Vířivky Villeroy & Boch SELECT Edition

SELECT Edition

U těchto vířivek nalezneme speciálně měkčené podhlavníky a vysoké krční polštáře poskytují příjemný odpočinek. Vířivky této řady nabízejí externí LED osvětlení a programovatelný ovladač. Jedná se o energeticky nejúspornější vířivky na světě. Důkazem je test spotřeby energie SELECT Edition vířivky, kde California Energy Commission (CEC) vyhodnotila Villeroy & Boch vířivky jako energeticky nejúspornější vířivky na trhu.

UMÍSTĚNÍ: celoroční, venkovní (zahrada, chata), vnitřní (byt, dům)
VÍŘIVKA PRO:
pro 2 až 8 osob
VÝHODY: JetPak Therapy systém, Automatická filtrace koloidním stříbrem, Energy Saving A++, Ozonátor, Wifi ovládání, LED svícení venkovní + vnitřní, Dotykový ovládací panel, o 90% méně potrubí, Doprava, Montáž, Termokryt

Záruka 4 roky na vířivkuPremium poradenstvíJetPack Therapy SystémFiltrace koloidní stříbroCeloroční úsporná venkovní vířivkaFiltrace ozónem

Výjimečná relaxace s Villeroy & Boch: Představujeme řadu SELECT Edition vířivek

Villeroy & Boch, vždy synonymem pro kvalitu a luxus, nadále nezklamává s novou řadou SELECT Edition vířivek, které přinášejí vyšší úroveň komfortu a užitku do vašeho domova i zahrady. Tato exkluzivní řada vířivek kombinuje elegantní design s pokročilými funkcemi, které přinášejí skutečné potěšení z relaxace.

Vířivky SELECT Edition jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají spojení luxusu, kvality a výkonu. S touto řadou si můžete být jisti, že vaše relaxační zážitky budou maximální. Zážitek z relaxace v luxusní vířivce Villeroy & Boch SELECT Edition je zárukou úniku ze všedního dne a plného načerpání nových sil a energie pro další výzvy.

Vybavení vířivé vany pro maximální užitek

Vířivky SMART Edition jsou vybaveny širokou škálou funkcí pro vaše pohodlí a potěšení:

Vlastnosti SELECT Edition vířivek:

    • Kvalitní design: Výrazný a elegantní design vířivek SELECT Edition dodává vaší zahradě či interiéru špetku luxusu a elegance.
    • Pokročilé funkce: SELECT Edition vířivky jsou vybaveny pokročilými funkcemi, které zahrnují špičkovou technologii JetPakTM pro individuální masážní zážitek a LED osvětlení pro dokonalou atmosféru.
    • Robustní konstrukce: Každá vířivka z řady SELECT Edition je postavena na robustní konstrukci, která zajišťuje dlouhou životnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům.
    • Celoroční venkovní použití: Villeroy & Boch vířivky řady SELECT Edition jsou navrženy tak, aby odolaly různým povětrnostním podmínkám, což umožňuje jejich užívání po celý rok.
    • Ozonátor a filtrace: S ozonátorem a pokročilou filtrační technologií zajišťují vířivky SELECT Edition čistou a hygienickou vodu, což je klíčové pro zdravotní a relaxační benefity vířivkových procedur.

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat