Solná kabina

Solná kabina má svůj původ ve středomořské oblasti, kde se Řekové "zaměstnávali" sůl jako vzácného spojence proti onemocnění dýchacích cest.

Zákazníci tuto solnou kabinu využívají pro své hluboké relaxační účinky, také má mnoho výhod, jako je očišťování kůže a zlepšení dýchání díky jemné soli, která je rozstříkaná v atmosféře. Kromě toho se solný pokoj perfektně hodí pro všechny kosmetické procedury nabízené v rámci "wellness cesty".

Vybavení wellness centra

Vybavení wellness centra od společnosti Stenal (Itálie) nabízí sofistikované a exkluzivní výrobky s novou  technologií, s cílem poskytnout zákazníkům maximální pocit úplné pohody. Jedním z těchto wellness vybavení jsou solné kabiny, kde se nám nabízí prostor pro haloterapii inhalací výparů mořské soli. Unikátní solné kabiny mohou být ideální alternativou menších solných místností. Solná kabina je vhodné a profesionální elegantní řešení pro lázně, hotely, fitness centra i soukromé domy.

Solná kabina

Solná kabina je pokryta vysokotlakým laminát (HPL) a podsvícenými dlaždicemi s mořskou solí. Na podlaze je 15cm vrstva zrnkové soli. V místnosti se rozprašuje v pravidelných intervalech fyziologický roztok (roztok soli) a ten se teplem postupně rozšiřuje celým prostorem. Tato kombinace generuje klima, které se podobá zdravému přímořského vzduchu. Solná kabina vytváří příjemné a zdravé prostředí, které regeneruje celý dýchací systém a poskytuje dokonalou relaxaci.

Solné kabiny jsou nabízené ve standardních rozměrech - 1,5 m2 (pro jednu osobu); 2,2 m2 (pro 2 osoby); 3,5 m2 (až 4 místa); 4,7 m2 (pro až 6 osob).

Solné kabiny lze doplnit různými možnostmi dekorací jako je LED  barevné stropní osvětlení, které doplňuje kabinu o chromoterapii a navozuje ideální pocit relaxace.

 


TENTO PRODUKT JE SAMOSTATNĚ NEPRODEJNÝ.

Při realizaci Wellness centra jej můžeme zahrnout do vaši poptávky/vizualizace.
Nebojte se zeptat...

 

Zájem o produkt wellness, vířivka, sauna


 

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat

/* */ sKlik Bez konverze.