Vířivá vana pro wellness, zahradu, ale i veřejné bazény Vířivá vana pro wellness, zahradu, ale i veřejné bazény

Vířivka JACUZZI® Alimia

rozměry: 237x98x237cm
Počet míst ve vířivce
Počet trysek ve vířivce
44

Kruhová vířivka JACUZZI® Alimia o průměru 237 cm se pohodlně vejde i do menších prostor. O blahodárné účinky vodní terapie se postará 28 trysek. Nechybí ani funkce blower a aromaterapie, pro kterou je vyčleněno 16 trysek.

Rozměry vířivky jsou 237 x 237 cm, hloubka dosahuje 98 cm. Vířivka je pro 6 osob. Celkem obsahuje 44 trysek. Vířivka má ozonátor, PE filter filtraci. Topení ve vířivce je 3 kW. Objem vody je 1660 l. Váha vířivky je 180 kg

 

Mám zájem o vířivku Jacuzzi

 

Vířivka vhodná pro: Hotely, Motely, Ubytovací zařízení, Veřejné bazény, Wellness centra,
Vířivka učena pro: 6 - 7 osob
Řešení vířivky pro: Komerční využití

Cena s 12% DPH
NA DOTAZ
Rychlé a kompletní vypuštění

Rychlé a kompletní vypuštění

Díky systému QuickDrainTM a designově tvarované skořepině vířivky je vypuštění, vyčištění a znovunapuštění celé vířivky Jacuzzi nejen velmi snadné, ale také velmi rychlé. Veškerá voda ve vířivce a tedy i nečistoty jsou směrováný díky tvaru vířivky do jedinného odtokového místa uprostřed vany.

Díky QuickDrainTM ve vířivkách Jacuzzi je docíleno to, že ve vířivce nezůstane ani jedinná kapka špinavé/staré vody.

Jacuzzi Design

Jacuzzi Design

Při tvorbě vířivé vany Jacuzzi jsme usilovali o vytvoření opravdu funkčního designu. Naše snaha se soustředila na spojení použitelnosti s přístupností, přičemž jsme zdůraznili jemné masážní pozice i sílu progresivní sportovní masáže. Celková inspirace naší vířivky vychází z estetiky křivek Nautila, což představuje spojení jednoduchosti a efektivity.

Naše vířivky Jacuzzi jsou ztělesněním světového designu, kde každý detail byl pečlivě promyšlen s ohledem na optimální uživatelský zážitek. Od ergonomického provedení až po inovativní masážní technologie – naše vířivky nabízejí kompletní balíček, který spojuje pohodlí a luxus. 

Jacuzzi pohodlí

Jacuzzi pohodlí

To správné zakřivení vany, elegantně integrované schůdky a široká, plochá došlapová plocha – to jsou detaily, které udělají vstup do vířivky Jacuzzi jednodušším a příjemným zážitkem. Tyto drobnosti přinášejí nejen komfort, ale také přeměňují samotný vstup do vířivky v součást celkové relaxace. S vířivkou Jacuzzi už nebudete mít starosti s ostrými hranami, nepohodlným překračováním nebo nebezpečným našlapováním z výšky. Vstoupíte do vířivky bezpečně a bezstarostně.

Sedm variabilních pozic jsou skvěle přizpůsobeny každé postavě. Bez ohledu na to, zda jste vysoký muž, drobná žena nebo dítě, ve vířivce Jacuzzi si vždy najdete tu správnou a nejpohodlnější pozici, která zaručuje maximální relaxaci.

Základní parametry vířivky ALIMIA

Rozměry 237x98x237 cm
Počet míst Vířivka pro 6 osob
Vodní čerpadlo 2x 1,5 kW
Počet trysek 44
Topení 3 kW
Ozonátor ANO
Osvětlení ANO (LED)
Filtrace PE Filter
Vrchní termokryt ANO
Materiál vany ACRYLIC
Objem vody 1660 l
Hmotnost bez vody 180kg
Písková filtrace vířivky

Písková filtrace vířivky

Písková filtrace v kombinaci s dalšími efektivními prostředky dezinfekce vody, jako jsou Ozonátor a UV-C lampa, přináší do každé komerční vířivky zárukou křišťálově čisté vody. Kremičitý písek, používaný jako čistící médium ve filtru, umožňuje snadnou a účinnou likvidaci jak hrubých nečistot, tak i jemného znečištění ve vodě vířivky.

Velkoobjemové pískové filtrace jsou navrženy s důrazem na komerční provoz vířivek, přinášející tak optimální výsledky v udržování vody v dokonale čistém stavu. Jejich struktura zahrnuje motor, nádobu s filtračním médiem (kremičitý písek) a šesticestný ventil, což společně přispívá k efektivní a bezproblémové funkci, kterou v komerčním prostředí vířivek oceníte.

Automatické dávkování chemie do vířivky

Automatické dávkování chemie do vířivky

Nejpokročilejší automat pro řízení kvality vody ve vířivce a dávkování chemie. Profi automatický dávkovač pracuje jak s chlorovou chemií tak s bezchlorovou, výběr je zcela na vás. Plně automatický provoz komerční vířivky je zajištěn automatickým dávkovačem chemie ASIN Aqua - úpravna vody. Automatická úpravna vody pH/chlór. Dopřejte svým klientům tu nejkvalitnější a bezpečnou relaxaci.

Díky možnosti připojení k internetu prostřednictvím vestavěné Wifi, si můžete vše ovládat a nastavovat chytrým telefonem a aplikaci iPool Life.

Bez obsluhy... automaticky... i vzdáleně přes Wifi.

  • Vířivá vana pro wellness, zahradu, ale i veřejné bazény loading=
  • Vířivá vana pro wellness, zahradu, ale i veřejné bazény loading=
  • Vířivá vana pro wellness, zahradu, ale i veřejné bazény loading=
  • Vířivá vana pro wellness, zahradu, ale i veřejné bazény loading=

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat