Vířivka Jacuzzi Lodge pro hotel, motel, wellness Vířivka Jacuzzi Lodge pro hotel, motel, wellness

Jacuzzi LODGE komerční vířivka pro bungalovy a wellness

Rozměry: S, M, L
Počet míst ve vířivce
Počet trysek ve vířivce
50

Vířivka Lodge Jacuzzi® je speciálně navržena pro využití v rekreačních místech, VIP bungalovech, hotelích a v reakreačních střediscích. Jinými slovy byla navržena pro velmi časté použití s velmi rychlou výměnou vody a celkovým servisem a desinfekcí. Lodge je flexibilní vířivka a můžete si ji pořídit jako volně stojící, nebo zabudovat do terasy, případně na jiná místa. Velmi jednoduché ovládání vířivky Lodge je vhodné i pro návštěvníky a díky speciálnímu zámku můžete jako majitelé vířivky nastavit vanu pouze na určité parametry a ostatní parametry nebudou moci Vaši návštěvníci měnit.

Tato vířivka již sama o sobě svým designem a možnostmi přitáhne do vašho bungalovu, hotelu nebo rekreačního střediska nové zákazníky.

OBSAHUJE KOMPLETNÍ ČISTÍCÍ SYSTÉM
není třeba příslušenství jako je Písková filtrace nebo Akumulační nádrž. 

Mám zájem o vířivku Jacuzzi 

Vířivka vhodná pro: Hotely, Motely, Ubytovací zařízení, Veřejné bazény, Wellness centra,
Vířivka učena pro: 4 - 5 osob
Řešení vířivky pro: Komerční využití

Cena s 12% DPH
POŽÁDAT O CENU/NABÍDKU
Rychlé a kompletní vypuštění

Rychlé a kompletní vypuštění

Díky systému QuickDrainTM a designově tvarované skořepině vířivky je vypuštění, vyčištění a znovunapuštění celé vířivky Jacuzzi nejen velmi snadné, ale také velmi rychlé. Veškerá voda ve vířivce a tedy i nečistoty jsou směrováný díky tvaru vířivky do jedinného odtokového místa uprostřed vany.

Díky QuickDrainTM ve vířivkách Jacuzzi je docíleno to, že ve vířivce nezůstane ani jedinná kapka špinavé/staré vody.

Jacuzzi Design

Jacuzzi Design

Při tvorbě vířivé vany Jacuzzi jsme usilovali o vytvoření opravdu funkčního designu. Naše snaha se soustředila na spojení použitelnosti s přístupností, přičemž jsme zdůraznili jemné masážní pozice i sílu progresivní sportovní masáže. Celková inspirace naší vířivky vychází z estetiky křivek Nautila, což představuje spojení jednoduchosti a efektivity.

Naše vířivky Jacuzzi jsou ztělesněním světového designu, kde každý detail byl pečlivě promyšlen s ohledem na optimální uživatelský zážitek. Od ergonomického provedení až po inovativní masážní technologie – naše vířivky nabízejí kompletní balíček, který spojuje pohodlí a luxus. 

Jacuzzi pohodlí

Jacuzzi pohodlí

To správné zakřivení vany, elegantně integrované schůdky a široká, plochá došlapová plocha – to jsou detaily, které udělají vstup do vířivky Jacuzzi jednodušším a příjemným zážitkem. Tyto drobnosti přinášejí nejen komfort, ale také přeměňují samotný vstup do vířivky v součást celkové relaxace. S vířivkou Jacuzzi už nebudete mít starosti s ostrými hranami, nepohodlným překračováním nebo nebezpečným našlapováním z výšky. Vstoupíte do vířivky bezpečně a bezstarostně.

Sedm variabilních pozic jsou skvěle přizpůsobeny každé postavě. Bez ohledu na to, zda jste vysoký muž, drobná žena nebo dítě, ve vířivce Jacuzzi si vždy najdete tu správnou a nejpohodlnější pozici, která zaručuje maximální relaxaci.

PowerPro® Jets

PowerPro® Jets

"Více trysek, neznamená lepší masáž !"

