Vířivky Villeroy & Boch X-Series

X-Series

Vysoké standardy X-Series vířivek zahrnují výběr z modelů s velkým počtem trysek. A také různých rozložením a výběrem typu masáže ve vířivce. Ty jsou doplněny různými komfortními prvky, jako je například osvětlený vodopádpohodlné opěrky hlavy a detaily zařízení, které pomáhají čistit vodu ve vířivce snadno a přirozeně - ozonátor a velký filtr s inteligentní technologií a koloidním stříbrem.

EKONOMICKÁ řada celoročních venkovních vířivek Villeroy & Boch X-Series.

UMÍSTĚNÍ: celoroční, venkovní (zahrada, chata), vnitřní (byt, dům)
VÍŘIVKA PRO:
pro 2 až 8 osob
VÝHODY: Automatická filtrace koloidním stříbrem, Energy Saving A+, LED svícení vnitřní, Ozonátor, Dotykový ovládací panel, o 90% méně potrubí, Doprava, Montáž, Termokryt

Záruka 2 rokyPremium poradenstvíFiltrace koloidní stříbroCeloroční úsporná venkovní vířivkaFiltrace ozónem

Villeroy & Boch X-Series: Nová úroveň luxusu a komfortu ve světě vířivek

Revoluce v designu a inovacích vířivek

Nová řada vířivek X-Series od renomovaného výrobce Villeroy & Boch přináší nejen luxus a špičkový design, ale také inovativní technologie, které zaručují nezapomenutelný zážitek z relaxace. I základní modely této řady překypují funkcemi a doplňky, které byste obvykle čekali pouze u nejvyšších modelů.

Tradiční technologie s moderním přístupem výroby vířivých van

X-Series vířivé vany kombinují osvědčenou tradiční technologii Villeroy & Boch s nejnovějšími inovacemi, aby poskytly všechny výhody jak venkovních, tak vnitřních vířivek. Každá vířivka této řady splňuje vysoké standardy v oblasti designu, výkonu a komfortu.

Luxusní prvky a inovativní technologie vířivek Villeroy Boch

X-Series vířivky nešetří na luxusu ani komfortních prvcích. Nabízejí široký výběr modelů s velkým počtem nerezových trysek, různými typy masáží a komfortními prvky, jako je osvětlený vodopád a pohodlné opěrky hlavy. K tomu přidávají inovativní technologie, jako je ozonátor a velký filtr s inteligentní technologií a koloidním stříbrem, které zajišťují snadnou a přirozenou čistotu vody ve vířivce.

Ekonomické řešení vlastní vířivky pro každého

Díky své široké škále modelů jsou X-Series vířivky ideální volbou pro každého. Bez ohledu na to, jestli hledáte prostornou vířivku pro rodinné oslavy nebo intimní prostředí pro relaxaci ve dvou, najdete v této řadě vířivky, které vyhovují vašim potřebám.

Specifikace X-Series vířivek Villeroy & Boch

Umístění: Celoroční, venkovní (zahrada, chata), vnitřní (byt, dům)
Vířivka pro: 2 až 8 osob
Výhody: Automatická filtrace koloidním stříbrem, Energy Saving A+, LED svícení vnitřní, Ozonátor, Dotykový ovládací panel, o 90% méně potrubí, Doprava, Montáž, Termokryt

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat