Všechny JetPaky pro vířivky Villeroy Boch

JetPak panely jsou unikátní systém výměnných panelů s různým rozložením trysek. Villeroy & Boch vířivky jsou jedinná společnost, která má na tento patent. Díky tomuto typu výměny celých panelů si nekupujete vířivku s jedním způsobem rozložení masáží, ale kupujete si celou řadu variabilních možností! Kdykoliv si tak můžete (i když je vířivka napuštěná) vyměnit libovolný JetPak panel za jiný nebo je jen prohodit mezi sebou.

Villeroy & Boch vířivky a spousty výhod

Díky tomuto unikátnímu systému má vířivka Villeroy & Boch mnoho dalších výhod. O 90% méně potrubí, protože z čerpadla není potřeba rozvodná trubka ke každé trysce, ale pouze k JetPak panelu. Mnohem větší účinnost zateplení, protože trubky a hadice nejsou vedeny mimo skelet vířivky.. a spousty dalších výjimečností!

VŠECHNY TYPY JETPAK PANELŮ NÍŽE

NA DOTAZ

Jet Pack Therapy systém

Barevnost PLATINUM Spas

Barevnost PLATINUM Spas

*Volitelné

 

Vířivé vany PLATINUM Spas jsou dodávány v několika barevných variantách skořepiny.

Zvolte si tedy odstín/barevnost která vám sedí na zahradu nebo do interiéru a bude vám designově ladit k dalšímu okolí.

 

Varianty STERLING Silver, ODYSSEY a MIDNIGHT Canyon.

Bluetooth Melody Platinum

Bluetooth Melody Platinum

*Volitelné příslušenství
Nic není lepšího než uklidňující masáž při poslechu vaší oblíbené hudby, rozhlasové stanice, podcastu nebo dokonce knihy, a dosáhnout toho nikdy nebylo snazší díky našemu systému Platinum Melody.

Tento kvalitní Bluetooth systém může být vestavěný ve všech modelech a je velmi jednoduchý na použití. Stačí jednoduše vyhledat a pak připojit váš chytrý telefon nebo jiné zařízení k Bluetoothu ve vířivce a ihned si můžete pustit to, na co máte zrovna náladu a chuť.

Platinum Premium Shield

Platinum Premium Shield

Jednou z klíčových vlastností Platinum Premium Shield je dvojitá reflexní polyuretanová pěna, která vytváří neprůstřelnou bariéru proti tepelným ztrátám. Tato izolační vrstva je umístěna uvnitř panelů, což zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla a minimalizuje energetické náklady spojené s provozem vířivky.

Konstrukce rámu z nerezové oceli poskytuje pevný a odolný základ pro celou vířivku, což zvyšuje stabilitu a odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Díky této konstrukci můžete mít jistotu, že vaše vířivka bude chráněna i ve velmi náročných podmínkách.

Další výhodou Platinum Premium Shield je aplikace izolační polyuretanové pěny na povrch skořepiny, což zajišťuje maximální tepelnou izolaci a ochranu proti teplotním výkyvům. K tomu je přidána reflexní fólie bublinkového obalu, která dále zvyšuje účinnost izolace a minimalizuje ztrátu tepla.

Celkově lze říci, že Platinum Premium Shield představuje nejvyšší standard ochrany pro vaši vířivku.

Energeticky účinná izolace

Energeticky účinná izolace

Díky speciální izolační vrstvě, která je po celém plášti vířivky Platinum Spas se teplo vytvořené čerpadly a dalšími komponenty odráží zpět. Tímto vzniklé teplo poté slouží k udržení teploty vody přes velké množství potrubí, které je vedeno ke každé trysce samostatně.

Hydromasáž vířivek Platinum Spas

Hydromasáž vířivek Platinum Spas

Hydroterapie je jedním z hlavních důvodů, proč si lidé pořizují vířivku. Je důležité, aby nabízela různorodost možností masážních trysek, a právě proto v každém sedadle našich vířivek Platinum Spas najdete různé styly a uspořádání trysek. Od trysek ramenových s reverzním proudem až po větší pulzující trysky pro zadní část těla a dokonce i intenzivní trysky pro masáž nohou pro skvělé reflexologie, jsme navrhli sedadla, která uspokojí každou potřebu.

Věříme, že byste měli mít kontrolu nad tím, jakou masáž dostanete, a proto je možné každou trysku nastavit nahoru nebo dolů, abyste mohli regulovat její tlak, výkon i směr. Kromě toho jsou naše vířivky vybaveny ventilovými prvky pro přidání vzduchu do vody, což může zesílit masáž, nebo naopak vytvořit jemnější zážitek.

Platinum osvětlení vířivky

Platinum osvětlení vířivky

Osvětlení je klíčovou součástí uspokojivého zážitku s vířivkou. Chromoterapie je věda, která se zabývá pozitivním vlivem světel na tělo a mysl.

Všechny modely Platinum Spas jsou vybaveny širokou škálou vícebarevných LED světel, která lze jednoduše ovládat stisknutím tlačítka. Pokud máte náladu na jednu barvu, nebo chcete osvětlení podle nálady, kde se barvy jemně střídají mezi sebou, je to vaše volba a vše je možné nastavit.

TP500 Ovládací panel vířivky

TP500 Ovládací panel vířivky

Vířivky PLATINUM Spas jsou vybaveny jednoduchým a přehledným ovládacím panelem TP500. Díky tomuto intuitivnímu ovládání si jednou jednoduchou volbou pustítě trysky, masáž nebo zapnete či vypnete osvětlení vířivky.

V položce menu najdete poté další nastavení jako filtrační cykly, nastavení stálé teploty apod.

Ozonátor Superior Wellness

Ozonátor Superior Wellness

Všechny vířivky Platinum Spas jsou dodávány es Superior Wellness Ozon* jako standardní vybavení. Tento tzv. Ozonátor pomáhá snižovat přítomnost nečistot a mikrobiálního života uvnitř vodu vířivky. Když je ozón vpuštěn do vody, je schopen účinně zabíjet mnoho druhů bakterií a virů bez nutnosti přidávat nadměrné množství chemikálií.

Čistí přirozeně a produkuje ozón z atmosféry. Superior Wellness Ozón ve vířivce snižuje čas a náklady na údržbu a prodlužuje životnost zařízení.

Montáž za 1 den !

Montáž za 1 den !

S naším revolučním přístupem k montáži venkovní sauny za pouhý jeden den vám přinášíme maximální pohodlí a minimalizaci nepořádku. Přivezeme, nainstalujeme, zapojíme, zprovozníme a otestujeme – vše během jediného dne.

Slibujeme bezchybnou instalaci bez špíny a nepořádku na vaší zahradě. Vaše pohodlí a spokojenost jsou naší prioritou, a proto vám přinášíme luxusní saunový zážitek bez starostí.

Relax jako pod noční oblohou

Relax jako pod noční oblohou

V naší sauně Eurowells vám otevíráme dveře do unikátního světa relaxace pod noční oblohou. V relaxačním prostoru si užijete jedinečnou atmosféru se simulací hvězd, která vytváří pohodlné a uklidňující prostředí. Osvětlení podobné hvězdám vám poskytne nezapomenutelný zážitek, zatímco se ponoříte do klidu a odpočinku.

V naší modulární sauně nechybí žádné detaily pro dokonalou relaxaci. Hudba hladce ladí s okolní atmosférou, vyhřívané podlahy vám poskytnou pocit tepla od nohou a odkládací plochy vám umožní mít vše potřebné po ruce. Uvolněte se a ponořte se do jedinečného prostoru, kde se spojuje komfort a přírodní kouzlo noční oblohy.

Panoramatická sauna

Panoramatická sauna

Přinášíme vám unikátní zážitek z panoramatické sauny, která propojuje tradici finské suché sauny s moderním designem a nádherným výhledem. S teplotou oscilující mezi 80°C a 110°C poskytuje tato sauna ideální prostředí pro hluboké prohřátí těla a uvolnění mysli. Výjimečnost naší panoramatické sauny spočívá nejen v její funkčnosti, ale i v estetickém provedení.

Masivní izolační dřevo, dostupné ve více než 100 dekorech, vytváří jedinečný vizuální dojem. Moderní plošné formáty a lavice z africké vrby Abachi zajišťují nejen komfort, ale i odolnost vůči vysokým teplotám, přičemž příjemně nedráždí kůži. Každý detail sauny EuroWells je pečlivě promyšlen, aby poskytoval maximální pohodlí a estetický zážitek. Uvolněte své smysly a dopřejte si výjimečné chvíle odpočinku s námi.

CLEARRAY® UV-C SYSTEM

CLEARRAY® UV-C SYSTEM

Inovativní systém čištění vody s využitím technologie UV-C sterilizace představuje revoluční CLEARRAY® UV-C System. Tato pokročilá technologie přináší do bazénů a vířivek nejen opravdu čistou a průzračnou vodu, ale i účinnou ochranu před viry a bakteriemi.

UV-C sterilizací neutralizuje vodní patogeny, což výrazně redukuje potřebu používání dezinfekčních prostředků. Tím nejenže zabezpečuje bezpečnost vody, ale také minimalizuje chemické zátěže pro uživatele a životní prostředí.

Systém pracuje v tzv. 5.fázích (5-STAGE*) filtračním procesu, který zahrnuje odstranění nečistot od skimmeru a ProCatchTM přes cirkulaci s ProClarity® a ProStreamTM až po finální filtry The ProStreamTM a ProClear®. Je třeba zdůraznit, že počet filtrací se může lišit dle konkrétního typu a varianty vířivky. S CLEARRAY® UV-C získáte nejen výkonný, ale i ekologicky šetrný systém pro udržení křišťálově čisté vody ve vašem bazénu či vířivce pomocá UV záření.

Rychlé a kompletní vypuštění

Rychlé a kompletní vypuštění

Díky systému QuickDrainTM a designově tvarované skořepině vířivky je vypuštění, vyčištění a znovunapuštění celé vířivky Jacuzzi nejen velmi snadné, ale také velmi rychlé.

Veškerá voda ve vířivce a tedy i nečistoty jsou směrováný díky tvaru vířivky do jedinného odtokového místa uprostřed vany.

Díky QuickDrainTM ve vířivkách Jacuzzi je docíleno to, že ve vířivce nezůstane ani jedinná kapka špinavé/staré vody.

 

 

 

Jacuzzi Design

Jacuzzi Design

Při tvorbě vířivé vany Jacuzzi jsme usilovali o vytvoření opravdu funkčního designu.

Naše snaha se soustředila na spojení použitelnosti s přístupností, přičemž jsme zdůraznili jemné masážní pozice i sílu progresivní sportovní masáže. Celková inspirace naší vířivky vychází z estetiky křivek Nautila, což představuje spojení jednoduchosti a efektivity.

Naše vířivky Jacuzzi jsou ztělesněním světového designu, kde každý detail byl pečlivě promyšlen s ohledem na optimální uživatelský zážitek.

Od ergonomického provedení až po inovativní masážní technologie – naše vířivky nabízejí kompletní balíček, který spojuje pohodlí a luxus. 

 

 

Jacuzzi pohodlí

Jacuzzi pohodlí

To správné zakřivení vany, elegantně integrované schůdky a široká, plochá došlapová plocha – to jsou detaily, které udělají vstup do vířivky Jacuzzi jednodušším a příjemným zážitkem. Tyto drobnosti přinášejí nejen komfort, ale také přeměňují samotný vstup do vířivky v součást celkové relaxace. S vířivkou Jacuzzi už nebudete mít starosti s ostrými hranami, nepohodlným překračováním nebo nebezpečným našlapováním z výšky. Vstoupíte do vířivky bezpečně a bezstarostně.

Sedm variabilních pozic jsou skvěle přizpůsobeny každé postavě. Bez ohledu na to, zda jste vysoký muž, drobná žena nebo dítě, ve vířivce Jacuzzi si vždy najdete tu správnou a nejpohodlnější pozici, která zaručuje maximální relaxaci.

PowerPro® Jets

PowerPro® Jets

"Více trysek, neznamená lepší masáž !"

Více trysek ne vždy znamená lepší masáž. Jacuzzi PowerPro® Jets jsou speciálně navržené trysky různých rozměrů a s tou správnou kombinací vzduchu a vody s umístěním na správných místech.

Každá tryska je individuálně řešena pro danou oblast lidského těla. Zatímco pro masáž zad je zapotřebí větší síly a pohyblivosti u jiných částí těla spíše oceníme přímé masírování.

PowerPro® Trysky

PowerPro® FX Small | PowerPro® FX | PowerPro® FX Rotational | PowerPro® NX2 | PowerPro® FX Large Rotational | PowerPro® MX2 | PowerPro® RX | PowerPro® FX Directional | PowerPro® BX | PowerPro® FX Large | PowerPro® PX

ERGONOMIC Seating

ERGONOMIC Seating

Sedadla vířivek Jacuzzi jsou navržena s precizností, která sleduje obrysy těla, poskytujíc tak nezapomenutelný zážitek podobný osobní masáži. Zážitek z hydromasáže našich vířivek je prvotřídní, zaměřený na celou část těla, od zad až po končetiny. Zapuštěné trysky vířivky byly konstruovány s takovou dokonalostí, že masírují svalovou strukturu s přesností privátního maséra.

Kompletní vyvážení masáže vody/vzduchu

Revoluční technologie Aqualibrium® Formula zajistí kompletní vyvážení masáže vody a vzduchu. Každá tryska je kalibrována s ohledem na optimální poměr mezi vzduchem a vodou. Tuto technologii lze dále přizpůsobit, umožňujíc regulaci výkonu a průtoku vody ve tryskách vířivky. S našimi vířivkami si tak můžete užívat personalizovanou a precizní masáž, která skvěle vyhovuje vašim potřebám.

 

Ergonomie a Hydroterapie

Ergonomie a Hydroterapie

Ergonomické sedadel poskytují pohodlná místa k posezení a relaxaci. Vyvýšené sedadlo je vybaveno protiskluzovým povrchem, které je ideálním místem k sezení z části na vzduchu a vychladnutí nebo je také vhodné pro děti.

Lodge má k dispozici tři varianty hydroterapie, z nichž každá nabízí jedinečný zážitek. Vířivka Jacuzzi Lodge zajišťuje pohodlí v každém místě vířivé vany.

Blower masáž využívá vzduchové trysky k poskytnutí jemné a vzdušné masáže.
Hydro masáž využívá vodní trysky pro intenzivnější a cílenou masáž.
Kombinovaná Hydro Blower masáž kombinuje oba prvky pro komplexní zážitek.

Ovládací panel vířivky

Ovládací panel vířivky

Intuitivní ovládací panel vířivky Jacuzzi Lodge umožňuje ovládat všechny funkce vířivé vany a zároveň zobrazuje všechny údaje na LED display. Možnost zámku kláves umožňuje blokovat funkce tak, aby během používání byly aktivní pouze hlavní ovládací prvky.

Teplotu a hydromasáž vířivky Jacuzzi Lodge nastavíte opravdu rychle, jedním kliknutím.

Filtrace vířivky Jacuzzi

Filtrace vířivky Jacuzzi

Propojení kazetového skimmeru a papírového filtru zajistí optimální čištění vody, což je klíčové pro udržení čistoty a kvality ve vaší vířivce, a to při účinném záchytu povrchových nečistot. Každá kapička vody, která projde vaší vířivkou, prochází touto filtrací, kterou lze snadno odstranit a kdykoliv, zejména při výrazném znečištění, vyměnit.

Doporučujeme kombinovat tuto efektivní filtraci s Ozonátorem nebo UV-C lampou pro další úroveň dezinfekce vody a zajištění maximální hygieny ve vaší vířivce.

LED osvětlení vířivky

LED osvětlení vířivky

Vířivka Jacuzzi Lodge přináší do vaší relaxace další rozměr díky osvětlení LED svícením. Tato inovativní funkce umožňuje nejen změnu barevnosti podle vašich preferencí, ale také vytváří jedinečnou atmosféru pro dokonalý odpočinek. Osvětlení LED není pouze praktickým prvkem, ale i designovým prvkem, který dotváří estetiku vířivky a přispívá k celkové pohodě.

S možností nastavení různých barevných odstínů si můžete vytvořit ideální prostředí pro relaxaci a užívání si každé chvíle ve vířivce Jacuzzi Lodge.

Cromodream®SunlightRelaxFixed colours

8x silnější izolace vířivky

8x silnější izolace vířivky

Zvýšená izolace, až 8x silnější představuje klíčový prvek vířivky Jacuzzi Lodge.

Tato vířivka je pečlivě vytvořena s použitím vlastního akrylu, vinylesteru a polyesterového laminátu, kde obal TrifusiontTM zajišťuje výjimečnou izolaci pro efektivní udržení teploty. V porovnání s běžnými sklokeramickými vířivými vanami je tento obal až osmkrát silnější.

Spodní část vířivky, zhotovená na bázi ABS, představuje nepropustnou bariéru proti vlhkosti a odolává škodám způsobeným hmyzem. S minimální potřebou údržby a bez nutnosti nátěru či podobných prací poskytuje tato vířivka Jacuzzi Lodge vysoký standard kvality a trvanlivosti.

Trysky nejrůznějších variant

Trysky nejrůznějších variant

Vířivka Jacuzzi Lodge se pyšní rozmanitou paletou druhů trysek, které jsou pečlivě navrženy pro poskytnutí rozmanitých a personalizovaných masážních zážitků. Každý typ trysky je koncipován s ohledem na specifické potřeby svalstva na různých částech těla.

FX trysky | RX tryskyNX tryskyFX Velké rotační trysky FX Large Jets 

Všechny trysky jsou vybaveny čelním krytemi z nerezové oceli, které poskytují vířivce Lodge Jacuzzi® rafinovanou eleganci. Díky kombinaci těchto různých typů trysek se vířivka Jacuzzi Lodge stává centrem osobní pohody a nabízí uživatelům široké možnosti přizpůsobení masážních funkcí podle vlastních potřeb.

Variabilní čistící systém

Variabilní čistící systém

Systém čištění Virtus představuje inovativní řešení pro vířivky Jacuzzi, nabízené ve dvou rafinovaných variantách: Virtus Classic a Virtus Pro. Oba modely této vířivky, ať už se jedná o jejich využití v komerčním prostředí nebo v domácnosti, mohou být vybaveny volitelnými doplňky, mezi něž patří ClearRay®, Pro3Tect™, UV lampa a Ozonátor.

Tyto komponenty efektivně přispívají k výraznému zlepšení čistoty vody a zajištění dezinfikovaného prostředí v vířivce.

Uživatelsky přívětivá vířivka

Uživatelsky přívětivá vířivka

Jako návštěvník máte možnost pohodlně nastavovat základní parametry vířivky. Můžete ovládat LED osvětlení, měnit barvy a samozřejmě aktivovat masážní trysky. Ovládací prvek je diskrétně umístěn v obou "ostrých" rohových částech vířivky Jacuzzi.

V roli hostitele máte možnost přednastavit a přizpůsobit vířivku pro své návštěvníky před jejich příchodem. Tento ovládací panel je elegantně skrytý před hosty, což zajišťuje, že nebude rušit a nenabádat k dalšímu nastavování, do kterého by host nemusel zasahovat.

SMART | PLUS | SELECT

SMART | PLUS | SELECT

SMART Edition:

SMART Edition představuje základní řadu vířivek od Villeroy & Boch. S jednoduchým a efektivním designem poskytuje standardní vybavení, které je ideální pro každodenní relaxaci. Tato řada je skvělou volbou pro ty, kteří hledají spolehlivost a jednoduchost.

PLUS Edition:

PLUS Edition je střední řadou vířivek Villeroy & Boch, která nabízí nadstandardní vybavení a pohodlí. S premiovým ovládacím panelem a jedním JetPakem navíc si můžete užívat ještě většího komfortu a luxusu při relaxaci ve vířivce. T

SELECT Edition:

SELECT Edition představuje vrchol luxusu a inovace ve světě vířivek. S plným osvětlením, premiovým displayem a dotykovými ovládacími prvky poskytuje Select Edition nejvyšší úroveň komfortu a designu. Navíc je vybavena osvětleným tichým vodopádem, který dotváří dokonalou atmosféru relaxace a pohody.

O 90% méně spojů

O 90% méně spojů

Celoroční venkovní vířivky Villeroy & Boch mají o 90% méně potrubí než většina ostatních výrobců vířivých van. Riziko úniku vody a vzduchu z vířivky je tudíž sníženo na minimum.  S konstrukcí a technologií JetPaks není třeba žádných dlouhých přívodních trubek, větvení a dělících ventilů, což minimalizuje tření uvnitř trubek.

To má za následek mnohem výkonnější trysky celoroční venkovní vířivky, které mohou i při plném výkonu pracovat současně. Díky vedení trubek převážně teplou vodou v lázni vířivé vany, je dosaženo minimální tepelné ztráty v celém skeletu vířivek Villeroy & Boch.

 

O 90% méně spojů, lepidel. Menší riziko úniku vody a poruchy vířivky

Vířivka pro každého

Vířivka pro každého

Díky inovativnímu designu sedáků a variabilní hloubkou ve vířivce, spolu s možností výměny JetPak panelů, nabízí vířivky od Villeroy & Boch optimální pohodlí pro širokou škálu postav.

Bez ohledu na to, zda máte drobnou nebo robustnější postavu, vysokou či malou, naše vířivky jsou navrženy tak, aby poskytovaly skvělý zážitek z masáže a relaxace pro všechny.

Villeroy & Boch se pyšní tím, že vám dokonale vyhoví, bez ohledu na vaši postavu. S námi si užijete optimální relaxaci a masáže.

Vychutnejte si dokonalost ve světě vířivek od Villeroy & Boch, kde se péče o zákazníka setkává s inovativním designem a nekompromisní kvalitou.

Variabilní hloubka vířivky

Variabilní hloubka vířivky

Všechny uspořádání, sedadla a umístění trysek ve vířivkách řady A byly pečlivě přepracovány s ohledem na poskytnutí optimálních terapeutických zážitků pro různé postavy a situace. Toto zahrnuje precizní kombinaci hloubek sedadel u každého modelu, vylepšenou ergonomii sedadel, lepší rozmístění trysek, zaměření na bezpečný vstup a výstup a zlepšené prémiové sezení v blízkosti výhod, jako jsou pomocné ovládací prvky a držáky na nápoje.

Díky možnosti výměny panelů s tryskami JetPaks si každý může optimalizovat svůj pobyt ve vířivce podle svých potřeb. Lidé s nižším vzrůstem ocení menší hloubku sedátka, zatímco vyšší jedinci naopak využijí hlubší sedadlo. S touto inovativní funkcí se nikdo z návštěvníků nemusí obávat, že by o něco při svém relaxačním zážitku přišel.

*Obrázek ilustrující Model A7L

Lehká a pevná konstrukce

Lehká a pevná konstrukce

Pevná a lehká architektura vyrobena s precizní německou zručností.

Dokonale konstruovaný laminát a inteligentní uspořádání nosných prvků tvoří základ kvality této vířivé vany Villeroy & Boch. Díky mnoha certifikovaným výrobním postupům, které jsou použity při tvorbě nosné konstrukce této vířivky, se samotná vana vyznačuje optimální kombinací lehkosti a pevnosti.

Bezpečnost, pevnost a lehkost – to jsou klíčové charakteristiky konstrukce této vířivky, která spojuje německou preciznost s inovativním designem. Oceňujte bezpečný a stabilní základ, na kterém stojí každý okamžik relaxace v této celoroční venkovní vířivce Villeroy & Boch

Plnohodnotné zateplení

Plnohodnotné zateplení

Celoplošná pěnová izolace pečlivě obejímá každý kousek vířivé vany od Villeroy & Boch, aby zamezila úniku tepla a zajistila optimální izolační vlastnosti. Každý model této venkovní vířivky splňuje nebo dokonce překračuje náročné energetické normy Energetické komise (CEC).

S touto dokonale izolovanou strukturou nejenže chráníte životní prostředí, ale také si výrazně snížíte náklady na provoz vířivky ve srovnání s jinými modely.

Využitím ultra-energeticky efektivní pěny po celém obvodu vířivky Villeroy & Boch garantujeme, že každý okamžik strávený ve vířivce bude nejen relaxační, ale také energeticky efektivní.

Udělejte krok k modernímu stylu života s celoroční venkovní vířivkou od Villeroy & Boch.

Velmi nízká spotřeba

Velmi nízká spotřeba

Nejúspornější celoroční venkovní vířivka na trhu.

Díky perfektně izolovanému plášti, efektivnímu řízení vedení vody a optimalizovanému rozdělení jednotlivých přívodů k tryskám dosahuje naše vířivka vynikající energetické efektivity a minimalizuje spotřebu. Jak rychle se ohřeje a jak dlouho udržuje teplou vodu, to překonává ve srovnání s naší konkurencí.

Provozem této celoroční venkovní vířivky nejenže užijete maximální pohodlí, ale také výrazně ušetříte desítky tisíc na provozních nákladech. S naším inovativním přístupem k energetické efektivitě je tato vířivka skvělou volbou pro ty, kteří hledají spojení luxusu s ekonomickým provozem.

Desinfekce Ozonátor DelOzone

Desinfekce Ozonátor DelOzone

Ozonátor DelOzone představuje inovativní technologii, která přináší vylepšenou úroveň čistoty a hygieny ve vířivce Villeroy & Boch. Tato zařízení jsou navržena k efektivnímu odstraňování mikrobů, bakterií a nečistot, čímž poskytují uživatelům klidné a bezpečné prostředí pro jejich relaxaci.

Ozonátor DelOzone využívá přírodního plynu ozonu k dezinfekci vody ve vířivce Villeroy & Boch. Ozon je silný oxidant, který účinně ničí bakterie, viry a jiné mikroorganismy. Když je ozon vypouštěn do vody, rychle se rozkládá a odstraňuje nečistoty.

JetPak Therapy Systém

JetPak Therapy Systém

JetPaks: Personalizovaná masáž ve vířivce od Villeroy & Boch

Inovativní systém JetPaks představuje revoluční koncept v oblasti venkovních vířivek od Villeroy & Boch. Tento systém využívá vyměnitelné panely s masážními tryskami, umožňující personalizaci masážních funkcí dle vašich individuálních potřeb. U řady Select a Smart se jedná o 16 samostatných JetPaks panelů.

Díky JetPaks můžete snadno upgradovat nebo změnit masážní trysky, čímž získáte přesně tu masáž, kterou právě chcete. Provoz celoroční venkovní vířivky Villeroy & Boch se tak stává nejen relaxačním zážitkem, ale i možností přizpůsobení každému vašemu náladovému rozpoložení.

JetPaks od Villeroy & Boch - přizpůsobte si svou relaxaci podle sebe.

The Perfect Mix

The Perfect Mix

Dokonalé spojení vzduchu a vody v celoroční venkovní vířivce Villeroy & Boch

Vířivky od Villeroy & Boch mají jedinečnou schopnost kombinovat vodu a vzduch bez oddělených trysek. Tato revoluční technologie umožňuje spojení proudu vody a vzduchu do jediné trysky, a to i při maximální intenzitě. S využitím technologie JetPaks je zajištěna optimální funkčnost, průchodnost a modulárnost poměru mezi vodní a vzduchovou tryskou.

S jedinou tryskou můžete nyní využívat všechny funkce současně a s maximální intenzitou, což přináší nezapomenutelný zážitek z relaxace v celoroční venkovní vířivce Villeroy & Boch.

Filtrace s koloidním stříbrem

Filtrace s koloidním stříbrem

Koloidní stříbro využívané ve vířivkách Villeroy & Boch představuje účinný prostředek pro dokonalou dezinfekci a čištění vody. Unikátní technologie vedení vody a vyměnitelné trysky jsou doplněny o inovativní systém dvojité filtrace, který zahrnuje dva kartušové filtry obsahující koloidní stříbro. Tato kombinace s aktivním kyslíkem z ozonátoru zajišťuje v celoroční venkovní vířivce Villeroy & Boch dosažení křišťálově čisté vody.

Díky těmto prvkům mají nečistoty a bakterie minimální šanci přežít. Tento inovativní přístup k čištění vody ve vířivkách Villeroy & Boch znamená, že si můžete plně vychutnávat relaxaci ve své vířivce, aniž byste se museli obávat o kvalitu vody.

Simplicity™ filtrační systém

Simplicity™ filtrační systém

Villeroy & Boch představuje inovativní řešení pro celoroční venkovní vířivky s revoluční technologií Simplicity™.k filtraci vody ve vířivce.

Díky technologii Simplicity™ si užijete optimální pohodlí a zároveň dosáhnete úspory nákladů, kterou přináší tento jednoduchý přístup k filtraci vody ve vířivce. Duální přívody zajišťují efektivní odčerpávání, což přispívá k udržení vody v optimálním stavu. Design ve stěně pak umožňuje maximalizaci prostoru pro sezení, což je ideální pro ty, kteří chtějí co nejvíce využít kapacitu vířivky.

S prvním plochým filtrem v oboru je zajištěna vynikající účinnost filtrace vody, přičemž minimalizuje nároky na údržbu. Výsledkem je nejen pohodlné a relaxační prostředí, ale také snížení provozních nákladů pro majitele vířivky.

Design Line dotykový display

Design Line dotykový display

"Ovládej vše jednoduše dotykem"

Jednoduché a intuitivní ovládání vířivky Villeroy & Boch řady Design zaručuje, že ikdyž se s touto vanou setkáte poprvé, nebudete potřebovat žádného průvodce, manuál či vysvětlování a hned budete vědět jak se vířivka ovládá. Díky technologiii TouchControl nejsou na ovládacím panelu žádné mechanické prvky a vše ovládáte pouhým dotykem na display

Design Line RGB osvětlení

Design Line RGB osvětlení

"Světelné efekty doplňují atmosféru"

Řady vířivek Villeroy & Boch Design, Premium a Comfort jsou vybaveny prvotřídním interierovým i exterierovým LED osvětlením. Interiérové LED světla jsou umístěna jak v prostoru filtrace tak v prostoru sedacích míst. Tato osvětlení lze ovládat z hlavního dotykového ovládání a lze jim přiřazovat téměř libovolnou barvu. V možnostech ovládání je také nastavení jednotlivého prolínání barev nebo rychlé změny.

Exteriérové LED světla jsou umístěny kolem vnějšího obvodu vířivky v každém z rohů.

Design Line nerezové trysky

Design Line nerezové trysky

Vířivky řady Design Line od Villeroy & Boch se vyznačují nejenom atraktivním designem, ale také využitím kvalitních nerezových trysek, které zajistí maximální pohodlí a odolnost. Oproti plastovým alternativám nabízí leštěný nerez nesrovnatelnou kvalitu, nepraská a neexpanduje, což přispívá k dlouhodobé životnosti a estetickému vzhledu celoroční venkovní vířivky.

Nerezové trysky vířivky nejen odolávají běžným opotřebením, ale také poskytují jemnější a konzistentnější masážní zážitek. Jejich odolnost proti vlivům počasí a korozi je zvláště výhodná pro venkovní vířivky, které jsou vystaveny různým povětrnostním podmínkám po celý rok.

Nerezu odolné trysky nejen poskytují výjimečný komfort, ale také zdůrazňují elegantní vzhled Villeroy & Boch vířivek. 

Select, Smart - podhlavníky

Select, Smart - podhlavníky

Podhlavníky Select a Smart od Villeroy & Boch jsou určeny pro dokonalou relaxaci ve vířivce a vaše pohodlí. Tyto klíčové detaily vířivky nabízí Villeroy & Boch ve dvou exkluzivních typech: Select a Smart.

Podhlavníky typu Select z řady Elegance jsou precizně navrženy pro optimální zarovnání s krkem a páteří, poskytující tak nejen vynikající ergonomii, ale také pohodlí a estetický vzhled. Tyto polštářky se elegantně začleňují do přirozených obrysů vířivky, vytvářejíce harmonický design.

Druhým modelem jsou podhlavníky Smart, které se také vyznačují moderním vzorovaným povrchem, přinášejícím do vaší vířivky svěží nový vzhled. Oba typy polštářků od Villeroy & Boch jsou navrženy s důrazem na detail, abyste mohli plně vychutnat každý okamžik relaxace ve vaší vířivce.

Select, Smart - vodní prvky

Select, Smart - vodní prvky

Vířivky od Villeroy & Boch nabízejí skvostné vodní prvky, které přispívají k jedinečnému zážitku. Prémiový vodopád Select z řady Elegance Line se pyšní hladkým a nestříkajícím efektem. Speciální čerpadlo vytváří konzistentní a jemný tok, který naplní osvětlenou část nahoře a elegantně se rozlévá na povrch. Tento vodopád je navíc podsvícen pro maximální estetiku a atmosféru.

Pro ty, kteří preferují mechanické ovládání, je zde standardní vodopád Smart, který nabízí spolehlivý a snadno ovladatelný prvek pro zvýraznění atmosféry ve vířivce. S oběma variantami můžete dosáhnout klidné nálady a uklidňujícího prostředí.

 

Smart, Select, X-Series - Ovládací prvky a odkládací plochy

Smart, Select, X-Series - Ovládací prvky a odkládací plochy

Ať si vyberete kterékoli relaxační místo v naší celoroční venkovní vířivce od Villeroy & Boch, pomocné ovládací prvky vám umožní pohodlně ovládat víření trysek ze svého sedadla.

Odložte tedy svůj nápoj na označené místo a spusťte si svou oblíbenou masáž pomocí jednoduchého stisku ovládacího tlačítka.

Select dotykové ovládání

Select dotykové ovládání

Prémiové Select dotykové ovládání vířivek Villeroy & Boch: Zlepšená Funkčnost a Pohodlí

Selec dotykové ovládání, které tvoří vrcholnou část nabídky, prošlo aktualizací s vylepšenými ikonami a lépe čitelným textem notifikací. Standardní ovládací panel s osmi tlačítky má nový překryt ve sladěných barvách s aktualizovanými ikonami.

Nově přidané tří funkční pomocné ovládací prvky, dostupné s balíčky Elegance Line Plus a Select, nyní umožňují uživateli vířivky snadné ovládání trysek, osvětlení a vodních prvků, aniž by opustil pohodlí svého oblíbeného místa. Navíc jsou tyto ovládací prvky osvětleny pro jednoduché používání v noci.

Bezproblémové čtení na sluníčku a schopnost ovládání mokrýma rukama dodávají dotykovému ovládání vířivek Villeroy & Boch další vrstvu praktičnosti a příjemného užívání.

Select RGB osvětlení

Select RGB osvětlení

Naše inovace v osvětlení řady Premium zpříjemní užívání vířivky Villeroy & Boch tím, že jej činí jednoduchým, bezpečným a zábavnějším zážitkem. Nový design zahrnuje osvětlené držáky nápojů, osvětlené vodní prvky a osvětlené ovládací prvky, které zajišťují snazší používání za večerních hodin. Díky těmto inovacím můžete plně vychutnat relaxaci ve vířivce nejen ve dne, ale i v noci.

Nově přepracované vnější bezpečnostní světlo nejenže poskytuje jasné a atraktivní osvětlení, ale také zvyšuje celkovou bezpečnost večerního nebo nočního užívání vířivky.

A jako třešnička na dortu vám představujeme bezdrátově osvětlené JetPaks panely, které dodávají vířivce další rozměr elegance a umožňují vám si užívat relaxaci v plném světle i bez komplikací s kabely. S naší vylepšenou osvětlovací technologií se vaše vířivka stává nejen místem relaxace, ale i estetickým zážitkem pro každou denní i noční chvíli.

Smart LED osvětlení

Smart LED osvětlení

Villeroy & Boch nabízí inovativní LED osvětlení pro své celoroční venkovní vířivky, spojující moderní design a funkčnost. Venkovní osvětlení je jednobarevné, což přináší elegantní a efektivní podsvícení. Vnitřní osvětlení, vybavené pokročilou RGB technologií, umožňuje širokou škálu barevných variant, přizpůsobitelných podle aktuální nálady.

Osvětlení vnitřní části vířivky zahrnuje vodopád, centrální světlo a osvětlení skimmeru. Tato LED technologie poskytuje vizuální kouzlo, zvyšuje bezpečnost při nočním koupání a zajišťuje estetický prvek pro maximální pohodlí uživatelů.

S využitím moderní LED technologie a promyšleného designu Villeroy & Boch přináší nejen vizuální příjemnost, ale i praktickou hodnotu pro maximální pohodlí a bezpečnost při užívání vířivky.

X-Series 2.0 LED osvětlení

X-Series 2.0 LED osvětlení

Strategicky umístěné osvětlení po celé vířivce vytváří ještě klidnější zážitek v zahradě. Osvětlení řady X-Series 2.0 od Villeroy & Boch zahrnuje osvětlení trysek, opěrek hlavy a přepadového hrany, hlavní osvětlení, osvětlení vodopádu, osvětlení krčních trysek, vnější osvětlení a další volitelný upgrade osvětlení.

X-Series dotykové ovládání

X-Series dotykové ovládání

Jednoduché a intuitivní ovládání celoroční venkovní vířivky Villeroy & Boch řady Select Edition Line a Standard zaručuje, že ikdyž se s touto vířivou vanou setkáte poprvé, nebudete potřebovat žádného průvodce, manuál či vysvětlování a hned budete vědět jak se vířivka ovládá.

Technologie TouchControl eliminovala mechanické prvky na ovládacím panelu, umožňujíc vám ovládat vše jednoduše pomocí dotyku na display. Moderní technologie zajistí spolehlivé fungování dotykového ovládání i v případě, že máte mokré ruce.

Termokryt ke každé vířivce

Termokryt ke každé vířivce

* V ceně vířivky u Villeroy & Boch
* Ostatní vířivky volitelně

Pro všechny vířivky poskytujeme k dispozici kvalitní termokryty, které vám umožní pohodlně otevírat a zavírat vířivku i jednou rukou, přičemž zajišťují efektivní udržování tepla ve vodě. Naše standardní vířivé kryty, nazývané Termokryty, jsou součástí balení Patio Performance™.

Tyto prémiové termokryty nejenom že zajišťují špičkový vzhled, ale jsou také pokryty pokročilou povrchovou úpravou, která zajišťuje odolnost vůči UV záření a vyblednutí. V porovnání se standardními vinylovými víky jsou až o 25% lehčí, což usnadňuje manipulaci. Termokryt vířivky Patio Performance™ disponuje uzamykacími svorkami, což zajišťuje bezpečné zamčení vířivky. Jeho umístění na zvedáku navíc umožňuje pohodlnou manipulaci i jediné osobě. S těmito inovativními termokryty získáte nejen praktičnost, ale i optimální udržení tepla ve vaší zateplené vířivce.

Cloud Control 2

Cloud Control 2

*Volitelné příslušenství
S technologií Cloud Control můžete plně kontrolovat, monitorovat a spouštět svou vířivku z jakéhokoli místa. Stačí si jednoduše nainstalovat intuitivní aplikaci do svého chytrého telefonu, propojit ji s vaší vířivkou připojenou k domácí Wi-Fi, a okamžitě získat možnost ovládat vše z pohodlí vašeho zařízení. Díky jedinečné Wi-Fi technologii Cloud Control můžete snadno nastavovat teplotu, filtrační cykly, spouštět a vypínat čerpadla a osvětlení, což vše přispívá k jednoduchému a pohodlnému ovládání domácího wellness. Ovládání vaší vířivky a využívání všech jejích funkcí je nyní doslova na dosah ruky.

EOS™ O3 Enhanced Ozone SystemEOS™ O3 Enhanced Ozone System

EOS™ O3 Enhanced Ozone System

*Volitelné příslušenství
EOSTM Enhanced O3 System
je revoluční systém čištění vody ve vířivce (jinak také Ozonátor nebo nesprávně Ozonizátor vířivky) , který je až dvakrát účinnější při oxidaci nečistot bez negativních účinků nadměrného užití ozónu. Tento jedinečný 3dílný systém generuje až 2krát větší množství ozonu než standardní systémy, lépe sanuje vodu ve vířivce a zničí téměř veškerý zbytkový plyn O3.

Redukuje zbytkový plyn 03 a zvyšuje kvalitu vody ve vířivce...

DuraStep II schůdky k vířivce

DuraStep II schůdky k vířivce

*Volitelné příslušenství
Stylový vzhled, pevná konstrukce a protiskluzové schody pro bezpečné používání činí naše schůdky ideální volbou pro jakoukoliv vířivku, ne jen Villeroy & Boch. Tyto moderní schody jsou navrženy s důrazem na estetiku a funkčnost. Sestaveny jsou ze čtyř částí, které se snadno a rychle spojují, a jsou vyrobeny z odolné plastové konstrukce.

Vyrobeno pomocí vstřikované metody plastového povrchu, zaručujeme nejen silnou odolnost schodů, ale také ochranu proti škodlivému působení UV záření a stálobarevnost po mnoho let. 

Rozměry:

  • Šířka: 66 cm | Výška: 38 cm | Délka: 68,5 cm
  • 19 cm od země k horní části spodního schodu | 19 cm od spodního schodu k hornímu schodu

Tyto DuraStep II schůdky k vířivce jsou dodávány ve třech atraktivních barevných variantách: Driftwood, Chocolate, Dusk.

Select schůdky k vířivce

Select schůdky k vířivce

*Volitelné příslušenství
Schůdky Select
k vířivkám od Villeroy & Boch představují ideální doplněk pro bezpečný vstup a výstup z vířivé vany. S jedinečným designem a důrazem na pevnost a estetiku poskytují tyto kovové schůdky nejen praktičnost, ale i vizuální soulad s celkovým vzhledem vířivky Villeroy & Boch.

Jejich konstrukce z kovu zajišťuje odolnost a trvanlivost, což je podporováno protiskluzovými stupni pro maximální bezpečnost. Každý detail je pečlivě zpracován a kladen důraz na kvalitní povrchovou úpravu, což zajišťuje atraktivní vzhled a ochranu před UV zářením.

V nabídce jsou schůdky dostupné v pěti různých barevných provedeních: Chestnut, Driftwood, Orchard, Slate a Timber. Tato variabilita vám umožní vybrat si schody, které se nejlépe hodí k celkovému designu vířivky a prostředí kolem ní.

Premium schůdky k vířivce

Premium schůdky k vířivce

*Volitelné příslušenství
Premium schůdky k vířivce
poskytují bezpečný vstup a výstup spolu s prémiovým a dokonale sladěným vzhledem vaší vířivky. Ultra široké a extra hluboké nášlapy pro bezkonkurenčně bezpečný postoj. Ocelový rám s povrchovou úpravou v odpovídajících barvách je pevný a odolný. Stoupačky sladěné se skříní se dokonale hodí k vířivkám Villeroy & Boch, ale jsou atraktivní i s jinými typy vířivek. Prémiové protiskluzové nášlapy SwimDek pro plyšový pocit a extra bezpečnost. Bílá barva stoupačky.

Tyto schody jsou vyráběny a dodávány v těchto barevných variantách: Driftwood, Orchard, Timber, WhiteWash a Cinder

Zvedák termokrytu - hydraulický

Zvedák termokrytu - hydraulický

*Volitelné příslušenství
Hledáte efektivní způsob, jak vylepšit svůj zážitek z vířivky? Hydraulický zvedák termokrytu od je inovativním řešením, které nejen přidává k estetice Vaší vířivky, ale také poskytuje výjimečné výhody pro pohodlí a účinnost. Hydraulický zvedák sám drží a otevírá termokryt, což znamená, že si můžete snadno užívat svou vířivku bez složitých úkonů.

Jednoduché ovládání je klíčovým prvkem hydraulického zvedáku termokrytu. Jeho inovativní design umožňuje pohodlné otevírání a zavírání s minimálním úsilím. Naše termokryty opět spojují eleganci a funkčnost v jednom. 

Zvedák termokrytu - manuální

Zvedák termokrytu - manuální

*Volitelné příslušenství
Když hledáte způsob, jak zlepšit Váš zážitek z vířivky, může být manuální zvedák termokrytu pravou volbou. Tento chytrý doplněk nejen vylepšuje estetiku Vaší vířivky, ale také poskytuje výrazné výhody pro pohodlí a efektivitu jejího provozu.

Jednoduchost ovládání je klíčovým prvkem manuálního zvedáku termokrytu. Jeho inovativní design umožňuje otevření jednoduše jednou rukou, což je praktické a pohodlné.

Opět ukazujeme spojení elegance a funkčnosti. Investujte do manuálního zvedáku termokrytu a zdokonalte svůj čas strávený ve vířivce na novou úroveň komfortu a luxusu.

Elite stereo systém

Elite stereo systém

*DESIGN Line, SELECT Edition v ceně | SMART Edition, X-Series volitelné příslušenství
Poslouchej a relaxuj. Vířivky Villeroy & Boch mohou mít zabudované rádio. A nejen to, kvalitní audio systém s vaší oblíbenou relaxační hudbou dotváří regenerační a masážní prožitek strávený ve vířivé vaně. Navolte radio stanici, připojte telefon nebo jiné zařízení přes Bluetooth a užívejte kvalitní reprodukce hudby. Oblíbená hudba, oblíbené bublinky a skvělá atmosféra.

Písková filtrace vířivky

Písková filtrace vířivky

Písková filtrace v kombinaci s dalšími efektivními prostředky dezinfekce vody, jako jsou Ozonátor a UV-C lampa, přináší do každé komerční vířivky zárukou křišťálově čisté vody. Kremičitý písek, používaný jako čistící médium ve filtru, umožňuje snadnou a účinnou likvidaci jak hrubých nečistot, tak i jemného znečištění ve vodě vířivky.

Velkoobjemové pískové filtrace jsou navrženy s důrazem na komerční provoz vířivek, přinášející tak optimální výsledky v udržování vody v dokonale čistém stavu. Jejich struktura zahrnuje motor, nádobu s filtračním médiem (kremičitý písek) a šesticestný ventil, což společně přispívá k efektivní a bezproblémové funkci, kterou v komerčním prostředí vířivek oceníte.

Automatické dávkování chemie do vířivky

Automatické dávkování chemie do vířivky

Nejpokročilejší automat pro řízení kvality vody ve vířivce a dávkování chemie. Profi automatický dávkovač pracuje jak s chlorovou chemií tak s bezchlorovou, výběr je zcela na vás. Plně automatický provoz komerční vířivky je zajištěn automatickým dávkovačem chemie ASIN Aqua - úpravna vody. Automatická úpravna vody pH/chlór. Dopřejte svým klientům tu nejkvalitnější a bezpečnou relaxaci.

Díky možnosti připojení k internetu prostřednictvím vestavěné Wifi, si můžete vše ovládat a nastavovat chytrým telefonem a aplikaci iPool Life.

Bez obsluhy... automaticky... i vzdáleně přes Wifi.

Akumulační nádrž

Akumulační nádrž

Akumulační nádrž u komerčních vířivek slouží k několika klíčovým funkcím, které zajišťují efektivní provoz a údržbu těchto zařízení. Jednou z hlavních rolí akumulační nádrže je vyrovnávání teplotních rozdílů a skladování teplé vody. Tím se zajišťuje stabilní teplota vody ve vířivce, což je důležité pro komfort uživatelů a energetickou účinnost systému.

Další významnou funkcí akumulační nádrže je zajištění dostatečného množství vody pro filtrační a cirkulační systémy. Akumulační nádrž funguje jako rezervoár, který umožňuje čerpadlům vířivky pracovat efektivněji tím, že poskytuje stabilní přísun vody pro filtraci a dezinfekci. To je klíčové pro udržení čistoty a hygieny vody, což je obzvláště důležité v komerčních zařízeních s vysokou frekvencí užívání.

Celkově je akumulační nádrž nezbytnou součástí komplexního systému komerční vířivky, která zajišťuje efektivní, hygienický a ekonomický provoz zařízení.

Specifikace zapojení

Specifikace zapojení

"Vše zařídíme.. ale pro představu"

Kompletní zapojení vířivky Valeria vč. dalšího příslušenství je samozřejmostí. Řeší se vždy dle reálné situace a možnosti ve vašem wellness centru, hotelu, motelu. Pro ukázku vám zde přikládáme schématické zapojení.

TECHNICKÉ ZAPOJENÍ VÍŘIVKY VALERIE VE VELKÉM ROZLIŠENÍ

Půdorys vířivky Valeria

Půdorys vířivky Valeria

"Z boku, z vrchu.. jak to vlastně je?"

V řezu a půdorysu vám možná zapojení řekne více. A obrázek je za tisíc slov. Pro lepší představu zapojení celé soustavy komerční vířivky Valerie vám zde přikládáme obrázek.

PŮDORYS ZAPOJENÍ VÍŘIVKY VALERIE VE VELKÉM ROZLIŠENÍ