Více trysek ne vždy znamená lepší masáž. Jacuzzi PowerPro® Jets jsou speciálně navržené trysky různých rozměrů a s tou správnou kombinací vzduchu a vody s umístěním na správných místech.

Každá tryska je individuálně řešena pro danou oblast lidského těla. Zatímco pro masáž zad je zapotřebí větší síly a pohyblivosti u jiných částí těla spíše oceníme přímé masírování.

PowerPro® Trysky

PowerPro® FX Small | PowerPro® FX | PowerPro® FX Rotational | PowerPro® NX2 | PowerPro® FX Large Rotational | PowerPro® MX2 | PowerPro® RX | PowerPro® FX Directional | PowerPro® BX | PowerPro® FX Large | PowerPro® PX

ERGONOMIC Seating

ERGONOMIC Seating

Sedadla vířivek Jacuzzi jsou navržena s precizností, která sleduje obrysy těla, poskytujíc tak nezapomenutelný zážitek podobný osobní masáži. Zážitek z hydromasáže našich vířivek je prvotřídní, zaměřený na celou část těla, od zad až po končetiny. Zapuštěné trysky vířivky byly konstruovány s takovou dokonalostí, že masírují svalovou strukturu s přesností privátního maséra.

Kompletní vyvážení masáže vody/vzduchu

Revoluční technologie Aqualibrium® Formula zajistí kompletní vyvážení masáže vody a vzduchu. Každá tryska je kalibrována s ohledem na optimální poměr mezi vzduchem a vodou. Tuto technologii lze dále přizpůsobit, umožňujíc regulaci výkonu a průtoku vody ve tryskách vířivky. S našimi vířivkami si tak můžete užívat personalizovanou a precizní masáž, která skvěle vyhovuje vašim potřebám.

 

Ergonomie a Hydroterapie

Ergonomie a Hydroterapie

Ergonomické sedadel poskytují pohodlná místa k posezení a relaxaci. Vyvýšené sedadlo je vybaveno protiskluzovým povrchem, které je ideálním místem k sezení z části na vzduchu a vychladnutí nebo je také vhodné pro děti.

Lodge má k dispozici tři varianty hydroterapie, z nichž každá nabízí jedinečný zážitek. Vířivka Jacuzzi Lodge zajišťuje pohodlí v každém místě vířivé vany.

Blower masáž využívá vzduchové trysky k poskytnutí jemné a vzdušné masáže.
Hydro masáž využívá vodní trysky pro intenzivnější a cílenou masáž.
Kombinovaná Hydro Blower masáž kombinuje oba prvky pro komplexní zážitek.

Ovládací panel vířivky

Ovládací panel vířivky

Intuitivní ovládací panel vířivky Jacuzzi Lodge umožňuje ovládat všechny funkce vířivé vany a zároveň zobrazuje všechny údaje na LED display. Možnost zámku kláves umožňuje blokovat funkce tak, aby během používání byly aktivní pouze hlavní ovládací prvky.

Teplotu a hydromasáž vířivky Jacuzzi Lodge nastavíte opravdu rychle, jedním kliknutím.

Filtrace vířivky Jacuzzi

Filtrace vířivky Jacuzzi

Propojení kazetového skimmeru a papírového filtru zajistí optimální čištění vody, což je klíčové pro udržení čistoty a kvality ve vaší vířivce, a to při účinném záchytu povrchových nečistot. Každá kapička vody, která projde vaší vířivkou, prochází touto filtrací, kterou lze snadno odstranit a kdykoliv, zejména při výrazném znečištění, vyměnit.

Doporučujeme kombinovat tuto efektivní filtraci s Ozonátorem nebo UV-C lampou pro další úroveň dezinfekce vody a zajištění maximální hygieny ve vaší vířivce.

LED osvětlení vířivky

LED osvětlení vířivky

Vířivka Jacuzzi Lodge přináší do vaší relaxace další rozměr díky osvětlení LED svícením. Tato inovativní funkce umožňuje nejen změnu barevnosti podle vašich preferencí, ale také vytváří jedinečnou atmosféru pro dokonalý odpočinek. Osvětlení LED není pouze praktickým prvkem, ale i designovým prvkem, který dotváří estetiku vířivky a přispívá k celkové pohodě.

