Jacuzzi VIRTUS

rozměry: 250x215x93cm
Počet míst ve vířivce
Počet trysek ve vířivce
50

Vířivá vana Jacuzzi Virtus je novinka z řady vířivek pro rok 2018, ideání pro wellness, motel, hotel či penzion Tento model si zachovává velmi kvalitní zpracování a krásný design, který k firmě Jacuzzi již nějakou dobu patří. Rozměry vířivky Jacuzzi Virtus jsou jemně atypické a to s údaji 250x215x93cm. Vířivka upoutá zejména svým zvláštním designem, který se vyznačuje dvěma oblými rohy a dvěma ostrými rohy, ve kterých se nacházejí ovládací prvky.

Tato vířivka je také jedinečná v tom, že má zabudovanou filtraci s polymerním vláknem přímo ve svém skeletu (Typ Virtus Clasik), a tak není potřeba zdlouhavě natahovat vodní odpad daleko od vířivé vany. Tato polymero/vlákenná filtrace zvládne vyčistit 11m3/ vody za hodinu. 

K dostání také ve variantě Virtus PRO s extra kompenzační nádobou a oddělenou Profi. pískovou filtrací.

Díky technologii ClearRay® Pro3Tect™ (volitelná technologie), je voda ve vířivce působením UV záření a kyslíku neustále čistá a desinfikovaná.

Mám zájem o vířivku Jacuzzi

 

Vířivka vhodná pro: Hotely, Motely, Ubytovací zařízení, Veřejné bazény, Wellness centra,
Vířivka učena pro: 5-6 osob
Řešení vířivky pro: Komerční využití

Cena s 12% DPH
POŽÁDAT O CENU/NABÍDKU
Rychlé a kompletní vypuštění

Rychlé a kompletní vypuštění

Díky systému QuickDrainTM a designově tvarované skořepině vířivky je vypuštění, vyčištění a znovunapuštění celé vířivky Jacuzzi nejen velmi snadné, ale také velmi rychlé. Veškerá voda ve vířivce a tedy i nečistoty jsou směrováný díky tvaru vířivky do jedinného odtokového místa uprostřed vany.

Díky QuickDrainTM ve vířivkách Jacuzzi je docíleno to, že ve vířivce nezůstane ani jedinná kapka špinavé/staré vody.

Jacuzzi Design

Jacuzzi Design

Při tvorbě vířivé vany Jacuzzi jsme usilovali o vytvoření opravdu funkčního designu. Naše snaha se soustředila na spojení použitelnosti s přístupností, přičemž jsme zdůraznili jemné masážní pozice i sílu progresivní sportovní masáže. Celková inspirace naší vířivky vychází z estetiky křivek Nautila, což představuje spojení jednoduchosti a efektivity.

Naše vířivky Jacuzzi jsou ztělesněním světového designu, kde každý detail byl pečlivě promyšlen s ohledem na optimální uživatelský zážitek. Od ergonomického provedení až po inovativní masážní technologie – naše vířivky nabízejí kompletní balíček, který spojuje pohodlí a luxus. 

Jacuzzi pohodlí

Jacuzzi pohodlí

To správné zakřivení vany, elegantně integrované schůdky a široká, plochá došlapová plocha – to jsou detaily, které udělají vstup do vířivky Jacuzzi jednodušším a příjemným zážitkem. Tyto drobnosti přinášejí nejen komfort, ale také přeměňují samotný vstup do vířivky v součást celkové relaxace. S vířivkou Jacuzzi už nebudete mít starosti s ostrými hranami, nepohodlným překračováním nebo nebezpečným našlapováním z výšky. Vstoupíte do vířivky bezpečně a bezstarostně.

Sedm variabilních pozic jsou skvěle přizpůsobeny každé postavě. Bez ohledu na to, zda jste vysoký muž, drobná žena nebo dítě, ve vířivce Jacuzzi si vždy najdete tu správnou a nejpohodlnější pozici, která zaručuje maximální relaxaci.

Trysky nejrůznějších variant

Trysky nejrůznějších variant

Vířivka Jacuzzi Lodge se pyšní rozmanitou paletou druhů trysek, které jsou pečlivě navrženy pro poskytnutí rozmanitých a personalizovaných masážních zážitků. Každý typ trysky je koncipován s ohledem na specifické potřeby svalstva na různých částech těla.

FX trysky | RX tryskyNX tryskyFX Velké rotační trysky FX Large Jets 

Všechny trysky jsou vybaveny čelním krytemi z nerezové oceli, které poskytují vířivce Lodge Jacuzzi® rafinovanou eleganci. Díky kombinaci těchto různých typů trysek se vířivka Jacuzzi Lodge stává centrem osobní pohody a nabízí uživatelům široké možnosti přizpůsobení masážních funkcí podle vlastních potřeb.

Variabilní čistící systém

Variabilní čistící systém

Systém čištění Virtus představuje inovativní řešení pro vířivky Jacuzzi, nabízené ve dvou rafinovaných variantách: Virtus Classic a Virtus Pro. Oba modely této vířivky, ať už se jedná o jejich využití v komerčním prostředí nebo v domácnosti, mohou být vybaveny volitelnými doplňky, mezi něž patří ClearRay®, Pro3Tect™, UV lampa a Ozonátor.

Tyto komponenty efektivně přispívají k výraznému zlepšení čistoty vody a zajištění dezinfikovaného prostředí v vířivce.

Uživatelsky přívětivá vířivka

Uživatelsky přívětivá vířivka

Jako návštěvník máte možnost pohodlně nastavovat základní parametry vířivky. Můžete ovládat LED osvětlení, měnit barvy a samozřejmě aktivovat masážní trysky. Ovládací prvek je diskrétně umístěn v obou "ostrých" rohových částech vířivky Jacuzzi.

V roli hostitele máte možnost přednastavit a přizpůsobit vířivku pro své návštěvníky před jejich příchodem. Tento ovládací panel je elegantně skrytý před hosty, což zajišťuje, že nebude rušit a nenabádat k dalšímu nastavování, do kterého by host nemusel zasahovat.

Vířivka může být instalována jak nad zemí, tak ji lze celou zapustit, tak aby nad úrovní podlahy vykukoval pouze úžasně řešený designový přeliv.

ZÁKLADNÍ PARAMETRY VÍŘIVKY Virtus

Rozměry 250x215x93cm 
Počet míst Vířivka pro 6-7 osob
Míst k ležení 1
Ovládací prvky 2x v každém ostrém rohu vany + 1x controlní panel s displayem
Vodní čerpadlo 2x 2,5 HP + 1x 0,5 HP cirkulační čerpadlo
Počet trysek 50
Topení elektrické 3kW
Ozonátor Volitelně systém ClearRay® Pro3Tect™ (UV + O2)
Osvětlení 2x MultiLED podvodní
Filtrace Filtrace s polymerním vláknem (integrovaná nebo oddělená)
Vrchní termokryt ANO
Barva vany (vnitřní skořepina) bílá nebo platinová
Barva vany (vnější skelet) Graphite (synthetic) nebo Teak (dřevo)
Objem vody 2300 l
Hmotnost bez vody 460 kg
Celková maximální hmotnost 2760 kg
Podlahové zatížení 552 kg/m2
Písková filtrace vířivky

Písková filtrace vířivky

Písková filtrace v kombinaci s dalšími efektivními prostředky dezinfekce vody, jako jsou Ozonátor a UV-C lampa, přináší do každé komerční vířivky zárukou křišťálově čisté vody. Kremičitý písek, používaný jako čistící médium ve filtru, umožňuje snadnou a účinnou likvidaci jak hrubých nečistot, tak i jemného znečištění ve vodě vířivky.

Velkoobjemové pískové filtrace jsou navrženy s důrazem na komerční provoz vířivek, přinášející tak optimální výsledky v udržování vody v dokonale čistém stavu. Jejich struktura zahrnuje motor, nádobu s filtračním médiem (kremičitý písek) a šesticestný ventil, což společně přispívá k efektivní a bezproblémové funkci, kterou v komerčním prostředí vířivek oceníte.

Automatické dávkování chemie do vířivky

Automatické dávkování chemie do vířivky

Nejpokročilejší automat pro řízení kvality vody ve vířivce a dávkování chemie. Profi automatický dávkovač pracuje jak s chlorovou chemií tak s bezchlorovou, výběr je zcela na vás. Plně automatický provoz komerční vířivky je zajištěn automatickým dávkovačem chemie ASIN Aqua - úpravna vody. Automatická úpravna vody pH/chlór. Dopřejte svým klientům tu nejkvalitnější a bezpečnou relaxaci.

Díky možnosti připojení k internetu prostřednictvím vestavěné Wifi, si můžete vše ovládat a nastavovat chytrým telefonem a aplikaci iPool Life.

Bez obsluhy... automaticky... i vzdáleně přes Wifi.

 • loading=
 • loading=
 • loading=
 • loading=
 • loading=
 • loading=
 • loading=
 • loading=

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat

/* */ sKlik Bez konverze.