Masážní lehátko

Nejprodávanějším masážním stolem je stůl o šířce 70 cm. Čím je masážní lehátko širší, tím se Vám bude hůře masírovat. Zákazník bude dále od Vás a budou Vás bolet záda. Sportovní maséři využívají nejčastěji masážní stoly ne širší jak 65 cm. Kovové masážní stoly více vydrží, právě proto, že jsou z kovu. Dále se masážní stoly vyrábí ze dřeva nebo skládací.

Masážní lehátko

Masážní lehátko je sice přikryto prostěradlem, ale pokud máte designové masážní studio, může být dobrým prostředkem například pro pěkné fotky propagující Vás na webu nebo propagačních materiálech barva lehátka.

Masážní stoly

Všechny masážní stoly mají dostatečnou možnost nastavení optimální výšky. Výška masážního stolu by měla být, když si k němu stoupnete, připažíte a tak by špičky prstů měly být u koženky stolu.

Pro běžné masáže Vám stačí pevný nepolohovatelný podhlavník. Pokud děláte manipulace a rehabilitace, polohovatelný podhlavník se vám hodí. Područky u masážního stolu jsou dobrým pomocníkem při masáži, ačkoli je většina masérů nepoužívá ani na masérských stolech šíře 65 cm.

Skládací masážní stůl

U skládacích stolů je příjemnější podhlavník a otvor v masážním stolu je jako pohotovostní např. při masáži sportovců, či když je při masáži žádoucí, aby nohy byly přes lůžko. Skládací masážní lehátko je základní výbavou maséra, je vhodné na mobilní masáže, dá se rychle schovat, je vhodné jako druhé masážní lehátko např. při masáží dvou klientů najednou. Wellness studia jsou většinou vybavená elektrickými masážními stoly.

Nosnost masérského lehátka je pro všechny typy stolů více jak 200 kg.

Nejdůležitější na masážním stole je molitan a podhlavník. Pokud si na masérské lehátko lehnete, musí být měkké, některé masážní stoly mají tento molitan méně kvalitní a klient po nějaké době (1 rok) leží na vyleženém stolu téměř bez molitanu.
Druhou nejdůležitější částí masážního stolu je podhlavník. Kvalitní límec (podhlavník se skládá z pevné části a límce z molitanu) je ušit tak, aby při delším ležení nezpůsoboval špatný odtok lymfy z obličeje. 

 

TENTO PRODUKT JE SAMOSTATNĚ NEPRODEJNÝ.

Při realizaci Wellness centra jej můžeme zahrnout do vaši poptávky/vizualizace.
Nebojte se zeptat...

 

Zájem o produkt wellness, vířivka, sauna


 

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat

/* */ sKlik Bez konverze.