S možností nastavení různých barevných odstínů si můžete vytvořit ideální prostředí pro relaxaci a užívání si každé chvíle ve vířivce Jacuzzi Lodge.

Cromodream®SunlightRelaxFixed colours

8x silnější izolace vířivky

8x silnější izolace vířivky

Zvýšená izolace, až 8x silnější představuje klíčový prvek vířivky Jacuzzi Lodge.

Tato vířivka je pečlivě vytvořena s použitím vlastního akrylu, vinylesteru a polyesterového laminátu, kde obal TrifusiontTM zajišťuje výjimečnou izolaci pro efektivní udržení teploty. V porovnání s běžnými sklokeramickými vířivými vanami je tento obal až osmkrát silnější.

Spodní část vířivky, zhotovená na bázi ABS, představuje nepropustnou bariéru proti vlhkosti a odolává škodám způsobeným hmyzem. S minimální potřebou údržby a bez nutnosti nátěru či podobných prací poskytuje tato vířivka Jacuzzi Lodge vysoký standard kvality a trvanlivosti.

Trysky nejrůznějších variant

Trysky nejrůznějších variant

Vířivka Jacuzzi Lodge se pyšní rozmanitou paletou druhů trysek, které jsou pečlivě navrženy pro poskytnutí rozmanitých a personalizovaných masážních zážitků. Každý typ trysky je koncipován s ohledem na specifické potřeby svalstva na různých částech těla.

FX trysky | RX tryskyNX tryskyFX Velké rotační trysky FX Large Jets 

Všechny trysky jsou vybaveny čelním krytemi z nerezové oceli, které poskytují vířivce Lodge Jacuzzi® rafinovanou eleganci. Díky kombinaci těchto různých typů trysek se vířivka Jacuzzi Lodge stává centrem osobní pohody a nabízí uživatelům široké možnosti přizpůsobení masážních funkcí podle vlastních potřeb.

Základní parametry vířivky LODGE

  LODGE S LODGE M LODGE L
Rozměry 185x165x90cm 200x185x90cm 223x211x90cm
Počet míst 2-3 osoby pro 4-5 osob  pro 5-6 osob
Míst k ležení 1  1  1
Ovládací prvky LED Control panel    
Vodní čerpadlo 1x Cirkulační čerpadlo
1x Blower čerpadlo
1x Cirkulační čerpadlo
1x Blower čerpadlo
1x Cirkulační čerpadlo
1x Blower čerpadlo
Počet trysek  - - -
Topení 2kW 2kW 3kW
Ozonátor ANO ANO ANO 
Osvětlení ANO LED ANO LED ANO LED
Filtrace 2x PE filtr s koloidním stříbrem 2x PE filtr s koloidním stříbrem 2x PE filtr s koloidním stříbrem
Vrchní termokryt ANO ANO ANO
Barva vany (vnitřní skořepina) bílá nebo platinová  bílá nebo platinová  bílá nebo platinová
Barva vany (vnější skelet) Silver Wood  Silver Wood  Silver Wood
Objem vody 950 l 1100 l 1420 l
Hmotnost bez vody 245 kg 260 kg  300 kg 
Celková maximální hmotnost 1195 kg 1360 kg  2168 kg 
Podlahové zatížení 510 kg/m2 456 kg/m2  550 kg/m2 
  • Vířivka Jacuzzi Lodge pro hotel, motel, wellness loading=
  • Vířivka Jacuzzi Lodge pro hotel, motel, wellness loading=
  • Vířivka Jacuzzi Lodge pro hotel, motel, wellness loading=
  • Vířivka Jacuzzi Lodge pro hotel, motel, wellness loading=
  • Vířivka Jacuzzi Lodge pro hotel, motel, wellness loading=
  • Vířivka Jacuzzi Lodge pro hotel, motel, wellness loading=
  • Vířivka Jacuzzi Lodge pro hotel, motel, wellness loading=
  • Vířivka Jacuzzi Lodge pro hotel, motel, wellness loading=

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat

/* */ sKlik Bez konverze.