Vířivka pro 6 lidí Privátní vířivka

Vířivka Villeroy & Boch A8L

rozměry: 239x239x97cm
Počet míst ve vířivce

Vířivá vana A8L je prostorná vířivka pro sedm osob s různými konfiguracemi sedadel, které zahrnují pohodlné komfortně tvarované lehátko a luxusní relaxační rohové sezení, spolu s výběrem 6 unikátních JetPaks panelů. Tento model je ideální pro střední a větší rodiny, vhodný je i pro pořádání večírků s přáteli. Vyberte si své oblíbené místo a užívejte si zasloužené relaxace sami nebo společně s přáteli a rodinou. Celkem až 271 hydromasážních trysek - toto nemá žádná jiná vířivka!

DOPRAVA vířivky + MONTÁŽ vířivky + TERMOKRYT vířivky V CENĚ

Zateplená vířivka | Nerezové trysky | Automatická filtrace s koloidním stříbrem | Ozonátor | Vrchní tepelný termokryt | Doprava | Montáž | 70% z recyklovatelného plastu | o 90% méně potrubí = nižší spotřeba = vyšší výkon |
Cena bez DPH
ZOBRAZIT CENU 596.000 Kč
Rozměry DxŠxV (cm) 239x239x97cm
Celkový počet míst 7
Samostatná sedadla 5
Prémiová sedadla 2
Míst k ležení 1
Dětská sedadla 1
Počet JetPaks panelů 6
Přídavné trysky na nohy, zápěstí, kyčle ve skořepině vířivky 16
Maximální počet trysek 270
Objem vody ve vířivce 1908 Litrů
Hmotnost (vč. termokrytu)
Prázdná/Napuštěná
353kg/2856kg
Vodní čerpadlo 2x 4.8 BHP
2 rychlosti
Příkon vytápění 3kW
Materiál masážních trysek Broušená nerez
EnduraFrame plně pěnou izolovaná a formovaná konstrukce  
EternaWood™ Cabinet  
Dotykový display  
LED světelný systém - interní  
LED světelný systém - externí  
Pokročilé funkce víření a osvětlený vodopád  
Dvojtá filtrace s bezpečnostními prvky  
Venkovní odtok pro vypouštění  
Automatická filtrace a proudění vody za JetPak panely  
Technologie JetPak TM II  
Vrchní termokryt   
Ozonátor  
JetPaky v barvě akrylu  
JetPaky v matné černé barvě  Volitelné
WellSpring™
Vysoce výkonný prémiový Ozone
 Volitelné
EOS™ 03 
Premium Water Care System
 
Audio Systém s Bluetooth a externími reproduktory  Volitelné
Cloud Control
ovládání přes internet
 Volitelné

Standartní JetPak panely: Vířivka A8L

Vířivka pro každého

Pro malé velké široké i hubené

Díky speciálním tvarům sedáků a různé hloubky vířivky v kombinací s vyměnitelnými JetPak panely je vířivka určena opravdu pro každého. Ať jste drobné či otylejší postavy, vždy ve vířivce Villeroy & Boch najdete tu správnou pozici na skvělou masáž a relaxaci.

Nezáleží jakou máte postavu, Villeroy & Boch se vám dokonale přizpůsobí...

O 90% méně spojů

Šetrnost, výkon i úspora

O 90% méně potrubí než u ostatních výrobců. Riziko úniku vody a vzduchu je tudíž sníženo na minimum.  S konstrukcí a technologií JETSpak není třeba žádných dlouhých přívodních trubek, větvení a dělících ventilů, což minimalizuje tření uvnitř trubek. To má za následek mnohem výkonnější trysky, které mohou i při plném výkonu pracovat současně. Díky vedení trubek převážně teplou vodou v lázni je dosaženo minimální tepelné ztráty.

Bez spojů a dlouhého vedení trubek ušetříte více než si myslíte...

Lehká a pevná konstrukce

Kvalita konstrukce s německou precizností

Kvalitní laminát a inteligentní rozmístění nosných prvků. Díky vedení trubek převážně teplou vodou v lázni je dosaženo minimální tepelné ztráty. Díky mnoha certifikovaným postupům výroby této nosné konstrukce vířivky, je samotná vířivá vana velmi lehká a zároveň pevná.

Bezpečná, pevná a lehká konstrukce vířivky...

Plnohodnotné zateplení

Celoplošná izolace vířivky pro lepší udržení tepla

Villeroy & Boch celoplošná pěnová izolace zcela obklopuje vířivou vanu aby zabránila úniku tepla. Každý model vířivek Villeroy & Boch splňuje nebo překračuje přísné energetické normy energetické komise (CEC). S touto dokonalou izolací ušetříte mnohem více na provozu vířivky než s jakoukoliv jinou vířivou vanou. Villeroy & Boch využívají ultra-energeticky účinnou pěnu po celé struktuře vířivé vany. Infračervené mapování ukazuje rozdíl, který tvoří izolace ze speciální pěny v provedení vířivek Villeroy & Boch v porovnání s konvenčními vířivkami.

Vytvořeno pro uchování tepla a úsporu energie i v těch nejextrémnějších podmínkách...

Velmi nízká spotřeba

Nejúspornější vířivka na trhu

Díky dokonale izolované skořepině, vedení trubek s vodou v teplé lázni a omezení poštu jednotlivých přívodů k tryskám je dosaženo velmi úsporného chodu a také velmi nízké zpotřeby. Tak rychle jak se ohřeje tato vířivka a jak dlouho udrží teplou vodu, to nedokáže žádná z naší konkurence!

Na provozu ušetříte desítky tisíc...

JetPak Therapy Systém

Vyber, vyměň, relaxuj

Vířivky Villeroy & Boch jsou určeny opravdu pro každého. Díky technologii JetPaks se budou v naší vířivé vaně cítit komfortně úplně všichni. Systém JetPaks je unikátní certifikovaná technologie na výměnu trysek resp. výměnu celých Jetpaků s různým rozložením trysek.

Villeroy & Boch je opravdu dokonalým příkladem osobní relaxace...

Filtrace s koloidním stříbrem

Dokonale desinfikuje a vyčistí

Vířivky Villeroy & Boch nejsou výjimečné pouze svou unikátní technologií vedení vody a vyměnitelnými tryskami. Jejich unikátnost spočívá také v systému a způsobu filtrování. Vířivé vany Villeroy & Boch využívají dvojitou filtraci (dva kartušové filtry) s obsahem koloidního stříbra. Při kombinaci s aktivním kyslíkem, tedy Ozonátorem, docílíme opravdu křišťálově čisté vody ve vířivce.

Nečistoty a bakterie nemají šanci...

WellSpring™ Water Care System

EOSTMEnhanced O3 System a WellSpring™ Water Care System

EOSTM Enhanced O3 System je revoluční systém čištění vody ve vířivce, který je až dvakrát účinnější při oxidaci nečistot bez negativních účinků nadměrného užití ozónu. Tento jedinečný 3dílný systém generuje až 2krát větší množství ozonu než standardní systémy, lépe sanuje vodu ve vířivce a zničí téměř veškerý zbytkový plyn O3.

Redukuje zbytkový plyn 03 a zvyšuje kvalitu vody ve vířivce...

Termokryt a zvedák

Na všechny Villeory & Boch vířivky dodáváme standardní vířivé kryty (Termokryty) Patio Performance ™. Vedle špičkového vzhledu jsou tyto prémiové termokryty pokryty a vybaveny pokročilou povrchovou úpravou, která je odolná vůči UV záření a vyblednutí, a jsou až o 25% lehčí než standardní vinylové vířivé víko . Originální kryty Villeroy & Boch jsou také navrženy tak, aby poskytovaly maximální izolaci pro energetickou účinnost. Kryt vířivky Patio Performance ™ je opatřen uzamykacími svorkami pro bezpečné zamčení vířivky, když se zrovna nekoupete, a chrání je před otvíráním v důsledku větru nebo extrémního počasí. Zároveň je termokryt umístěn na zvedáku a tak manipulaci v pohodě zvládne i jedinná osoba. Termokryt vířivky Villeroy & Boch se vyrábějí ve dvou barevných provedeních: Pewter (šedá) a Espresso (hnědá).

Chraňte svou vířivku před nečistotami a ušetřete náklady na výhřev vody...

Cloud Control

Kontroluj, monitoruj a spouštěj odkudkoliv

Díky technologii Cloud Control dokážete svou vířivou vanu Villeroy & Boch ovládat odkudkoli se vám jen zlíbí. Do svého chytrého telefonu si nainstalujete velice intuitivní aplikaci, spárujete se svou vířivou vanou Villeroy & Boch, kterou máte připojenu na domácí Wi-Fi a ihned ji můžete ovládat odkudkoliv. Nastavujte teplotu, filtrační cykly, spouštějte a vypínejte čerpadla i osvětlení. To vše přes unikátní Wi-fi CloudControl.


Ovládání domácího wellness je dnes mnohem jednodušší než kdy dříve...

Dotykové ovládání

Ovládej vše jednoduše dotykem

Jednoduché a intuitivní ovládání vířivky Villeroy & Boch zaručuje, že ikdyž se s touto vanou setkáte poprvé, nebudete potřebovat žádného průvodce, manuál či vysvětlování a hned budete vědět jak se vířivka ovládá. Díky technologiii TouchControl nejsou na ovládacím panelu žádné mechanické prvky a vše ovládáte pouhým dotykem na display

Díky specialní svrchní vrstvě lze ovládat celou vířivku samozřejmě i přímo z vany a mokrými rucemi bez jakýchkoli problémů. Jednoduše vyberete ikonku, která jasně definuje funkci vířivky (Nastavení, Osvětlení, Víření, Hudba) a vše se spustí ihned, automaticky a bez problémů.

Bez mechanických ovládacích prvků a přeci můžeš nastavit vše jedním dotykem...

Prémiové osvětlení

Světelné efekty doplňují zvukovou atmosféru

Řady vířivek Villeroy & Boch Design, Premium a Comfort jsou vybaveny prvotřídním interierovým i exterierovým LED osvětlením. Interiérové LED světla jsou umístěna jak v prostoru filtrace tak v prostoru sedacích míst. Tato osvětlení lze ovládat z hlavního dotykového ovládání a lze jim přiřazovat téměř libovolnou barvu. V možnostech ovládání je také nastavení jednotlivého prolínání barev nebo rychlé změny.

Exteriérové LED světla jsou umístěny kolem vnějšího obvodu vířivky v každém z rohů. Tyto LED mají pouze čistě bílou barvu a příjemně osvětlují okolí vířivky. To se hodí zejména pro zvýšení bezpečnosti okolo vířivé vany při nočním koupání, ale také pro zvelebení koupací atmosféry.

Pro větší bezpečnost i tu správnou pohodu...

Pomocné ovládací prvky

Ovládej vše z každého sedadla

Ať už se usadíte na kterém koliv relaxačním místě vířivky, tak máte díky pomocným oládacím prvkům zajištěno, že si víření trysek pustíte odkudkoliv. Tyto ovládací "panýlky" jsou rozmístěny na vířivce tak, že si pohodlně zapnete nebo vypnete masáž odkudkoliv aniž byste se museli zvedat z masážního sedadla.

Jednoduhým stisknutím ovládacího tlačítka spustíš víření odkudkoliv...

Rozměry vířivky jsou 239 x 239 cm, hloubka dosahuje 97 cm. Vířivka je pro 6 osob. Celkem obsahuje 254 trysek, obsahuje 6 JetPaks panelů. Vířivka má ozonátor profi DelOzone USA, filtraci 460W a filtr s koloidním stříbrem. Topení ve vířivce je Balboa A900 3kW. Objem vody je 1908 l. Váha vířivky je 353 kg. Vana je vyrobená z kvalitního akrylu. Vířivka je osvětlena LED osvětlením. Porovnávání modelů

Vířivka A8L

Fotogalerie vířivky

barevne ovladani virivky Villeroy Boch - Vířivka A8L
detail filtracni jednotky Villeroy Boch - Vířivka A8L
detail JetPak systemu pro spa tube virivky - Vířivka A8L
detail specialnich trysek Villeroy Boch - Vířivka A8L
Jet pak virivky detail1 - Vířivka A8L
JetPak panel pro virivky Villeroy Boch - Vířivka A8L
nasavani vody ve virivce Villeroy Boch - Vířivka A8L
Osvetleni spa tupe Villeroy Boch - Vířivka A8L
Trysky virivky Villeroy Boch - Vířivka A8L

Volitelné příslušenství vířivky

Zvedák termokrytu

Zvedák termokrytu

Jednoduchost a lehkost ovládání

Ke všem vířivým vanám značky Villeroy & Boch dodáváme termokryt. Ne však všechny typy vířivek mají standardně zabudovaný zvedák termokrytu. Ten je určen k tomu aby usnadnil a zjednodušil manipulaci s termickým krytem. Jakmile máte termokryt přidělán na držáku a ten napevno k vířivce, velice snadno jej otevřete i sami a to i jednou rukou.

Termokryt zvednete sami i jednou rukou...

Schůdky k vířivce

Schůdky k vířivce

Pro snadnější přístup do vířivé vany si u nás můžete pořídit samostatné schůdky. Tyto schůdky jsou k dispozici v barvách šedé, hnědé nebo mahagon.

