Vířivky Villeroy & Boch

spotřeba vířivky

JetPak

Proč vířivku Villeroy Boch?

nej provoz
Konstrukce villeroy
nej akrylát

 


O 90% méně potrubí než u ostatních výrobců. Riziko úniku vody a vzduchu je tudíž sníženo na minimum.  S konstrukcí a technologií JETSpak není třeba žádných dlouhých přívodních trubek, větvení a dělících ventilů, což minimalizuje tření uvnitř trubek. To má za následek mnohem výkonnější trysky, které mohou i při plném výkonu pracovat současně. Díky vedení trubek převážně teplou vodou v lázni je dosaženo minimální tepelné ztráty.

ostatníkonstrukce
 
 

V 17-ti minutách vám pomůžeme se rozhodnout pro vířivku Villeroy & Boch!

 
 

Premium Line

Prémiová produktová řada luxusních vířivek Villeroy & Boch, které mají maximální výbavu.

 

Dopřejte si každý den svůj luxusní odpočinek ve vlastní spa vířivce. Elegantní a moderní design. Premium Line luxusní vířivky jsou nejlepší možnou kombinací moderní vířivky a dokonalé technologie. Tyto vířivy vám zabudujeme jak do interiéru tak na zahradu, k domu apod.

Každá luxusní vířivka řady Premium Line Villeroy&Boch má na různých pozicích masážní panel JetPaks. Masážní panely JetPaks jsou jedinečné, v každém panelu se nachází jiná masáž, zákazník si může JetPaks panely dokoupit a vyměnit podle svého přání. 

VÍŘIVKY:
DOPRAVA + MONTÁŽ + CHEMIE + TERMOKRYT


Chci vědět více...

Comfort Line

Luxusní řadu vířivek Villeroy & Boch označnou jako Comfort můžete umístit uvnitř místností stejně tak, jako do exteriéru na zahradu či k domu.

 

Jejich robustní konstrukce neumožňuje, aby do ní vstoupila vlhkost a zajišťuje extrémní odolnost. Luxusní vířivky Comfort nepotřebují tedy žádné zazimovávání a mohou být provozovány i v zimním období. Není nic krásnějšího, než když je kolem vás mráz a sníh a vy se necháváte hýčkat díky spa Jetpaks technologii vířivé vany.

VÍŘIVKY:
DOPRAVA + MONTÁŽ + CHEMIE + TERMOKRYT

 Chci vědět více...

X-Series

Vířivky s pevnými stryskami v základní řadě X-Series jsou top kvality a zároveň základní startovní cenovou řadou.

Nová řada vířivek X-Series Villeroy & Boch představuje komfort, design a inovace, čiré potěšení z relaxace. Dokonce i modely základní řady nabízejí standardy a doplňky, které jsou obvykle k dispozici pouze u top line produktů. X-Series vířivé vany mají osvědčenou, tradiční technologii, která nabízí všechny výhody Villeroy & Boch venkovních i vnitřních vířivek.

VÍŘIVKY:
DOPRAVA + MONTÁŽ + CHEMIE + TERMOKRYT

Chci vědět více...

vířivky x-series

Design Line

Designová řada výjimečných luxusních vířivek od společnosti Villeroy&Boch.

Řada těchto vířivých van je dílem moderních designérů, kteří svou architekturou, moderním designem s jasnými liniemi navrhli tuto nenapodobitelnou vířivku Just Silence. Luxusní vířivka Just Silence, která je zástupcem této řady, je navržená v kubistickém stylu. Jedná se o jednoduchý design, jasné linie. Tato vířivka dodá vaší zahradě architektonické umělecké dílo. Redukovaná forma vířivky Just Silence má čisté linie. Je to vrchol designu. 

VÍŘIVKY:
DOPRAVA + MONTÁŽ + CHEMIE + TERMOKRYT


Just Silence byla oceněna cenou Design Award 2015 a Red Dot Design Award 2016.

Chci vědět více... 

vířivka design line luxus


Chci se zeptat:

Zde můžete připojit libovolný soubor, např. nákres či obrázek, půdorys místnosti, fotografii, aj. Celková velikost přiložených souborů je max. 5 MB

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741

Chci se zeptat

Zaslat ZDARMA Ceník vířivek

Prosím vyberte

mobilní zobrazení

Mobilní zobrazení Spa vířivky

klasické zobrazení

Klasické zobrazení Spa vířivky