Komerční vířivé vany

Komerční vířivky, které nabízíme, patří mezi výjimečné vířivky značek Jacuzzi a Teuco a jsou vhodné pro nejrůznější veřejné provozy. Skvělá technologie vířivek je připravená pro vysokou zátěž a je vždy řešena individuálně podle typu provozu.

Produkty komerčních vířivek splňují veškeré platné normy na provoz a čistotu vody a jsou v souladu s náročnými hygienickými požadavky. Profesionální vířivky pro komerční využití jsou technologicky odlišné od vířivek pro domácí použití. Přinášíme profesionální řešení hotelových spa pro Vaše zařízení. Nabízíme nejrůznější rozměry a velikosti vířivek až pro 7 osob. 

Komerční vířivky Teuco

Firma Teuco vyrábí mimo jiné také italské vířivé vany pro komerční účely. Italské vířivky Teuco vykazují špičkovou technologii a dokonalé estetické řešení.  V každé vířivce jsou pohodlná sedadla, která jsou příjemná a ergonomicky tvarovaná. Blahobyt je zajištěn množstvím trysek, které jsou umístěny na strategických místech, kde se zaměřují na specifické oblasti těla při masáži.

Komerční vířivky Jacuzzi

Profesionální řada vířivek Jacuzzi je nejvyšší třídou ve světě wellness, která nabízí možnost regenerace nejnovějších technologií. Jednou z těchto technologií je například křemičitý písek ve filtračním systému. Vířivky Jacuzzi mají vynikající výkony a harmonický design zaměřený na profesionální použití, nebo pro exkluzivní nastavení v soukromí. Trysky, které jsou v těchto profesionálních vířivkách, jsou strategicky umístěné pro maximální hydromasáž. Jsou nastavitelné a liší se v tlaku a výkonu. Mají kryty z nerezové oceli, které přidávají na charakteru. Křemičitý písek ve filtru poskytuje vynikající způsob filtrace. Další výhodou je mnohem tišší provoz vířivek. Její pracovní části a filtrační procesy mohou být umístěny daleko od vířivky

 

Zájem o produkt wellness, vířivka, sauna

 

 

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat

/* */ sKlik Bez konverze.