Vířivky Villeroy & Boch

Vířivky Villeroy & Boch dodáváme vždy s montáží a dopravou.

OBJEDNEJTE NYNÍ A ZÍSKEJTE DÁREK!

Premium Line

Premium Line je prémiová produktová řada luxusních vířivek Villeroy&Boch, které mají maximální výbavu.  Dopřejte každý den svůj luxusní odpočinek ve vaší vlastní spa. Elegantní moderní design je prospěšný pro váš zrak. Premium Line luxusní vířivky jsou nejlepší možnou kombinací moderní vířivky a dokonalé technologie.


Každá luxusní vířivka řady Premium Line Villeroy&Boch má na různých pozicích masážní panel JetPaks. Masážní panely JetPaks jsou jedinečné, v každém panelu se nachází jiná masáž, zákazník si může JetPaks panely dokoupit a vyměnit podle svého přání. Celkem můžete mít u vířivých van Premium Line Villeroy&Boch až 6 JetPaks panelů. 


Chci vědět více...

Comfort Line

Luxusní Vířivky Villeroy&Boch  řady Comfort můžete umístit uvnitř místností stejně tak jako do exteriéru. Jejich robustní konstrukce neumožňuje, aby do ní vstoupila vlhkost a zajišťuje extrémní odolnost.

Luxusní Vířivky Comfort nepotřebují tedy žádné zazimovávání a mohou být provozovány i v zimním období. Není nic krásnějšího, než když je kolem vás mráz a sníh a vy se necháváte hýčkat v kouřící vodě pomocí vířivých proudů.

 

Chci vědět více...

Design Line

Produktová řada luxusních vířivek Design od společnosti Villeroy&Boch již podle názvu vypovídá, že se bude jednat o produkty s moderním designem. Řada luxusních vířivek Design je dílem moderních designérů, kteří svou architekturou, moderním designem s jasnými liniemi navrhli tuto nenapodobitelnou vířivku Just Silence.


Luxusní Vířivka Just Silence, která je zástupcem této řady, je navržená v kubistickém stylu. Jedná se o jednoduchý design, jasné linie. Tato vířivka dodá vaší zahradě architektonické umělecké dílo. Redukovaná forma vířivky Just Silence má čisté linie. Je to vrchol designu. Tato luxusní vířivka byla dokonce oceněn cenou Design Award 2015 a Red Dot Design Award 2016.


Chci vědět více...

X-Series

Luxusní Vířivky základní řady X-Series jsou top kvality a zároveň základní startovní cenovou řadou.

Nová řada luxusnívh vířivek X-Series Villeroy & Boch představuje komfort, design a inovace, čiré potěšení z relaxace. Dokonce i modely základní řady nabízejí standardy a doplňky, které jsou obvykle k dispozici pouze u top line produktů.

X-Series vířivky mají osvědčenou, tradiční technologii, která nabízí všechny výhody Villeroy & Boch vířivek.

Luxusní vířivky s pevnými tryskami

Luxusní vVířivky X-series obsahují rozmanitou škálu trysek, které nabízí vše potřebné pro pestrou hydroterapie. V dalších aspektech také zajišťuje to nejlepší, od snadného ovládání po vysokou energetickou účinnost. Tato série luxusních vířivek X-Serie je ideální pro všechny, kteří teprve nedávno objevili svět wellness nebo pro maximalisty, kteří očekávají nejlepší možný výkon při nízkém cenovém rozpočtu. A také pro individualisty, kteří hledají něco speciálního.

 

Chci vědět více...

Chci se zeptat:

Zde můžete připojit libovolný soubor, např. nákres či obrázek, půdorys místnosti, fotografii, aj. Celková velikost přiložených souborů je max. 5 MB

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741

Chci se zeptat

Mám dotazzajímá mě ...

Prosím vyberte

mobilní zobrazení

Mobilní zobrazení Spa vířivky

klasické zobrazení

Klasické zobrazení Spa vířivky