Luxusní vířivka Just Silence Compact

Vířivá vana Just Silence Compact je menším modelem již velice známé vířivky Just Silence. Tento "Compact" model je určen pro 2 až 3 osoby. Vířivka je osazena třemi JetPak panely s různým rozložením masážních trysek na třech samostatných sedadlech. Produkt je designově jednoduchý a prostý a vychází z úspěšného prodeje svého většího "bratra" Just Silence.

Ovládání vířivky je velice jednoduché, intuitivní a dotykové. K dostání je ve standardní sněhově bílé barvě s šedivým obložením.

Rozměry vířivky pro 2 až 3 osoby jsou také kompaktní a to 208x169x78cm a váhou pouhých 206Kg. Objem vody ve vířivce je při optimálním napuštění 947 litrů. Díky kombinaci nejrůzjnějších JetPak panelů dokážeme do vířivé vany dostat až 122 masážních trysek.

Komplexní standard, který mají a dodržují všechny vířivky Villeroy & Boch zde jen zopakujeme

Kompletně zateplená vířivka využívající o 90% méně potrubí než ostatní konkurence a tím dosahuje minimálních tepelných ztrát a maximálního výkonu trysek. Trysky jsou nerezové a velmi kvalitní. Automatická filtrace za pomocí kartušových filtrů s koloidním stříbrem a Ozonátorem se velice dobře a spolehlivě postará o čistou vodu v jakoukoliv roční dobu. Dodávaný vrchní termokryt vířivky zajistí udržení tepla uvnitř a tak díky kombinaci velice úsporného vytápění a tohoto termokrytu můžete vířivku využívat v kteroukoliv roční dobu s minimálními náklady na ohřev a údržbu.

 

Zájem o vířivku Just Silence

Zateplená vířivka | Nerezové trysky | Automatická filtrace | Ozonátor | Vrchní termokryt

Další vybavení a přednosti luxusní vířivky:

- Technologie JetPak TM II
- Exkluzivní masážní trysky z broušené nerezavějící oceli
- Rámová konstrukce EnduraFrame TM
- Displej Just Touch (dotykový ovládací panel)
Dvourychlostní čerpadlo + doplňkové filtrační čerpadlo
- Vnitřní LED osvětlení
Vodopád DESIGN
Podhlavník DESIGN
- Kompletní pěnová izolační výplň šetřící energii
- Nová koncepce míst k sezení
- Nový vnitřní / vnější design
Automatická filtrace
- Ozonátor
- Vrchní termokryt (V CENĚ)


Rozměry vířivky jsou 208 x 169 cm, hloubka dosahuje 78 cm. Vířivka je pro 3 osoby. Celkem obsahuje 25 trysek a obsahuje 3 JetPaks panely. Vířivka má ozonátor, dvě PE Filter filtrace. Objem vody je 947 l. Váha vířivky je 206 kg. Vana je vyrobená z kvalitního akrylu. Vířivka je osvětlena LED osvětlením. 

 Technické parametry: Compact Just Silence

Rozměry 208x169x78 cm
Počet míst Vířivka pro 3 osoby
Vodní čerpadlo 1x 2,5 HP
Počet trysek 25
Počet panelů 3 Jetpack panely
Topení 3 kW
Ozonátor ANO
Osvětlení ANO
Filtrace 2x PE Filter
Vrchní termokryt ANO
Materiál vany ACRYLIC
Objem vody 947 l
Hmotnost bez vody 206 Kg
Cena bez DPH ZOBRAZIT CENU

Počet míst ve vířivce

Počet panelů vířivky

Rozměry vířivky

208x169x78 cm

Standartní JetPak panely: Compact Just Silence

S02 - Pulsator

S 6 duálními impulzními tryskami a dostatečným pokrytím poskytuje Pulsator pevnou rytmickou hydromasáž, která odstraňuje bolesti a ztuhlost svalů. Každá tryska je perfektně umístěna, aby zajistila širokou terapeutickou aktivitu pro maximální uvolnění a relaxaci.

S12 - SpinalHealth

SpinalHeath JetPak je silně pronikající masáž zaměřená na svaly podél páteře. Navržený pro cílenou hlubokou tkáňovou hydromasáž, tento JetPak je silným terapeutickým doplňkem pro hloubkovou masáž.

S19 - Wellness

Pulzující a současně hluboce pronikající Wellness JetPak poskytuje maximální kombinaci hydromasáže. Vlastní navržené s řadou našich nejlepších trysek pro splnění všech vašich terapeutických potřeb. Rovné části relaxační, uklidňující a léčebné pro úlevu a relaxaci najednou.

 Porovnávání modelů

Compact Just Silence

Fotogalerie

Just Silence Compact - Compact Just Silence
barevne podsviceni Just Silence virivky - Compact Just Silence
detail filtracni jednotky Villeroy Boch - Compact Just Silence
detail JetPak systemu pro spa tube virivky - Compact Just Silence
detail specialnich trysek Villeroy Boch - Compact Just Silence
detail virivky Villeroy Boch - Compact Just Silence
ovladaci panel virivka Villeroy Boch - Compact Just Silence
podhlavnik virivky just silence Villeroy Boch - Compact Just Silence
podsviceni virivek Villeroy Boch Just Silence - Compact Just Silence
reproduktor virivek Villeroy Boch - Compact Just Silence
Trysky pro virivky Villeroy Boch JetPak - Compact Just Silence
Trysky virivek virivky Villeroy Boch - Compact Just Silence
Trysky virivky Villeroy Boch - Compact Just Silence
vodopad virivky Just Silence Villeroy Boch - Compact Just Silence

Technologie vířívky

JETPAK THERAPY SYSTEM

Tak jak byste od Villeroy & Boche očekávali, série SP- a SR- jsou navrženy tak, aby byly nejmodernějšími řadami lázní ze všech, co jsou na trhu k dispozici. Proto nyní přináší unikátní inovaci: technologii JetPak™. Tato technologie je chráněna patenty a oproti jiným designům lázní se pyšní významnými technickými přednostmi.

