Vířivka Villeroy & Boch X6L

Vířivka X-Series typu X6L je vhodná pro 5 osob. Tento model má vysoce vyvážený design s velkým estetickým půvabem. Mezi hlavní charakteristickou vlastnost této vířivky patří jedinečné zpracování všech obrysů s přísnými požadavky na anatomický komfort a propracovanost každého funkčního detailu. Vysoce efektivní a elegantní vzhled neztrácí na vnitřním prostoru ani pohodlí. Vířivka má pohodlné lehátko pro masáž lýtek, chodidel a zápěstí. Nebojte se, pokud nemáte prostor pro větší vířivky, model X6L zajišťuje, že vám nebude při relaxaci a terapii chybět ani pohodlí. 

DOPRAVA + MONTÁŽ + CHEMIE + TERMOKRYT V CENĚ

Zateplená vířivka | Vodopád v ceně | Nerezové trysky | Automatická filtrace | Ozonátor | Vrchní termokryt

Vířivka X6L Vířivka X6L

Technické parametry: Vířivka X6L

Rozměry 203x224x86 cm
Počet míst Vířivka pro 5 osob
Vodní čerpadlo 1x 2,5 HP
Počet trysek 26
Vrchní termokryt ANO
Materiál vany ACRYLIC
Objem vody 1189
Hmotnost bez vody 261 kg
Cena bez DPH Na dotaz

Počet míst ve vířivce

Rozměry vířivky

203x224x86 cmPorovnávání modelů

Vířivka X6L

Fotogalerie

detail reproduktoru virivky spa Villeroy Boch - Vířivka X6L
ELITE-CONTROL_AQ-DM-5BT_IPHONE - Vířivka X6L
externi venkovni svetlo virivky Villeroy Boch - Vířivka X6L
nasavani vody ve virivce Villeroy Boch - Vířivka X6L
osvetleni laminatu virivek - Vířivka X6L
Radio virivky Villeroy Boch - Vířivka X6L
xseries spa tube whirlpool - Vířivka X6L
xseries virivka Villeroy Boch - Vířivka X6L
X-SERIES_AE8A5232 - Vířivka X6L

Technologie vířívky

ÚSPORA, ENERGIE

Villeroy & Boch lázně jsou energeticky nejúspornější lázně na světě. „EnergySave“ systém izoluje vířivku a pomáhá jí co nejvíce zabránit úniku tepla. S JETpak ® technologie, je teplo recyklováno u vnitř lázně, protože veškeréí instalatérské potrubí zůstává ponořeno do teplé vody. Každý jednotlivý model Villeroy & Boch splňuje přísné energetické pokyny kalifornské energetické komise (CEC). S vyšší energetickou účinností. S vířivkou Villeroy & Boch ušetříte několikanásobně více peněz o proti ostatním.

KVALITA

(1) UniBase™: Prvotřídní základ pro nejlépe navržené a povětrnostním vlivům odolné lázně; tato lisovaná báze ABS snižuje hluk a vibrace, a je vyrobena z robustních a trvanlivých syntetických materiálů. UniBase™ také spojuje 3 běžné kryté drážky pro vedení elektrických kabelů a zasunovací vnější odpad. (2) UniFrame™: Vstřikované lisované Z-nosné komponenty spojují základnu, skořepinu a skříňku do tvaru integrované nosné konstrukce nenapodobitelné přesnosti a pevnosti. (3) UniColumn™: Pod základnu jsme přidali podporu vysoce zatěžovaných ploch pro posílení celkové integrity lázně. Tento proces značným způsobem zlepšuje strukturu prostoru pro ovládání a oblasti pro sezení v této lázni. (4) UniShell™: Každá skořepina se skládá z 3-vrstvého systému zajišťující extra pevnost a stabilitu. Zde se mísí akrylová pryskyřice odolná UV záření, ABS odolávající nárazu a hutný ztužovač a tím zajišťují, že naše lázně mají dlouhou životnost, odolávají povětrnostním vlivům a jsou pohodlné. (5) Skříňka EternaWood™: Robustní a atraktivní; naše materiály pro výrobu skříňky jsou dekorovány vzorem struktury dřeva, nabízející vám roky užívání bez potřeby údržby.

JetPak - Technologie

Diky technologii JetPak a způsobu jakým jsou vedeny jednotlivé hadice okolo skeletu vířivky má vířivá vany od Villeroy & Boch mnoho výhod oproti konkurenci. 1)Vířivka obsahuje mnohem méně rozvodů. 2)Menší ztráty výkonu kvůli tření. 3) Více výkonu na všech sedadlech. 3) Energeticky úspornější a efektivnější

Volitelné příslušenství

Zvedák termokrytu

Jednoduchý design a špičková kvalita poskytuje skutečný komfort a funkčnost. Jednoduše zvedněte kryt vířivky a vychutnejte si relaxaci.

Schůdky k vířivce

Pro snadný přístup do vaší vířivky. Schůdky jsou k dispozici v barvách šedé, hnědé nebo mahagon.

Barevné kombinace

Skladem v této barevné kombinaci - X-Series

Skořepina - Platinum

Kabinet - Harbour Grey

Termokryt - Ash Grey

Skořepiny - X-Series

Platinum

Midnight

Snow

Kabinety - X-Series

Harbour Grey

Mountain Walnut

Termokryty - Premium, Comfort, X-Series

Ash Grey

Wildwood

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741

Chci se zeptat