Wellness hotel Styl Hlinsko

Po náročném dni můžete nabrat síly v nově vybudovaném hotelovém wellness STYL v Hlinsku. K dispozici je prostorná klasická finská sauna s kapacitou až 25 osob. Součástí této sauny je samostatný ochlazovací bazének. Pobyt v sauně můžete příjemně zakončit v odpočinkové zóně, kde naleznete dobře zásobený bar s obsluhou.

Pokud dáváte přednost soukromí, bude pro Vás ideální návštěva privátní sauny. V odděleném prostoru je k dispozici odpočinková zóna. V poslední době je stále častěji vyhledávané netradiční zážitkové saunování. I tuto službu u nás naleznete.

Wellness Hotel Styl Hlinsko

Součástí našeho moderního wellness jsou Kneippovy lázně. Procedura spočívá ve střídavém prohřívání nohou v teplé vodě a ochlazováním v ledové vodě. Masáž chodidel zajistí Kneippův chodník. Procedura má blahodárné účinky na prokrvení nohou, pomáhá nejen při poruchách krevního oběhu, ale i bolestech hlavy či nachlazení.

Celkovou masáž si můžete dopřát ve vířivé vaně, která je umístněna ve venkovní části wellness. Pobyt ve whirpoolu vám zpříjemní nejen vychlazený drink, ale i krásný výhled do údolí.

 Wellness Hotel Styl - Hlinsko

Tento wellness JSME POUZE REALIZOVALI, v případě potřeby rezervace/návštěvy/kontaktu se obracejte přímo na:
http://www.hotelstyl.eu/

Fotogalerie Wellness hotel Styl Hlinsko

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat