Luxusní vířivka Just Silence Compact

rozměry: 208x169x78 cm
Počet míst ve vířivce

Ve vířivce Villeroy & Boch řady Design Line s označením Just Silence Compact jsou exkluzivní masážní trysky z leštěné nerezové oceli. Vířivka má dvoustupňové čerpadlo a přídavné filtrační čerpadlo, která se dokonale postarají o čistotu vody a můžete si nerušeně užívat maximální relaxace. Ve vířivce jsou speciálně tvarované designové polštáře pro krk. Tato řada nabízí dosud nepoznanou úroveň pohodlí v této velikostní kategorii.

Zateplená vířivka | Nerezové trysky | Automatická filtrace | Ozonátor | Vrchní termokryt

Cena bez DPH
ZOBRAZIT CENU 483.000 Kč
Rozměry DxŠxV (cm) 208x169x78cm
Celkový počet míst 4
Samostatná sedadla 4
Prémiová sedadla 2
Míst k ležení 2
Dětská sedadla 0
Počet JetPaks panelů 3
Přídavné trysky na nohy, zápěstí, kyčle ve skořepině vířivky 3
Maximální počet trysek 171
Objem vody ve vířivce 1295 Litrů
Hmotnost (vč. termokrytu)
Prázdná/Napuštěná
206kg/1456kg
Vysoce výkonné vodní čerpadlo 1x 4.8 BHP
2 rychlosti
Příkon vytápění 1x 3kW
Exterierové reproduktory N/A
Materiál masážních trysek Broušená nerez
EnduraFrame plně pěnou izolovaná a formovaná konstrukce  
Premiový Spa termokryt (Sterlinková barva)  
EternaWood™ Cabinet (Barva břidlice)  
WellSpring™ Tiché cirkulační čerpadlo  
STIL™ Dotykový premium display  
AURA™ LED Světelný systém  
STIL™ Pokročilé funkce víření  
Dvojtá filtrace s bezpečnostními prvky  
Venkovní odtok pro vypouštění  
Automatická filtrace a proudění vody za JetPak panely  
Technologie JetPak TM II  
Vrchní termokryt   
Ozonátor  
STIL™ Audio System Volitelné
WellSpring™
Vysoce výkonný prémiový Ozone
Volitelné
Cloud Control
ovládání přes internet
Volitelné

Standartní JetPak panely: Compact Just Silence

Vířivka pro každého

Pro malé velké široké i hubené

Díky speciálním tvarům sedáků a různé hloubky vířivky v kombinací s vyměnitelnými JetPak panely je vířivka určena opravdu pro každého. Ať jste drobné či otylejší postavy, vždy ve vířivce Villeroy & Boch najdete tu správnou pozici na skvělou masáž a relaxaci.

Nezáleží jakou máte postavu, Villeroy & Boch se vám dokonale přizpůsobí...

O 90% méně spojů

Šetrnost, výkon i úspora

O 90% méně potrubí než u ostatních výrobců. Riziko úniku vody a vzduchu je tudíž sníženo na minimum.  S konstrukcí a technologií JETSpak není třeba žádných dlouhých přívodních trubek, větvení a dělících ventilů, což minimalizuje tření uvnitř trubek. To má za následek mnohem výkonnější trysky, které mohou i při plném výkonu pracovat současně. Díky vedení trubek převážně teplou vodou v lázni je dosaženo minimální tepelné ztráty.

Bez spojů a dlouhého vedení trubek ušetříte více než si myslíte...

Lehká a pevná konstrukce

Kvalita konstrukce s německou precizností

Kvalitní laminát a inteligentní rozmístění nosných prvků. Díky vedení trubek převážně teplou vodou v lázni je dosaženo minimální tepelné ztráty. Díky mnoha certifikovaným postupům výroby této nosné konstrukce vířivky, je samotná vířivá vana velmi lehká a zároveň pevná.

Bezpečná, pevná a lehká konstrukce vířivky...

Plnohodnotné zateplení

Celoplošná izolace vířivky pro lepší udržení tepla

Villeroy & Boch celoplošná pěnová izolace zcela obklopuje vířivou vanu aby zabránila úniku tepla. Každý model vířivek Villeroy & Boch splňuje nebo překračuje přísné energetické normy energetické komise (CEC). S touto dokonalou izolací ušetříte mnohem více na provozu vířivky než s jakoukoliv jinou vířivou vanou. Villeroy & Boch využívají ultra-energeticky účinnou pěnu po celé struktuře vířivé vany. Infračervené mapování ukazuje rozdíl, který tvoří izolace ze speciální pěny v provedení vířivek Villeroy & Boch v porovnání s konvenčními vířivkami.

