Jacuzzi pro wellness i penzion

rozměry: 250x215x93cm
Počet míst ve vířivce

Vířivá vana Jacuzzi Virtus je novinka z řady vířivek pro rok 2018. Tento model si zachovává velmi kvalitní zpracování a krásný design, který k firmě Jacuzzi již nějakou dobu patří. Rozměry vířivky pro wellness, motel, hotel či penzion Jacuzzi Virtus jsou jemně atypické a to s údaji 250x215x93cm. Vířivka upoutá zejména svým zvláštním designem, který se vyznačuje dvěma oblými rohy a dvěma ostrými rohy, ve kterých se nacházejí ovládací prvky.

Tato vířivka je také jedinečná v tom, že má zabudovanou filtraci s polymerním vláknem přímo ve svém skeletu (Typ Virtus Clasik) a tak není potřeba zdlouhavě natahovat vodní odpad daleko od vířivé vany. Tato polymero/vlákenná filtrace zvládne vyčistit 11m3/ vody za hodinu. 

K dostání také ve variantě Virtus PRO s extra kompenzační nádobou a oddělenou Profi. pískovou filtrací.

Díky technologii ClearRay® Pro3Tect™ (volitelná technologie), je voda ve vířivce působením UV záření a kyslíku neustále čistá a desinfikovaná.

Vířivka může být instalována jak nad zemí, tak ji lze celou zapustit, tak aby nad úrovní podlahy vykukoval pouze úžasně řešený designový přeliv.

ZÁKLADNÍ PARAMETRY VÍŘIVKY Virtus

Rozměry 250x215x93cm 
Počet míst Vířivka pro 6-7 osob
Míst k ležení 1
Ovládací prvky 2x v každém ostrém rohu vany + 1x controlní panel s displayem
Vodní čerpadlo 2x 2,5 HP + 1x 0,5 HP cirkulační čerpadlo
Počet trysek 50
Topení elektrické 3kW
Ozonátor Volitelně systém ClearRay® Pro3Tect™ (UV + O2)
Osvětlení 2x MultiLED podvodní
Filtrace Filtrace s polymerním vláknem (integrovaná nebo oddělená)
Vrchní termokryt ANO
Barva vany (vnitřní skořepina) bílá nebo platinová
Barva vany (vnější skelet) Graphite (synthetic) nebo Teak (dřevo)
Objem vody 2300 l
Hmotnost bez vody 460 kg
Celková maximální hmotnost 2760 kg
Podlahové zatížení 552 kg/m2


 

Dotaz na produkt nezávazná poptávka

Cena bez DPH
Na dotaz

Variabilní čistící systém

Vířivky Virtus lze dodávat ve dvou variantách a to Virtus Classic a Virtus Pro. Obě varianty vířivky, ať už pro komerční nebo domácí využití mohou obsahovat volitelnou součást ClearRay® Pro3Tect™ UV lampu a Ozonátor, které přispívají k mnohem čistější a desinfikovanější vodě.

VIRTUS Classic

Je vířivka pro domácnosti s integrovaným čistícím systémem (Pískovou filtrací) s polymerním vláknem. Celá tato sestava čištění a desinfekce vody je integrována uvnitř vířivky. Tato "písková" filtrace zvládne 11m3 vody za hodinu.

VIRTUS Pro

Varianta vířivky Virtus Pro je vhodnější pro hotely, penziony a wellness centra. Tento typ má oddělenou čistící stanici (Profesionální pískovou filtraci) a kompenzační nádrž.

Uživatelsky přívětivá

Jako host..

mohu nastavovat základní vlastnosti vířivky, pouštět a vypínat osvětlení, měnit barevnost a také samozřejmě aktivovat masážní trysky. Ovládací prvek je v obou ze dvou "ostrých" rohů vířivky.

Jako hostitel..

přednastavím a naprogramuji vířivku pro své návštěvníky již předem a individuálně. Tento ovládací panel je zároveň před hosty elegantně skrytý a tak neruší a ani neláká k dalšímu nastavení, do kterého by host nemusel zasahovat.

Virtus Jacuzzi Design

"Snažili jsme se vytvořit skutečný funkční design vířivé vany. Od použitelnosti k přístupnosti, od jemných masážních pozic až po silnou progresivní sportovní masáž jejíž celková inspirace pochází ze křivek Nautila = jednoduché a efektivní."

Studio Dodo Arslan

Jacuzzi for All

Jednoduchý vstup

Správné zakřivení vany, integrované schůdky a široká a plochá došlapová část si zaslouží obrovskou pozornost. Díky těmto drobnostem se i pouhý vstup do vířivé vany Jacuzzi Virtus stane součástí relaxace. Už žádné ostré hrany, překračování nebo našlapování z vysoka a opatrně

Komfort pro všechny

Sedm variabilních pozic, ať už na délku nebo hloubku jsou zkutečně přizpůsobeny každé postavě. Ať už jste urostlý muž nebo drobná žena či dítě, vždy si ve vířivce Jacuzzi Virtus najdete tu správnou a nejpohodlnější pozici.

Rychlé a kompletní čištění

Rychlá a kompletní výměna vody

Díky systému QuickDrainTM a designově tvarované skořepině vířivky je vypuštění, vyčištění a znovunapuštění celé vířivky nejen velmi snadné, ale také velmi rychlé. Veškerá voda ve vířivce a tedy i nečistoty jsou směrováný díky tvaru vířivky do jedinného odtokového místa uprostřed vany. Tímto systémem je docíleno to, že ve vířivce nezůstane ani jedinná kapka špinavé/staré vody.

"Vypustit, vyčistit, napustit a můžeme se opět relaxovat"Porovnávání modelů

Jacuzzi Virtus

Fotogalerie vířivky

virtus-builtin-night (1) - Jacuzzi Virtus
jacuzzi_virtus - Jacuzzi Virtus
VIRTUS-Jacuzzi-Europe-340028-rel9fe1c4b - Jacuzzi Virtus
virtus-freestanding - Jacuzzi Virtus
A colored light immersion - Jacuzzi Virtus
VIRTUS-Jacuzzi-Europe-340028-rel1ad85524 - Jacuzzi Virtus
Guest - Jacuzzi Virtus
Host - Jacuzzi Virtus
32919090_1703995446363730_6420498554401325056_n_2 - Jacuzzi Virtus

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741

Chci se zeptat