Zahradní sauny

Luxusní sauny

"Vířivka, Sauna, Wellness... co víc si na zahradu přát, snad už jen tu pohodu"

Tyto specifické sauny a celé saunové systémy (Saunové domky) jsou určeny opravdovým fajnšmekrům. Luxusní zahradní a venkovní sauny realizované na míru. Připravíme 3D vizualizaci a veškeré projekční práce, dokážeme opravdu cokoliv. Vybrat si můžete také z luxusních interiérových infra saun a finských saun.

 loading=

Zahradní sauna domky

Jinak také sauna domky, vám exklusivně nabízíme zcela na míru. Od výběru a doporučení materiálů na sauna domek (venkovní saunu) a typu vytápění sauny, až po realizaci přímo u vás na zahradě.

Vybíráte saunu a chtěli byste luxus a přepych nebo prostě něco unikátního, co jen tak někdo nemá? U nás v Eurowellness jste na správné adrese. Nabízíme vám unikátní luxusní venkovní sauny a sauna domky. Vybere si opravdu každý a to zejména proto, že se každému klientovi věnujeme individuálně. Zakládáme si na velmi dobrém a dlouhodobém vztahu s klientem.

NA DOTAZ
 loading=

Interiérové sauny

Kvalitní designově zpracované luxusní interiérové sauny v provedení jako Finská sauna nebo Infra sauna.

Vhodné i do vašeho obýváku. Vybírat můžete z již předem sestavených typů saun - infra, finská, bio apod., ale můžete zvolit také vlastní desing i způsob vytápění.

Nejluxusnější interiérové sauny na českém trhu. Nabízíme realizaci luxusních saun jako nikdo jiný. Sauny lze vytápět jak klasickým saunovým topením - Finská saunaBio sauna nebo infra zářiči - Infra sauna. Kvalitní materiály jako červený cedr nebo Tirolská borovice vám zajistí opravdový pocit relaxace v kousku přírody přímo ve vašem domě. Jak už jsme zmínili, interiérové sauny mohou být vytápěny nejrůznější technologií. Finské sauny, infra sauny, parní sauny i kombinované interiérové sauny nejsou vyjímkou.

NA DOTAZ

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat

/* */ sKlik Bez konverze.