Cloud Control

Cloud Control

Kontroluj, monitoruj a spouštěj odkudkoliv

Díky technologii Cloud Control dokážete svou vířivou vanu Villeroy & Boch ovládat odkudkoli se vám jen zlíbí. Do svého chytrého telefonu si nainstalujete velice intuitivní aplikaci, spárujete se svou vířivou vanou Villeroy & Boch, kterou máte připojenu na domácí Wi-Fi a ihned ji můžete ovládat odkudkoliv. Nastavujte teplotu, filtrační cykly, spouštějte a vypínejte čerpadla i osvětlení. To vše přes unikátní Wi-fi CloudControl.


Ovládání domácího wellness je dnes mnohem jednodušší než kdy dříve...

Elite Stereo systém

Elite Stereo systém

Integrovaný audio systém ve vířivce

Vířivé vany Villeroy & Boch řady Premium a Comfort line mohou mít jako volitelné příslušenství Elite Stereo systém. Jedná se o vestavěné audio (reprobedny a přehrávač) přímo ve vířivce. Ten lze ovládat pomocí dálkového ovládání a také pomocí přídavného ovládacího zařízení. Live Stereo systém je ovládán z vnější strany vířivky a můžete se na něj napojit mnoha způsoby: Bluetooth, 3.5mm audio cabel, USB kabel vč. možnosti nabíjení vašeho připojeného přístroje (např. chytrého mobilního telefonu) a v neposlední řadě má tento Elite Stereo Systém vlastní FM rádio přijímač.

Nalaď, připoj, zesil, poslouchej a z vířivky se ani nehni...

Jet Pack Therapy systém

JetPak JP101

Masážní systém pro vířivky Villeroy & Boch. JetPak JP101 je jeden z nejpopulárnějších JetPaků, oscilátor se stane vaší osobní masérkou na vyžádání ve vlastních lázních. Tento jedinečný rozsáhlý zážitek z terapie využívá čtyřech exkluzivních oscilátorových trysek Villeroy & Boch, které poskytují uklidňující hnětací masáž pokrývající širokou plochu vašich zad. Masáž zad s jemným až středně intenzivním pomalým pulsujícím pocitem. Účinek je maximální relaxace.

JetPak JP102

Masážní systém pro vířivky Villeroy & Boch. Pulzátor je oblíbený JetPak, který nabízí středně intenzivní masáž středně rychlé pulzující rychlosti. S 6 rytmicky rotujícími dvojitými impulsními tryskami dokonale sladěnými s tlakovými body po celých vašich zádech.

JetPak JP103

Líbí se vám hluboká masáž? Pokud ano, JP103 je ideální JETpak pro Vás. Vychutnejte si intenzivní masáž. DeepRelief JetPak obsahuje 10 cílených vysoce intenzivních trysek, které poskytují pronikavou masáž pro maximální úlevu od bolesti. Tato jedinečná hydromasáž je sladěna tak, aby promasírovala specifické svalové skupiny v zádech, o nichž je známo, že kumulují napětí a stres. Několik minut s DeepRelief pomůže zotavit po cvičení a plně zmírní stres a napětí.

JetPak JP104

JetPak JP104

Tyto zaměřené trysky vytvoří silnou cílenou masáž, která proniká hluboko a odstraňuje napětí pro krční a ramenní svaly. NeckBlaster JetPak obsahuje nejvíce krčních a ramenních trysek v sestavě JetPaks. Soustředěné středně intenzivní krční a ramenní trysky zahřejí a masírují ty svaly, které jsou známy tím, že snižují stres a pomáhají zmírnit napětí. Tato jedinečná masáž vám pomůže vyloučit vlivy přílišného stresu a navrátí vás do svých každodenních aktivit zcela uvolněně.

JetPak JP106

Řekněte sbohem napětí a bolesti hlavy, Tento JETpak Vám pomůže uvolnit krční svalstvo a zbavit Vás stresu. Váš NeckMasseuse JetPak nabízí energickou a pronikavou intenzivní masáž krku s přímými tlakovými tryskami speciálně přizpůsobenými pro léčbu napjatých svalů krku. Současně si budete užívat středně intenzivní pulzující masáž v horní a spodní části zad. Toto je JetPak pro ty, kteří chtějí terapii krku využitou na maxiumum.

