Terapie hudbou

Proč je hudba v sauně tak důležitá

Příjemná hudba v sauně je ta nejlepší a nejefektivnější kombinace, jak si vytvořit v sauně pocit klidu a relaxace. Hudební přehrávač do sauny MP3 s radiem a odolnými reproduktory Vám umožní poslouchat hudbu v sauně podle Vašeho výběru. Hudbu lze kompletně ovládat pomocí dálkového ovladače přímo zevnitř sauny. Příjemná hudba uvolňuje mysl a navozuje příjemný pocit uvolnění a pohody. Každý detail Vaší sauny je zaměřen na překvapení a eleganci. Pro ozvučení saun jsou možné dva odlišné systémy vedení zvuku. Jedním z nich je reproduktor vibrační a druhým je reproduktor konvenční s voděodolnou membránou.

Vibrační reproduktory

Vibrační reproduktory jsou akustické měniče, které přenášejí zvukovou energii skrz libovolný pevný povrch. Tento reproduktor se neinstaluje do sauny a stačí pouze vnější povrchová montáž pomocí několika vrutů. Patentovaná technologie používá vysoce výkonné magnety k přeměně audio signálů na výkonné vibrace, které jsou přímým kontaktem přenášeny do pevných povrchů.

Konvenční reproduktory

Konvenční reproduktory, které jsou speciálně navrženy na základě dlouholetých zkušeností výrobce tak, aby odolávaly vysokým teplotám, můžeme umístit pod spodní lavice nebo na boční stěny sauny. Konvenční reproduktory mají větší frekvenční rozsah. Vy a Vaši hosté si tak budou moci poslechnout takovou hudbu, na jakou budete mít zrovna v sauně při relaxaci náladu.

 


TENTO PRODUKT JE SAMOSTATNĚ NEPRODEJNÝ.

Při realizaci Wellness centra jej můžeme zahrnout do vaši poptávky/vizualizace.
Nebojte se zeptat...

 

Zájem o produkt wellness, vířivka, sauna


 

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat

/* */ sKlik Bez konverze.