Všechny JetPaky pro vířivky Villeroy Boch

Počet míst ve vířivce

JetPak panely jsou unikátní systém výměnných panelů s různým rozložením trysek. Villeroy & Boch vířivky jsou jedinná společnost, která má na tento patent. Díky tomuto typu výměny celých panelů si nekupujete vířivku s jedním způsobem rozložení masáží, ale kupujete si celou řadu variabilních možností! Kdykoliv si tak můžete (i když je vířivka napuštěná) vyměnit libovolný JetPak panel za jiný nebo je jen prohodit mezi sebou.

Villeroy & Boch vířivky a spousty výhod

Díky tomuto unikátnímu systému má vířivka Villeroy & Boch mnoho dalších výhod. O 90% méně potrubí, protože z čerpadla není potřeba rozvodná trubka ke každé trysce, ale pouze k JetPak panelu. Mnohem větší účinnost zateplení, protože trubky a hadice nejsou vedeny mimo skelet vířivky.. a spousty dalších výjimečností!

VŠECHNY TYPY JETPAK PANELŮ NÍŽE

Cena s 15% DPH
NA DOTAZ

Jet Pack Therapy systém

S01 - Oscillator

S01 - Oscillator

S02 - Pulsator

S02 - Pulsator

S05 - Alleviate

S05 - Alleviate

S12 - SpinalHealth

S12 - SpinalHealth

S13 - RainShower

S13 - RainShower

S19 - Wellness

S19 - Wellness

JetPak JP101

JetPak JP101

JetPak JP102

JetPak JP102

JetPak JP103

JetPak JP103

JetPak JP104

JetPak JP104

JetPak JP105

JetPak JP105

JetPak JP106

JetPak JP106

JetPak JP107

JetPak JP107

JetPak JP108

JetPak JP108

JetPak JP110

JetPak JP110

JetPak JP111

JetPak JP111

JetPak JP112

JetPak JP112

JetPak JP113

JetPak JP113

JetPak JP114

JetPak JP114

JetPak JP116

JetPak JP116

JetPak JP117

JetPak JP117

JetPak JP119

JetPak JP119

JetPak JP120

JetPak JP120

JetPak JP121

JetPak JP121

Montáž za 1 den !

Montáž za 1 den !

Modulárnost, rychlost, unikátnost naší sauny

Díky specializované konstrukci a projektování sauny mimo váš pozemek, vše důkladně připravíme u nás ve výrobně a poté jen přivezeme a nainstalujeme. Je jedno jak velkou saunu si budete přát, díky modulárnosti vše spojíme až u vás doma.

A to včetně téměř veškerého vybavení uvnitř sauny!

Relax jako pod noční oblohou

Relax jako pod noční oblohou

EuroWells sauna přináší i relaxační prostor, uvnitř.

Hvězdné nebe s třpytivým efektem, jako pod noční oblohou.

Pohodlné posezení s úložným prostorem a osvětlením. Relaxační ochlazovací a zážitková sprcha. Prémiový audio systém s připojením Bluetooth. Vyhřívaná podlaha, funkční odkládací plochy, háčky pro župany a uzamykatelné dveře.

Panoramatická sauna

Panoramatická sauna

Finská suchá sauna s teplotou 80°C až 110°C.

Možnost polévání nerezového topidla vodou, aroma esence, hudba, nepřímé osvětlení. Sauna musí být nejen funkční, ale i krásná. A také z ní musím mít ten správný výhled. A kam jinam, než do vlastní zahrady, pro ty nekonečné pohledy. Masivní izolační dřevo s výběrem více než 100 druhů dekorů, moderní plošné formáty a lavice z africké vrby Abachi, co vás nebudou pálit. Každý detail sauny EuroWells je promyšlený.

ClearRay Ozone + UV-C

ClearRay Ozone + UV-C

Systém čištění vody pomocí O3 (Ozone) +UV-C sterilizace 

Unikátní systém CLEARRAY® UV-C Active Oxygen nabízí opravdu čistou a průzračnou vodu bez virů a baktérií. Použití technologie Aktivního Ozónu + UV-C neutralizuje vodní patogeny a snižuje tak množství dezinfekčních prostředků, které je nutné k použití ve vodních systémech jako jsou bazény a vířivky.

5-STAGE filtrační proces*

STAGE 1&2 - Skimmer a ProCatchTM | STAGE 3 - ProClarity® a ProStreamTM cirkulace | STAGE 4 - The ProStreamTM a ProClear® | STAGE 5 - The ProClear® filter

*Počet procesů filtrace se liší dle kolekce a verze Jacuzzi vířivých van

PowerPro® Swim Jets

PowerPro® Swim Jets

Silné trysky protiproudu pro sportovce

Unikátní kombinace všestraných a silných plaveckých trysek PowerPRO® a ergonomicky navržených sedadel je to co jako sportovec potřebujete a chcete. Díky možnosti nastavení síly trysek si dokážete volit takový protiproud, který pro vás bude optimální.

Exclusive PowerPro® Jet System

Exclusive PowerPro® Jet System

Jet Systém Exclusive PowerPro® spolu s ergonomicky navrženými sedadly a možnosti nastavitelnosti průtoku, dávají hydromasáži ve vířivkách Jacuzzi zcela jiný rozměr.

AQUALIBRIUM®

Je dokonalý mix vzduchu a vody.  Nastavte si vlastní kombinaci vzduchu a vody, sílu proudění a masáže. Unikátní technologie trysek THE FX therapy, THE RX therapy, THE MX therapy a THE PROAIRTM LOUNGE.

ERGONOMIC Seating

ERGONOMIC Seating

"Ergonomie a design v novém"

Sedadla navržená tak, aby sledovala obrysy těla a zapuštěné trysky tak dokonalé, že přímo masírují svalovou strukturu zad i končetin jako privátní masér. Prvotřídní hydromasáž pro většimu části vašeho těla.

Kompletní vyvážení masáže vody/vzduchu

Díky technologii Aqualibrium® Formula je každá tryska kalibrována aby dodávala masáží dokonalý poměr mezi vzduchem a vodou. A zároveň máte možnost si tyto trysky regulovat výkonem a průtokem.

 

PowerPro® Jets

PowerPro® Jets

"Více trysek, neznamená lepší masáž..."

Více trysek ne vždy znamená lepší masáž. Jacuzzi PowerPro® Jets jsou speciálně navržené trysky různých rozměrů a s tou správnou kombinací vzduchu a vody s umístěním na správných místech.

Každá tryska je individuálně řešena pro danou oblast lidského těla. Zatímco pro masáž zad je zapotřebí větší síly a pohyblivosti u jiných částí těla spíše oceníme přímé masírování.

PowerPro® Trysky

PowerPro® FX Small | PowerPro® FX | PowerPro® FX Rotational | PowerPro® NX2 | PowerPro® FX Large Rotational | PowerPro® MX2 | PowerPro® RX | PowerPro® FX Directional | PowerPro® BX | PowerPro® FX Large | PowerPro® PX

Energy Efficiency + APP

Energy Efficiency + APP

Energeticky a úsporně + Wifi

Jacuzzi bazény s protiproudem jsou realizovány tak, aby jejich komponenty byly co možná poměrově a výkonostně nejúčinější. Je tak zvýšena efektivita všech trysek a protiproudu na maximum. A díky mobilní aplikaci dokážete vše řídit na dálku.

ClearRay Pro3Tect Oxidizer

ClearRay Pro3Tect Oxidizer

Automatický ozonátor pro neuvěřitelně čistou vodu bez baktérií

Dalším významnou vlastností bezénů s protiproudem je ClearRay® Pro3TectTM automatický ozonátor. Tato technologie je speciálně designovaná pro použití současně s technologií ClearRay® UV-C a obě těchnologie se maximálně možně doplňují při odstraňování baktérií virů a dalších škodlivin ve vodě.

3-Stage Filtration

3-Stage Filtration

Tří fázová filtrace pro dokonale čirou vodu v bazénu

Tato unikátní filtrační metoda obsahuje hydromasážní čerpadlo, hladinový skimmer Weir Door/ Pro CatchTM Bag, a dvě filtrační jednotky (filtry) s 4.6m2 plochou ke sběru nečistot.

Fitness Options

Fitness Options

Unikátní systém doplňků pro aerobik a sport v bazénu.

Sportovní doplňky a další vylepšení bazénu s protiproudem vám umožní přenést klasické cviky z tělocvičny přímo do prostředí s vodou, která vám přinese mnoho dalších výhod.

Easy Entrance Steps

Easy Entrance Steps

Snadný a bezpečný vstup do bazénu díky Easy Entrance Steps

Pro snadná a bezpečný vstup do bazénu s protiproudem PowerActiveTM 19 jsou připraveny integrované schůdky s protiskluzovým povrchem a tak se vám nebo komukoliv jinému nemůže stát, že byste při vstupu snad podklouzli.

Waterfall + LED Lights

Waterfall + LED Lights

Osvětlený vodopád pro zpříjemnění atmosféry

Design celého bazénu s protiproudem doplňuje designový osvětlený vodopád. Tento vodopád může sloužit také jako další masášní proudění vody pro krk, ramena nebo záda. Dalšími výjimečnostmi je LED osvětlení, které je jak integrované tak součásní exteriérů a osvětluje skořepinu bazénu i okolí.

WaterWatch®

WaterWatch®

WaterWatchTM jsou jedinné chytré hodinky vyvinuté přímo pro Swim Spa bazény s protiproudem

Stačí si tyto hodinky nasadit na zápěstí, ty se automaticky spojí s vaším SwimSpa Jacuzzi bazénem s protiproudem a začnou sbírat veškerá data. Můžete si tak po vašem sportovním výkonu analyzovat kalorie, uplavanou vzdálenost, čas, interval a ještě více. 

Díky světovému propojení můžete svůj výsledek porovnávat s dalšími sportovci v bazénech s protiproudem Jacuzzi.

Alaskan Safety Cover

Alaskan Safety Cover

Termokryt a bezpečnostní kryt v jednom

Alaskan Safety Cover je přesný a účinný termokryt a bezpečnostní kryt bazénů s protiproudem v jednom. Jeho unikátní vlastnosti zateplení udržují bazén neustále při té správné teplotě a díky možnosti jednoduchých zámků funguje také jako bezpečnostní kryt proti pádu nečistot nebo odfouknutí větrem.

Rychlé a kompletní čištění

Rychlé a kompletní čištění

"Rychlá a kompletní výměna vody"

Díky systému QuickDrainTM a designově tvarované skořepině vířivky je vypuštění, vyčištění a znovunapuštění celé vířivky nejen velmi snadné, ale také velmi rychlé. Veškerá voda ve vířivce a tedy i nečistoty jsou směrováný díky tvaru vířivky do jedinného odtokového místa uprostřed vany. Tímto systémem je docíleno to, že ve vířivce nezůstane ani jedinná kapka špinavé/staré vody.

"Vypustit, vyčistit, napustit a můžeme se opět relaxovat"

Jacuzzi Design

Jacuzzi Design

"Použitelnost, přístupnost, jednoduchost"

"Snažili jsme se vytvořit skutečný funkční design vířivé vany. Od použitelnosti k přístupnosti, od jemných masážních pozic až po silnou progresivní sportovní masáž jejíž celková inspirace pochází ze křivek Nautila = jednoduché a efektivní."

Studio Dodo Arslan

Jacuzzi pohodlí

Jacuzzi pohodlí

"Komfort, pohodlnost a jednoduchost"

Správné zakřivení vany, integrované schůdky a široká a plochá došlapová část. Díky těmto drobnostem se i pouhý vstup do vířivé vany Jacuzzi stane součástí relaxace. Už žádné ostré hrany, překračování nebo našlapování z vysoka a opatrně

Sedm variabilních pozic, ať už na délku nebo hloubku jsou zkutečně přizpůsobeny každé postavě. Urostlý muž nebo drobná žena či dítě, vždy si ve vířivce Jacuzzi najdete tu správnou a nejpohodlnější pozici.

Ergonomie a Hydroterapie

Ergonomie a Hydroterapie

"Pohodlí v každém místě vířivky"

Ergonomické sedadel poskytují pohodlná místa k posezení a relaxaci. Vyvýšené sedadlo je vybaveno protiskluzovým povrchem, které je ideálním místem k sedění a vychladnutí nebo je také vhodné pro děti.

Lodge má k dispozici tři varianty hydroterapie, z nichž každá nabízí jedinečný zážitek.

Blower Hydro Hydro Blower

Ovládací panel a ohřev

Ovládací panel a ohřev

"Jednoduchost a kvalita"

Intuitivní ovládací panel umožňuje ovládat všechny funkce vířivé vany a zároveň zobrazuje všechny údaje na LED display. Možnost zámku kláves umožňuje blokovat funkce tak, aby během používání byly aktivní pouze hlavní ovládací prvky.

Lodge nabízí vytápění ve formě elektrického ohřívače 3kW nebo výměníku tepla.

Pro zkrácenou dobu ohřevu vody je k dispozici také elektrický ohřívač 6 kW.

Čistota na prvním místě

Čistota na prvním místě

"Čistá voda v každém okamžiku a pro každého."

Kombinace kazetového skimmeru a filtru papírových kazet zajistí maximální filtraci vody pro zachování čistoty a kvality při zachycování povrchových nečistot. Veškerá voda, která ve vířivce koluje prochází tímto filtrem, který je snadno vyjimatelný a lze jej kdykoliv, v případě velkého znečištění, vyměnit.

LED možnosti osvětlení

LED možnosti osvětlení

"Led osvětlení na každém rohu"

Osvětlovací systém využívá LED žárovky, které produkují více světla na watt než standardní žárovky a vydrží déle a stojí méně. Osvětlení pomáhá zlepšit vzhled vířivé vany, vytváří regenerační efekt vody a dotváří dokonalou pohodu pro vaše hosty.

Cromodream®SunlightRelaxFixed colours

TriFusion a ProPolymer

TriFusion a ProPolymer

"Zvýšená izolace až 8x silnější"

Výřivka je vyrobena s použitím vlastního akrylu, vinylesteru a polyesterového laminátu, obal TrifusiontTM nabízí zvýšenou izolaci pro větší zadržení tepla a je až osmkrát silnější než obyčejná sklokeramické vířivé vany.

Zároveň spodní část vířivky je vyrobena na bázi ABS a je nepropustná proti vlhkosti a poškození hmyzem. Nepotřebuje žádnou údržbu ani nátěr či cokoliv podobného.

Trysky nejrůznějších variant

Trysky nejrůznějších variant

"Luxusní trysky pro každý sval"

Každá vířivka Jacuzzi má vlastní rozmístění trysek, jejich počet a specifické funkce. U všech vířivek Jacuzzi tak určitě naleznete tu nejpohodlnější a nejpříjemnější masáž svalstva právě pro vás.

FX trysky | RX tryskyNX tryskyFX Velké rotační trysky FX Large Jets 

Všechny trysky jsou vybaveny čelním krytemi z nerezové oceli, které poskytují vaši vířivku jacuzzi® rafinovanou eleganci.

Variabilní čistící systém

Variabilní čistící systém

"Integrovaný variabilní čistící systém"

Vířivky Virtus lze dodávat ve dvou variantách a to Virtus Classic a Virtus Pro. Obě varianty vířivky, ať už pro komerční nebo domácí využití mohou obsahovat volitelnou součást ClearRay® Pro3Tect™ UV lampu a Ozonátor, které přispívají k mnohem čistější a desinfikovanější vodě.

Uživatelsky přívětivá

Uživatelsky přívětivá

"Naprogramuj, nastav, nestarej se..."

Jako host..

mohu nastavovat základní vlastnosti vířivky, pouštět a vypínat osvětlení, měnit barevnost a také samozřejmě aktivovat masážní trysky. Ovládací prvek je v obou ze dvou "ostrých" rohů vířivky.

Jako hostitel..

přednastavím a naprogramuji vířivku pro své návštěvníky již předem a individuálně. Tento ovládací panel je zároveň před hosty elegantně skrytý a tak neruší a ani neláká k dalšímu nastavení, do kterého by host nemusel zasahovat.

Vířivka pro každého

Vířivka pro každého

"Pro malé, velké široké i hubené"

Díky speciálním tvarům sedáků a různé hloubky vířivky v kombinací s vyměnitelnými JetPak panely je vířivka určena opravdu pro každého. Ať jste drobné či otylejší postavy, vždy ve vířivce Villeroy & Boch najdete tu správnou pozici na skvělou masáž a relaxaci.

Nezáleží jakou máte postavu, Villeroy & Boch se vám dokonale přizpůsobí...

O 90% méně spojů

O 90% méně spojů

"Šetrnost, výkon i úspora"

O 90% méně potrubí než u ostatních výrobců. Riziko úniku vody a vzduchu je tudíž sníženo na minimum.  S konstrukcí a technologií JETSpak není třeba žádných dlouhých přívodních trubek, větvení a dělících ventilů, což minimalizuje tření uvnitř trubek. To má za následek mnohem výkonnější trysky, které mohou i při plném výkonu pracovat současně. Díky vedení trubek převážně teplou vodou v lázni je dosaženo minimální tepelné ztráty.

Bez spojů a dlouhého vedení trubek ušetříte více než si myslíte...

Lehká a pevná konstrukce

Lehká a pevná konstrukce

"Kvalita konstrukce s německou precizností"

Kvalitní laminát a inteligentní rozmístění nosných prvků. Díky vedení trubek převážně teplou vodou v lázni je dosaženo minimální tepelné ztráty. Díky mnoha certifikovaným postupům výroby této nosné konstrukce vířivky, je samotná vířivá vana velmi lehká a zároveň pevná.

Bezpečná, pevná a lehká konstrukce vířivky...

Plnohodnotné zateplení

Plnohodnotné zateplení

"Celoplošná izolace vířivky pro nejlepší udržení tepla"

Villeroy & Boch celoplošná pěnová izolace zcela obklopuje vířivou vanu aby zabránila úniku tepla. Každý model vířivek Villeroy & Boch splňuje nebo překračuje přísné energetické normy energetické komise (CEC). S touto dokonalou izolací ušetříte mnohem více na provozu vířivky než s jakoukoliv jinou vířivou vanou. Villeroy & Boch využívají ultra-energeticky účinnou pěnu po celé struktuře vířivé vany. Infračervené mapování ukazuje rozdíl, který tvoří izolace ze speciální pěny v provedení vířivek Villeroy & Boch v porovnání s konvenčními vířivkami.

Velmi nízká spotřeba

Velmi nízká spotřeba

"Nejúspornější vířivka na trhu"

Díky dokonale izolované skořepině, vedení trubek s vodou v teplé lázni a omezení poštu jednotlivých přívodů k tryskám je dosaženo velmi úsporného chodu a také velmi nízké zpotřeby. Tak rychle jak se ohřeje tato vířivka a jak dlouho udrží teplou vodu, to nedokáže žádná z naší konkurence!

Na provozu ušetříte desítky tisíc...

JetPak Therapy Systém JetPak Therapy Systém

JetPak Therapy Systém

"Vyber, vyměň, relaxuj"

Vířivky Villeroy & Boch jsou určeny opravdu pro každého. Díky technologii JetPaks se budou v naší vířivé vaně cítit komfortně úplně všichni. Systém JetPaks je unikátní certifikovaná technologie na výměnu trysek resp. výměnu celých Jetpaků s různým rozložením trysek.

 

Villeroy & Boch je opravdu dokonalým příkladem osobní relaxace...

The Perfect Mix

The Perfect Mix

"Dokonálá kombinace vzduchu a vody"

Villeroy & Boch vířivky nepotřebují oddělené trysky na vodu a vzduch. Dokonalá technologie těchto vířívek dokáže kombinovat proud vody i vzduchu do jedné jedinné trysky a to i při největší intenzitě. Díky technologii JetPaks je tak zajištěna maximální funkčnost, propustnost a modulárnost poměru mezi čistě vodní a vzduchovou tryskou.

Jedna tryska, všechny funkce najednou a to s maximální intenzitou...

Filtrace s koloidním stříbrem

Filtrace s koloidním stříbrem

"Dokonale desinfikuje a vyčistí"

Vířivky Villeroy & Boch nejsou výjimečné pouze svou unikátní technologií vedení vody a vyměnitelnými tryskami. Jejich unikátnost spočívá také v systému a způsobu filtrování. Vířivé vany Villeroy & Boch využívají dvojitou filtraci (dva kartušové filtry) s obsahem koloidního stříbra. Při kombinaci s aktivním kyslíkem, tedy Ozonátorem, docílíme opravdu křišťálově čisté vody ve vířivce.

Nečistoty a bakterie nemají šanci...

WellSpring™ Water Care System WellSpring™ Water Care System

WellSpring™ Water Care System

"EOSTMEnhanced O3 System a WellSpring™"

EOSTM Enhanced O3 System je revoluční systém čištění vody ve vířivce, který je až dvakrát účinnější při oxidaci nečistot bez negativních účinků nadměrného užití ozónu. Tento jedinečný 3dílný systém generuje až 2krát větší množství ozonu než standardní systémy, lépe sanuje vodu ve vířivce a zničí téměř veškerý zbytkový plyn O3.

Redukuje zbytkový plyn 03 a zvyšuje kvalitu vody ve vířivce...

Premium dotykový display

Premium dotykový display

"Ovládej vše jednoduše dotykem"

Jednoduché a intuitivní ovládání vířivky Villeroy & Boch řady Design zaručuje, že ikdyž se s touto vanou setkáte poprvé, nebudete potřebovat žádného průvodce, manuál či vysvětlování a hned budete vědět jak se vířivka ovládá. Díky technologiii TouchControl nejsou na ovládacím panelu žádné mechanické prvky a vše ovládáte pouhým dotykem na display

Bez mechanických ovládacích prvků a přeci můžeš nastavit vše jedním dotykem...

Ovládání Comfort Series

Ovládání Comfort Series

"Přehlednost a jednoduchost ovládání"

Díky voděodolnému ovládacímu panelu Comfrot Series pro vířivky Villeroy & Boch si jednoduše nastavíte teplotu vody, filtrační cykly a víření trysek kdykoliv, snadno a intuitivně. Ovládací panel obsahuje pouze nutné tlačítka k ovládání vířivky a tak nastavení zvládne i "dítě".

Design Line dotykový display

Design Line dotykový display

"Ovládej vše jednoduše dotykem"

Jednoduché a intuitivní ovládání vířivky Villeroy & Boch řady Design zaručuje, že ikdyž se s touto vanou setkáte poprvé, nebudete potřebovat žádného průvodce, manuál či vysvětlování a hned budete vědět jak se vířivka ovládá. Díky technologiii TouchControl nejsou na ovládacím panelu žádné mechanické prvky a vše ovládáte pouhým dotykem na display

Osvětlení Design Line

Osvětlení Design Line

"Světelné efekty doplňují atmosféru"

Řady vířivek Villeroy & Boch Design, Premium a Comfort jsou vybaveny prvotřídním interierovým i exterierovým LED osvětlením. Interiérové LED světla jsou umístěna jak v prostoru filtrace tak v prostoru sedacích míst. Tato osvětlení lze ovládat z hlavního dotykového ovládání a lze jim přiřazovat téměř libovolnou barvu. V možnostech ovládání je také nastavení jednotlivého prolínání barev nebo rychlé změny.

Exteriérové LED světla jsou umístěny kolem vnějšího obvodu vířivky v každém z rohů.

Osvětlení Premium Line

Osvětlení Premium Line

Řady vířivek Villeroy & Boch Design, Premium a Comfort jsou vybaveny prvotřídním interierovým i exterierovým LED osvětlením. 

Interiérové LED světla jsou umístěna jak v prostoru filtrace tak v prostoru sedacích míst. Osvětlení lze ovládat z hlavního dotykového panelu a lze jim přiřazovat téměř libovolnou barvu. Lze nastavit také prolínání.

Exteriérové LED světla jsou umístěny kolem vnějšího obvodu vířivky v každém z rohů. 

X-Series - ovládání

X-Series - ovládání

"Zapní, ohřej, relaxuj.. vypni"

Na ovládacím panelu vířivek Villeroy & Boch řady X-Series není nic zbytečného. Jedním tlačítkem ohříváte a volíte teplotu vody ve vířivce, dalším tlačítkem nastavujete víření trysek a jednoduchý LED display vám ukazuje vše potřebné.

Ovládací prvky a odkládací plochy

Ovládací prvky a odkládací plochy

"Odlož skleničku a ovládej vše z každého sedadla"

Ať už se usadíte na kterém koliv relaxačním místě vířivky, tak máte díky pomocným oládacím prvkům zajištěno, že si víření trysek pustíte odkudkoliv. Odložte tedy skleničku na vyhrazené osvětlené místo a zapněte či si jakoukoliv masáž.

Jednoduhým stisknutím ovládacího tlačítka spustíš víření odkudkoliv...

Nerezové trysky

Nerezové trysky

"Kvalitní nerez, žádný plast!"

Díky kvalitním nerezovým tryskám si užijete relax na plný výkon. Leštěná nerez je záruka kvality, nepraská a nerozpíná se jako plastové prvky a sama o sobě doplňuje design celé vířivé vany.

Velkoobjemová písková filtrace

Velkoobjemová písková filtrace

"Křišťálově čistá voda v každé komerční vířivce"

Písková filtrace u vířivek je zárukou křišťálově čisté vody. Díky kremičitému písku, který je ve filtru jako čistící médium, se voda z vířivky velice snadno a jednoduše vyčistí od hrubých nečistot i jemného zněčištění. Velkoobjemové pískové filtrace jsou speciálně určeny pro provoz s komerčními vířivkami. Obsahují motor,nádobu s filtračním médiem (kremičitý písek) a šesticestný ventil.

Profi automatické dávkování

Profi automatické dávkování

"Nejpokročilejší automat pro řízení kvality vody"

Nejpokročilejší automat pro řízení kvality vody ve vířivce a dávkování chemie. Profi automatický dávkovač pracuje jak s chlorovou chemií tak s bezchlorovou, výběr je zcela na vás. Plně automatický provoz komerční vířivky je zajištěn automatickým dávkovačem chemie ASIN Aqua - úpravna vody. Automatická úpravna vody pH/chlór. Dopřejte svým klientům tu nejkvalitnější a bezpečnou relaxaci.

Díky možnosti napojení na internet prostřednictvím vestavěné Wifi, si můžete vše ovládat a nastavovat chytrým telefonem a aplikaci iPool Life.

Bez obsluhy... automaticky... i vzdáleně přes Wifi.

Akumulační nádrž

Akumulační nádrž

"Vody vždy dostatek"

Díky akumulační / kompenzační nádrži získáte dostatek vody na okamžitou výměnu celého objemu komerční vířivky a na automatické udržování hladiny vody v potřebné výši. 

Ihned, bez zdlouhavého čekání, čerstvou a neustále v té správné "hladině"...

Specifikace zapojení

Specifikace zapojení

"Vše zařídíme.. ale pro představu"

Kompletní zapojení vířivky Valeria vč. dalšího příslušenství je samozřejmostí. Řeší se vždy dle reálné situace a možnosti ve vašem wellness centru, hotelu, motelu. Pro ukázku vám zde přikládáme schématické zapojení.

TECHNICKÉ ZAPOJENÍ VÍŘIVKY VALERIE VE VELKÉM ROZLIŠENÍ

Půdorys vířivky Valeria

Půdorys vířivky Valeria

"Z boku, z vrchu.. jak to vlastně je?"

V řezu a půdorysu vám možná zapojení řekne více. A obrázek je za tisíc slov. Pro lepší představu zapojení celé soustavy komerční vířivky Valerie vám zde přikládáme obrázek.

PŮDORYS ZAPOJENÍ VÍŘIVKY VALERIE VE VELKÉM ROZLIŠENÍ

Termokryt a zvedák

Termokryt a zvedák

"Otevři a zavři i jednou rukou a udržuj tak teplo ve vířivce"

Na všechny Villeory & Boch vířivky dodáváme standardní vířivé kryty (Termokryty) Patio Performance ™. Vedle špičkového vzhledu jsou tyto prémiové termokryty pokryty a vybaveny pokročilou povrchovou úpravou, která je odolná vůči UV záření a vyblednutí, a jsou až o 25% lehčí než standardní vinylové víko. Kryt vířivky Patio Performance ™ je opatřen uzamykacími svorkami pro bezpečné zamčení vířivky. Zároveň je termokryt umístěn na zvedáku a tak manipulaci v pohodě zvládne i jedinná osoba

Cloud Control

Cloud Control

"Kontroluj, monitoruj a spouštěj odkudkoliv"

Díky technologii Cloud Control dokážete svou vířivou vanu Villeroy & Boch ovládat odkudkoli se vám jen zlíbí. Do svého chytrého telefonu si nainstalujete velice intuitivní aplikaci, spárujete se svou vířivou vanou Villeroy & Boch, kterou máte připojenu na domácí Wi-Fi a ihned ji můžete ovládat odkudkoliv. Nastavujte teplotu, filtrační cykly, spouštějte a vypínejte čerpadla i osvětlení. To vše přes unikátní Wi-fi CloudControl.


Ovládání domácího wellness je dnes mnohem jednodušší než kdy dříve...

Elite stereo systém

Elite stereo systém

"Poslouchej a relaxuj"

Vířivky Villeroy & Boch mohou mít zabudované rádio. A nejen to, kvalitní audio systém s vaší oblíbenou relaxační hudbou dotváří regenerační a masážní prožitek strávený ve vířivé vaně. Navolte radio stanici, připojte telefon nebo jiné zařízení přes Bluetooth a užívejte kvalitní reprodukce hudby.

Oblíbená hudba, oblíbené bublinky a skvělá atmosféra...

Schůdky k vířivce

Schůdky k vířivce

"Jednoduše jedním krokem"

Schůdky k vířivkám Villero & Boch. Schůdky lze použít také k jiné vířivé vaně. Prodáváno ve dvou barevných provedeních - hnědá, šedá.
Materiál tvrzený plast. (PVC).

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat

sKlik Bez konverze.