Šatna

Šatna je místem, kde se zákazním převléká, připravuje se na procedury a relaxace a také se upravuje po dokončení wellness procedur. Zákazníci si také v šatně uschovávají své osobní věci.

Kvalitní vybavení šaten

Kvalitní vybavení šatny pro wellness centra, pro aquaparky, lázně či do sauny nebo SPA centra zahrnuje laminátové šatní skříňky vhodné do vlhkých prostor. Základní vlastnosti  těchto skříněk jsou jejich odolnost proti vodě a vlhkosti. Šatní skříňky odolají i případné snaze o poškození a vykradení, zajišťují bezpečné uschování osobních věcí zákazníka.

Skříňky jsou z vysokotlakého laminátu s melaminovou úpravou s pevným hliníkovým rámem a mohou být a většinou jsou vybaveny zámky. Hliníkový rám dodává skříňkám lepší tuhost a pevnost. Ten, spolu s HPL deskami, zajišťuje odolnost, stabilitu a pevnost před nechtěnými návštěvníky šatních skříní. Také panty kvalitních šatních skříněk, jsou tvořeny a instalovány tak, aby je nebylo možné vypáčit. Některé šatní skříňky je možné doplnit stříškou, která sníží ukládání nežádoucích nečistot a věcí na horním díle, což vede k snadnější údržbě a udržení pořádku v šatnách.

Šatní skříňky mohou mít také předlavičku. Předlavičky mají například sedací plochu osazenou plastovými latěmi. Kovové konstrukce jsou pro zvýšení odolnosti proti korozi pozinkované a lakované exteriérovou práškovou barvou.

Dalšími skříňkami, které můžete mít ve Vašem wellness jsou skříňky určené pro odkládání cenností, klenotů či jiných majetkových hodnot.Tyto skříňky je možné zavěsit na stěnu nebo je umístit do volně stojícího bloku. Skříňky na cennosti jsou často také umístěné v zóně pod dohledem obsluhy, recepce.

K odkládání obuvi se využívají botníky. I ty je možné zavěsit na stěnu nebo je umístit do volně stojícího bloku.

Z šatny by měl být přístup do sprchy a na toaletu. 


TENTO PRODUKT JE SAMOSTATNĚ NEPRODEJNÝ.

Při realizaci Wellness centra jej můžeme zahrnout do vaši poptávky/vizualizace.
Nebojte se zeptat...

 

Zájem o produkt wellness, vířivka, sauna


 

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat