Vířivka Villeroy & Boch R5L

Vířivka R5L je úsporná a kompaktní vířivka, která poskytuje uklidňující terapii za rozumnou cenu. Tato vířivka pro 3 osoby je ideální pro nezadané jednotlivce nebo páry, které potřebují menší, nákladově efektivní lázně bez ztráty kvality nebo pohodlí. Vířivka R5L se vejde do většiny vstupních dveří pro vnitřní instalaci. Dva masážní JetPaks panely dle Vašeho výběru vytvoří ideální zážitek z relaxace. Pohodlné lehátko je ergonomicky tvarované pro přirozený pocit a poskytuje masáž zápěstí a lýtek.

Rozměry vířivky jsou 173 x 213 cm, hloubka dosahuje 79 cm. Vířivka je pro 3 osoby. Celkem obsahuje 94 trysek, obsahuje 2 JetPaks panely. Vířivka má ozonátor profi DelOzone USA, filtraci 460W a filtr s koloidním stříbrem. Topení ve vířivce je 3kW. Objem vody je 890 l. Váha vířivky je 206 kg. Vana je vyrobená z kvalitního akrylu. Vířivka je osvětlena LED osvětlením. 

 Sleva na vířivku R5L

podmínky akce

DOPRAVA + MONTÁŽ + CHEMIE + TERMOKRYT V CENĚ

Zateplená vířivka | Vodopád v ceně | Nerezové trysky | Automatická filtrace | Ozonátor | Vrchní termokryt

Vířivka pro 3 lidi Vířivka na zahradu

Technické parametry: Vířivka R5L

Rozměry 173x213x79 cm
Počet míst Vířivka pro 3 osoby
Vodní čerpadlo WaterWay USA 2.5HP
Počet trysek 94
Počet panelů 2 Jetpack panely
Topení 3 kW
Ozonátor profi DelOzone USA
Osvětlení velké, LED vlna, externí
Filtrace 460W, filtr s koloidním stříbrem
Vrchní termokryt ANO
Materiál vany ACRYLIC
Objem vody 890 l
Hmotnost bez vody 206 kg
Cena bez DPH 315 000,-Kč 217 350,-Kč
Sleva 31 %

Počet míst ve vířivce

Počet panelů vířivky

Rozměry vířivky

173x213x79 cm

Standartní JetPak panely: Vířivka R5L

JetPak JP113

RainShower JetPak poskytuje uklidňující masáž, která není ničím jiným než terapií horkou lázní. Tento oblíbený přístroj JetPak je ideální pro ty chvíle, kdy upřednostňujete jemný celkový zážitek z hydromasáže, který není příliš silný.

JetPak JP120

Čtyři základní a dvě speciální trysky se postarají o rovnoměrné promasírování zádového svalstva, které využijí zejména sportovci.

Představení vířivky Villeroy & Boch

Další vybavení a přednosti vířivky:

- Technologie JetPak TM II
- Rámová konstrukce EnduraFrame TM
- Ovládání Comfort
Dvourychlostní čerpadlo
- Vnitřní LED osvětlení
- Exkluzivní masážní trysky ze syntetického materiálu
Podhlavník Comfort
Vodní prvek Comfort
- Kompletní pěnová izolační výplň šetřící energii
- Vodopád
- Automatická filtrace
- Ozonátor
Vrchní termokryt (V CENĚ)


Porovnávání modelů

Vířivka R5L

Fotogalerie

detail JetPak systemu pro spa tube virivky - Vířivka R5L
detail specialnich trysek Villeroy Boch - Vířivka R5L
Jet pak virivky detail1 - Vířivka R5L
JetPak panel pro virivky Villeroy Boch - Vířivka R5L
nasavani vody ve virivce Villeroy Boch - Vířivka R5L
termokryt virivky Villeroy Boch - Vířivka R5L
Trysky pro virivky Villeroy Boch JetPak - Vířivka R5L
Trysky virivek virivky Villeroy Boch - Vířivka R5L
Trysky virivky Villeroy Boch - Vířivka R5L

Technologie vířívky

JETPAK THERAPY SYSTEM

Tak jak byste od Villeroy & Boche očekávali, série SP- a SR- jsou navrženy tak, aby byly nejmodernějšími řadami lázní ze všech, co jsou na trhu k dispozici. Proto nyní přináší unikátní inovaci: technologii JetPak™. Tato technologie je chráněna patenty a oproti jiným designům lázní se pyšní významnými technickými přednostmi.

ÚSPORA, ENERGIE

Villeroy & Boch lázně jsou energeticky nejúspornější lázně na světě. „EnergySave“ systém izoluje vířivku a pomáhá jí co nejvíce zabránit úniku tepla. S JETpak ® technologie, je teplo recyklováno u vnitř lázně, protože veškeréí instalatérské potrubí zůstává ponořeno do teplé vody. Každý jednotlivý model Villeroy & Boch splňuje přísné energetické pokyny kalifornské energetické komise (CEC). S vyšší energetickou účinností. S vířivkou Villeroy & Boch ušetříte několikanásobně více peněz o proti ostatním.

