Vířivka Villeroy & Boch X5L

Model vířivky X5L je nejmenší vířivkou z nové řady X-Series. Vířivka je vhodná až pro 3 osoby. Nabízí tři plnohodnotná místa. Pohodlné ergonomicky tvarované lehátko přináší při ležení přirozený pocit a poskytuje masáž pro zápěstí a lýtka. Tvarované opěrky pro hlavu napomáhají dokonalému pocitu uvolnění. Součástí vířivky je ozonátor a LED osvětlení.  Akrylový povrch vířivky EnduraShell je vyztužen polyuretanovou pěnou pro lepší hygienu a trvalý lesk. Vnější konstrukce je z materiálu EnduraWood, který odolává povětrnostním vlivům a je odolný vůči UV záření.

Rozměry vířivky jsou 173 x 213 cm, hloubka dosahuje 79 cm. Vířivka je pro 3 osoby. Celkem obsahuje 24 trysek. Vířivka má ozonátor, PE Filter filtraci. Objem vody je 821 l. Váha vířivky je 206 kg. Vana je vyrobená z kvalitního akrylu. Vířivka je osvětlena LED osvětlením. 

  

DOPRAVA + MONTÁŽ + CHEMIE + TERMOKRYT V CENĚ

Zateplená vířivka | Vodopád v ceně | Nerezové trysky | Automatická filtrace | Ozonátor | Vrchní termokryt

Vířivka X5L

Technické parametry: Vířivka X5L

Rozměry 173x213x79 cm
Počet míst Vířivka pro 3 osoby
Vodní čerpadlo 1x 2,5 HP
Počet trysek 24
Ozonátor ANO
Osvětlení ANO (LED)
Filtrace PE Filter
Vrchní termokryt ANO
Materiál vany ACRYLIC
Objem vody 821 l
Hmotnost bez vody 206 kg
Cena bez DPH ZOBRAZIT CENU

Počet míst ve vířivce

Rozměry vířivky

173x213x79 cm

Představení vířivky Villeroy & Boch

Další vybavení a přednosti vířivky:

- Technologie Classic
- Rámová konstrukce EnduraFrame TM
- Ovládání X-Control
- Exkluzivní masážní trysky z nerez oceli
- Kompletní pěová izolační výplň šetřící energii
- Vodopád X
- Automatická filtrace
- Ozonátor
- Vrchní termokryt (V CENĚ)


Porovnávání modelů

Vířivka X5L

Fotogalerie

detailni tryska pro Villeroy Boch virivky - Vířivka X5L
nasavani vody ve virivce Villeroy Boch - Vířivka X5L
reproduktor virivky - Vířivka X5L
Skimmer virivek prepad vody - Vířivka X5L
system trysek ve virivce - Vířivka X5L
vodopad xseries virivky - Vířivka X5L
xseries spa tube whirlpool - Vířivka X5L
xseries virivka Villeroy Boch - Vířivka X5L
X-SERIES_AE8A5232 - Vířivka X5L

Technologie vířívky

ÚSPORA, ENERGIE

Villeroy & Boch lázně jsou energeticky nejúspornější lázně na světě. „EnergySave“ systém izoluje vířivku a pomáhá jí co nejvíce zabránit úniku tepla. S JETpak ® technologie, je teplo recyklováno u vnitř lázně, protože veškeréí instalatérské potrubí zůstává ponořeno do teplé vody. Každý jednotlivý model Villeroy & Boch splňuje přísné energetické pokyny kalifornské energetické komise (CEC). S vyšší energetickou účinností. S vířivkou Villeroy & Boch ušetříte několikanásobně více peněz o proti ostatním.

KVALITA

(1) UniBase™: Prvotřídní základ pro nejlépe navržené a povětrnostním vlivům odolné lázně; tato lisovaná báze ABS snižuje hluk a vibrace, a je vyrobena z robustních a trvanlivých syntetických materiálů. UniBase™ také spojuje 3 běžné kryté drážky pro vedení elektrických kabelů a zasunovací vnější odpad. (2) UniFrame™: Vstřikované lisované Z-nosné komponenty spojují základnu, skořepinu a skříňku do tvaru integrované nosné konstrukce nenapodobitelné přesnosti a pevnosti. (3) UniColumn™: Pod základnu jsme přidali podporu vysoce zatěžovaných ploch pro posílení celkové integrity lázně. Tento proces značným způsobem zlepšuje strukturu prostoru pro ovládání a oblasti pro sezení v této lázni. (4) UniShell™: Každá skořepina se skládá z 3-vrstvého systému zajišťující extra pevnost a stabilitu. Zde se mísí akrylová pryskyřice odolná UV záření, ABS odolávající nárazu a hutný ztužovač a tím zajišťují, že naše lázně mají dlouhou životnost, odolávají povětrnostním vlivům a jsou pohodlné. (5) Skříňka EternaWood™: Robustní a atraktivní; naše materiály pro výrobu skříňky jsou dekorovány vzorem struktury dřeva, nabízející vám roky užívání bez potřeby údržby.

JetPak - Technologie

Diky technologii JetPak a způsobu jakým jsou vedeny jednotlivé hadice okolo skeletu vířivky má vířivá vany od Villeroy & Boch mnoho výhod oproti konkurenci. 1)Vířivka obsahuje mnohem méně rozvodů. 2)Menší ztráty výkonu kvůli tření. 3) Více výkonu na všech sedadlech. 3) Energeticky úspornější a efektivnější

Volitelné příslušenství

Zvedák termokrytu

Jednoduchý design a špičková kvalita poskytuje skutečný komfort a funkčnost. Jednoduše zvedněte kryt vířivky a vychutnejte si relaxaci.

Schůdky k vířivce

Pro snadný přístup do vaší vířivky. Schůdky jsou k dispozici v barvách šedé, hnědé nebo mahagon.

Barevné kombinace

Skladem v této barevné kombinaci - X-Series

Skořepina - Platinum

Kabinet - Harbour Grey

Termokryt - Ash Grey

Skořepiny - X-Series

Platinum

Midnight

Snow

Kabinety - X-Series

Harbour Grey

Mountain Walnut

Termokryty - Premium, Comfort, X-Series

Ash Grey

Wildwood

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741

Chci se zeptat