Luxusní vířivka Just Silence

Nový koncept moderního designu v oblasti vířivých van

Ve vířivce jsou exkluzivní masážní trysky z leštěné nerezové oceli. Vířivka má dvoustupňové čerpadlo a přídavné filtrační čerpadlo, která se dokonale postarají o čistotu vody a můžete si nerušeně užívat maximální relaxace. Ve vířivce jsou speciálně tvarované designové polštáře pro krk. Tato řada nabízí dosud nepoznanou úroveň pohodlí v této velikostní kategorii.

Lázeňský zážitek si můžete ještě zpříjemnit integrovaným barevným LED osvětlením, které má několik režimů - konzistentní barvy nebo rychle se měnící barvy podle vašeho přání. 

DOPRAVA + MONTÁŽ + CHEMIE + TERMOKRYT V CENĚ

Moderní vířivka Luxusní vířivky Luxusní vířivka Luxusní vířivky Just Silence fotogalerie

 

 

JUST SILENCE BYLA OCENĚNA CENOU DESIGN AWARD 2015 A RED DOT DESIGN AWARD 2016.


Zájem o vířivku Just Silence

Jedinečná řada vířivky Just Silence předpovídá budoucnost o jaké všichni sníme. Relaxace v této technologiemi nabité vířivé vaně je na nejvyšší úrovni dnešní doby a uspokojí i ty nejnáročnější uživatele a to především svou dokonalou možností individualizace. 

Rozměry vířivky jsou 224 x 213 cm, hloubka dosahuje 86 cm. Vířivka je pro 5 osob. Celkem obsahuje 66 trysek, obsahuje 3 JetPaks panely. Vířivka má ozonátor, dvě PE Filter filtrace. Objem vody je 1488 l. Váha vířivky je 300 kg. Vana je vyrobená z kvalitního akrylu. Vířivka je osvětlena LED osvětlením. 

 

 

Zateplená vířivka | Vodopád v ceně | Nerezové trysky | Automatická filtrace | Ozonátor | Vrchní termokryt

Technické parametry: Vířivka Just Silence

Rozměry 224x213x86 cm
Počet míst Vířivka pro 5 osob
Vodní čerpadlo 1x 2,5 HP
Počet trysek 66
Počet panelů 3 Jetpack panely
Topení 3 kW
Ozonátor ANO
Osvětlení ANO (LED)
Filtrace 2x PE Filter
Vrchní termokryt ANO
Materiál vany ACRYLIC
Objem vody 1488 l
Hmotnost bez vody 300 kg
Cena bez DPH ZOBRAZIT CENU

Počet míst ve vířivce

Počet panelů vířivky

Rozměry vířivky

224x213x86 cm

Standartní JetPak panely: Vířivka Just Silence

S05 - Alleviate

Systém Alleviate JetPak nabízí pohodlnou hydromasáž zaměřenou podél klíčových svalů vašich zad. S 8 biometricky uspořádanými tryskami se vám bude opravdu pohodlně relaxovat.

S01 - Oscillator

Oscilátor je jedním z nejoblíbenějších JetPaků. Tato jedinečná masážní kombinace obsahuje 4 z našich exkluzivních oscilátorových trysek. Masivní hnětací masáž se neustále pohybuje, aby pokryla celé zádové svalstvo a poskytla maximální relaxaci po cvičení nebo dlouhém dni.

S13 - RainShower

RainShower JetPak nabízí jemný a všestranný hydromasážní zážitek. Exkluzivní trysky RainShower Villeroy & Boch jsou navrženy tak, aby poskytovaly hladký a uklidňující pocit bez přílišného tlaku. 42 unikátních trysek vás ponoří do relaxačního pocitu, který v8m pomůže zapomenout na všechny vaše starosti.

Představení luxusní vířivky Villeroy & Boch

Další vybavení a přednosti luxusní vířivky:

- Technologií JetPak TM II
- Exkluzivní masážní trysky z broušené nerezavějící oceli
- Rámová konstrukce EnduraFrame TM
- Displej Just Touch (dotykový ovládací panel)
- Dvourychlostní čerpadlo + doplňkové filtrační čerpadlo
- Vnitřní LED osvětlení
- Vodopád DESIGN
- Podhlavník DESIGN
- Kompletní pěnová izolační výplň šetřící energii
- Nová koncepce míst k sezení
- Nový vnitřní / vnější design
- Automatická filtrace
- Ozonátor
- Vrchní termokryt (V CENĚ)Porovnávání modelů

Vířivka Just Silence

Fotogalerie

JUST_SILENCE_TOP_VIEW_ILLU_02_0315 - Vířivka Just Silence
JUST_SILENCE_TOP_VIEW_ILLU_03_0315 - Vířivka Just Silence
JUST_SILENCE_TOP_VIEW_ILLU_12140-300 - Vířivka Just Silence
detail JetPak systemu pro spa tube virivky - Vířivka Just Silence
JetPak panel pro virivky Villeroy Boch - Vířivka Just Silence
Just Silence v Alpách - Vířivka Just Silence
Just Silence virivka na zahradu Villeroy Boch - Vířivka Just Silence
just silence virivka Villeroy Boch - Vířivka Just Silence
podsviceni virivek Villeroy Boch Just Silence - Vířivka Just Silence
Villeroy Boch virivky - Vířivka Just Silence
vodopad virivky Just Silence Villeroy Boch - Vířivka Just Silence

Technologie vířívky

JETPAK THERAPY SYSTEM

Tak jak byste od Villeroy & Boche očekávali, série SP- a SR- jsou navrženy tak, aby byly nejmodernějšími řadami lázní ze všech, co jsou na trhu k dispozici. Proto nyní přináší unikátní inovaci: technologii JetPak™. Tato technologie je chráněna patenty a oproti jiným designům lázní se pyšní významnými technickými přednostmi.

ÚSPORA, ENERGIE

Villeroy & Boch lázně jsou energeticky nejúspornější lázně na světě. „EnergySave“ systém izoluje vířivku a pomáhá jí co nejvíce zabránit úniku tepla. S JETpak ® technologie, je teplo recyklováno u vnitř lázně, protože veškeréí instalatérské potrubí zůstává ponořeno do teplé vody. Každý jednotlivý model Villeroy & Boch splňuje přísné energetické pokyny kalifornské energetické komise (CEC). S vyšší energetickou účinností. S vířivkou Villeroy & Boch ušetříte několikanásobně více peněz o proti ostatním.

KVALITA

(1) UniBase™: Prvotřídní základ pro nejlépe navržené a povětrnostním vlivům odolné lázně; tato lisovaná báze ABS snižuje hluk a vibrace, a je vyrobena z robustních a trvanlivých syntetických materiálů. UniBase™ také spojuje 3 běžné kryté drážky pro vedení elektrických kabelů a zasunovací vnější odpad. (2) UniFrame™: Vstřikované lisované Z-nosné komponenty spojují základnu, skořepinu a skříňku do tvaru integrované nosné konstrukce nenapodobitelné přesnosti a pevnosti. (3) UniColumn™: Pod základnu jsme přidali podporu vysoce zatěžovaných ploch pro posílení celkové integrity lázně. Tento proces značným způsobem zlepšuje strukturu prostoru pro ovládání a oblasti pro sezení v této lázni. (4) UniShell™: Každá skořepina se skládá z 3-vrstvého systému zajišťující extra pevnost a stabilitu. Zde se mísí akrylová pryskyřice odolná UV záření, ABS odolávající nárazu a hutný ztužovač a tím zajišťují, že naše lázně mají dlouhou životnost, odolávají povětrnostním vlivům a jsou pohodlné. (5) Skříňka EternaWood™: Robustní a atraktivní; naše materiály pro výrobu skříňky jsou dekorovány vzorem struktury dřeva, nabízející vám roky užívání bez potřeby údržby.

JetPak - Technologie

Diky technologii JetPak a způsobu jakým jsou vedeny jednotlivé hadice okolo skeletu vířivky má vířivá vany od Villeroy & Boch mnoho výhod oproti konkurenci. 1)Vířivka obsahuje mnohem méně rozvodů. 2)Menší ztráty výkonu kvůli tření. 3) Více výkonu na všech sedadlech. 3) Energeticky úspornější a efektivnější

Volitelné příslušenství

Zvedák termokrytu

Jednoduchý design a špičková kvalita poskytuje skutečný komfort a funkčnost. Jednoduše zvedněte kryt vířivky a vychutnejte si relaxaci.

Schůdky k vířivce

Pro snadný přístup do vaší vířivky. Schůdky jsou k dispozici v barvách šedé, hnědé nebo mahagon.

Stereo systém

Vířivé vany Villeroy & Boch mohou být vybaveny dvěma odlišnými stereo systémy: Elite a Life. Stereo systém Elite lze ovládat pomocí dálkového ovládání a speciálním dálkovým ovládáním na vodě. Live Stereo systém je ovládán z vnější strany vířivky.

Jet Pack Therapy systém

S05 - Alleviate

Systém Alleviate JetPak nabízí pohodlnou hydromasáž zaměřenou podél klíčových svalů vašich zad. S 8 biometricky uspořádanými tryskami se vám bude opravdu pohodlně relaxovat.

S01 - Oscillator

Oscilátor je jedním z nejoblíbenějších JetPaků. Tato jedinečná masážní kombinace obsahuje 4 z našich exkluzivních oscilátorových trysek. Masivní hnětací masáž se neustále pohybuje, aby pokryla celé zádové svalstvo a poskytla maximální relaxaci po cvičení nebo dlouhém dni.

S02 - Pulsator

S 6 duálními impulzními tryskami a dostatečným pokrytím poskytuje Pulsator pevnou rytmickou hydromasáž, která odstraňuje bolesti a ztuhlost svalů. Každá tryska je perfektně umístěna, aby zajistila širokou terapeutickou aktivitu pro maximální uvolnění a relaxaci.

S13 - RainShower

RainShower JetPak nabízí jemný a všestranný hydromasážní zážitek. Exkluzivní trysky RainShower Villeroy & Boch jsou navrženy tak, aby poskytovaly hladký a uklidňující pocit bez přílišného tlaku. 42 unikátních trysek vás ponoří do relaxačního pocitu, který v8m pomůže zapomenout na všechny vaše starosti.

S12 - SpinalHealth

SpinalHeath JetPak je silně pronikající masáž zaměřená na svaly podél páteře. Navržený pro cílenou hlubokou tkáňovou hydromasáž, tento JetPak je silným terapeutickým doplňkem pro hloubkovou masáž.

S19 - Wellness

Pulzující a současně hluboce pronikající Wellness JetPak poskytuje maximální kombinaci hydromasáže. Vlastní navržené s řadou našich nejlepších trysek pro splnění všech vašich terapeutických potřeb. Rovné části relaxační, uklidňující a léčebné pro úlevu a relaxaci najednou.

Barevné kombinace

Skladem v této barevné kombinaci - Design Line

Skořepina - Snow White

Kabinet - Light Grey

Termokryt - Sterling

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741

Chci se zeptat