Relaxační masážní vana

Nuvola je relaxační masážní vana. Nuvola je inovativní plovoucí zařízení, které umožňuje relaxaci těla a mysli. Nuvola Zen je využíván jak pro estetické, tak pro lékařské účely. Operátor ani zákazník není v kontaktu s vodou.  Tento systém umožňuje úplné ponoření těla bez jakéhokoliv kontaktu s vodou,  systém umožňuje vodě obíhat okolo těla klienta. Tímto způsobem se teplo z "vany"  šíří do všech oblastí těla, a zároveň může dojít například k aplikaci zábalu - kůže rychleji a účinněji absorbuje účinné látky. Nuvola je jediná vana s vířivkou, která vytváří pocit beztíže a pomáhá celkovému fyzickému a psychickému uvolnění, odstraňuje bolesti a nespavost.

Úplná absence gravitace

Největší zvláštností Nuvola vany je navození klidného pocitu a úplné absence gravitace, tělo je v objetí vody. Nuvola vana může být instalována v každém prostoru, není třeba žádné speciální úpravy, může být umístěna v místě normálního masážního lůžka.

Hodina spánku v Nuvola relaxačním mraku se vyrovná 8 hodinám spánku na lůžku. Využití vany může být i v průběhu dne po dobu několika minut, čímž se zlepší kvalita spánku a dají se tak řešit problémy nespavosti.

Osvětlovací systém vytváří sled barev, které jsou vnímatelné i se zavřenýma očima s tím je dosaženo hluboké relaxace. V plnohodnotné modely Nuvola jsou vybaveny vodními tryskami na masáž dolní části zad, hýždí a stehen a masáže mají lymfodrenáž efekt.


TENTO PRODUKT JE SAMOSTATNĚ NEPRODEJNÝ.

Při realizaci Wellness centra jej můžeme zahrnout do vaši poptávky/vizualizace.
Nebojte se zeptat...

 

Zájem o produkt wellness, vířivka, sauna


 

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat

/* */ sKlik Bez konverze.