Jacuzzi VIRTUS

rozměry: 250x215x93cm
Počet míst ve vířivce
Počet trysek ve vířivce
50

Vířivá vana Jacuzzi Virtus je novinka z řady vířivek pro rok 2018, ideání pro wellness, motel, hotel či penzion Tento model si zachovává velmi kvalitní zpracování a krásný design, který k firmě Jacuzzi již nějakou dobu patří. Rozměry vířivky Jacuzzi Virtus jsou jemně atypické a to s údaji 250x215x93cm. Vířivka upoutá zejména svým zvláštním designem, který se vyznačuje dvěma oblými rohy a dvěma ostrými rohy, ve kterých se nacházejí ovládací prvky.

Tato vířivka je také jedinečná v tom, že má zabudovanou filtraci s polymerním vláknem přímo ve svém skeletu (Typ Virtus Clasik), a tak není potřeba zdlouhavě natahovat vodní odpad daleko od vířivé vany. Tato polymero/vlákenná filtrace zvládne vyčistit 11m3/ vody za hodinu. 

K dostání také ve variantě Virtus PRO s extra kompenzační nádobou a oddělenou Profi. pískovou filtrací.

Díky technologii ClearRay® Pro3Tect™ (volitelná technologie), je voda ve vířivce působením UV záření a kyslíku neustále čistá a desinfikovaná.

Mám zájem o vířivku Jacuzzi

 

Vířivka vhodná pro: Hotely, Motely, Ubytovací zařízení, Veřejné bazény, Wellness centra,
Vířivka učena pro: 5-6 osob
Řešení vířivky pro: Komerční využití

Cena s 15% DPH
POŽÁDAT O CENU/NABÍDKU
Rychlé a kompletní čištění

Rychlé a kompletní čištění

"Rychlá a kompletní výměna vody"

Díky systému QuickDrainTM a designově tvarované skořepině vířivky je vypuštění, vyčištění a znovunapuštění celé vířivky nejen velmi snadné, ale také velmi rychlé. Veškerá voda ve vířivce a tedy i nečistoty jsou směrováný díky tvaru vířivky do jedinného odtokového místa uprostřed vany. Tímto systémem je docíleno to, že ve vířivce nezůstane ani jedinná kapka špinavé/staré vody.

"Vypustit, vyčistit, napustit a můžeme se opět relaxovat"

Jacuzzi Design

Jacuzzi Design

"Použitelnost, přístupnost, jednoduchost"

"Snažili jsme se vytvořit skutečný funkční design vířivé vany. Od použitelnosti k přístupnosti, od jemných masážních pozic až po silnou progresivní sportovní masáž jejíž celková inspirace pochází ze křivek Nautila = jednoduché a efektivní."

Studio Dodo Arslan

Jacuzzi pohodlí

Jacuzzi pohodlí

"Komfort, pohodlnost a jednoduchost"

Správné zakřivení vany, integrované schůdky a široká a plochá došlapová část. Díky těmto drobnostem se i pouhý vstup do vířivé vany Jacuzzi stane součástí relaxace. Už žádné ostré hrany, překračování nebo našlapování z vysoka a opatrně

Sedm variabilních pozic, ať už na délku nebo hloubku jsou zkutečně přizpůsobeny každé postavě. Urostlý muž nebo drobná žena či dítě, vždy si ve vířivce Jacuzzi najdete tu správnou a nejpohodlnější pozici.

Trysky nejrůznějších variant

Trysky nejrůznějších variant

"Luxusní trysky pro každý sval"

Každá vířivka Jacuzzi má vlastní rozmístění trysek, jejich počet a specifické funkce. U všech vířivek Jacuzzi tak určitě naleznete tu nejpohodlnější a nejpříjemnější masáž svalstva právě pro vás.

FX trysky | RX tryskyNX tryskyFX Velké rotační trysky FX Large Jets 

Všechny trysky jsou vybaveny čelním krytemi z nerezové oceli, které poskytují vaši vířivku jacuzzi® rafinovanou eleganci.

Variabilní čistící systém

Variabilní čistící systém

"Integrovaný variabilní čistící systém"

Vířivky Virtus lze dodávat ve dvou variantách a to Virtus Classic a Virtus Pro. Obě varianty vířivky, ať už pro komerční nebo domácí využití mohou obsahovat volitelnou součást ClearRay® Pro3Tect™ UV lampu a Ozonátor, které přispívají k mnohem čistější a desinfikovanější vodě.

Vířivka může být instalována jak nad zemí, tak ji lze celou zapustit, tak aby nad úrovní podlahy vykukoval pouze úžasně řešený designový přeliv.

ZÁKLADNÍ PARAMETRY VÍŘIVKY Virtus

Rozměry 250x215x93cm 
Počet míst Vířivka pro 6-7 osob
Míst k ležení 1
Ovládací prvky 2x v každém ostrém rohu vany + 1x controlní panel s displayem
Vodní čerpadlo 2x 2,5 HP + 1x 0,5 HP cirkulační čerpadlo
Počet trysek 50
Topení elektrické 3kW
Ozonátor Volitelně systém ClearRay® Pro3Tect™ (UV + O2)
Osvětlení 2x MultiLED podvodní
Filtrace Filtrace s polymerním vláknem (integrovaná nebo oddělená)
Vrchní termokryt ANO
Barva vany (vnitřní skořepina) bílá nebo platinová
Barva vany (vnější skelet) Graphite (synthetic) nebo Teak (dřevo)
Objem vody 2300 l
Hmotnost bez vody 460 kg
Celková maximální hmotnost 2760 kg
Podlahové zatížení 552 kg/m2
Velkoobjemová písková filtrace

Velkoobjemová písková filtrace

"Křišťálově čistá voda v každé komerční vířivce"

Písková filtrace u vířivek je zárukou křišťálově čisté vody. Díky kremičitému písku, který je ve filtru jako čistící médium, se voda z vířivky velice snadno a jednoduše vyčistí od hrubých nečistot i jemného zněčištění. Velkoobjemové pískové filtrace jsou speciálně určeny pro provoz s komerčními vířivkami. Obsahují motor,nádobu s filtračním médiem (kremičitý písek) a šesticestný ventil.

Profi automatické dávkování

Profi automatické dávkování

"Nejpokročilejší automat pro řízení kvality vody"

Nejpokročilejší automat pro řízení kvality vody ve vířivce a dávkování chemie. Profi automatický dávkovač pracuje jak s chlorovou chemií tak s bezchlorovou, výběr je zcela na vás. Plně automatický provoz komerční vířivky je zajištěn automatickým dávkovačem chemie ASIN Aqua - úpravna vody. Automatická úpravna vody pH/chlór. Dopřejte svým klientům tu nejkvalitnější a bezpečnou relaxaci.

Díky možnosti napojení na internet prostřednictvím vestavěné Wifi, si můžete vše ovládat a nastavovat chytrým telefonem a aplikaci iPool Life.

Bez obsluhy... automaticky... i vzdáleně přes Wifi.

Akumulační nádrž

Akumulační nádrž

"Vody vždy dostatek"

Díky akumulační / kompenzační nádrži získáte dostatek vody na okamžitou výměnu celého objemu komerční vířivky a na automatické udržování hladiny vody v potřebné výši. 

Ihned, bez zdlouhavého čekání, čerstvou a neustále v té správné "hladině"...

 • loading=
 • loading=
 • loading=
 • loading=
 • loading=
 • loading=
 • loading=
 • loading=

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat

sKlik Bez konverze.