Zážitková sprcha

Zážitková sprcha - Vertikální

Teplotu a typ proudu vody (např. přívalová sprcha / imitace deště apod.) si volí uživatel dle vlastního uvážení především s ohledem na momentální potřebu (např. očistná teplá sprcha před vstupem do sauny, či prudké ochlazení při ochlazovacím saunovém cyklu, či masážní proud pro lepší prokrvení těla apod.)

Zážitková sprcha představuje léčebnou kúru s pozitivními účinky na celé tělo.
Můžete se v ní nechat okouzlit aromaterapií, colorterapií a hydromasážními tryskami, které doplní pocit relaxace v zážitkové sprše. Provozní teplota vody v zážitkových sprchách je 10 - 45 °C , teplota je snadno nastavitelná návštěvníkem. Teplotu a typ proudu vody si volí uživatel dle vlastního uvážení především s ohledem na momentální potřebu (očistná teplá sprcha před vstupem do sauny, či prudké ochlazení při ochlazovacím saunovém cyklu, nebo masážní proud pro lepší prokrvení těla apod.)

Jak nejlépe využít zážitkovou sprchu

Ideální využití zážitkové sprchy je po prohřátí těla v sauně, kdy je ho třeba opláchnout proudem vody, aby se z roztažených kožních pórů vyplavily nečistoty, tuk a škodliviny.
Komu není příjemná studená voda v ochlazovacích bazéncích, může využít zážitkové sprchy s možností volby teploty vody. Zážitkové sprchy obsahují masážní boční sprchy, tropický déšť a mrholení – jemné kapičky vody ani necítíte dopadat na své tělo, ale dokonale Vás osvěží. Ideální pro děti nebo na mírné ochlazení po pobytu v parní kabině.

Jak dlouhý má být pobyt v zážitkové sprše?

Doporučená délka pobytu v zážitkové sprše jsou 2 - 4 minuty. Zážitkové sprcha je využívá nejčastěji po saunovacím cyklu, nebo k očistě, provádí se většinou 1 cyklus. Kapacita každé vertikální zážitkové sprchy je 1 osoba. Nedoporučuje se používat ve sprchách sprchové gely, šampóny, tekutá mýdla apod. Tyto prostředky zvyšují pěnivost v přilehlém bazénu a zbytečně zatěžují chemickou úpravu vody.

Zážitková sprcha a její trysky

Zážitkové sprchy mohou mít různé druhy trysek - například vějíř, dvojitý vějíř,  mrholení, tropický déšť, vodopád a další.

Tryska vějíř je ideální jako postranní tryska, instaluje se ve výšce beder či pro vodní závěs u vchodů do vodních jeskyní. Tryska dvojitý vějíř je ideální jako horizontální tryska ve výšce beder, kde provádí jehličkovitou masáž zad. Instaluje se cca 1,2 – 1,4 m nad podlahou. Trysky mrholení nebo tropický déšť mají své využití jako ochlazovací tryska a doplněk k trysce vodopád, je ideální pro aromatické vodní efekty v zážitkových sprchách. Trysky vodopád a provazový déšť se využívají k očistným procedurám, vodopád je ideální pro studené sprchy, provazový déšť pro sprchu s teplou vodou. 

 

 Při vstupu, výstupu a pohybu okolo sprchy je potřeba dbát na zvýšenou bezpečnost, hrozí nebezpečí uklouznutí.

 

Zážitkové sprchy od společnosti Stenal jsou určeny pro profesionální použití. Tyto sprchy mají pozitivní vliv na kůži, mají sníženou spotřebou vody, dlouhou životnost všech komponent a jsou téměř bez nutnosti údržby. Tyto zážitkové sprchy jsou předmontovány na panelech, jejich instalace je rychlá a snadná.

Technika pro zážitkové sprchy může být aplikována na jakoukoli sprchu. Torrential shower, neboli zážitková sprcha, kde přívalový déšť poskytuje vzrušující a svěží multifunkční sprchu.

 

 

TENTO PRODUKT JE SAMOSTATNĚ NEPRODEJNÝ.

Při realizaci Wellness centra jej můžeme zahrnout do vaši poptávky/vizualizace.
Nebojte se zeptat...

 

Zájem o produkt wellness, vířivka, sauna