Wellness i u Vás ve sprše

Svět wellness se neustále vyvíjí a v našich sprchách můžeme vytvářet atmosféru, která má velký dopad na naše emotivní vnímání. Díky těmto sprchám můžeme vytvářet neopakovatelné chvíle relaxace, které ocení i ten nejnáročnější uživatel. Můžeme si užívat sprchu unikátních rozměrů vůní, zvuků a vibrujících barev.

 

Sprcha pro vás bude vítanou přestávkou a zastavením mezi snem a realitou. Prvotřídní kvalita materiálů a úroveň špičkové technologie zajistí dlouhotrvající výkon a nízkou spotřebu každého výrobku.

 

Vyberte si jednu z našich sprchových hlavic - Mekong, Volga nebo Emotion.Mekong Shower

Mekong poskytuje velké teplé vodní kapky, které poskytují příjemnou masáž ve spojení s jemným oranžový světlem. Ve sprše dochází k šíření tropické aromatické vůně a dotváří tak kouzlo exkluzivního wellness zážitku.

Zážitková Sprcha Mekong Zážitková Sprcha Mekong Zážitková Sprcha Mekong

Volga Shower 

Osvěžující a povzbuzující sprcha Volga nabízí tenkou mlhu studené vody ve formě jemných částic. Tato sprcha je aromatizovaná mátovou esencí a je osvětlená relaxačním modrým světlem.

Volga zážitková sprcha Volga zážitková sprcha Volga zážitková sprcha

Emotion Shower

Tato zážitková sprcha se skládá ze 2 kroků, po sobě jdoucích dvou sprch. Nejprve sprcha Emotion přináší jemný závoj studené vody v miniaturních částicích v kombinaci s vůní čerstvé máty. Hluboké uvolnění dolaďuje modré světlo. Následná sprcha teplé vody je synchronizována s emisí oranžového světla a tropické aromatické vůně.

Emotion zážitková sprcha Emotion zážitková sprcha Emotion zážitková sprcha


TENTO PRODUKT JE SAMOSTATNĚ NEPRODEJNÝ.

Při realizaci Wellness centra jej můžeme zahrnout do vaši poptávky/vizualizace.
Nebojte se zeptat...

 

Zájem o produkt wellness, vířivka, sauna


 

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat

/* */ sKlik Bez konverze.