Vířivky Villeroy & Boch X-Series

X-Series

Vysoké standardy X-Series vířivek zahrnují výběr z modelů s velkým počtem nerezových trysek. A také různých rozložením a výběrem typu masáže ve vířivce. Ty jsou doplněny různými komfortními prvky, jako je například osvětlený vodopádpohodlné opěrky hlavy a detaily zařízení, které pomáhají čistit vodu ve vířivce snadno a přirozeně - ozonátor a velký filtr s inteligentní technologií a koloidním stříbrem.

Ekonomická řada celoročních venkovních vířivek Villeroy & Boch X-Series.

Umístění: celoroční, venkovní (zahrada, chata), vnitřní (byt, dům)
Počet osob:
pro 2 až 8 osob
Další: Automatická filtrace koloidním stříbrem, Energy Saving A+, LED svícení vnitřní, Ozonátor, Dotykový ovládací panel, o 90% méně potrubí, Doprava, Montáž, Termokryt

Záruka 4rokyPremium poradenstvíFiltrace koloidní stříbroCeloroční úsporná venkovní vířivkaFiltrace ozónem

Vířivky X-Series jsou vybaveny:

 

Technologie Classic - Rámová konstrukce EnduraFrame TM - Ovládání X-Control - Exkluzivní masážní trysky z nerez oceli - Kompletní pěová izolační výplň šetřící energii - Vodopád X - Automatická filtrace - Ozonátor - Vrchní termokryt (V CENĚ)


Nová řada vířivek X-Series Villeroy & Boch představuje komfort, design, inovace a v neposlední řadě také čiré potěšení z relaxace. Dokonce i modely základní řady nabízejí standardy a doplňky, které jsou obvykle k dispozici pouze u top line produktů. X-Series vířivé vany mají osvědčenou, tradiční technologii, která nabízí všechny výhody Villeroy & Boch venkovních i vnitřních vířivek.

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat

sKlik Bez konverze.