KVALITA

(1) UniBase™: Prvotřídní základ pro nejlépe navržené a povětrnostním vlivům odolné lázně; tato lisovaná báze ABS snižuje hluk a vibrace, a je vyrobena z robustních a trvanlivých syntetických materiálů. UniBase™ také spojuje 3 běžné kryté drážky pro vedení elektrických kabelů a zasunovací vnější odpad. (2) UniFrame™: Vstřikované lisované Z-nosné komponenty spojují základnu, skořepinu a skříňku do tvaru integrované nosné konstrukce nenapodobitelné přesnosti a pevnosti. (3) UniColumn™: Pod základnu jsme přidali podporu vysoce zatěžovaných ploch pro posílení celkové integrity lázně. Tento proces značným způsobem zlepšuje strukturu prostoru pro ovládání a oblasti pro sezení v této lázni. (4) UniShell™: Každá skořepina se skládá z 3-vrstvého systému zajišťující extra pevnost a stabilitu. Zde se mísí akrylová pryskyřice odolná UV záření, ABS odolávající nárazu a hutný ztužovač a tím zajišťují, že naše lázně mají dlouhou životnost, odolávají povětrnostním vlivům a jsou pohodlné. (5) Skříňka EternaWood™: Robustní a atraktivní; naše materiály pro výrobu skříňky jsou dekorovány vzorem struktury dřeva, nabízející vám roky užívání bez potřeby údržby.

JetPak - Technologie

Diky technologii JetPak a způsobu jakým jsou vedeny jednotlivé hadice okolo skeletu vířivky má vířivá vany od Villeroy & Boch mnoho výhod oproti konkurenci. 1)Vířivka obsahuje mnohem méně rozvodů. 2)Menší ztráty výkonu kvůli tření. 3) Více výkonu na všech sedadlech. 3) Energeticky úspornější a efektivnější

Volitelné příslušenství

Zvedák termokrytu

Jednoduchý design a špičková kvalita poskytuje skutečný komfort a funkčnost. Jednoduše zvedněte kryt vířivky a vychutnejte si relaxaci.

Schůdky k vířivce

Pro snadný přístup do vaší vířivky. Schůdky jsou k dispozici v barvách šedé, hnědé nebo mahagon.

Stereo systém

Vířivé vany Villeroy & Boch mohou být vybaveny dvěma odlišnými stereo systémy: Elite a Life. Stereo systém Elite lze ovládat pomocí dálkového ovládání a speciálním dálkovým ovládáním na vodě. Live Stereo systém je ovládán z vnější strany vířivky.

Jet Pack Therapy systém

JetPak JP101

Masážní systém pro vířivky Villeroy & Boch. JetPak JP101 je jeden z nejpopulárnějších JetPaků, oscilátor se stane vaší osobní masérkou na vyžádání ve vlastních lázních. Tento jedinečný rozsáhlý zážitek z terapie využívá čtyřech exkluzivních oscilátorových trysek Villeroy & Boch, které poskytují uklidňující hnětací masáž pokrývající širokou plochu vašich zad. Masáž zad s jemným až středně intenzivním pomalým pulsujícím pocitem. Účinek je maximální relaxace.

JetPak JP102

Masážní systém pro vířivky Villeroy & Boch. Pulzátor je oblíbený JetPak, který nabízí středně intenzivní masáž středně rychlé pulzující rychlosti. S 6 rytmicky rotujícími dvojitými impulsními tryskami dokonale sladěnými s tlakovými body po celých vašich zádech.

JetPak JP103

Líbí se vám hluboká masáž? Pokud ano, JP103 je ideální JETpak pro Vás. Vychutnejte si intenzivní masáž. DeepRelief JetPak obsahuje 10 cílených vysoce intenzivních trysek, které poskytují pronikavou masáž pro maximální úlevu od bolesti. Tato jedinečná hydromasáž je sladěna tak, aby promasírovala specifické svalové skupiny v zádech, o nichž je známo, že kumulují napětí a stres. Několik minut s DeepRelief pomůže zotavit po cvičení a plně zmírní stres a napětí.

JetPak JP104

Tyto zaměřené trysky vytvoří silnou cílenou masáž, která proniká hluboko a odstraňuje napětí pro krční a ramenní svaly. NeckBlaster JetPak obsahuje nejvíce krčních a ramenních trysek v sestavě JetPaks. Soustředěné středně intenzivní krční a ramenní trysky zahřejí a masírují ty svaly, které jsou známy tím, že snižují stres a pomáhají zmírnit napětí. Tato jedinečná masáž vám pomůže vyloučit vlivy přílišného stresu a navrátí vás do svých každodenních aktivit zcela uvolněně.

JetPak JP106

Řekněte sbohem napětí a bolesti hlavy, Tento JETpak Vám pomůže uvolnit krční svalstvo a zbavit Vás stresu. Váš NeckMasseuse JetPak nabízí energickou a pronikavou intenzivní masáž krku s přímými tlakovými tryskami speciálně přizpůsobenými pro léčbu napjatých svalů krku. Současně si budete užívat středně intenzivní pulzující masáž v horní a spodní části zad. Toto je JetPak pro ty, kteří chtějí terapii krku využitou na maxiumum.

JetPak JP107

Unikátní hnětací masáž uvolňuje dolní části zad, zatímco hluboce pronikající terapie v oblasti vašich obratlů vám pomůže uvolnit se. FibroTherapy JetPak je kombinovaná masáž navržená ve spolupráci s odbornými zdravotními konzultanty, která poskytuje maximální úlevu od každodenních bolestí. Jedinečná hnětená masáž uvolní dolní část zad, zatímco hluboká pronikavá terapie v oblasti vašich hrudních obratlů vám pomůže uvolnit se a cítit se dobře.

JetPak JP108

Lumbální JetPak je kombinační masáž, která se zaměřuje na klíčové tlakové body. Tento exkluzivní JetPak vám pomůže léčit napětí a bolest v oblasti svalstva vašeho těla, která je klíčová k zvedání, chůzi, běhu a mnoha dalším pohybům, aniž byste museli opustit pohodlí svého domova.

JetPak JP110

Spinalssage JetPak je jednoduchá, ale vysoce účinná masáž. Každá ze dvou rotujících trysek je umístěna tak, aby se masírovala body podél páteře, kde se může vytvářet a ukládat napětí. Pulzující pocit je jednoduchý, přesto velmi terapeutický a relaxační. Navíc, protože tento JetPak využívá méně průtoku vody než většina ostatních, může být také použit k optimalizaci průtoku vody do ostatních JetPaků v lázních.

JetPak JP111

Užijte si skutečnou lázeň s kvalitní másáží, ktérá Vás bude obklopovat v pohodlí na své vlastní zahradě! Perfektně sladěný pro úlevu od bolesti Gyrossage je oblíbeným JetPakem, který nabízí záměrnou plnohodnotnou rytmickou masáž. 5 velkých trysek nabízí pomalejší, více záměrné pulzující působení, které pokrývá téměř celý povrch vašich zad. Pomalejší puls masáže vytváří uklidňující pocit a pomáhá vám dosáhnout uvolněného meditativního stavu.

JetPak JP112

SpinalHealth JetPak dává vašim napjatým a bolavým spinálním svalům pronikavou léčebnou masáž. Každý jednotlivý paprsek je zarovnán tak, aby masíroval svaly nejblíže vaši páteři s hlubokou a intenzivní hydromasáží a to přímým tlakem. Účinkem je omlazení bolavých páteřních svalů a pocit energie, kterou jistě oceníte.

JetPak JP113

RainShower JetPak poskytuje uklidňující masáž, která není ničím jiným než terapií horkou lázní. Tento oblíbený přístroj JetPak je ideální pro ty chvíle, kdy upřednostňujete jemný celkový zážitek z hydromasáže, který není příliš silný.

JetPak JP116

JetPak JP117

Unikátní rozvržení masážních trysek zcela uvolní a zrelaxuje zádové svalstvo - speciální rozložení. AcuTherapy JetPak poskytuje cílenou hlubokou masáž se středně intenzivní pulzující masáží pro střední záda. Pokud potřebujete krční, horní a dolní masáž kombinovanou se středním uvolněním, je to JetPak pro vás.

JetPak JP119

Pokročilé rozvržení trysek v tomto JetPak panelu zajistí rovnoměrné promasírování zádového svalstva a zároveň jeho uvolnění. Wellness JetPak kombinuje řadu různých masáží do jedné úžasné lázeňské terapie. Se středně intenzivními rytmickými pulzujícími masážemi v rameni a postranních svalech a přímou vysokou intenzitou hluboké tkáňové masáže ve spodním zádech se budete cítit opravdu o hodně lépe než před samotnou masáží.

JetPak JP120

Čtyři základní a dvě speciální trysky se postarají o rovnoměrné promasírování zádového svalstva, které využijí zejména sportovci.

Barevné kombinace

Skladem v této barevné kombinaci - Comfort Line

Skořepina vířivky - Snow White

Kabinet - Stone Grey

Termokryt - Ash Grey

Skořepiny vířivky - Premium, Comfort

Cinnabar

Snow

Granite White

Midnight

Opal

Pearl

Platinum

Sapphire

Titanium

Kabinety - Premium, Comfort

cabinet-driftwood

Hazelnut

Mahogany

Harbor-Grey-cabinet

Ivory-Cabinet-web

mountain-walnut-cabinet

mountain-walnut-cabinet

Termokryty - Premium, Comfort, X-Series

Ash Grey

Wildwood

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741

Chci se zeptat