Vyhřívaná lavice

Lehátka jsou určená k odpočinku a k relaxaci v prostorách wellness center, vitálních světů, bazénů, odpočinkových prostor, saun a dalších. Jsou pohodlná a vyhřívaná buď elektrickou rohoží nebo teplovodně. Tato lehátka je možné umístit i do vlhkých prostor. Teplota na povrchu lehátka je regulována termostatem. Pro dokonalé designové zpracování nabízíme širokou škálu pestrobarevných mozaik, skleněných, keramických nebo kovových. Lehátka jsou v různých velikostech a s různým barevným provedení.

Vyhřívaná lehátka

Vyhřívaná lehátka pokrytá mozaikou mají specifický tvar a příjemné teplo na tomto lehátku vytváří ideální místo pro regeneraci a relaxaci po jakékoliv sauně, parní lázni, fitness nebo kosmetickém ošetření. Anatomický a ergonomický tvar lehátka napomáhá správnému držení těla, je možné upravit zvednutí plochy pro záda a nohy. Vyhřívaná lehátka umožňují hlubokou relaxaci pro svaly. Teplo vstupuje hluboko dovnitř tělo a navozuje velmi příjemný pocit, a to zejména v zimní sezóně.

Vyhřívaných lehátek vyrábí společnost Stenal několik druhů, například LS linie nebo typy Diva a Cleopatra.

Typy Diva a Cleopatra jsou určeny pro nejnáročnější uživatele, vyhřívaný je nakombinován s nejjemnější elegantní linií. Každé lehátko je možné mít také ve verzi černého mramoru, vápence a bílého mramoru.

 

TENTO PRODUKT JE SAMOSTATNĚ NEPRODEJNÝ.

Při realizaci Wellness centra jej můžeme zahrnout do vaši poptávky/vizualizace.
Nebojte se zeptat...

 

Zájem o produkt wellness, vířivka, sauna