Vířivka JACUZZI® Enjoy

250x250x98 cm | pro komerční účely | venkovní/vnitřní | 5-6 osob

Vířivá vana Enjoy je ideální vířivkou pro intenzivní používání, je určená pro malé a středně velké hotely a denní lázně, které nabízejí mokré / teplé zážitky. Vířivka Enjoy nabízí veškerou prestiž vířivých van, je dostatečně prostorná díky chytré ergonomii a použití přepadové mřížky (vířivka s přepadem).

*Tato vířivka není samostatně funkčním celkem. Je nutnost napojení na filtraci a zásobník vody.

Rozměr vířivkyRozměry DxŠxV (cm)
250x250x98

Celkový počet lidí ve vířivceCelkový počet míst
6

Počet JetPaks panelůPočet JetPaks panelů
0

Přídavné trysky ve vířivcePřídavné trysky
0

Maximální počet trysekMax. počet trysek
53

Hmotnost vířivky prázdná vs. napuštěná vanaHmotnost (prázdná)
280

Objem vody ve vířivé vaněObjem vody ve vířivce
2110 litrů

Počet čerpadel a výkon vířivkyČerpadla | výkon
2ks | 1.5 kW

Příkon vytápění vířivé vanyPříkon vytápění
3kW elektro

POPTAT

Rozměry vířivky jsou 250 x 250 cmhloubka dosahuje 98 cm. Vířivka je pro 6 osob. Celkem obsahuje 53 trysek. Vířivka má ozonátor, PE Filter filtraci. Topení ve vířivce je 3kW. Objem vody je 2110 lVáha vířivky je 280 kg. Vana je vyrobená z kvalitního akrylu. Vířivka je osvětlena LED osvětlením. 

Vířivka vhodná pro: Hotely, Motely, Ubytovací zařízení, Veřejné bazény, Wellness centra, | Vířivka učena pro: 5-6 osob |
Řešení vířivky pro: Komerční využití

Rychlé a kompletní vypuštění

Rychlé a kompletní vypuštění

Díky systému QuickDrainTM a designově tvarované skořepině vířivky je vypuštění, vyčištění a znovunapuštění celé vířivky Jacuzzi nejen velmi snadné, ale také velmi rychlé.

Veškerá voda ve vířivce a tedy i nečistoty jsou směrováný díky tvaru vířivky do jedinného odtokového místa uprostřed vany.

Díky QuickDrainTM ve vířivkách Jacuzzi je docíleno to, že ve vířivce nezůstane ani jedinná kapka špinavé/staré vody.

 

 

 

Jacuzzi Design

Jacuzzi Design

Při tvorbě vířivé vany Jacuzzi jsme usilovali o vytvoření opravdu funkčního designu.

Naše snaha se soustředila na spojení použitelnosti s přístupností, přičemž jsme zdůraznili jemné masážní pozice i sílu progresivní sportovní masáže. Celková inspirace naší vířivky vychází z estetiky křivek Nautila, což představuje spojení jednoduchosti a efektivity.

Naše vířivky Jacuzzi jsou ztělesněním světového designu, kde každý detail byl pečlivě promyšlen s ohledem na optimální uživatelský zážitek.

Od ergonomického provedení až po inovativní masážní technologie – naše vířivky nabízejí kompletní balíček, který spojuje pohodlí a luxus. 

 

 

Jacuzzi pohodlí

Jacuzzi pohodlí

To správné zakřivení vany, elegantně integrované schůdky a široká, plochá došlapová plocha – to jsou detaily, které udělají vstup do vířivky Jacuzzi jednodušším a příjemným zážitkem. Tyto drobnosti přinášejí nejen komfort, ale také přeměňují samotný vstup do vířivky v součást celkové relaxace. S vířivkou Jacuzzi už nebudete mít starosti s ostrými hranami, nepohodlným překračováním nebo nebezpečným našlapováním z výšky. Vstoupíte do vířivky bezpečně a bezstarostně.

Sedm variabilních pozic jsou skvěle přizpůsobeny každé postavě. Bez ohledu na to, zda jste vysoký muž, drobná žena nebo dítě, ve vířivce Jacuzzi si vždy najdete tu správnou a nejpohodlnější pozici, která zaručuje maximální relaxaci.

ERGONOMIC Seating

ERGONOMIC Seating

Sedadla vířivek Jacuzzi jsou navržena s precizností, která sleduje obrysy těla, poskytujíc tak nezapomenutelný zážitek podobný osobní masáži. Zážitek z hydromasáže našich vířivek je prvotřídní, zaměřený na celou část těla, od zad až po končetiny. Zapuštěné trysky vířivky byly konstruovány s takovou dokonalostí, že masírují svalovou strukturu s přesností privátního maséra.

Kompletní vyvážení masáže vody/vzduchu

Revoluční technologie Aqualibrium® Formula zajistí kompletní vyvážení masáže vody a vzduchu. Každá tryska je kalibrována s ohledem na optimální poměr mezi vzduchem a vodou. Tuto technologii lze dále přizpůsobit, umožňujíc regulaci výkonu a průtoku vody ve tryskách vířivky. S našimi vířivkami si tak můžete užívat personalizovanou a precizní masáž, která skvěle vyhovuje vašim potřebám.

 

Trysky nejrůznějších variant

Trysky nejrůznějších variant

Vířivka Jacuzzi Lodge se pyšní rozmanitou paletou druhů trysek, které jsou pečlivě navrženy pro poskytnutí rozmanitých a personalizovaných masážních zážitků. Každý typ trysky je koncipován s ohledem na specifické potřeby svalstva na různých částech těla.

FX trysky | RX tryskyNX tryskyFX Velké rotační trysky FX Large Jets 

Všechny trysky jsou vybaveny čelním krytemi z nerezové oceli, které poskytují vířivce Lodge Jacuzzi® rafinovanou eleganci. Díky kombinaci těchto různých typů trysek se vířivka Jacuzzi Lodge stává centrem osobní pohody a nabízí uživatelům široké možnosti přizpůsobení masážních funkcí podle vlastních potřeb.

Uživatelsky přívětivá vířivka

Uživatelsky přívětivá vířivka

Jako návštěvník máte možnost pohodlně nastavovat základní parametry vířivky. Můžete ovládat LED osvětlení, měnit barvy a samozřejmě aktivovat masážní trysky. Ovládací prvek je diskrétně umístěn v obou "ostrých" rohových částech vířivky Jacuzzi.

V roli hostitele máte možnost přednastavit a přizpůsobit vířivku pro své návštěvníky před jejich příchodem. Tento ovládací panel je elegantně skrytý před hosty, což zajišťuje, že nebude rušit a nenabádat k dalšímu nastavování, do kterého by host nemusel zasahovat.

Součástí vířivky JACUZZI® Enjoy jsou:

Plně automatický provoz pro hotel / penzion | Doprava a montáž v CENĚ / KOMPLETNÍ REALIZACE!

TECHNICKÉ parametry:

Celkový počet místRozměry
250x250x98cm

Jetpaks triskyCelkový počet míst
6

Jetpaks trisky Počet JetPaks panelů
0

Přídavné trysky ve skořepině vířivkyPřídavné trysky
0

Maximální počet trysek ve vířivceMaximální počet trysek
53

Hmotnost vířivé vany vč. termokrytuHmotnost 
280 Kg

Objem vody ve vířivceObjem vody
2110 litrů

Počet čerpadel ve vířivé vaněČerpadla | výkon
2 ks  | 1.5 kW

Příkon vířivkyPříkon vytápění:
3 kW elektro

PRÉMIOVÉ funkce v ceně:

Led osvětleníLED světelný systém - interní

Dvojitá filtraceAutomatická filtrace PE Filter

Dezinfekce ozonemDezinfekce ozóngenerátorem

Dotykový premium displayIntuitivní ovládání

Kryt vířivky - TermokrytTermokryt

TIPY pro větší komfort:

  • Zvedák termokrytu usnadňuje manipulaci s krytem vířivky.
  • Schůdky k vířivce zajišťují pohodlný a bezpečný vstup do vířivky.
  • Cloud Control umožňuje ovládat vířivku na dálku pomocí chytrého telefonu.

 

Součástí vířivky JACUZZI® Enjoy NENÍ:

Profesionální písková filtrace vč. filtračního čerpadla | Automatická úpravna vody pH / chlór / jiná chemie | Atypická akumulační nádrž. (velikost a umístění dle projektu apod.)

*Finální konfigurace vířivky je ke konzultaci a na míru.

Písková filtrace vířivky

Písková filtrace vířivky

Písková filtrace v kombinaci s dalšími efektivními prostředky dezinfekce vody, jako jsou Ozonátor a UV-C lampa, přináší do každé komerční vířivky zárukou křišťálově čisté vody. Kremičitý písek, používaný jako čistící médium ve filtru, umožňuje snadnou a účinnou likvidaci jak hrubých nečistot, tak i jemného znečištění ve vodě vířivky.

Velkoobjemové pískové filtrace jsou navrženy s důrazem na komerční provoz vířivek, přinášející tak optimální výsledky v udržování vody v dokonale čistém stavu. Jejich struktura zahrnuje motor, nádobu s filtračním médiem (kremičitý písek) a šesticestný ventil, což společně přispívá k efektivní a bezproblémové funkci, kterou v komerčním prostředí vířivek oceníte.

Automatické dávkování chemie do vířivky

Automatické dávkování chemie do vířivky

Nejpokročilejší automat pro řízení kvality vody ve vířivce a dávkování chemie. Profi automatický dávkovač pracuje jak s chlorovou chemií tak s bezchlorovou, výběr je zcela na vás. Plně automatický provoz komerční vířivky je zajištěn automatickým dávkovačem chemie ASIN Aqua - úpravna vody. Automatická úpravna vody pH/chlór. Dopřejte svým klientům tu nejkvalitnější a bezpečnou relaxaci.

Díky možnosti připojení k internetu prostřednictvím vestavěné Wifi, si můžete vše ovládat a nastavovat chytrým telefonem a aplikaci iPool Life.

Bez obsluhy... automaticky... i vzdáleně přes Wifi.

Akumulační nádrž

Akumulační nádrž

Akumulační nádrž u komerčních vířivek slouží k několika klíčovým funkcím, které zajišťují efektivní provoz a údržbu těchto zařízení. Jednou z hlavních rolí akumulační nádrže je vyrovnávání teplotních rozdílů a skladování teplé vody. Tím se zajišťuje stabilní teplota vody ve vířivce, což je důležité pro komfort uživatelů a energetickou účinnost systému.

Další významnou funkcí akumulační nádrže je zajištění dostatečného množství vody pro filtrační a cirkulační systémy. Akumulační nádrž funguje jako rezervoár, který umožňuje čerpadlům vířivky pracovat efektivněji tím, že poskytuje stabilní přísun vody pro filtraci a dezinfekci. To je klíčové pro udržení čistoty a hygieny vody, což je obzvláště důležité v komerčních zařízeních s vysokou frekvencí užívání.

Celkově je akumulační nádrž nezbytnou součástí komplexního systému komerční vířivky, která zajišťuje efektivní, hygienický a ekonomický provoz zařízení.