Vířivka EUROWELLNESS® Valeria

rozměry: 219x219x81cm

Komerční wellness vířivá vana / komerční vířivka je primárně určená pro hotely, motely, privátní ubytování a hodí se všude tam, kde se často návštěvníci této vířivé vany střídají. Tato vířivka splňuje i ta nejpřísnější hygienická nařízení díky přepadu vody a množství vody, které je během hodiny schopná přefiltrovat.

Plnohodnotné čtyři nebo až sedm pozic s odlišnými masážemi a velký prostor této vířivky jsou jejími hlavními přednostmi. Pořiďte si ji do svého nového domácího wellness nebo pro komerční využití jako vířivku do penzionu nebo do hotelu ... 

Mám zájem o vířivku Jacuzzi 

Vířivka vhodná pro: Hotely, Motely, Ubytovací zařízení, Veřejné bazény, Wellness centra,
Vířivka učena pro: 4 - 5 osob
Řešení vířivky pro: Komerční využití

POŽÁDAT O CENU/NABÍDKU 219.000 Kč

Vířivka EuroWellness Valeria může být zapuštěná nebo stojící obložená dřevem nebo kamenem, vše zařídíme dle Vašich představ.

Rozměry vířivky jsou 219x219 s hloubkou 81cm. Vířivka je osazena čerpadlem s před filtrem nečistot a pískovou filtrací dle výběru. Vířivka má 34 ks hydromasážních trysek. Topení má elektrické nebo výměnné. Součástí je také ozonátor UV Clear Ray. Vířivka je vyrobená z akrylátového zatepleného skeletu a nerezové akce. Objem vany je max. 1100 l. Hmotnost je 220 kg

Součástí vířivky VALERIA je:

  • Plně automatický provoz pro hotel / penzion
  • Doprava a montáž v CENĚ / KOMPLETNÍ REALIZACE!

Součástí vířivky VALERIA NENÍ:

  • Profesionální písková filtrace vč. filtračního čerpadla
  • Automatická úpravna vody pH / chlór / jiná chemie
  • Atypická akumulační nádrž. (velikost a umístění dle projektu místnosti apod.)

*Finální konfigurace vířivky je ke konzultaci a na míru.

Specifikace zapojení

Specifikace zapojení

"Vše zařídíme.. ale pro představu"

Kompletní zapojení vířivky Valeria vč. dalšího příslušenství je samozřejmostí. Řeší se vždy dle reálné situace a možnosti ve vašem wellness centru, hotelu, motelu. Pro ukázku vám zde přikládáme schématické zapojení.

TECHNICKÉ ZAPOJENÍ VÍŘIVKY VALERIE VE VELKÉM ROZLIŠENÍ

Půdorys vířivky Valeria

Půdorys vířivky Valeria

"Z boku, z vrchu.. jak to vlastně je?"

V řezu a půdorysu vám možná zapojení řekne více. A obrázek je za tisíc slov. Pro lepší představu zapojení celé soustavy komerční vířivky Valerie vám zde přikládáme obrázek.

PŮDORYS ZAPOJENÍ VÍŘIVKY VALERIE VE VELKÉM ROZLIŠENÍ

 Informace o modelu vířivky VALERIA

Rozměry 219x219x81 cm
Počet míst Vířivka pro 4 osoby
Vodní čerpadlo s před filtrem nečistot, 1.5kW, 40m3/hod.
Počet trysek 34 ks / hydromasážní a vzduchové
Topení elektrické nebo výmění
Ozonátor ano / UV Clear Ray / a další dle výběru
Osvětlení RGB LED centrální a 20ks RGB LED po obvodu
Filtrace písková dle výběru / 12-16m3 za hod.
Vrchní termokryt izolační termoplachta
Materiál vany akrylátový zateplený skelet / nerezová kce
Objem vody dle naplněnosti - max. 1100 L
Hmotnost bez vody 220 kg
Písková filtrace vířivky

Písková filtrace vířivky

Písková filtrace v kombinaci s dalšími efektivními prostředky dezinfekce vody, jako jsou Ozonátor a UV-C lampa, přináší do každé komerční vířivky zárukou křišťálově čisté vody. Kremičitý písek, používaný jako čistící médium ve filtru, umožňuje snadnou a účinnou likvidaci jak hrubých nečistot, tak i jemného znečištění ve vodě vířivky.

Velkoobjemové pískové filtrace jsou navrženy s důrazem na komerční provoz vířivek, přinášející tak optimální výsledky v udržování vody v dokonale čistém stavu. Jejich struktura zahrnuje motor, nádobu s filtračním médiem (kremičitý písek) a šesticestný ventil, což společně přispívá k efektivní a bezproblémové funkci, kterou v komerčním prostředí vířivek oceníte.

Automatické dávkování chemie do vířivky

Automatické dávkování chemie do vířivky

Nejpokročilejší automat pro řízení kvality vody ve vířivce a dávkování chemie. Profi automatický dávkovač pracuje jak s chlorovou chemií tak s bezchlorovou, výběr je zcela na vás. Plně automatický provoz komerční vířivky je zajištěn automatickým dávkovačem chemie ASIN Aqua - úpravna vody. Automatická úpravna vody pH/chlór. Dopřejte svým klientům tu nejkvalitnější a bezpečnou relaxaci.

Díky možnosti připojení k internetu prostřednictvím vestavěné Wifi, si můžete vše ovládat a nastavovat chytrým telefonem a aplikaci iPool Life.

Bez obsluhy... automaticky... i vzdáleně přes Wifi.