ÚSPORA, ENERGIE

Villeroy & Boch lázně jsou energeticky nejúspornější lázně na světě. „EnergySave“ systém izoluje vířivku a pomáhá jí co nejvíce zabránit úniku tepla. S JETpak ® technologie, je teplo recyklováno u vnitř lázně, protože veškeréí instalatérské potrubí zůstává ponořeno do teplé vody. Každý jednotlivý model Villeroy & Boch splňuje přísné energetické pokyny kalifornské energetické komise (CEC). S vyšší energetickou účinností. S vířivkou Villeroy & Boch ušetříte několikanásobně více peněz o proti ostatním.

KVALITA

(1) UniBase™: Prvotřídní základ pro nejlépe navržené a povětrnostním vlivům odolné lázně; tato lisovaná báze ABS snižuje hluk a vibrace, a je vyrobena z robustních a trvanlivých syntetických materiálů. UniBase™ také spojuje 3 běžné kryté drážky pro vedení elektrických kabelů a zasunovací vnější odpad. (2) UniFrame™: Vstřikované lisované Z-nosné komponenty spojují základnu, skořepinu a skříňku do tvaru integrované nosné konstrukce nenapodobitelné přesnosti a pevnosti. (3) UniColumn™: Pod základnu jsme přidali podporu vysoce zatěžovaných ploch pro posílení celkové integrity lázně. Tento proces značným způsobem zlepšuje strukturu prostoru pro ovládání a oblasti pro sezení v této lázni. (4) UniShell™: Každá skořepina se skládá z 3-vrstvého systému zajišťující extra pevnost a stabilitu. Zde se mísí akrylová pryskyřice odolná UV záření, ABS odolávající nárazu a hutný ztužovač a tím zajišťují, že naše lázně mají dlouhou životnost, odolávají povětrnostním vlivům a jsou pohodlné. (5) Skříňka EternaWood™: Robustní a atraktivní; naše materiály pro výrobu skříňky jsou dekorovány vzorem struktury dřeva, nabízející vám roky užívání bez potřeby údržby.

JetPak - Technologie

Diky technologii JetPak a způsobu jakým jsou vedeny jednotlivé hadice okolo skeletu vířivky má vířivá vany od Villeroy & Boch mnoho výhod oproti konkurenci. 1)Vířivka obsahuje mnohem méně rozvodů. 2)Menší ztráty výkonu kvůli tření. 3) Více výkonu na všech sedadlech. 3) Energeticky úspornější a efektivnější

Volitelné příslušenství

Schůdky k vířivce

Pro snadný přístup do vaší vířivky. Schůdky jsou k dispozici v barvách šedé, hnědé nebo mahagon.

Stereo systém

Vířivé vany Villeroy & Boch mohou být vybaveny dvěma odlišnými stereo systémy: Elite a Life. Stereo systém Elite lze ovládat pomocí dálkového ovládání a speciálním dálkovým ovládáním na vodě. Live Stereo systém je ovládán z vnější strany vířivky.

Jet Pack Therapy systém

S05 - Alleviate

Systém Alleviate JetPak nabízí pohodlnou hydromasáž zaměřenou podél klíčových svalů vašich zad. S 8 biometricky uspořádanými tryskami se vám bude opravdu pohodlně relaxovat.

S01 - Oscillator

Oscilátor je jedním z nejoblíbenějších JetPaků. Tato jedinečná masážní kombinace obsahuje 4 z našich exkluzivních oscilátorových trysek. Masivní hnětací masáž se neustále pohybuje, aby pokryla celé zádové svalstvo a poskytla maximální relaxaci po cvičení nebo dlouhém dni.

S02 - Pulsator

S 6 duálními impulzními tryskami a dostatečným pokrytím poskytuje Pulsator pevnou rytmickou hydromasáž, která odstraňuje bolesti a ztuhlost svalů. Každá tryska je perfektně umístěna, aby zajistila širokou terapeutickou aktivitu pro maximální uvolnění a relaxaci.

S13 - RainShower

RainShower JetPak nabízí jemný a všestranný hydromasážní zážitek. Exkluzivní trysky RainShower Villeroy & Boch jsou navrženy tak, aby poskytovaly hladký a uklidňující pocit bez přílišného tlaku. 42 unikátních trysek vás ponoří do relaxačního pocitu, který v8m pomůže zapomenout na všechny vaše starosti.

S12 - SpinalHealth

SpinalHeath JetPak je silně pronikající masáž zaměřená na svaly podél páteře. Navržený pro cílenou hlubokou tkáňovou hydromasáž, tento JetPak je silným terapeutickým doplňkem pro hloubkovou masáž.

S19 - Wellness

Pulzující a současně hluboce pronikající Wellness JetPak poskytuje maximální kombinaci hydromasáže. Vlastní navržené s řadou našich nejlepších trysek pro splnění všech vašich terapeutických potřeb. Rovné části relaxační, uklidňující a léčebné pro úlevu a relaxaci najednou.

Barevné kombinace

Skladem v této barevné kombinaci - Design Line

Skořepina - Snow White

Kabinet - Light Grey

Termokryt - Sterling

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741

Chci se zeptat