Vytvořeno pro uchování tepla a úsporu energie i v těch nejextrémnějších podmínkách...

Velmi nízká spotřeba

Nejúspornější vířivka na trhu

Díky dokonale izolované skořepině, vedení trubek s vodou v teplé lázni a omezení poštu jednotlivých přívodů k tryskám je dosaženo velmi úsporného chodu a také velmi nízké zpotřeby. Tak rychle jak se ohřeje tato vířivka a jak dlouho udrží teplou vodu, to nedokáže žádná z naší konkurence!

Na provozu ušetříte desítky tisíc...

JetPak Therapy Systém

Vyber, vyměň, relaxuj

Vířivky Villeroy & Boch jsou určeny opravdu pro každého. Díky technologii JetPaks se budou v naší vířivé vaně cítit komfortně úplně všichni. Systém JetPaks je unikátní certifikovaná technologie na výměnu trysek resp. výměnu celých Jetpaků s různým rozložením trysek.

Villeroy & Boch je opravdu dokonalým příkladem osobní relaxace...

Filtrace s koloidním stříbrem

Dokonale desinfikuje a vyčistí

Vířivky Villeroy & Boch nejsou výjimečné pouze svou unikátní technologií vedení vody a vyměnitelnými tryskami. Jejich unikátnost spočívá také v systému a způsobu filtrování. Vířivé vany Villeroy & Boch využívají dvojitou filtraci (dva kartušové filtry) s obsahem koloidního stříbra. Při kombinaci s aktivním kyslíkem, tedy Ozonátorem, docílíme opravdu křišťálově čisté vody ve vířivce.

Nečistoty a bakterie nemají šanci...

WellSpring™ Water Care System

EOSTMEnhanced O3 System a WellSpring™ Water Care System

EOSTM Enhanced O3 System je revoluční systém čištění vody ve vířivce, který je až dvakrát účinnější při oxidaci nečistot bez negativních účinků nadměrného užití ozónu. Tento jedinečný 3dílný systém generuje až 2krát větší množství ozonu než standardní systémy, lépe sanuje vodu ve vířivce a zničí téměř veškerý zbytkový plyn O3.

Redukuje zbytkový plyn 03 a zvyšuje kvalitu vody ve vířivce...

Termokryt a zvedák

Na všechny Villeory & Boch vířivky dodáváme standardní vířivé kryty (Termokryty) Patio Performance ™. Vedle špičkového vzhledu jsou tyto prémiové termokryty pokryty a vybaveny pokročilou povrchovou úpravou, která je odolná vůči UV záření a vyblednutí, a jsou až o 25% lehčí než standardní vinylové vířivé víko . Originální kryty Villeroy & Boch jsou také navrženy tak, aby poskytovaly maximální izolaci pro energetickou účinnost. Kryt vířivky Patio Performance ™ je opatřen uzamykacími svorkami pro bezpečné zamčení vířivky, když se zrovna nekoupete, a chrání je před otvíráním v důsledku větru nebo extrémního počasí. Zároveň je termokryt umístěn na zvedáku a tak manipulaci v pohodě zvládne i jedinná osoba. Termokryt vířivky Villeroy & Boch se vyrábějí ve dvou barevných provedeních: Pewter (šedá) a Espresso (hnědá).

Chraňte svou vířivku před nečistotami a ušetřete náklady na výhřev vody...

Premium dotykový display

Ovládej vše jednoduše dotykem

Jednoduché a intuitivní ovládání vířivky Villeroy & Boch řady Design zaručuje, že ikdyž se s touto vanou setkáte poprvé, nebudete potřebovat žádného průvodce, manuál či vysvětlování a hned budete vědět jak se vířivka ovládá. Díky technologiii TouchControl nejsou na ovládacím panelu žádné mechanické prvky a vše ovládáte pouhým dotykem na display

Díky specialní svrchní vrstvě lze ovládat celou vířivku samozřejmě i přímo z vany a mokrými rucemi bez jakýchkoli problémů. Jednoduše vyberete ikonku, která jasně definuje funkci vířivky (Nastavení, Osvětlení, Víření, Hudba) a vše se spustí ihned, automaticky a bez problémů.

Bez mechanických ovládacích prvků a přeci můžeš nastavit vše jedním dotykem...

Cloud Control

Kontroluj, monitoruj a spouštěj odkudkoliv

Díky technologii Cloud Control dokážete svou vířivou vanu Villeroy & Boch ovládat odkudkoli se vám jen zlíbí. Do svého chytrého telefonu si nainstalujete velice intuitivní aplikaci, spárujete se svou vířivou vanou Villeroy & Boch, kterou máte připojenu na domácí Wi-Fi a ihned ji můžete ovládat odkudkoliv. Nastavujte teplotu, filtrační cykly, spouštějte a vypínejte čerpadla i osvětlení. To vše přes unikátní Wi-fi CloudControl.


Ovládání domácího wellness je dnes mnohem jednodušší než kdy dříve...

Prémiové osvětlení

Světelné efekty doplňují zvukovou atmosféru

Řady vířivek Villeroy & Boch Design, Premium a Comfort jsou vybaveny prvotřídním interierovým i exterierovým LED osvětlením. Interiérové LED světla jsou umístěna jak v prostoru filtrace tak v prostoru sedacích míst. Tato osvětlení lze ovládat z hlavního dotykového ovládání a lze jim přiřazovat téměř libovolnou barvu. V možnostech ovládání je také nastavení jednotlivého prolínání barev nebo rychlé změny.

Exteriérové LED světla jsou umístěny kolem vnějšího obvodu vířivky v každém z rohů. Tyto LED mají pouze čistě bílou barvu a příjemně osvětlují okolí vířivky. To se hodí zejména pro zvýšení bezpečnosti okolo vířivé vany při nočním koupání, ale také pro zvelebení koupací atmosféry.

Pro větší bezpečnost i tu správnou pohodu...

Pomocné ovládací prvky

Ovládej vše z každého sedadla

Ať už se usadíte na kterém koliv relaxačním místě vířivky, tak máte díky pomocným oládacím prvkům zajištěno, že si víření trysek pustíte odkudkoliv. Tyto ovládací "panýlky" jsou rozmístěny na vířivce tak, že si pohodlně zapnete nebo vypnete masáž odkudkoliv aniž byste se museli zvedat z masážního sedadla.

Jednoduhým stisknutím ovládacího tlačítka spustíš víření odkudkoliv...

Rozměry vířivky jsou 208 x 169 cm, hloubka dosahuje 78 cm. Vířivka je pro 3 osoby. Celkem obsahuje 25 trysek a obsahuje 3 JetPaks panely. Vířivka má ozonátor, dvě PE Filter filtrace. Objem vody je 947 l. Váha vířivky je 206 kg. Vana je vyrobená z kvalitního akrylu. Vířivka je osvětlena LED osvětlením. 

Vířivá vana Just Silence Compact je menším modelem již velice známé vířivky Just Silence. Tento "Compact" model je určen pro 2 až 3 osoby. Vířivka je osazena třemi JetPak panely s různým rozložením masážních trysek na třech samostatných sedadlech. Produkt je designově jednoduchý a prostý a vychází z úspěšného prodeje svého většího "bratra" Just Silence.

Ovládání vířivky je velice jednoduché, intuitivní a dotykové. K dostání je ve standardní sněhově bílé barvě s šedivým obložením.
Porovnávání modelů

Compact Just Silence

Fotogalerie vířivky

barevne podsviceni Just Silence virivky - Compact Just Silence
detail filtracni jednotky Villeroy Boch - Compact Just Silence
detail JetPak systemu pro spa tube virivky - Compact Just Silence
detail specialnich trysek Villeroy Boch - Compact Just Silence
detail virivky Villeroy Boch - Compact Just Silence
ovladaci panel virivka Villeroy Boch - Compact Just Silence
podhlavnik virivky just silence Villeroy Boch - Compact Just Silence
podsviceni virivek Villeroy Boch Just Silence - Compact Just Silence
reproduktor virivek Villeroy Boch - Compact Just Silence
Trysky pro virivky Villeroy Boch JetPak - Compact Just Silence
Trysky virivek virivky Villeroy Boch - Compact Just Silence
Trysky virivky Villeroy Boch - Compact Just Silence
vodopad virivky Just Silence Villeroy Boch - Compact Just Silence
COMPACT-SPA-103 new - Compact Just Silence
COMPACT-SPA-175 new - Compact Just Silence
COMPACT-SPA-239 new - Compact Just Silence
SPA-GROSS_2-105 new - Compact Just Silence
SPA-GROSS-280 - Compact Just Silence

Volitelné příslušenství vířivky

JETPAK THERAPY SYSTEM

JETPAK THERAPY SYSTEM

Jedna vířivka, mnoho možností víření!

Vyměnitelné JetPaky, tedy opěradla s různým rozložením trysek jsou u každé vířivé vany Villeroy & Boch série Design, Premium a Comfort. U každé vířivky se nachází různý počet vyměnitelných JetPak panelů (většinou 2 až 6), ale celkový počet nejrůznějších variant rozložení trysek je mnohonásobně větší. Jako doplňující sortiment si můžete tyto JetPak panely jednotlivě kdykoliv dokupovat a libovolně měnit i za stavu napuštěné vířivky.

Vyberte si z mnoha typů JetPak panelů ze záložky "Jet Pack Therapy Systém"...

Zvedák termokrytu

Zvedák termokrytu

Jednoduchost a lehkost ovládání

Ke všem vířivým vanám značky Villeroy & Boch dodáváme termokryt. Ne však všechny typy vířivek mají standardně zabudovaný zvedák termokrytu. Ten je určen k tomu aby usnadnil a zjednodušil manipulaci s termickým krytem. Jakmile máte termokryt přidělán na držáku a ten napevno k vířivce, velice snadno jej otevřete i sami a to i jednou rukou.

Termokryt zvednete sami i jednou rukou...

Schůdky k vířivce

Schůdky k vířivce

Pro snadnější přístup do vířivé vany si u nás můžete pořídit samostatné schůdky. Tyto schůdky jsou k dispozici v barvách šedé, hnědé nebo mahagon.

Cloud Control

Cloud Control

Kontroluj, monitoruj a spouštěj odkudkoliv

Díky technologii Cloud Control dokážete svou vířivou vanu Villeroy & Boch ovládat odkudkoli se vám jen zlíbí. Do svého chytrého telefonu si nainstalujete velice intuitivní aplikaci, spárujete se svou vířivou vanou Villeroy & Boch, kterou máte připojenu na domácí Wi-Fi a ihned ji můžete ovládat odkudkoliv. Nastavujte teplotu, filtrační cykly, spouštějte a vypínejte čerpadla i osvětlení. To vše přes unikátní Wi-fi CloudControl.


Ovládání domácího wellness je dnes mnohem jednodušší než kdy dříve...

Design stereo system

Design stereo system

Integrovaný audio systém ve vířivce

Vířivé vany Villeroy & Boch řady Design line mohou mít jako volitelné příslušenství Design Line Stereo systém. Jedná se o vestavěné audio (reprobedny a přehrávač) přímo ve vířivce. Ten lze ovládat pomocí stejného dotykového displaye jakým ovládáte celou vířivku. Samozřejmostí je možnost připojit se také pomocí Bluetooth a spustit si svou oblíbenou hudbu např. z chytrého mobilního telefonu.

Připoj, zesil, poslouchej a z vířivky se ani nehni...

Jet Pack Therapy systém

S01 - Oscillator

S01 - Oscillator

Oscilátor je jedním z nejoblíbenějších JetPaků. Tato jedinečná masážní kombinace obsahuje 4 z našich exkluzivních oscilátorových trysek. Masivní hnětací masáž se neustále pohybuje, aby pokryla celé zádové svalstvo a poskytla maximální relaxaci po cvičení nebo dlouhém dni.

S02 - Pulsator

S 6 duálními impulzními tryskami a dostatečným pokrytím poskytuje Pulsator pevnou rytmickou hydromasáž, která odstraňuje bolesti a ztuhlost svalů. Každá tryska je perfektně umístěna, aby zajistila širokou terapeutickou aktivitu pro maximální uvolnění a relaxaci.

S05 - Alleviate

Systém Alleviate JetPak nabízí pohodlnou hydromasáž zaměřenou podél klíčových svalů vašich zad. S 8 biometricky uspořádanými tryskami se vám bude opravdu pohodlně relaxovat.

S12 - SpinalHealth

SpinalHeath JetPak je silně pronikající masáž zaměřená na svaly podél páteře. Navržený pro cílenou hlubokou tkáňovou hydromasáž, tento JetPak je silným terapeutickým doplňkem pro hloubkovou masáž.

S13 - RainShower

RainShower JetPak nabízí jemný a všestranný hydromasážní zážitek. Exkluzivní trysky RainShower Villeroy & Boch jsou navrženy tak, aby poskytovaly hladký a uklidňující pocit bez přílišného tlaku. 42 unikátních trysek vás ponoří do relaxačního pocitu, který v8m pomůže zapomenout na všechny vaše starosti.

S19 - Wellness

Pulzující a současně hluboce pronikající Wellness JetPak poskytuje maximální kombinaci hydromasáže. Vlastní navržené s řadou našich nejlepších trysek pro splnění všech vašich terapeutických potřeb. Rovné části relaxační, uklidňující a léčebné pro úlevu a relaxaci najednou.

Barevné kombinace

Skladem v této barevné kombinaci - Design Line

Skořepina - Snow White

Kabinet - Light Grey

Termokryt - Sterling

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741

Chci se zeptat