JetPak JP107

Unikátní hnětací masáž uvolňuje dolní části zad, zatímco hluboce pronikající terapie v oblasti vašich obratlů vám pomůže uvolnit se. FibroTherapy JetPak je kombinovaná masáž navržená ve spolupráci s odbornými zdravotními konzultanty, která poskytuje maximální úlevu od každodenních bolestí. Jedinečná hnětená masáž uvolní dolní část zad, zatímco hluboká pronikavá terapie v oblasti vašich hrudních obratlů vám pomůže uvolnit se a cítit se dobře.

JetPak JP108

JetPak JP108

Lumbální JetPak je kombinační masáž, která se zaměřuje na klíčové tlakové body. Tento exkluzivní JetPak vám pomůže léčit napětí a bolest v oblasti svalstva vašeho těla, která je klíčová k zvedání, chůzi, běhu a mnoha dalším pohybům, aniž byste museli opustit pohodlí svého domova.

JetPak JP110

JetPak JP110

Spinalssage JetPak je jednoduchá, ale vysoce účinná masáž. Každá ze dvou rotujících trysek je umístěna tak, aby se masírovala body podél páteře, kde se může vytvářet a ukládat napětí. Pulzující pocit je jednoduchý, přesto velmi terapeutický a relaxační. Navíc, protože tento JetPak využívá méně průtoku vody než většina ostatních, může být také použit k optimalizaci průtoku vody do ostatních JetPaků v lázních.

JetPak JP111

JetPak JP111

Užijte si skutečnou lázeň s kvalitní másáží, ktérá Vás bude obklopovat v pohodlí na své vlastní zahradě! Perfektně sladěný pro úlevu od bolesti Gyrossage je oblíbeným JetPakem, který nabízí záměrnou plnohodnotnou rytmickou masáž. 5 velkých trysek nabízí pomalejší, více záměrné pulzující působení, které pokrývá téměř celý povrch vašich zad. Pomalejší puls masáže vytváří uklidňující pocit a pomáhá vám dosáhnout uvolněného meditativního stavu.

JetPak JP112

SpinalHealth JetPak dává vašim napjatým a bolavým spinálním svalům pronikavou léčebnou masáž. Každý jednotlivý paprsek je zarovnán tak, aby masíroval svaly nejblíže vaši páteři s hlubokou a intenzivní hydromasáží a to přímým tlakem. Účinkem je omlazení bolavých páteřních svalů a pocit energie, kterou jistě oceníte.

JetPak JP113

RainShower JetPak poskytuje uklidňující masáž, která není ničím jiným než terapií horkou lázní. Tento oblíbený přístroj JetPak je ideální pro ty chvíle, kdy upřednostňujete jemný celkový zážitek z hydromasáže, který není příliš silný.

JetPak JP116

JetPak JP116

JetPak JP117

JetPak JP117

Unikátní rozvržení masážních trysek zcela uvolní a zrelaxuje zádové svalstvo - speciální rozložení. AcuTherapy JetPak poskytuje cílenou hlubokou masáž se středně intenzivní pulzující masáží pro střední záda. Pokud potřebujete krční, horní a dolní masáž kombinovanou se středním uvolněním, je to JetPak pro vás.

JetPak JP119

Pokročilé rozvržení trysek v tomto JetPak panelu zajistí rovnoměrné promasírování zádového svalstva a zároveň jeho uvolnění. Wellness JetPak kombinuje řadu různých masáží do jedné úžasné lázeňské terapie. Se středně intenzivními rytmickými pulzujícími masážemi v rameni a postranních svalech a přímou vysokou intenzitou hluboké tkáňové masáže ve spodním zádech se budete cítit opravdu o hodně lépe než před samotnou masáží.

JetPak JP120

JetPak JP120

Čtyři základní a dvě speciální trysky se postarají o rovnoměrné promasírování zádového svalstva, které využijí zejména sportovci.

Barevné kombinace

Skladem v této barevné kombinaci - Premium Line 1

Skořepina vířivky - Opál

Kabinet - Stone Grey

Termokryt - Ash Grey

Skladem v této barevné kombinaci - Premium Line 2

Skořepina vířivky - Pearl

Kabinet - Hazelnut

Termokryt - Wildwood

Skořepiny vířivky - Premium, Comfort

Cinnabar

Snow

Granite White

Midnight

Opal

Pearl

Platinum

Sapphire

Titanium

Kabinety - Premium, Comfort

cabinet-driftwood

Hazelnut

Mahogany

Harbor-Grey-cabinet

Ivory-Cabinet-web

mountain-walnut-cabinet

mountain-walnut-cabinet

Termokryty - Premium, Comfort, X-Series

Ash Grey

Wildwood

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741

Chci se zeptat