Občerstvení

Součástí nabídky wellness a spa center je i nějaká forma občerstvení. Zákazníci mají možnost občerstvit se během pobytu ve Vašem wellness. Spokojenost bude na straně zákazníka i Vás jako provozovatele.

Klientovi můžeme nabídnout občerstvení ve wellness a spa při více příležitostech. Péče o klienta a jeho spokojenost je jediným a nejdůležitějším efektem, který určuje úspěšnost provozu a jeho ziskovost.  Když se zákazník může v provozu občerstvit,  má to vliv nejen na jeho spokojenost, ale často i na délku pobytu v provozu a někdy i dodatečné útraty hostů v provozu.

Občerstvení, v podobě alespoň vody, je dnes běžné v ordinacích, bankách, autosalonech, téměř kdekoli. Proto by se i ve Vašem wellness provozu měly nabízet služby spojené s péčí o zdraví, krásu a pohodu  - občerstvení by mělo být samozřejmostí. 

Čerstvé ovoce v občerstvení ve wellness

Krásným řešením, jak mít stále něco čerstvého po ruce, je například sezonní nabídka občerstvení od dodavatelů z okolí - například jablka od místních farmářů.

Jednoduché a efektivní je připravit občerstvení z různých raw, ovocných a obilných tyček, stačí i malé kousky v mističkách. Může připravovat a nabízet různé fresh džusy, nealko koktejly, ovocné svačinky. Kromě pití bývá ve wellness také občerstvení ve formě drobného ovoce, oříšků nebo sušené ovoce a plody. Občas můžeme nabídnout i speciální nepečené dorty posypané bylinkami a květinami.

Nabídku občerstvení rozšíří džusy a hlavně čaje a momentálně oblíbené bylinkové čaje. Postačí i karafa vody na recepci.

Někteří klienti do wellness přichází i na několik hodin pobytu a nabídka pití je pro ně víc než jen příjemná možnost občerstvit se. Někdy je občerstvení součástí wellness terapie.

Ve větších wellness a spa centrech bývá obvyklé, že se malé občerstvení nabízí klientům i po procedurách. Některé procedury by bez občerstvení ani nebyly kompletní. Například saunová centra nabízí saunujícím se hostům běžně občerstvení.

Někde je k dispozici volně voda, například i originálně řešený přívod vody ve formě fontánky, kdy mají hosté možnost natočit si vodu do kelímku kdykoliv během saunování. Saunové centrum tak nabízí hostům vše, co potřebují, aby klienti nemuseli provoz předčasně opouštět. Mají vše, co potřebují a mohou zůstat tak dlouho, jak potřebují.

Kompletní procedura Hamam s občerstvením

Podobně kompletní je například procedura hamamu. Skládá se z několika kroků: nahřátí, hamam procedura a odpočinek. Je příjemné, když hosta terapeut (telak) po hamam proceduře odvede do malé útulné místnosti určené k odpočinku a nabídne občerstvení. Host odchází, když se cítí být připraven na další povinnosti dne.

Občerstvení je vhodné po každé delší proceduře, kde se pracuje s celým tělem, po masážích i po koupelích. Po takových procedurách je tělo příjemně unavené a pro doznění procedury si žádá odpočinek, ideálně spojený s občerstvením.

 

TENTO PRODUKT JE SAMOSTATNĚ NEPRODEJNÝ.

Při realizaci Wellness centra jej můžeme zahrnout do vaši poptávky/vizualizace.
Nebojte se zeptat...

 

Zájem o produkt wellness, vířivka, sauna


 

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat

/* */ sKlik Bez konverze.