a infrasaunu a podle toho vám může nabídnou tyto typy vytápění. Díky elektronické regulaci těchto výkonných topidel Sentiotec a dokonalé izolaci našich saun je její provoz efektivní a ekonomický.

 

Sauny ze dřeva

Sauny vyrábíme z kvalitního přírodního dřeva, které není ničím napuštěné, vybrat si můžete z mnoha variant obkladů. Palubky na výrobu sauny mohou být smrkovéosikové, z kanadské borovicecedru. Záleží jen na Vašem vkusu a přání.

Překližky na výrobu sauny dodává rakouská společnost RoHol, která nabízí více než 100 různých dekorů. Specifikací našich saun je luxusní zpracování, výroba individuálních designových kvalitních saun.

Sauny společnosti EuroWellness mohou být vybaveny dálkovým ovládáním, vnitřním ovládáním, množstvím sedaček a opěrek dle Vašeho přání. Široká nabídka různých doplňků Vám ještě více zpříjemní pobyt v sauně. Příkladem je také množství osvětlení (například hvězdné nebe) nebo také ozvučení

 

Dřevěné sauny pro domácí i komerční užití

Sauny dodáváme pro domácí použití, do soukromí, do vnitřních i vnějších prostor, zahradní sauny postavené například jako samostatný domeček, ale také sauny pro wellness hotely a komerční prostory.

Samozřejmostí našich saun je také jejich servisování.