Ochlazovací vědro

Více než stoletá tradice a zkušenost s výrobou věder na vodu z masivního dřeva dává záruky mimořádné kvality a dlouhé životnosti. Ručně vyrobená vědra jsou německé výroby. Jedná se o vysoce kvalitní produkty za odpovídající cenu. Doporučujeme tyto vědra pro rozehřáté tělo, které je nutné po sauně zchladit. Ochlazovací vědro je vyrobeno z kambaly, exotické dřeviny.

Kde je nejvhodnější ochlazovací vědro používat

Ochlazovací vědra se používají po saunování pro rozehřáté tělo, které je nutné po sauně zchladit. Vědra pro ochlazování jsou jedním z nejoblíbenějších způsobů ochlazení po sauně či parní lázni. Ochlazovací vědra jsou naplněna ledovou vodou, zchladí nás vylití vědra přímo na rozehřáté tělo.

Umístění ochlazovacího vědra

Závěsná vědra jsou určena k montáži na stěnu i na strop. Vědra jsou určena jak pro vnitřní, tak pro venkovní využití. Jsou vyrobeny z odolného modřínového dřeva, z exotického dřeva kambala, z masivního dřeva nebo například z tmavé olše a uvnitř jsou opatřeny voděodolným nátěrem, zvenku opatřeno průhledným lakem. Všechny kovové části jsou z nerezu. Vědra mohou být  ručně dělaná nebo klasická oplachová vědra (fin feel) s táhlem přes okraj džberu. Vědra jsou automaticky dopouštěna, jsou opatřena mechanismem s tažným lanem a nastavitelným plovákovým plnicím ventilem. Můžeme si zvolit  množství napouštěné vody v různých rozmezích (například 4,5 - 7,5 litru). Jsou i vědra o objemu 29 litru, do kterého se vejde až 20 l vody, nebo například kambalové vědro s táhlem, které nepřesahuje okraj s objemem 29 l, do kterého se vejde 18 l vody.

Sada ochlazovacího vědra obsahuje montážní konzol, táhlo ve formě lana, napouštěcí ventil s regulací množství napouštěné vody a návod. Vědra se instalují velmi jednoduchou montáží.

Ochlazovací vědro je produkt, který nesmí v žádném wellness chybět.

 

TENTO PRODUKT JE SAMOSTATNĚ NEPRODEJNÝ.

Při realizaci Wellness centra jej můžeme zahrnout do vaši poptávky/vizualizace.
Nebojte se zeptat...

 

Zájem o produkt wellness, vířivka, sauna

 

 

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat

/* */ sKlik Bez konverze.