Vířivá vana pro wellness, hotely, bungalovy i lázně a veřejné bazény Vířivá vana pro wellness, hotely, bungalovy i lázně a veřejné bazény

Vířivka JACUZZI® Virginia

rozměry: 257x219x98cm
Počet míst ve vířivce
Počet trysek ve vířivce
50

Vířivka Virginia Blower má klasický obdélníkový tvar. Jedná se o luxusní italskou vířivku s přelivným žlábkem, která je určená pro komerční použití. Její největší výhodou je lehátko, které Vám poskytne komplexní masáž zádových partií i dolních končetin. To u 95% profesionálních vířivek nenajdete. Dále pak nabízí velice rozmanitou škálu hydromasážních trysek, které masírují jemným volným proudem, proud je široký a silný, rotuje kolem své osy nebo dokonce pulsuje na tělo.

Právě tyto hydromasážní trysky Vám přinesou plnohodnotnou masáž celého těla, která je samozřejmě doplněna vzduchovou perličkou. Systém čištění a filtrace je na vysoké úrovni i pro komerční použití. Vířivka má dávkovače na celkový chlór, který je doplněný středotlakou UV lampou a zajišťuje křišťálově čistou vodu za každých okolností.

Ohřev vody je řešen standardním elektrickým topením nebo výměníkem voda-voda.

 

Mám zájem o vířivku Jacuzzi

 

Vířivka vhodná pro: Hotely, Motely, Ubytovací zařízení, Veřejné bazény, Wellness centra,
Vířivka učena pro: 6-7 osob
Řešení vířivky pro: Komerční využití

Cena s 12% DPH
POŽÁDAT O CENU/NABÍDKU 384.000 Kč

Základní parametry vířivky VIRGINIA

Rozměry 257x219x98 cm
Počet míst Vířivka pro 7 osob
Vodní čerpadlo 2x 1,5 kW
Počet trysek 50
Topení elektrické / výměník
Ozonátor ANO
Osvětlení ANO (LED)
Filtrace PE Filter
Vrchní termokryt ANO
Materiál vany ACRYLIC
Objem vody 2100 l
Hmotnost bez vody 250 kg

pravý sloupec

Rychlé a kompletní vypuštění

Rychlé a kompletní vypuštění

Díky systému QuickDrainTM a designově tvarované skořepině vířivky je vypuštění, vyčištění a znovunapuštění celé vířivky Jacuzzi nejen velmi snadné, ale také velmi rychlé. Veškerá voda ve vířivce a tedy i nečistoty jsou směrováný díky tvaru vířivky do jedinného odtokového místa uprostřed vany.

Díky QuickDrainTM ve vířivkách Jacuzzi je docíleno to, že ve vířivce nezůstane ani jedinná kapka špinavé/staré vody.

Písková filtrace vířivky

Písková filtrace vířivky

Písková filtrace v kombinaci s dalšími efektivními prostředky dezinfekce vody, jako jsou Ozonátor a UV-C lampa, přináší do každé komerční vířivky zárukou křišťálově čisté vody. Kremičitý písek, používaný jako čistící médium ve filtru, umožňuje snadnou a účinnou likvidaci jak hrubých nečistot, tak i jemného znečištění ve vodě vířivky.

Velkoobjemové pískové filtrace jsou navrženy s důrazem na komerční provoz vířivek, přinášející tak optimální výsledky v udržování vody v dokonale čistém stavu. Jejich struktura zahrnuje motor, nádobu s filtračním médiem (kremičitý písek) a šesticestný ventil, což společně přispívá k efektivní a bezproblémové funkci, kterou v komerčním prostředí vířivek oceníte.

Automatické dávkování chemie do vířivky

Automatické dávkování chemie do vířivky

Nejpokročilejší automat pro řízení kvality vody ve vířivce a dávkování chemie. Profi automatický dávkovač pracuje jak s chlorovou chemií tak s bezchlorovou, výběr je zcela na vás. Plně automatický provoz komerční vířivky je zajištěn automatickým dávkovačem chemie ASIN Aqua - úpravna vody. Automatická úpravna vody pH/chlór. Dopřejte svým klientům tu nejkvalitnější a bezpečnou relaxaci.

Díky možnosti připojení k internetu prostřednictvím vestavěné Wifi, si můžete vše ovládat a nastavovat chytrým telefonem a aplikaci iPool Life.

Bez obsluhy... automaticky... i vzdáleně přes Wifi.

  • Vířivá vana pro wellness, hotely, bungalovy i lázně a veřejné bazény loading=
  • Vířivá vana pro wellness, hotely, bungalovy i lázně a veřejné bazény loading=
  • Vířivá vana pro wellness, hotely, bungalovy i lázně a veřejné bazény loading=
  • Vířivá vana pro wellness, hotely, bungalovy i lázně a veřejné bazény loading=

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat

/* */ sKlik Bez konverze.